4. edycja Qualitek

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 18:23

Diego pisze:
_Jah pisze:Nie dostałem qualitki? ponownie? zlikwidujcie lepiej ten konkurs, bo mi jedziecie po ambicji, a to mnie zaczyna wkurzać. Znaczek 'Q' to nie jest żadna jakość, a raczej przychylność kółka z góry. Żenada. jo.
Niestety, ale na temat mam to samo zdanie co Ty :roll: .

Według mnie powinna zostać zmieniona procedura dawania znaczka Q. Wszyscy userzy, którzy aktywnie działają na forum, wiedzą, którzy użytkownicy piszą dobre posty, wyrabiają sobie o wszystkich jakieś zdania. Powtarzam wszyscy użytkownicy, nie tylko moderatorzy czy admini. Więc dlaczego o dawaniu Q decydują tylko modowie czy admini :doh: ? Wystarczy, że ktoś jest nielubiany przez jednego czy dwóch moderatorów i Q nie dostanie, choćby pisał najmądrzej na forum.
Według mnie to nie fair i powinno to być zmienione.
twoim zdaniem wyłonienie osoby, która miałaby dostać "Q" powinno odbywać się poprzez ankiete na forum ? :roll: bo jeśli tak to jest to raczej nie możliwe... wiesz, wielu osobom na pewno na tym znaczku zalezy i każdy kto byłby "nominowany" (no może nie każdy, ale większość :wink: ) zakładałby po 10 kont na forum, żeby tylko oddać na siebie jak najwięcej głosów. A wtedy cały ten znaczek Q straciłby kompletnie jakikolwiek sens.


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 18:24

Troche ostatnio bylem nieobecny i dlatego dopiero teraz sie wpisuje :d
Chcialbym "osobiscie" (bo czy napisanie gratulacji mozna uznac za gratulowanie osobiscie?? :D ) Pogratulowac wszystkim ktozy dostali Qualitke i tym ktozy sie oni o nia otarli, wraz z gratulacjami chcialbym powiedziec DZIEKUJE dla was wszystkich... a dlaczego?? ano dlatego, ze jesli ktos dostaje qualitke to znaczy, ze jego wypowiedzi stoja na wysokim poziomie i oczywiscie nie lamie regulaminu, przez co przyczynia sie do podciagania poziomu calego forum.... jednym slowem mowiac, dzieki nim nasze forum idzie w dobra strone! za to jeszcze raz Dziekuje.

a co do czata, nom ostatnio bylem na nim podczas meczu Liverpool - Juve i z przykroscia musze stwierdzic, ze czat to najslabsze ogniwo naszej spolecznosci (choc wiadomo, ze przebywaja tam tylko juventino). Naprawde musze przyznac, ze Siewier bardzo dobrze komentuje ( POZDRO), ale co z tego jesli niemoge znalezc jego komentarzy w potoku bezsensownych komentarzy i tekstow. Ciagle ktos pyta sie o wynik, mowi cos co niedotyczy wogole spotkania, dochodzi rowniez czesto do klotni. Naprawde trzeba cos w nim zmienic........... (np: warto by komentator :D pisal co 10min jaki jest wynik)


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 18:42

BOOM pisze: a co do czata, nom ostatnio bylem na nim podczas meczu Liverpool - Juve i z przykroscia musze stwierdzic, ze czat to najslabsze ogniwo naszej spolecznosci (choc wiadomo, ze przebywaja tam tylko juventino). Naprawde musze przyznac, ze Siewier bardzo dobrze komentuje ( POZDRO), ale co z tego jesli niemoge znalezc jego komentarzy w potoku bezsensownych komentarzy i tekstow. Ciagle ktos pyta sie o wynik, mowi cos co niedotyczy wogole spotkania, dochodzi rowniez czesto do klotni. Naprawde trzeba cos w nim zmienic........... (np: warto by komentator :D pisal co 10min jaki jest wynik)
jedna komenda i nikt nie pisze - tak zwany chat moderowany. - bedą pojawiac się tylko i wyłacznie teksty które ja dopuszcze - bedziesz miał komentarz i niec wiecej.

Ale czy to wtedy bedzie chat. - Według mnie nie. i chyba nie oto chodzi.


