Nabijacze ...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:18

Ostatnio przyuważyłem kilku userów, którzy dziennie pisza chyba po 20 postów i odpowiadają na każdy założony topic na tym forum, nawet kilkakrotnie w jednym temacie - byleby coś napisać.
Nie będe ukrywał o kogo mi chodzi, bo przecież ten temat ma służyć eliminacji takich pseudo-userów. Myslę o użytkownikach - Lucid_Dreamer, Pelson, Pionka oraz a_gu_nia - oni najbardziej rzucają się w oczy, dosłownie wszędzie. Zresztą, wystarczy spojrzeć http://www.juvepoland.com/forum/statistics.php
Wg. mnie napisanie 47 postów w ciągu jednego tygodnia to nielada wyczyn, ale z tego co widzę, niektórzych wcale nie dziwi taki stan rzeczy :roll:
Proponuję wprowadzić coś w stylu BANANOWEJ RANGI, dla zbyt rospisanych, bo inaczej nie można walczyć z tą plagą. Takie zdanie na ten temat, mam nadzieję, że moderatorzy nie pozostawią tego bez echa.
Pozdrawiam


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:22

pionka nabijacz ?
panie boze prosze o samych nabijaczy. moze wreszcie na forum jakis poziom bedzie.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:24

Jeżeli któs ma coś naprawdę ciekawego do powodzenia to czemu ma nie pisać :roll: :?: Wypowiedzi 'Lucid_Dreamer'a' i 'a_gu_nia' są raczej na poziomie. A Pelson i Pionka nie rzucają mi sie jakoś w oczy.
Podsumowując, mi ich wypowiedzi absolutnie nie przeszkadzają.

PS. Robicie jakieś czystki na forum :?: Bo mi chyba postów ubywa :D
Chyba wezme się za nabijanie jak mi bedziecie wypowiedzi podkradać :wink: :D


non mollare mai
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:29

Wajron pisze:Ostatnio przyuważyłem kilku userów, którzy dziennie pisza chyba po 20 postów i odpowiadają na każdy założony topic na tym forum, nawet kilkakrotnie w jednym temacie - byleby coś napisać.
Po to jest to forum stworzone,aby moc na nim wyrazac swoje opinie.Moze kazdy z tych userow ma odmienne zdanie i chce je wyrazic w kazdym temacie,nie lamiac przy tym regulaminu,bo jego trzeba przestrzegac.Moze maja ogromne zainteresowania i chca rozmawiac na te tematy?Nie pomyslales o tym?
Tak w ogole to zaden z postow ze strony uzytkownikow nie zostal zgloszony jako niedozwolony,wiec nie wiem czemu ma sluzyc ten temat.
Wajron pisze:Lucid_Dreamer, Pelson, Pionka oraz a_gu_nia - oni najbardziej rzucają się w oczy, dosłownie wszędzie. Zresztą, wystarczy spojrzeć http://www.juvepoland.com/forum/statistics.php
Pierwszy odnosnik pierwszego cytatu.
I co,ze statystyki mowia,ze oni najwiecej pisza?
Wajron pisze:Proponuję wprowadzić coś w stylu BANANOWEJ RANGI, dla zbyt rospisanych, bo inaczej nie można walczyć z tą plagą. Takie zdanie na ten temat, mam nadzieję, że moderatorzy nie pozostawią tego bez echa.
Pozdrawiam
Kiedys byla ranga nabijacza,ale zostala ona zmieniona i teraz sa kartoniki,tak wiec nie ma mowy o wprowadzaniu takiego "odznaczenia",chyba,ze admini maja cos takiego w planach.Na razie o tym nie slyszalem 8) Maja przestac pisac,bo grozi im BANANOWA RANGA ( swoja droga okreslenie :lol: ) To moze wg Ciebie wprowadzimy ograniczenia na pisanie w ciagu tygodnia?Przeciez tak jak piszecie - "forum to nie wiezienie" :>,wiec piszcie do upadlego,ale z sensem i na temat 8)
Seiru pisze:Jeżeli któs ma coś naprawdę ciekawego do powodzenia to czemu ma nie pisać Wypowiedzi 'Lucid_Dreamer'a' i 'a_gu_nia' są raczej na poziomie. A Pelson i Pionka nie rzucają mi sie jakoś w oczy.
Podsumowując, mi ich wypowiedzi absolutnie nie przeszkadzają.
Dokladnie...zauwazcie,ze zaden post nie zostal zgloszony.
Seiru pisze:PS. Robicie jakieś czystki na forum Bo mi chyba postów ubywa
Chyba wezme się za nabijanie jak mi bedziecie wypowiedzi podkradać
Ano byly porzadki i trzeba bedzie jeszcze raz(kilka) swietowac 10000 postow na naszym forum ;)
Nabijaj tak jak wymienieni przez Wajrona,to podtrzyma jakos poziom forum :-D


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:37

Jakoś o tym, że w tym miesiącu 2 jest yari co do postów to nie napisałeś! Dlaczego? Boisz się?
Hmm poczekaj niech pomyślę czemu ja piszę tyle postów?
a) mam stałke od 8 listopada - wreszcie mogę!
b) ilość moich posów jest taka a nie inna dlatego, że brałem czynnie udział w dyskusjach. A co miałem nie odpowiadać na pytania zadane do mojej osoby??
c) wajron tępisz nabijactwo a sam wylatujesz za kartki, ani ja ani a_gu_nia za kartki nie wylecieliśmy NIGDY a to chyba o czymś świadczy... :?
d) To wszystko zależy od userów ja in tru lajf dużo nawijam i niewidze powodu dla, którego miałbym się nie wypowiadać na jakiś temat jeśli chce.

