Jest mi bardzo smutno!!!!...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 17:52

urzytkownikami
kto lub co to jest "urzytkownik" ?
powoduje ze jest mila atmosfera pomiedzy nami.
przy okazji syf na forum.
A z tego co ja tu widze to traktujecie zwyklych jak smieci a sami sie wywyzszacie i uwazacie ze wam wszystko wolno!!!!!
zabijamy, mordujemy, gwalcimy i ponizamy zwyklych uzytkownikow, bo mamy wladze.
odkryles nasz sekret :/
Ja tez tu bylem zle traktowany
:(
ale niektóre jego zachowania są poprostu idiotyczne
powiedzial wicior
że jednak są ludzie źle dobrani do tej pracy i tacy którzy poprostu nie potrafią jej wykonywać.
zglos swoja chec zostania modem.
pewnie wszystko sie zmieni Obrazek Obrazek
Nie no Rybeq kiedyś tez mnie baaaaardzo wq..
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2004, 17:59 przez Rybeq, łącznie zmieniany 1 raz.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 17:58

zglos swoja chec zostania modem.
pewnie wszystko sie zmieni
Taaa.Mówisz tak jak byś był ofiarą.
Ale jeżeli ktoś zaproponowałby mi ta funkcie to grzecznie bym podziękował, ponieważ wiem, że nie dałbym sobie rady na tym stanowisku.

A ty przecież strasznie błagałeś :lol: :lol: :lol:
Tylko widać, ze minąłeś sie z celem... :lol: :lol:

Pozdro tak czy owak... :lol:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 18:32

Rybeq, Wicior - koniec dyskusji.

Bądźcie elastyczni <rotfl> ;]
ToMeK


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 18:41

swiergot pisze:Rybeq, Wicior - koniec dyskusji.

Bądźcie elastyczni <rotfl> ;]
ToMeK
Tak obserwuje zarzuty ku mojej osobie, ale tego już zostawić nie mogę 8)
ToMeK > Czy twoje wypowiedzi ograniczają się tylko do przeobrażania wszelakich rad i komentarzy w "niby" żart. Ktoś powiedział, że regulamin powinien być elastyczny, ty najwyraźniej niezrozumiałeś, lub udajesz kogoś bardziej inteligentnego niż wszyscy i przeobraziłeś to w głupią "zaczepkę" o ile można tak powiedzieć o twoim bazgrole na czerwono. Cóż, jak powiedział ktoś wyżej - coniektóre mody nie zasługują na swoje wyróżnienie i ty poraz kolejny to udowadniasz. Ble...
Tu nie chodzi o to,ze przeobrazam rade...tutaj chodzi o cos innego.Cala sytuacja jest zwiazana z czyms innym.Odbylem rozmowe z Rybeq'iem na gadaczu i o tym wlasnie jest ten "niby zart" jak to nazwales ;] Rybeq wie 8)
PS.To jest ironia,ktora zarazil mnie DjJuve ;]Spodobalo mi sie :>
To dziala rowniez w druga strone - coniektorzy uzytkownicy nie zasluguja na miejsce na tym forum ;]


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 18:46

He He He... Ja to mam takie pytanie... Na ile dostaŁ banana zaŁożycieL temaTu :lol: Czy on tutaj wróci ? :lol: Pytanie retoryczne :lol: ?


A teraz do krytyków.... Jeśli myślicie , że jesteście pokrzywdzeni , to załóżcie własne forum , uzbierajcie tyle ludzi i róbcie sobie tam co chcecie , a nie wrzucacie sobie tutaj... Tutaj są normalni kulturalni ludzie , którzy chcą porozmawiać i podyskutować na różne tematy , a od ,,czystości'' i schludności tego forum jest REGULAMIN ! Więc najpierw poczytajcie.... Chyba , że któryś podstawówki nie ukończył... Co widać po ortografii , pogratulować ((-;

ps. A ten się ciągle czepia :) he he (-;
Juz tak mam ;]
Pozdro :D


EDIT :)

Thx Kouba za odpowiedź , domyśliłem się... Ciekawe czy Martin go odbanuje (-; , ale za taką chamówę ja bym nie popuścił...

ps.Pozdro ElasticMen :) haha ((-;
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2004, 19:00 przez Jamal_TH, łącznie zmieniany 2 razy.