Andrewtbg - jesli chodzi o twoje oskarżenia na chacie jest ponad 100-150 osób
a opów max 12- teraz wiecej ale nie zawsze wszyscy są, a ja np mam jeszcze do obsługi bota wiec nie czytam wszystkiego co jest pisane. I nie jestesmy wstanie wychwycić wszystkiego - dlatego jest bot - który reaguje na wiekszośc przeklenstw itd. a on daje ostrzeżenie i potem wyrzyca. - Wiec jesli ktoś przeklnął raz to ma 2 szanse. jesli ja widze ze ktos przeklina daje kopa swego rodzaju "ostrzezenie" , ta osoba może wtedy wrócić. - chyba ze oczywiscie przesadza.


Obrazek
Bartek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 106
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 18:46

hmmm co do tych wyborów to troche mnie śmieszą, bo chodzi tu przede wszystkim o ilość postów !! no moze nie we wszystkich przypadkach!! Zresztą jak idzie ocenić poziom postów??!! to nie jest wcale takie proste, ciekawe jakie mieliscie kryteria bo chyba nie czytaliscie przed wyborem wszystkich postów danego uzytkownika, dlatego wydaje mi sie ze niektore wybory beda nieco kontrowersyjne ale przy takiej ilosci uzytkownikow to normalne

P.S. i nie piszcie ze to ze zwyklej zazdrosci napisalem bo prawie wogole na tym forum nie pisze bo uwazam iz 95% to ludzie 'malo' inteligenti, zaraz mnie wszyscy zjada ale sie tym nie przejmuje

Pozdro dla Admina


Juve per sempre.
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 18:49

UlTrAs pisze:twoim zdaniem wyłonienie osoby, która miałaby dostać "Q" powinno odbywać się poprzez ankiete na forum ? :roll: bo jeśli tak to jest to raczej nie możliwe... wiesz, wielu osobom na pewno na tym znaczku zalezy i każdy kto byłby "nominowany" (no może nie każdy, ale większość :wink: ) zakładałby po 10 kont na forum, żeby tylko oddać na siebie jak najwięcej głosów. A wtedy cały ten znaczek Q straciłby kompletnie jakikolwiek sens.
To była tylko propozycja, którą można by ulepszyć. Na przykład głosowanie odbywałoby się tylko poprzez prywatne wiadomości do moderatorów lub adminów. Możnaby też wprowadzić zasadę, która określa kto może oddawać głos (np. określona liczba postów bądz czas przebywania na forum - są to kolejne propozycje, które można zmienić). Niestety z wypowiedzi Medi wnioskuję, że moja propozycja jest niemożliwa do zrealizowania :roll: .


:roll:
Bartek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 106
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 18:53

a ja mam lepszy pomysł :idea: Wogóle nie dawać Q i bedzie spokój bo tak naprawde jest to tylko taki slabo widoczny dodatek który nic nie zmienia!! :twisted:


Juve per sempre.
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 18:54

Diego pisze:Niestety z wypowiedzi Medi wnioskuję, że moja propozycja jest niemożliwa do zrealizowania :roll: .
Tego nie wiem, gdyz nie ja o tym decyduje :wink:


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 19:02

Bartek89 pisze:P.S. i nie piszcie ze to ze zwyklej zazdrosci napisalem bo prawie wogole na tym forum nie pisze bo uwazam iz 95% to ludzie 'malo' inteligenti, zaraz mnie wszyscy zjada ale sie tym nie przejmuje
Czyżby :wink:
Bartek89 pisze:a ja mam lepszy pomysł :idea: Wogóle nie dawać Q i bedzie spokój bo tak naprawde jest to tylko taki slabo widoczny dodatek który nic nie zmienia!! :twisted:
Kwintesencja zazdrości :roll:
Bartek89 pisze: Pozdro dla Admina


Tu z kolei przykład wazeliniarstwa :naughty:

Nie będę oryginalny i oczywiście także pogratuluję wszystkim wybranym, oraz tym, którzy o Q się otarli.:bravo: Respect 8) Moim zdaniem w przyszłej edycji Q powinni dostać mnowomiejsky, Diego i Bad_Magick, ale to tylko moje typy. Co do wyborów na Qualitkę to niech pozostanie tak jak jest. Być może ktoś z grona osób, które się kiedyś otarły o ten znaczek może mieć pretensje i żałowć przeszłych klótni z jakimś modem, ale sam fakt bycia na tej liście jest już wyróżnieniem .