Dalej nie będęchyba uczestniczył w tym temacie, jak coś Wajron to na priv.
Pozdrowienia.
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2004, 20:39 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:38

Wajron miałem się powstrzymać ale tak mnie to wkurza, żę się wypowiem. A co Tobie do tego ? Połowa forum jest oburzona z tego jak to nazwali "rygoru" zaprowadzonego przez adminów na forum ,a tu jeszcze Ty próbujesz naprawiać swiat. Od tego są admini. A właśnie takie założenie bezsensownego tematu w mojej opinii jest większym nabijaniem niż posty Lucida czy Agunii, nie mówiąc już o pionce, którego odpowiedzi prawdopodobnie nie przypadły C do gustu i tylko dlatego znalazł się na tej liście.
Celem tego posta nie jest atakowanie Ciebie, ale zwrócenie uwagi że to akurat nie Twoja dziedzina i nie było sensu zakładania tego tematu.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:50

Osobiście uważam że wypowiedzi lucida i a_gu_ni są jak najbardziej normalne i nie widze w nich nabijania czy czegoś takiego. Chociaż ten jeden temat z tą ich rozmową po pijaku był trochę nie na miejscu ale już jest zamknięty a oni dostali kartki.
Co do nabijacza to nie jest nim żaden z wymienionych osób. Ja na tym forum widze tylko jednego a jest nim Supersonic a to dlatego że w 6 dni napisał 117 postów!!! Ale to było kiedyś i teraz się już nie udziela.


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 20:58

Lucid_Dreamer pisze:Jakoś o tym, że w tym miesiącu 2 jest yari co do postów to nie napisałeś! Dlaczego? Boisz się?
Yari nie pisze bez sensu, byleby skleić pare zdań, kwalifikujących się do "normy". A po drugie - Yari mnie wyrzuci :D ?
c) wajron tępisz nabijactwo a sam wylatujesz za kartki, ani ja ani a_gu_nia za kartki nie wylecieliśmy NIGDY a to chyba o czymś świadczy... :?
Wylatuje za kartki, ale nie otrzymuje ich za głupotę, czy moje niedopatrzenia (no może ostatni brak źródła). Zawsze gdy dostaję kartkę to głównie w sprawach, które mnie wkurzają i pisze na dany temat trochę ostrzej, co niestety nie raz kończyło się kartką.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 21:02

Po pierwsze ,jeśli te osoby nabijały to miałyby już odpowiednią ilość kartek ,a nawet w konsekwencji bana. Ja nie wiem czemu się tak doczepiłeś takiej kwestii. Jak ktoś chce napisać swoje zdanie i wyrazi je sensownie to może pisać do woli. Zresztą sprawa nabijania była chyba już kiedyś konkretnie omówiona i jest wyraźnie zawarta w regulaminie.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 21:03

Wajron czyżbyś się obawiał, że dogonią Cię w ilości postów ? :roll: Jak dla mnie temat bez sensu, gdyż napisałeś tu nicki czterech uzytkowników, którzy piszą z sensem i na temat. Przynajmiej mnie przyjemnie czyta się mądre i przemyślane posty np. Lucida... więc Wajron takimi sprawami "karm" na priv adminow i modów a nie denerwuj zwykłych użytkowników.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 21:21

Wajron pisze:
Lucid_Dreamer pisze:Jakoś o tym, że w tym miesiącu 2 jest yari co do postów to nie napisałeś! Dlaczego? Boisz się?
Yari nie pisze bez sensu, byleby skleić pare zdań, kwalifikujących się do "normy". A po drugie - Yari mnie wyrzuci :D ?
Sugerujesz, ze pionka, Lucid, Agunia i Pelson pisza bez sensu??? Przejrzyj swoje posty... Ten topic tez zalozyles zeby sobie nabic. Albo chciales sie pokazac na forum?? Nie martw sie, duzo osob juz Cie zauwazylo... i wysmialo.


nopone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2003
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 21:31

a ja powiem raczej krotko i na temat ten temat jest istnym nabijaczem licznika :) zresztą w ogóle o co wam chodzi, urosniecie bo bedziecie mieli 1000 postów ? łał :lol:


myśl. wierz. marz. miej odwage - Walt Disnay ;)
magik21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 66
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2004, 21:32

zamknijcie ten temat bo on nie ma sensu, jesli ktoś ma zostac ukarany niech zajmują sie tym moderatorzy i admini, a nie plose panią bo on czy ona...


ODPOWIEDZ