100000 postów na Forum JuvePoland !!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 08:43

heh musze was zmartwic... a moze pocieszyc. Niedlugo szykujemy czystki na forum wiec okazje do swietowania 100.000 postu bedziemy mieli jeszcze raz :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 10:23

Martin pisze:heh musze was zmartwic... a moze pocieszyc. Niedlugo szykujemy czystki na forum wiec okazje do swietowania 100.000 postu bedziemy mieli jeszcze raz :D
Czyli jakto mo|na jasniej? :wink: Po co te czystki


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 10:36

No nieżle ... nawet nie sadziłem że tyle już jest :D
Ale kiedyś jak zoabczyłem jakiegoś moda na Forum chyba nie związanym z Piłką i miał coś ponad 40 tyś postów to sie za głowe złapałem :shock:
to albo trzeba kilka lat , ale pisać dosłownie na wszytko :D Nie wyobrażam sobie tego :D
No to teraz czekamy na 20000 :D


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 11:02

Martin pisze:...szykujemy czystki na forum...

Mam nadzieje że owe czystki nie obejmą forumowiczów :D :D :D
Chciałbym jeszcze pare razy sie wypowiedzieć na forum :)

A co do liczby postów na forum...nie liczy sie ilośc ale jakość...a myśle że JAKOŚC jest również bardzo wysoka jak liczba postów :wink:


pionka

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 47
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 11:16

Lucid_Dreamer pisze:Jak widzimy forum JP prezentuję obecnie formę zbliżoną do formy Juve i zostawia "przeciwników" daaaleko w tyle.
Jeżeli jakość forum oceniasz po ilości napisanych postów no to ja nie mam nic do dodania. Gratuluje! :lol: :shock:


Wasze marzenia naszą rzeczywistością.
"Chodzi przede wszystkim o Juventus, który mógłby zaopatrzyć lekami niejedną misję humanitarną." - Przegląd Sportowy 7.12.2004r
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 11:17

hej, Martin, jakie czystki? można jaśniej? ja nie mam zamiaru po raz drugi świętować 100000 posta. ja chcę 200000 post świętować...


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 15:26

Więc pionka mógłbyś tak samo napisać: Jeśli jakość drużyny oceniasz ją po zdobytych punktach to ja nie mam nic do dodania. No bo niby tak grają nieładnie - wygrywają po 1-0 a jednak mają to pierwsze miejsce.
Jak mam oceniać - poza tym nie możesz tego tak brać na serio - to był taki żarcik liderów :wink: Poza tym czytam sobie Wasze forum i powiem, skoromnie u nas jest wyższy poziom - co nie znaczy, że może być JESZCZE LEPIEJ i do tego właśnie dążymy. Pozdrawiam.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 15:31

Jaro pisze:
Martin pisze:...szykujemy czystki na forum...

Mam nadzieje że owe czystki nie obejmą forumowiczów :D :D :D
Chciałbym jeszcze pare razy sie wypowiedzieć na forum :)
A co postów ci szkoda?? A niech sobie robią czystki i tak dalej będe na tym forum bez względu na wszystko. Chyba że mnie wyrzucą :D Błagam nie wyrzucajcie :wink:


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 23:15

Hmm dziwi mnie troszkę ten pomysł z czystkami, bo jak dla mnie usunięcie choćby kilku postów to jest wymazanie cząstki historii tego forum!! Obojętnie jakie by te posty nie były...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 23:21

Ale wezcie pod uwage tez to, ze czasem ktos zaklada glupie tematy, kilka osob zdarzy sie wpisac, a potem taki temat idzie w powietrze, wiec pare postow z tego ogolu sie odejmnie ;) Nie musi to wcale byc rzadna wielka czystka, lecz wykasowanie parudziesieciu postow ;) Aha, kont Admini nie beda kasowac, wiec nie sie obawiajcie :D


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 23:25

Ja się domyślam jak to będzie zrobione. Z tego powodu, że stronka, na forum której uczęszczałem miała podobne przejścia - chłopaki mianowicie stwierdzili, że jest b*rdel i pożoga, więc stare forum zamknęli, a stworzyli nowe, lepsze jak to ujęli - z nowym adresem - i tak jest u nich forum stare (oficjalnie zamknięte tzn - odcinają się od niego, ale można dawać posty) i nowe mniej prężne, ale "lepsze". Tak też być może u nas nowy adres, nowe zasady, nowe posty, nowi użytkownicy - tylko, że wtedy czeka nas proces rejestracji a także dawania postów od początku (tzn. licznik się zeruje panowie :D ) albo po prostu wykasują posty i będzie troche miejsca na serwerze. To może oznaczać nowe pokoje, zasady. Albo też nic nowego poza wolnym miejscem i kawałkiem przestrzeni na forum. Myślę, że takie gdybanie nie ma sensu i prędzej czy później się przekonamy na własnej skórze jakiego rodzaju są to zmiany. :wink:
Peace.

A teraz APEL klikajcie, czytajcie - jednym słowem zróbcie mi dobrze :D o tu na dole w podpisie.

Brawo za pomysł :wink:
Yari


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 15:43

leniup pisze:
Jaro pisze:
Martin pisze:...szykujemy czystki na forum...

Mam nadzieje że owe czystki nie obejmą forumowiczów :D :D :D
Chciałbym jeszcze pare razy sie wypowiedzieć na forum :)
A co postów ci szkoda?? A niech sobie robią czystki i tak dalej będe na tym forum bez względu na wszystko. Chyba że mnie wyrzucą :D Błagam nie wyrzucajcie :wink:

Właśnie mi o to chodziło-żeby nie wyrzucali biednych forumowiczów :roll:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:04

No ładnie 100000 postów mówi samo za siebie popularność JP ciągle wzrasta codziennie rejestruje się kilkadziesiąt osób a co do tych czystek to pewnie zostaną usunięte te tematy które są zablokowane oraz te przestażałe( ale pewnie nie wszystkie)


ODPOWIEDZ