OFICJALNE OŚWIADCZNIE ADMINISTRATORA

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 14:23

Diego pisze:P.S. Jeszcze pytanie: dlaczego ToMeK nie ma już qualitki?
Bo...taka byla decyzja Martina 8)


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 15:27

a nie pomysleliscie o tym ze osoba, ktora jest "kretem" chciala moze wlasnie usunac kogos ze stanowiska moderatora sprowadzajac na neigo podejrzenia? i teraz po usunieciu paru modow zamilknie i bedzie sie cieszyc?? albo ze moze zamilknie zeby odsunac od siebie podejrzenia i zeby wszyscy mysleli ze "kretem" jest ktos z usunietych moderatorow?? heh...nie wiem ale mysle ze nigdy sie nie dowiemy kto nim byl/jest/bedzie...oby to nie przynioslo tylko powazniejszych skutkow i pochopnych decyzji...


Jarojuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2003
Posty: 30
Rejestracja: 15 września 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 17:48

Nie lubię Rybeq`a :D

Gratuluje karteczki. Jeszcze kilka tak "inteligentnie" wyrazonych zdań i ujrzysz czerwona. Nie ingeruje w sens zdania, tylko w to, że jest to wypowiedz (jest to w ogóle wypowiedz?? :D) nie na temat. Zapraszam do regulaminu.
Ulisses


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:01

Jarojuve pisze:Nie lubię Rybeq`a
to powiedz nam jesce kogo lubisz i będzie spoko :lol:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:05

Jarojuve pisze:Nie lubię Rybeq`a :D
Rzeczywiscie Post wnaszacy w Dyskusje... A Ja nie Lubie Nabijaczy NA Forum JP i niestety Ty sie do nich zaliczasz...

P.s " nie mam Pytan "


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:16

Parę minut temu zakończyło się spotkanie pomiędzy Rybeq'iem, Rasim, Lucid_dreameram i Tomkiem a swiergotem, oskarem i mną.
Spotkanie na czacie mialo wyjasnic parę kwesti... Wymieniona czworka (Rybeq, Rasi, lucid, Tomek) chciala zgody i porozumienia. Zeby do takiego moglo dojsc chcielismy, jako administratorzy forum, uslyszec nick kreta, a następnie ta sama informacje od samego "podejrzanego".
Niestety do porozumienia nie doszlo, poniewaz rybeq obiecał kretowi, ze nie ujawi jego nicka. Jedynie co uslyszelismy, to informacja, ze kreta nie ma juz w PZ (pokoju zwierzen).

Poniewaz dwa moje postulaty nie zostaly spelnione usunalem hasla w/w trojki (oprocz rasiego, ktory jako jedyny wykazywal chec porozumienia). Nie otrzymali banów ale jesli beda chcieli kontynuowac udzielanie sie na forum beda musieli to zrobic pod nowymi nickami. Aczkolwiek nie gwarantuje, ze i te nicki nie zostana pozbawione hasel.

Druga kwestia to slowa rybki mowiace, ze "kreta nie ma juz w PZ". Skoro rybeq jest prawdomowny to nasuwa mi sie jedna mysl. Skoro po odejsciu tomka i rasiego kret jeszcze byl to oznacza to ze wtyką byl jeden z trojki BIANCONERI, Yari lub Kouba. Resztę dopiszcie sobie sami.
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 18:21 przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:20

No tojezeli Kretami z twojego Punktu widzenia nie sa Ani Tomek ani Rasi to dlaczego nie przywrocisz Im hasel aby mogli dalej yczestniczyc w Zyciu Forum...?? Chcesz usunac naprawde fajnych Juventinich... Porownaj sobie teraz Go do tego Palanta ktory prosil sie o kartke.. To jest Niebo a Ziemi... Wydaje mi Sie ze powinienes przywrocic hasla w/w dwojce :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:26

pojawila sie nowa kwestia. przywracam hasla w/w trojki, do jutra rana. Niech wykorzystaja ten czas godnie.
z mojej strony koniec kwestii. chyba ze pojawi sie naprawde powazny trop.
aha, takze jutro zostana zbanowane trzy osoby, ktore jeszcze niedawno piastowaly urzad moderatora: bianconeri, yari i kouba. Jesli faktyczny kret nie bedzie chcial miec na sumieniu pozostalej dwojki to sie przyzna.. a jesli nie to wolna droga.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:30

Wydaje mi sie drogi Martinie ze Dzialasz Zbyt Pochobnie... Ci Ludzie Razem z Taba tworzyli rodznia Atmosfere Tego Forum i Jak dla mnie powinienes Dac im Czas na odkupienie swojej Winy conajmniej do Konca Tego Tygodnia...


