Jest mi bardzo smutno!!!!...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 22:18

cierpik pisze:Admini czy moderatorzy, jak zwal tak zwal, czy naprawde potrzebne sa tu teksty typu:"jak ci sie nie podoba, to idz na inne fora"? polemika doprawdy imponujaca, cos na poziomie Wadzgiego.
Prawda w oczy kole? Przeciez nikogo nie zmuszamy, a widze ze niektorzy tak sie zachowuja jakby tu byli za karę.

NA zakonczenie sorka za taka reakcje, ale na prawde jak rano to przeczytalem to mnie krew zalała, bo niektorzy zachowuja sie jak pięciolatki i ciagle mozna im w kolko tlumaczyc ale i tak nie dociera.
Troche boli jak widzimy ze nasza praca idzie na marne.
A co do komandosa to mamy nadzieje ze sprawa zostala juz wyjasniona.
Takie bylo spostrzezenie moderatora, temat otwarty wiec milego skrobania :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 23:22

To jest juz kolejny temat "oczerniający" adminów i modów, przestańcie wreszcie się ich czepiać robią to co muszą, a zamiast marnować czas na pisanie takich tematów i postów, lepiej moglibyście wykorzystać ten czas na przeczytanie regulaminu.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 01:19

Martin pisze:
cierpik pisze:Admini czy moderatorzy, jak zwal tak zwal, czy naprawde potrzebne sa tu teksty typu:"jak ci sie nie podoba, to idz na inne fora"? polemika doprawdy imponujaca, cos na poziomie Wadzgiego.
Prawda w oczy kole? Przeciez nikogo nie zmuszamy, a widze ze niektorzy tak sie zachowuja jakby tu byli za karę.
cierpik zastanów się co Ty piszesz... a co mają na siłę trzymać kolesi(a) którzy gadają bzdury typu: i tak będę łamał regulamin... to jest śmieszne... naprawdę niech idzie na inne forum, jak Mu na tym nie pasuje... osobiście uważam, że zdarzają się "wykroczenia" i adminom i modom które trzeba Im wybaczyć... ja też siedziałem długo(bardzo długo) po banie, zanim mnie ktoś odblokował, ale nie piszę tematu o tym... po banie nauczyłem się paru rzeczy i teraz nie mam żadnej karteczki... także uważam, że BAN w niektórych przypadkach może tylko pomóc :!:


Obrazek
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 01:47

Tak sobie to czytam i czytam wypowiedzi w tym topicu i powoli nasuwa mi sie jeden wniosek - jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia, nie pisz. Forum odwiedzam prawie codziennie i wole poczytac sobie co mysla o danej sprawie inni userzy (ci, ktorzy naprawde sie na tym znaja, a nie pitola 3 po 3) niz na sile wyrazac swoje zdanie. Przeciez jesli sie na czyms nie znam to po jaka cholere mam cos pisac?
A co do umieszczania tematow we wlasciwych pokojach - jesli ktos chce byc postrzegany jako osoba o ilorazie inteligencji wiekszym od przecietnego gryzonia to uda mu sie umiescic swoje wypociny we wlasciwym miejscu.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 17:24

ło ...
Ostatnio dostałem kartkę za to, że napisałem Legia z małej litery, a Wisła z dużej 8) Mody - przecież nie czytacie w myślach i nie możecie przewidzieć, czy napisałem to specjalnie, bo jakbym się nie domagał odbanowania to bym miał 5 dni kary za nic. Nie mówie, że tamto "zagranie" nie było specjalne, ale dowiedzieliście się tego dopiero odemnie, bo się przyznałem. Tak więc, jak napisał ktoś na początku - regulamin powinien być elastyczny, a karać powinno się tych którzy NAPRAWDĘ łamią regulamin, a nie doczepiacie się za byle błąd. I nie prawcie mi tu kazania, bo regulamin przeczytałem, ale niestety nie da się zawsze do niego dostosować. Tyle 8)

P.S
Nie zawsze wy macie rację ..., a w 99`9% zawsze mody stawiają na swoim.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 16:13

Wajron pisze:ło ...
Ostatnio dostałem kartkę za to, że napisałem Legia z małej litery, a Wisła z dużej 8)
ostatnio to kiedy? Nie wiem, kto Ci dal takie wytlumaczenie kartki, ale jesli tylko to bys zrobil, to nie dostalbys kartki. Jesli ten post jeszcze istnieje to moglbys mi link zapodac?
Wajron pisze:a karać powinno się tych którzy NAPRAWDĘ łamią regulamin, a nie doczepiacie się za byle błąd.
zlamanie regulaminu jest bledem, a wierz mi, ze karamy tlyko za zlamanie regulaminu. Podaj post w ktorym bylo inaczej.
Wajron pisze:I nie prawcie mi tu kazania, bo regulamin przeczytałem, ale niestety nie da się zawsze do niego dostosować. Tyle 8)
to mysle, ze cos jest nie tak z Toba, bo ja potrafie zapamietac co wolno a co nie. Oczywiscie nie spie z wydrukowanym regulaminem, ani nie wkuwam go na pamiec. Nie jestem tez wstanie powiedziec ktory dokladnie punkt odpowiada jakiemu 'zdarzeniu', ale wiem co wolno a czego nie.
Wajron pisze:Nie zawsze wy macie rację ..., a w 99`9% zawsze mody stawiają na swoim.
to tylko Ty tak twierdzisz i takie osoby jak Ty robia nam tu ocene. Wierz mi, ze w wielu przypadkach tez mozemy sie pomyslic i jesli taka osoba zglosi sie NORMALNIE na PW to niwelujemy kartke, ale jesli ktos wyjezdza z wulgaryzmami na PW, gg lub maila, to nawet w przypadku bledu nie cofniemy, bo juz wiemy co myslec o danej osobie.


Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 16:41

zgadzam sie. to co sie dzieje na tym forum jest czasami smieszne. za duzo napisane, za malo napisane, zle napisane, nie tram napisane, itd itp. czasem to irytuje.


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 17:08

kouba pisze:
Wajron pisze:ło ...
Ostatnio dostałem kartkę za to, że napisałem Legia z małej litery, a Wisła z dużej 8)
ostatnio to kiedy? Nie wiem, kto Ci dal takie wytlumaczenie kartki, ale jesli tylko to bys zrobil, to nie dostalbys kartki. Jesli ten post jeszcze istnieje to moglbys mi link zapodac?
HEhe niemożliwe ? http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 047#128047

Dostałem bana, ale na szczęście udało mi się go "odwołać" u wyższych rangą niż szanowny moderator Tomek, jemu to przeszkadzało - może przepracowanie :lol: ?


punkt 4e regulaminu - Oskar8


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
madmax1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 31
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 17:21

moim zdaniem prawda i racja leży po środku - opiekunowie strony - admini i moderatorzy czasem przesadzają z dawaniem banów - sam nie raz byłem karany i w przynajmniej połowie przypadków moje zdziwienie było o tyle większe że zupełnie nie wiedziałem za co np jestem wyrzucany z cz@ta... - z kolei i tu bez umizgów w strone adminów ale tłumaczenie sie brakiem czasu czy za dużą liczbą pokoi na Forum jest według mnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> odrobinke - jeśli chce ktośz tego korzystać to musi przeczytać instrukcje obsługi tak jak to zalania dziejow było na tym świecie...

jeśli mógłbym coś zaproponować to faktycznie wy (Admini i moderatzorzy) powinniście troche zluzować z tym dawaniem ostrzeżeń i banów tym bardziej że czasem robicie to w sposób dość chamski wykorzystując swoją władze...
a korzystający z forum niech poświęcą 2 minuty na zapoznanie sie z podstawami korzystania z forum bo bez przesady że to za długo...

FORZA JUVE !!!
FORZA ALEX !!!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 18:00

Jestem ciekaw kto sie do tego szybciej dostosuje. Dwa dni temu (juz ponad) zamiescilismy poprawki do regulaminu. Dalismy ogloszenie na kazdej stronie forum. W ciagu 24 godzin Forum i strone (zalogowani) odwiedzilo prawie 900 osob.
Biorac poprawke ze, dajmy na to 70% na forum nie zajrzalo jest to 270 osob, ktore teoretycznie powinny looknac na regulamin.
Duze zalozenie? Chyba nie bo do chwili obecnej regulamin przeczytalo 135 osob!!!
W tym pare razy oskar i ja zagladalismy na regulamin i robilismy poprawki. Ile? Moze z 10-15 razy w sumie. czyli w sumie wychodzi 100 razy.
Czy rzeczywiscie musimy zamykac forum na 2 dni i przez ten czas dawac do czytania tylko regulamin czy moze wprowadzic jakies testy co?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 18:26

A nie mozna by poprawek wyslac na priva wszystkim - przeciez to niewiele - tylko to co na czerwono chyba - a tym leniom sie nie chce, a ja wchodzilem 3 razy, wiec jeszcze mniej osob przeczytalo :wink:
Zamykać forum? O NIE :D


A-P-E-L
Czytajcie wystarczy kliknąć, o tu, na górze tam gdzie komunikat.
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:43 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 18:55

wajron pisze:Ostatnio dostałem kartkę za to, że napisałem Legia z małej litery, a Wisła z dużej...

Biedactwo...co sie odwlecze to nie uciecze 8) (Sorry...literowka ;])
Martin pisze:czyli w sumie wychodzi 100 razy.
Znacznie mniej,gdyz moderatorzy/admini przegladali na pewno regulamin z 2-3 razy,aby uzasadnic punktem z niego dane ostrzezenie,wiec wychodzi tak na oko 90-100 razy ;]


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 19:12

ToMeK pisze:
wajron pisze:Ostatnio dostałem kartkę za to, że napisałem Legia z małej litery, a Wisła z dużej...
Biedactwo...co sie odwlecze to nie uciecze ;]
Nie wymiguj się od błędu, nawet nie potrafisz się do niego przyznać ... 8)
I sie nie przyznam,bo mam swoje zdanie,przy ktorym zostane ;]To literowka nie byla...
Martin pisze:Czy rzeczywiscie musimy zamykac forum na 2 dni i przez ten czas dawac do czytania tylko regulamin czy moze wprowadzic jakies testy co?
Chyba będzie to najlepsze rozwiązanie - Może pomoże to również moderatorom :idea: :roll:

Nie od dziś na innych stronach włoskich klubów i nie tylko piszą, że regulamin JP jest za srogi. Zreszta po co ja to pisze - kto tu ma władze, zawsze ma ostatnie słowo. Tyle na ten temat ...


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 23:19

dawajcie zrobimy tydzień bez modów i adminów :D

joke ;)

ale by było....


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2004, 23:31

Bobryt pisze:dawajcie zrobimy tydzień bez modów i adminów :D

joke ;)

ale by było....
Nic by nie było !
Forum by sie rozleciało...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ODPOWIEDZ