Jak widać nie dla wszystkich
Oskar8


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 19:13

Bartek89 pisze:hmmm co do tych wyborów to troche mnie śmieszą, bo chodzi tu przede wszystkim o ilość postów !! no moze nie we wszystkich przypadkach!! Zresztą jak idzie ocenić poziom postów??!! to nie jest wcale takie proste, ciekawe jakie mieliscie kryteria bo chyba nie czytaliscie przed wyborem wszystkich postów danego uzytkownika, dlatego wydaje mi sie ze niektore wybory beda nieco kontrowersyjne ale przy takiej ilosci uzytkownikow to normalne

P.S. i nie piszcie ze to ze zwyklej zazdrosci napisalem bo prawie wogole na tym forum nie pisze bo uwazam iz 95% to ludzie 'malo' inteligenti, zaraz mnie wszyscy zjada ale sie tym nie przejmuje

Pozdro dla Admina
Nie masz racji niestety, jest pełno osób na tym forum ktore maja kilka razy wiecej postów niz ja a Q nie dostali. Przez troszke mniej niz 2,5 roku na foruk napisalem ok 500 postow a tu taki psikus i jestem moderatorem i bylem nominowany w opstatniej edycji do Qlowca. A co do kryteri wybierania to kazdy ma inny gust. Jednemu sie podoba Dionizos i przyznałby mu Q a drugi go nie trawi za to ze nie szczedzi jeżyka i sie czesto wywyższa. dlatego jest głosowanie i KAŻDY musi swój wybór uzasadnic. A Q to i tak strasznie duzo osob dostaje, a to ma byc bardzo nieliczne wyróznienie. Starajcie sie a dostaniecie :)

A co do tego ze uwazasz, że ludzie sa mało inteligentni to jesli data przy Twojej ksywie odnosi sie do Twojego urodzenia to nie dziwie sie ze tak napisales. Ludzie w tym wieku czesto wpadaja w samozachwyt.
Pozdrawiam i nie złoście sie ze nie dostaliscie Q bo wyglada to dziecinnie


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 23:51

Ja się nie złoszczę. Jednak sobie nie życzę być notowanym niżej, aniżeli osoby, które te 'Q' dostały. Chcecie mi wręczyć 'Q'? więc to zróbcie, ale nie stawiajcie mnie poniżej jakieś grupy, bo w żadnym wypadku nie czuję sie gorszy od większości, które te Q otrzymały. Ja piszę jedynie swoje posty i nikomu nic do tego. Nie róbcie rankingów, bo one jedynie służą temu, aby pokazać kto jest lubiany, i kto decyduje. A ci którzy decydują, czytaj: moderatorzy, adimini, tak naprawdę nie uczestniczą w życiu forum kompletnie, bo ich wizyty ograniczają się jedynie do technicznych sprostowań(w większości ofkors). Lista połowy Qulowców mnie po prostu obraża, a te swoją nominację wsadźcie sobie w..., rozumiecie. Moja prośba jest nastepująca: nie bawię się w te znaczki, więc nie życzę sobie, abym widniał na liście kolejnej, śmiesznej edycji. Bawcie się sami, ale beze mnie. Dla mnie osobiście, JP, to miejsce, które mnie zbliża z Juventusem. Niestety, nie zbliża mnie w większości przypadków z kibicami, albowiem wielmożna góra ma taki, a nie inny wpływ na resztę, zwykłych userów. Mianowicie, tworzy podziały, na lepszych i gorszych, na mądrzejszych i głupszych, na qulowców i szaraków, a mi to zupełnie nie odpowiada. Niektórzy się po prostu zbytnio wczuli i zapomnieli, że jest to jedynie rozrywka, forma zabicia czasu. Tak więc, odcinam się, pozwólcie mi chociaż na to. To będzie z Waszej strony najlepszy gest, jaki moglibyście mi ukazać.
ps. gratuluję tomcatmi6, który na to zasłużył i Biggi'emu, który od dłuższego czasu, był Qulowcem :wink:.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 23:55

_Jah pisze:nie życzę sobie, abym widniał na liście kolejnej, śmiesznej edycji
Śmieszne było, że w ogóle ktoś pomyślał, że zasługujesz na Q. Zapewniam Cię, że taka pomyłka już się nie wydarzy.


Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2005, 23:58

swiergot pisze:
_Jah pisze:nie życzę sobie, abym widniał na liście kolejnej, śmiesznej edycji
Śmieszne było, że w ogóle ktoś pomyślał, że zasługujesz na Q. Zapewniam Cię, że taka pomyłka już się nie wydarzy.
Śmieszne to są Wasze wybory, ale one zapewne, w dalszym ciągu będą sie powtarzać, hehehe.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 00:01

@Jah_:Straszny megalomanizm od Ciebie bije. Zawsze łatwo krytykowac.

Masz jakies pomysły, żeby inaczej były Q rozdawane? To napisz tu dokladnie, admini sie pewnie nad tym zastanowią.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 00:17

Widze że dużo emocji wzbudza 'jedna głupia' literka... I w zupełności tego nie rozumiem... Nie obchodzi mnie czy ktoś ma Q czy też nie... Jestem już na tym forum jakiś czas i zdążyłem zauważyć kto potrafi pisać mądrze i do tego wcale nie był mi potrzebny jakiś tam znaczek jakości...


★ ★ ★
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2005, 00:17

_Jah pisze:Ja się nie złoszczę. Jednak sobie nie życzę być notowanym niżej, aniżeli osoby, które te 'Q' dostały.
(...)Chcecie mi wręczyć 'Q'? więc to zróbcie, ale nie stawiajcie mnie poniżej jakieś grupy, bo w żadnym wypadku nie czuję sie gorszy od większości, które te Q otrzymały
(...)Moja prośba jest nastepująca: nie bawię się w te znaczki, więc nie życzę sobie, abym widniał na liście kolejnej, śmiesznej edycji. Bawcie się sami, ale beze mnie
Skoro to jest "zabawa" to nie rozumiem dlaczego Twoje wypowiedzi są w takim tonie. Nikt nie wylewa na Ciebie pomyji... Mamy taki system nagradzania userów a nie inny i tego nie zmienisz...
_Jah pisze:Ja piszę jedynie swoje posty i nikomu nic do tego. Nie róbcie rankingów, bo one jedynie służą temu, aby pokazać kto jest lubiany, i kto decyduje. A ci którzy decydują, czytaj: moderatorzy, adimini, tak naprawdę nie uczestniczą w życiu forum kompletnie, bo ich wizyty ograniczają się jedynie do technicznych sprostowań(w większości ofkors).
Oczywiscie... nie uczestniczymy... Tylko praktycznie kazdy z nas - wielkich uciemiężycieli uzytkowników jest od początku forum i zostawia kawałek siebie w tej pracy... Co do zabierania głosu - to spójrz chocby na ilośc postów. Skoro my sie nie udzielamy, to Ty w ogóle nic nie mówisz...
_Jah pisze: Lista połowy Qulowców mnie po prostu obraża, a te swoją nominację wsadźcie sobie w..., rozumiecie.
To Ty swoją wypowiedzia obrażasz tych ludzi... I nie interesują nas Twoje odczucia w tym momencie...
_Jah pisze:Niestety, nie zbliża mnie w większości przypadków z kibicami, albowiem wielmożna góra ma taki, a nie inny wpływ na resztę, zwykłych userów.
Oczywiście, ze nie zbliza... Po takich wypowiedziach w strone tej "gorszej" połowy Qulowców to juz odpychasz ludzi. Proponujesz aby kazdemu dac moda?? Forum rozsypie sie po 24 godzinach...
_Jah pisze:Mianowicie, tworzy podziały, na lepszych i gorszych, na mądrzejszych i głupszych, na qulowców i szaraków, a mi to zupełnie nie odpowiada. Niektórzy się po prostu zbytnio wczuli i zapomnieli, że jest to jedynie rozrywka, forma zabicia czasu. Tak więc, odcinam się, pozwólcie mi chociaż na to. To będzie z Waszej strony najlepszy gest, jaki moglibyście mi ukazać.
Skoro wyzej pisałes, ze jest Ci to obojetne, więc po co zabierasz dalej głos i sie tak awanturujesz o te znaczki ?? Może najlepszym gestem bedzie pokłon adminów ?? :shock: :smile:


Zablokowany