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:31

Martin zgadzam się ( wiem, że jako ADMIN masz to głęboko... ) z Tobą, usuwająć te trzy osoby, ale chłopie nie zrozumiem Cię nigdy ( to też pewnie masz gdzieś.... ), w jednej kwestii ! Dlaczego nie przywrócisz Rasiego i ToMka ?! Chyba, że nie wierzysz w to co pisał rybeq, dla mnie to niedorzeczne, forum bez Tomka czy Rasiego ( którego kiedyś nie lubiłem, ale jest dobry chłop i równy ), traci nawet 50% swojej wartości, dobrze, że nie wyrzucacie Dragona... Ale to marne pocieszenie ( z całym szacunkiem dla Smoczka ... ) /-;

Trudno... To Wasz wybór, niech zostaną nabijacze itp... Nie będę dyskutował, bo moje zdanie znaczy tyle co nic w tej kwestii... Ważne, żebyście Wy byli zadowoleni, bo jednostki ( niewinne jednostki ), jakoś sobie poradzą !


Go hard, or go home.
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:38

Tak czytam, sledze ta sprawe i po prostu rece opadaja... smieszne to po prostu sie robi,... moze codziennie wybierajcie jedna osobe sposrod uzytkownikow forum, dajcie jej bana, i tak do chwili az "kretowi" serduszko sie scisnie i powie ze to on wynosil wiadomosci z pz... -_- po drugie to chyba nie wina tej trojki moderatorow (teraz bylych) ze wasz pz jest dziurawy i niewlasciwie dobrano ekipe ( mozna to wywnioskowac po wyciekach). Trzecia sprawa to smieszy mnie jedna rzecz, ToMeK i Rasi odeszli, pozniej polecialy na nich wyzwiska, a teraz maja za to dostac bana? Czy dobrze zrozumialem? Jesli tak to gratuluje wyboru, moze jeszcze pobluzgajcie sobie na userow w pz, bo nikt nie widzi to mozna. A moze zalozcie dodatkowy pokoj dla userow, zeby mogli sobie powrzucac na moderatorow? Nie wiem wogole po cholere wynosic ta sprawe na swiatlo dzienne? Przeciez ponad polowa z tych postow to albo durne podlizywanie sie albo bezczelne nabijanie. Wiekszosc z tych osob nie ma zielonego pojecia o tej calej sprawie ale wypowiada sie jakby ich zdanie mialo jakies znaczenie... dla mnie to jest paranoja po prostu. Watpie aby "kret" ujawnil sie jakbyscie pol forum nawet zabanowali albo usuneli hasla. Jesli ta czworka chciala zgody i porozumienia, to bylo sie zgodzic a nie robic dalsze szopki. Jesli pozniej bedziecie mieli z nimi problemy to bedzie to tylko wynik Waszych dzialan. W sumie tyle co mialem do powiedzenia... dla mnie zachowaliscie sie nie fair wyzywajac ich w miejscu do ktorego nie mieli dostepu, skad mam wiedziec ze na przyklad nie ma takiego topicu o mnie, gdzie mozna sobie pobluzgac? Moim zdaniem nakrecacie kolo blednych decyzji kolejnymi dziwnymi zarzadzeniami.
Takie jest moje zdanie.
pozdr


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:39

Martin pisze:Druga kwestia to slowa rybki mowiace, ze "kreta nie ma juz w PZ". Skoro rybeq jest prawdomowny to nasuwa mi sie jedna mysl. Skoro po odejsciu tomka i rasiego kret jeszcze byl to oznacza to ze wtyką byl jeden z trojki BIANCONERI, Yari lub Kouba. Resztę dopiszcie sobie sami.
Po pierwsze, to cala ta sprawa z 'kretem' nasuwa mi na mysl film "Mission Impossible", pierwsza czesc, gdzie tez szukali "kreta" i zastanawiali sie, kto nim jest.. :roll:
Po drugie, smutna sprawa, ze na JP musialo dojsc do takich krokow. Niektorzy widac ze wzgledu na solidarnosc nie biora pod uwage dobra innych. Ale coz. Kazdy jest inny i podejmuje inne decyzje.
Mi najbardziej zalezy na jednym- zeby JP nie upadlo.

...i jeszcze jedno pytanie, z ciekawosci: czy w/w osoby, ktore zostaly odwolane z funkcji modow albo usunieto im hasla (generalnie: osoby ktore sa podejrzane o udzial w aferze a ktore sprawowaly funkcje modow), maja szanse kiedys wrocic na swoje stanowiska? Czy jednak admini beda "dmuchac na zimne"? :roll:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:43

Wspaniala taktyka: banowanie :lol:
Yari kouba i Bianconeri musza odejsc mimo iz nie ma zadnych dowodow ze ktos z tej trojki jest kretem.Wczesniej wywaleni zostali Rasi Tomek Rybeq i Lucid a nabijacze dalej szaleja.
Szkoda ze admini nie dzialali tak sprawnie wobec tych ktorzy naprawde lamali regulamin.