Go hard, or go home.
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 18:55

Jamal_TH pisze:He He He... Ja to mam takie pytanie... Na ile dostaŁ banana zaŁożycieL temaTu :lol: Czy on tutaj wróci ? :lol: Pytanie retoryczne :lol: ?
udalo Ci sie zgadnac co do pytania retorycznego, bo nie wiem czy on tu jeszcze powroci. Odbanowac go moze tylko Martin, a dostal bana za "zbesztanie Moda na priva" A jakiego to juz nie wiem. Ale wiem, ze Mu sie nalezalo skoro cos takiego zrobil.
I co? znowu pokrzywdzony ten najwiekszy swiety? :|


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 19:09

kouba pisze: Odbanowac go moze tylko Martin, a dostal bana za "zbesztanie Moda na priva" A jakiego to juz nie wiem. Ale wiem, ze Mu sie nalezalo skoro cos takiego zrobil.
Zbeształ mnie, to chyba nie jest tajemnica, zresztą na czarnej liście jest ban ode mnie.
Co do samego tekstu to pierwszy raz słysząc krytykę pod moim adresem, smialem sie z niej. Szkoda komentować :lol: Co jak co ban sie należał, chlopaki z as.roma i innych nie potafia tak kląć :-D


spoko, nie wiedzialem ze Ciebie ;)
kouba


Obrazek
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 19:29

No cóż.... Są niestety takie przypadki , w których ludzie widzą czubek swojego nosa , nie patrząc na innych , czują się pokrzywdzeni w najbardziej abstrakcyjnych sytuacjach...

ps. Dragon.... Czy czujesz się MĘSKI , że go zbanowaŁeś :lol: :lol: ?? Hahahaha to mnie rozwaliŁo :) joke , pozdro , nie przejmuj sie.

Czym się przejmować? :wink: Jakoś nie poczulem się męski. Trochę bardziej zarosłem łuskami i tyle :D

ps2. Tak mi trochę dziwnie wstyd , jak patrzę na Waszą ilość postów i porównuję ze swoimi postami... :roll: :oops:

Chcesz, oddam Ci trochę moich, uwierz, że zabawa w liczenie postów konczy się na 100,200, niekiedy,500, wiadomo 1000 czy 2000 to co innego, ale licznik nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się jakość a nie ilość :wink:

Pozdro


EDIT

Chyba jakość , a nie ilość :P He He ((-; . I tak byś mi nie oddaŁ swoich postów :) długo pracowaŁeś na taki dorobek... Ja swoich nie liczę , ale fajnie byłoby mieć z 1000 :) no ale nie mam zamiaru nabijać.


Go hard, or go home.
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 21:32

Basiek pisze:Prawda jest taka-nie potraficie sie przyznac do wlasnego bledu!! nie chodzi tu o podlizywanie sie- ja tez dostalem kiedys bana i nie czepialem sie od razu modow szukajac winnych a przemyslalem sprawe, wyciagnalem wnioski i od tamtej pory nawet kartki nie dostalem!! To jest indywidualna sprawa charakteru-jedni ze wszystkiego afere zrobia-drudzy zastanowia sie i wyciagna wnioski!!Takie jest moje zdanie!
No niezle dopiero 9 postow a to juz po banie :D No powiecmy ze po tych pierwszych 4 postach dostales tego bana. To wiesz nie ma sie specjalnie czym szczycic ze napisales ledwie 5 postow i nie dostales kartki


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 23:30

wiecie co? przeczytałem wszystkie wypowiedzi i zauważyłem, że jak mody odpisują na dany post, to można wyczuć w ich wypowiedziach złość skierowaną do danego użytkownika. ja również nie mogę się pogodzić jak dostają kolejną kartkę, ale jest to jedynie gniew skierowany na samego siebie. a dlaczemu? bo nie chce mi się przeczytać regulaminu. i nie tylko ja tak mam. niektórzy myślą pisząc post, że wszystko jest w porządku, ale później wychodzia na jaw, że coś nie było ok. wiem, że niektórzy piszą to, co im ślina na język przyniesie (nie mówię o wulgaryzmach i przekleństwach). ten temat wiele wniósł, według mnie, do zachowania użytkowników na forum. mam nadzieję, że teraz wszystko się wyjaśniło i będzie ok.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 08:41

Forum jest dla wszystkich, kazdy jest traktowany rowno. W kazdym razie powinien. Roznica polega na tym, ze tylko niektorzy userzy maja dodatkowe prawa, ktore pozwalaja im na pilnowanie porzadku.
Sytuacja, ktora tutaj sie narodzila jest po prostu CHORA! I zamiast obrzucac sie wzajemnie blotem RAZEM powinnismy sie zastanowic co z tym zrobic.
Bo ostatnie czego potrzebujemy to podzialow. Podzialow na adminow, moderatorow i klase "nizsza" czyli userow.

