Rybeq nie jest już moderatorem

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:20

Alexxxxx pisze: Nie wiem, jakie były argumenty za skazaniem Rybqa na bezkrólewie.
Dobry tekst Alexxxxx. To jakis zart? Nie mow, ze specjalnie wstawiles tu slowo 'bezkrolewie' :D .

Ja proponuje na miejsce Rybeq'a mojego ulubienca, Bianconerriego. On napewno nie bedzie ironizowal...


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:25

wyobraź sobie, że ja też nikomu się nie podlizuje, bo po co? A pan na B to robi swoimi zabawnymi postami, więc mogę powiedzieć tylko tyle: Należało się to dostał.

A widzę, że to ty alexxxx musisz poczytać za kilka lat, bo uśmieszki (emotki), które postawiłem mają znaczenie - nie brać na poważnie.
Widać, że miałeś ciężki dzień w szkole - i nie łapiesz, ze nie wszystko co ludzi mowią dzieje się naprawde - ALexxxx swiat to matrix - ty jeszcze nie wiesz?

Tak tak, światełko cyk cyk, lampka zgasła alexxx siedzi po ciemku.

Ja też nie łamałem zasad, a sam pomyśl po co miałbym się podlizywać Rybeqowi kiedy już swoją posadę stracił, heh? Lubie go i tyle. Jak ty kogos lubisz to go dupczysz ja go wspieram. KROPKA
Pozdrawiam i nie bierz wszystkiego tak na powaznie.
Dudek.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:26

Dionizos pisze:Ja proponuje na miejsce Rybeq'a mojego ulubienca, Bianconerriego. On napewno nie bedzie ironizowal...
Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.
Mówi ci to coś ? :roll:

A co do tematu > zasłużył - otrzymał karę i tyle. W sumie sam do niego nic nie mam, ale to co wyprawiał przez ostatnie tygodnie nie świadczyło o nim dobrze, tym bardziej jako o moderatorze.
Lucid_Dreamer pisze:wyobraź sobie, że ja też nikomu się nie podlizuje, bo po co? A pan na B to robi swoimi zabawnymi postami, więc mogę powiedzieć tylko tyle: Należało się to dostał.

A widzę, że to ty alexxxx musisz poczytać za kilka lat, bo uśmieszki (emotki), które postawiłem mają znaczenie - nie brać na poważnie.
Widać, że miałeś ciężki dzień w szkole - i nie łapiesz, ze nie wszystko co ludzi mowią dzieje się naprawde - ALexxxx swiat to matrix - ty jeszcze nie wiesz?

Tak tak, światełko cyk cyk, lampka zgasła alexxx siedzi po ciemku.
Lucid nie denerwuj się, bo Alex to dzieciak więc i tak nie zrozumie co do niego mówisz :lol:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:34

Lucid_Dreamer pisze: A widzę, że to ty alexxxx musisz poczytać za kilka lat, bo uśmieszki (emotki), które postawiłem mają znaczenie - nie brać na poważnie.
Dreamer,a po co mam brać na poważnie. Czy to ma znaczenie dla mnie czy Rybeq ma moda, czy nie. Powiedziałem tylko, że bez funkcji moderatora zachowuje sie 'normalnie'. Przecież to jest internet - świat pomieszany z fikcją, jak powiedziałeś ala Matrix :D Życie to już jest inna bajka. Powiedziałem tylko, żebyś się niepodlizywał, bo z tym prezydentem, tak to wyglądało. Nie flustruj się tak, zachowaj nerwy na inne poważniejsze sprawy. Jesteśmy jedną wielką rodziną, jak to w rodzinie są konflikty, mniejszy i te większe. 8) Więc spoko, za dużo rzeczy bierzesz na powaznie. Życie nie trwa wiecznie, trzeba się bawić i śmiać :P -> Niech każdy to sobie weźmie do serca :-D Ciułała
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2004, 17:26 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 2 razy.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:41

bardzo mnie zmartwiliscie. kompletnie sie tego nie spodziewalem!Obrazek
z jednej strony zal bo cos dla tego forum zrobilem i jeszcze moglem zrobic, ale z drugiej strony bede mogl teraz pisac to co nie przystawalo moderatorowi.
mam nadzieje ze moj fan club nie bedzie zbyt zmartwiony. poki nie pojawi sie jakas sensowna konkurencja napewno bede tu pisal, a i "grupa pilnujaca porzadku bedzie miala co robic :]