Po tym co tu widze mam ochote to wszystko rzucic, uzytkownicy sa banowani bezpodstawnie.Nie ma zadnego punktu regulaminu na podstawie ktorego mogliby zostac ukarani.

Szkoda gadac.
tomcatmi6 pisze:Tak czytam, sledze ta sprawe i po prostu rece opadaja... smieszne to po prostu sie robi,... moze codziennie wybierajcie jedna osobe sposrod uzytkownikow forum, dajcie jej bana, i tak do chwili az "kretowi" serduszko sie scisnie i powie ze to on wynosil wiadomosci z pz... -_- po drugie to chyba nie wina tej trojki moderatorow (teraz bylych) ze wasz pz jest dziurawy i niewlasciwie dobrano ekipe ( mozna to wywnioskowac po wyciekach). Trzecia sprawa to smieszy mnie jedna rzecz, ToMeK i Rasi odeszli, pozniej polecialy na nich wyzwiska, a teraz maja za to dostac bana? Czy dobrze zrozumialem? Jesli tak to gratuluje wyboru, moze jeszcze pobluzgajcie sobie na userow w pz, bo nikt nie widzi to mozna. A moze zalozcie dodatkowy pokoj dla userow, zeby mogli sobie powrzucac na moderatorow? Nie wiem wogole po cholere wynosic ta sprawe na swiatlo dzienne? Przeciez ponad polowa z tych postow to albo durne podlizywanie sie albo bezczelne nabijanie. Wiekszosc z tych osob nie ma zielonego pojecia o tej calej sprawie ale wypowiada sie jakby ich zdanie mialo jakies znaczenie... dla mnie to jest paranoja po prostu. Watpie aby "kret" ujawnil sie jakbyscie pol forum nawet zabanowali albo usuneli hasla. Jesli ta czworka chciala zgody i porozumienia, to bylo sie zgodzic a nie robic dalsze szopki. Jesli pozniej bedziecie mieli z nimi problemy to bedzie to tylko wynik Waszych dzialan. W sumie tyle co mialem do powiedzenia... dla mnie zachowaliscie sie nie fair wyzywajac ich w miejscu do ktorego nie mieli dostepu, skad mam wiedziec ze na przyklad nie ma takiego topicu o mnie, gdzie mozna sobie pobluzgac? Moim zdaniem nakrecacie kolo blednych decyzji kolejnymi dziwnymi zarzadzeniami.
Takie jest moje zdanie.
pozdr
Doskonale to ujales.
Ostatnio zmieniony 03 marca 2005, 18:49 przez Lypsky, łącznie zmieniany 2 razy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:44

Obserwije rozwój tego tematu i dochodze do jednego wniosku. Nie chcem pisać tutaj o konkretnych osobach, tylko ogólnie o społeczeństwie, którym niewątpliwie można nazwać JuvePoland ( ponad 8000 userów). Ta wypowiedź będzie jednak trafna nie tylko w odniesieniu do JuvePoland, ale do całego świata.
Dlaczego dzieje się tak, że jesli może się juz wydawać, że osiągneliśmy sukces ( w tym przypadku Martin), że wszystko jest na dobrej drodze, jest uporządkowane. Dlaczego nie potrafimy docenic tego, ca mamy zawsze chcąc więcej??
Na forum może byc 8000 osób, którym zależy, by funkcjonowało ono bez zakłóceń, wystarczą jednak 2,3 osoby które postepuja tak jak postępuja, nastepnie nie maja odwagi sie przyznać.
Rozwiązanie takiego problemu jest zawsze bardzo trudne, czesto osoby niewinne zostaja ukarane, ale tego nie da się uniknąć, jeśli chce sie wyjasnić sytuacje, a gdy "kret" nie ma odwagi sie przyznać.
Mam nadzieje tylko na jedno: że, to sprawa nie będzie ciągnęła się w nieskończoność, i że życie na forum powróci do normalności.
Niektórzy z nas chyba zapomnieli, co jest głównym priorytetem działalności tej strony, tego forum. Jest To JUVENTUS. JUVENTUS, który ma łączyć, a nie dzielić.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Jarojuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2003
Posty: 30
Rejestracja: 15 września 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2005, 18:45

FanJuventusu pisze:
Jarojuve pisze:Nie lubię Rybeq`a :D
Rzeczywiscie Post wnaszacy w Dyskusje... A Ja nie Lubie Nabijaczy NA Forum JP i niestety Ty sie do nich zaliczasz...

P.s " nie mam Pytan "
Haha nabijaczy?to zobacz sobie ile postów ja na tym forum napisalem...


Zablokowany