Jakość edycja III

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 14:08

Bad_Magick pisze:Znalazłem pewną wypowiedź , która bardzo dobrze oddaje to o czym chciałby, (tym razem jednak dośc krótko ;) ) napisać
DjJuve pisze: [...]Obecnie moje uczucia sa troche dziwne.Na poczatku kiedy uslyszalem o Q bylo to cos super mozna to porownac do tortu ktory byl nagroda.Druga edycje moge porownac juz do zwyklego ciastka bo Q za drugim razem to juz cos innego natomiast trzecia i kolejne edycje beda juz zwyklym suchym chlebem.Mysle ze pomysl byl dobry ale na raz.Teraz juz troche sie przejadl w moim odczuciu[...]
I właśnie dlatego uważam, że słusznie tym razem odczekano nie dwa, a pięć miesięcy do kolejnego głosowania nad Qualitkami.
Stara wypowiedz sprzed kilku miesiecy :D
Bad_Magick pisze: Osobiście mogę powiedzieć, że w moim odczuciu jedynie DjJuve zasługiwał na przyznanie odznaczenia(choć wiem, że moje zdanie nie ma tu nic do tego, subiektywizm się nie liczy ;) ).
Twoje zdanie wiele znaczy...przynajmniej dla mnie :) Dzieki ci za mile slowa.

Coz napewno Bad_Magick byl niesamowicie wyrozniajaca sie postacia.Podobnie jak Jah wparowal na forum bez slabych momentow (ktore ja na poczatku zaliczalem :wink: ).
Obsada 3 edycji Q byla niezwykle silna dlatego dziwi mnie nieco brak znaczka chociazby dla jednej osoby ale czekajmy dalej moze w przyszlosci ktos bedzie mial wiecej szczescia :) Jedno jest pewne:nominowani mocno przyczynili sie do rozwoju forum.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2005, 15:39 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 14:29

Dionizos i DjJuve moim zdaniem. Obydwaj posiadają wielką wiedzę, nie tylko piłkarską. Mimo iż ten pierwszy za bardzo kozakuje to na Q sobie zasłużył. Drugi jeśli już bierze udział w jakimś topicu to nie boi się pokazać temat z innej alternatywy. Zobaczymy kto wygra.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 14:39

dla mnie z tej listy mogli wygrac tylko bad_magick i jah - oni tak naprawde na to zasługuja. Ich posty świadcza o tym. Wyróżniają sie wśród użytkowników. Q im sie napewno należy mimo ze nie maja tyle postow co djJuve czy Dionizos. Ja mam nadzieje, że nastepnym razem ktos wygra ( oby którys z moich faworytów:D ) Czekam na kolejna edycje :D
pozdrawiam


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 16:00

białas pisze:ja z takim zapytaniem: co jaki czas przyznaje się Qualitki? czy dają one jakieś przywileje? powiedzcie coś więcej na ich temat. wiem, że są przyznawane userom za ich sensowne wypowiedzi. jeśli się mylę, poprawcie mnie...
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=6332 tu masz wszystko o tych qualitkach :!: Ale bardzo sie nie mylisz :wink:
_juvel_ pisze: Naprawdę pisze on bardzo dlugie posty. Oczywiście jak każdy czasami coś napisze bardzo którkiego, ale wdług mnie on zasłużył na dostanie Q.
Poprawdzie mnie jesli sie myle ale Q chyba nie dostaje sie za pisanie dlugich postow tylko za sensowne i madre wypowiedzi wnoszace cos nowego do dyskusji itd. Nie chodzi chyba o dlugosc postow bo ktos moglby w jednym poscie wypisac wszystko to samo co poprzednicy i co dostalby Q :?: Niesadze :roll:

Co do mojego faworyta to jest nim zdecydowanie _jah :!: Powiem szczerze ze przez jakis czas myslalem ze to ukryty Tomek Lipinski :D ale gdy przeczytalem jago wypowiedzi w temacie hip-hopowym to zrezygnowalem z tego bo chyba p. Lipinski nie slucha hip-hopu :D A tak powaznie to jego wypowiedzi najbardziej przypadly mi gostu-widac ze posiada on wielka wiedze na temat pilki i nie tylko(NBA :wink: ) pisze sensowane i mile w czytaniu wypowiedzi :!: Zreszta nie jest (chyba)taki uszczypliwy jak Dionizos :!:


Obrazek
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 18:55

Bad_Magick to jeden z lepszych forumowiczów. MOderatorzy dali ciała. Zawsze sie zastanawiałem czemu Dionizos nie ma "Q" i nie znam odpowiedzi? Przez to, ze ma swoje zdanie? DLatego, że niezawsze jest miły i elastyczny? Lol. Nie wiem jak sie tam głosuje na "Q" u Was, ale coś jest z tym nie tak.


[*]Rybeq[*]
Właśnie ma pod nickiem czerwoną kartke. nie wiem za co dostał. Miał 3 a tu nagle CZERWIEN. to forum stało się śmietnikiem, skoro banuje się userów, bo się ich nie lubi. Najpierw miał jakiś tam opis uliego i dostałe kartke za wykropkowan bluzgi (precedens na jp), wczesniej za slowo "niedojda" - wystarczy sobie otworzyc slownik - > niedojda- niezaradny, niezdarny, niemrawy. A teraz "po cichutku" 4 kartka - ciekaw jestem za co.

Najchetniej to byscie go zbanowali na zawsze, ale tak, zeby sie okazalo, że Rybeq sam sie wypisał z jp, szok. To nie komuna - kazdy moze miec swoje zdanie, a to co Wy robicie jest nieprofesjonalne. Możecie go nie lubić, ale to jest jawne prześladowanie. Ciekaw jestem za co 4 kartka i czy macie zamiar go wogole odbanowac. :? :?
Tak jak Rybeq stracił w oczach niektórych userów po jego wywaleniu z jp, tak Wy tracicie i to coraz bardziej.

Tym czasem Wajron i Bianco sobie piszą spokojnie posty.
Widze, że plan Ulissesa z podpisu Rybeqa został zrealizowany dać bana i po sprawie - niewygdony to usunąć, co tam.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2005, 19:04 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 19:04

Wszystko spada na moje barki. To ze JP traci to jest tylko twoje zdanie. Rybeq miesza. Duzo. Probowalem z nim wyjasnic to na gg ale sie nie dalo. Niestety. Dostal bana i moze to byc i precedens. Ale uwazam, ze wiecej na tym forum miesza niz daje pozytecznych rzeczy. Jesli sie komus to nie podoba to zastrakujcie. Prosze bardzo. Ale mam dosyc uzerania sie z jednym czlowiekiem ktory uwaza sie za chodzacy ideal i probuje naprawic swiat.
Tak, kazdy ma cos za uszami. Nawet moderatorzy, ale sa pewne rzeczy, ktore powinny zostac w wąskim gronie cokolwiek by to bylo. Rybeq zabral sie za naprawianie forum i calego swiata.
Nie tędy droga. Takie sprawy załatwia sie wsrod zainteresowanych osob a nie na forum publicznym.
Troche za dlugo to trwalo. Mimo najszczerszych checi nie dalo sie tutaj nic wiecej zrobic.
A jesli on chce zrobic idealne forum to nie ch sobie zalozy swoje wlasne.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2005, 22:54

Lucid_Dreamer pisze:Tak jak Rybeq stracił w oczach niektórych userów po jego wywaleniu z jp, tak Wy tracicie i to coraz bardziej
Zatem Tobie proponuje prowadzić forum w ekipie około 16 osób która ciągnie 7000 i nie reagowac na to jak były mod ruinuje dorobek, ciagle rzucając kłody pod nogi i uważa że jest pempkiem swiata.

Lucid_Dreamer pisze:Widze, że plan Ulissesa z podpisu Rybeqa został zrealizowany dać bana i po sprawie - niewygdony to usunąć, co tam.
To nie był dokładnie plan tylko propozycja ratowania ogółu wyciagnieta z kontextu... Zobacz na jego zachwanie. Poza tym dla twojej wiadomości został odbanowany... EOT


ODPOWIEDZ