Ogolnie chodzi o to, ze w porownaniu z poczatkami moderowania rybeq znacznie obnizyl swoj poziom,
konkrety kochanie. po powtarzasz to jak mantre, ale nic sensownego nie dajesz na poparcie tezy.
zywal niepotrzebnie ironi, docinal uzytkownikom,
docinalem, docinam i bede docinal.
glupote trzeba tepic.
wykorzystywal to ze jest moderatorem
konkrety.
kiedy pozbawilismy go moderatora nie potrafil przyznac sie do winy
bo nie czuje sie winny.
Panowie ja bym postawił mu świezke [*] Łódź [*] wpisujcie miasta, które popierają Rybeqa
['] kielce ['] gliwice [']
co robił Rybeq wobec pewnej osoby na B
byl traktowany tak jak na to zasluguje.
Ja proponuje na miejsce Rybeq'a mojego ulubienca, Bianconerriego. On napewno nie bedzie ironizowal...
a i docinal z powodu stylistyki i ortografii nie bedzie!
Lucid nie denerwuj się, bo Alex to dzieciak więc i tak nie zrozumie co do niego mówisz
wajron, chocbys nie wiem jak sie staral nie zmienisz swojego wizerunku.
Jesteśmy jedną wielką rodziną
biacno to nie moje rodzina.
trzeba się bawić i śmiać
ale bron boze nie ironizowac.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:46

O tak BiancoNerri na moda! najlepiej na admina! Chlopak kochajacy calym serce Juve i Rome zarazem i przeklejajacy posty z jednego forum na drugie;D oh yeah... ech... akurat to co robil w stosunku do Rzymianina z Turynu wydaje mis ie usprawiedliwione, poniewaz sam uczestniczylem w dialogu na forum w ktorym BiancoNerri uczestniczyl. Ale co tam. Nic no trudno stalo sie i tyle,nie wiem czy zamkniecie tematu na pierwszym poscie dla informacji nie byloby lepsze? Bo czemu ma sluzyc dyskusja o tym ze Rybeq nie ma moda? Wydaje mi sie ze to ma byc poprostu informacja- orzeczenie decyzji ?
pozdr


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:50

Wajron pisze:
Dionizos pisze:Ja proponuje na miejsce Rybeq'a mojego ulubienca, Bianconerriego. On napewno nie bedzie ironizowal...
Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.
Mówi ci to coś ? :roll:
Widze, ze kolega Wajron znowu nie zrozumial, no coz, tak bywa. Probuj, probuj, kiedys sie uda...


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:55

Decyzja zapadła. Nie o to chodzi żebyśmy to my się z nią pogodzili ale...Rybeq, szczególnie, że prawdopodobne jest zabranie też jego qualitki. Bardzo źle by się stało gdyby Rybeq zrezygnował z uczestnictwa w życiu forym, a to wcale nie jest proste pogodzić się ze zdegradowaniem. Niby to tylko forum , ale jednak...Czymś sobie zapracował na swoje honory i ciężko się pogodzić z tym, że nagle ktoś uważa Cię za osobę gorszą niż kiedyś...
Nie wiem o co poszło, to nie jest ważne, ale wierzę że był to powód a nie pretekst. Było dwa tygodnie, więc decyzja nie jest pochopna. Wierzę jednak, że Rybeq raz że zostanie i dalej będzie nam tu ironizował, teraz już do woli nie oglądając się na to czy przystoi to moderatorowi czy nie, a dwa - pokaże że była to tylko jego chwilowa 'niedyspozycja'.


P.S.

A może zamiast Q przyznać mu Ironico ? :)

EDIT
Hmm pisałem to jak jeszcze nie było wypowiedzi zainteresowanego...
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2004, 17:15 przez Bad_Magick, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 16:58

RYBEQ KNURÓW Z TOBĄ. Byłeś modem ale to można stracić, jesteś Żabolem tego nie odbierze Ci nikt.


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:05

Dionizos pisze:
Wajron pisze:
Dionizos pisze:Ja proponuje na miejsce Rybeq'a mojego ulubienca, Bianconerriego. On napewno nie bedzie ironizowal...
Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.
Mówi ci to coś ? :roll:
Widze, ze kolega Wajron znowu nie zrozumial, no coz, tak bywa. Probuj, probuj, kiedys sie uda...
I to jest wlasnie problem z ironia,nie kazdy ja lapie :wink:

tomcatmi6 pisze: ..nie wiem czy zamkniecie tematu na pierwszym poscie dla informacji nie byloby lepsze? Bo czemu ma sluzyc dyskusja o tym ze Rybeq nie ma moda? Wydaje mi sie ze to ma byc poprostu informacja- orzeczenie decyzji ?
pozdr
Popieram w 100% nie wiem po co mamy jeszcze raz odkopywac stary temat,dajcie juz z tym spokoj.Zostawic Rybeqa juz w spokoju niech sobie teraz radzi jako jeden z pospolitych userow a dyskusja na temat czy slusznie czy nie juz byla,a kolejna i tak przeciez nic nie zmieni.


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:20

No to jeszcze ja.

Uważam, że tak na przyszłość to nie powinno się za każde przewinie moderatora robić urlopów.

Czemu nie może być system kartek? 3 kartki dla moda i spada do usera.

A tak to za świeczki (praktycznie tylko za to) Rybeq ląduje wsrod nas :wink:

Widze, że porządki się przydadzą na forum - Aga ma nóż ja sporo pomysłów :D

Aha czemu tak jest, że kiedy temat robi się niewygodny ktoś chce go zamykać?? Nie lepiej o tym pogadać i wszystko sobie wyjaśnić, żeby nie było potem nieporozmien?? Zresztą to czekm na komenta "B". Odświerzam strone co 3 sekundy i czekam - przyczajony. :wink:

Pozdrawiam.


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:21

Lucid_Dreamer pisze:- ALexxxx swiat to matrix - ty jeszcze nie wiesz?
Hmm.. 8) Dreamer wchodzisz mi w kompetencje :twisted: moze i swiat to nie matrix ale ludzie w nim zyjacy ..zachowuja sie jakby w nim byli....
(jak chcesz to przedyskutawac to na zapraszam na priv lub GG )

Co do zdegradowania Rybeq-a to uważam ze trzeba było dac mu troche wiecej czasu na przemyslenie niektórych spraw.Bezzwłoczne zdegradowanie(jak to juz nazwałem) było chyba pochopna decyzja jednak jesli "grupa trzymajaca władze" zdecydowała o tym aby to uczynic powinnismy to uszanowac i zakonczyc temat bo to i tak niebedzie miało sensu. Z drugiej zas strony Rybeq zasługuje na Q z tego wzgledu ze jest jednym z barwniejszych forumowiczów. Jego wypowiedzi moga byc na rozny sposob interpretowane jednak tylko sam Rybeq wie co nam chciał prekazać :wink: .nop i tyle

Mam nadzieje ze uznacie to za obiektywną wypowiedz a nie za prube podlizywania sie komu kolwiek


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:26

Nie chce zeby ten temat byl zamkniety dlatego ze jest niewygodny tylko dlatego ze nic nie da dyskusja nad czyms co juz sie stalo. Jestem przeciwko kasowaniu moda Rybeq ale moje zdanie tak jak zdanie userow sie nie liczy wiec nie ma co sie tutaj produkowac. A pozatym po prostu wyrazilem swoje zdziwienie tym dlaczego nie jest zamkniety ten temat.
pozdr


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:38

Lucid_Dreamer pisze:Aha czemu tak jest, że kiedy temat robi się niewygodny ktoś chce go zamykać?? Nie lepiej o tym pogadać i wszystko sobie wyjaśnić, żeby nie było potem nieporozmien??
Nie o to chodzi Lucid ze niewygodny.Mam wrazenie ze Martin piszac pierwszego posta po prostu zapomnial zamknac od razu temat 8) Bo nie wiem czy zauwazyliscie ze to jest cos w rodzaju ogloszenia decyzji a nie pytanie o nasze zdanie na ten temat(bo juz wiekszosc z nas swoja opinie wyrazila w innym temacie).Tak wiec nie ma sensu juz o tym gadac bo to nic nie zmieni.
Lucid_Dreamer pisze:Zresztą to czekm na komenta "B". Odświerzam strone co 3 sekundy i czekam - przyczajony. :wink:
Aaa chyba ze tak
:lol:
pozdr


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 17:39

zmienic nie zmieni, ale trzeba pare spraw raz na zawsze wyjasnic.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ODPOWIEDZ