Skonczmy juz z tym i skupmy sie na Juve! Zamiast odpowiadac na zarzuty userzy powinni jak najszybciej przeczytac nowy regulamin (jak na razie niecale 200 odslon!!!!), a moderatorzy zastanowic sie nad tym czy rzeczywiscie wykonuja swoja rzecz dobrze, czy moze maja klapki na oczach i tylko regulamin przed nimi!!!!

Wiecej sie w tym teamcie nie wypowiadam! EOT z mojej strony.

PS. NIE POZWOLE ABY PORACHUNKI MIEDZY SKLOCONYMI USERAMI WYSTAWIALY TAKIE KIEPSKIE SWIADECTWO TEMU FORUM!!!!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 09:48

Martin pisze: Zamiast odpowiadac na zarzuty userzy powinni jak najszybciej przeczytac nowy regulamin (jak na razie niecale 200 odslon!!!!)
W tym ja 5-6 razy... i pewnie kilku userów tak samo, zresztą jak było napisane wyżej, to admini i moderatorzy też...


białas pisze: bo nie chce mi się przeczytać regulaminu.
Hmm rozumiem, znaczy się, że czytanie boli ?? Myślenie pewnie też ?
Ale macie problem...
I czemu tu się dziwić ?
Ile razy już ten temat był przerabiany... i wkolko to samo :|
Założę się, że z osób które tak narzekają na wielce wywyższających i wyżwających się modów i adminów, 90 % nie przeczytała regulaminu, ale po co ? Lepiej sobie po narzekać. Nie ma co sie tu rozpisywać za długo bo wszystko zostało napisane wcześniej.

ADMINI, mam pomysła, nie wyznaczajcie czerwonym kolorem nowego regulaminu, to może wielcy pokrzywdzeni prezczytają go kiedyś w całości !


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 16:32

Wicior pisze:
ADAMJUVENTUSPL pisze:To jest juz kolejny temat "oczerniający" adminów i modów, przestańcie wreszcie się ich czepiać robią to co muszą, a zamiast marnować czas na pisanie takich tematów i postów, lepiej moglibyście wykorzystać ten czas na przeczytanie regulaminu.
Taaaaa...
Jak nie dostaniesz ostrzeżenia w głupi sposób tak ja to możesz sie dalej podlizywać...

Ale ja mam już tego wszystkiego dosyć.
Rybeq w temacie o Pawłowskim napisał, ze nie podobają mu sie świeczki..Spoko rozumiem to.Ale jak można robić to w taki niesmaczny sposób...
Czy jak ktoś nic nie ma do moderatorów to od razu lizus, ja tez kiedyś padełem ofiarą pomyłki, moderator dał mi kartkę za to że powótrzyłem temat, jednak nie zauwarzył tego że to ja go pierwszy założyłem tylko ta osoba, poprostu ten moderator nie spojżał na datę powstanie tematu, ale jakoś nie jestem zły za to. Z drugiej strony to mój błąd bo mogłem to zgłosić moderatorowi ale nie zgłosiłem, ale to już dawno był chyba jeszcze przed wakacjami.
A ten post napisałem jeszcze przed "wpadką" Rybequa, tez tego nie pochwalam, zresztą ja też dałem świeczkę, taką symboliczną i nie podobało mi się to co Rybeq powiedział zresztą Martinowi i spółce też się to niespodobało i zawisili go w prawach moda.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 20:47

Myśle, że każdy już wykrzyczał co mu leżało na sumieniu, więc proponowałbym zamknięcie tego co prawda potrzebnego ale jednak niezbyt miłego tematu. Niech każdy "poprawianie świata i juvepoland" zacznie od siebie.
:D
Niech userzy wiedzą, że jak dostają kartkę czy reprymendę to nie jest to efekt niczego innego tylko złamania regulaminu i że modzi (tak to sie odmienia??) po prostu wykonują to, co mod wykonywać musi. Przynajmniej ja chce i będe w to wierzył!!
:D
Niech wszelka władza tego forum stara się być czasem wyrozumiała i wystawia kartki bez kierowania się emocjami. Niech wyzbywa się niepotrzebnych komentarzy. Ostrzeżenie, kartke czy pouczenie można dać w sposób miły!! (udowodnił to dzisiaj Kouba, który poprawił mnie w taki sposób, że autentycznie poczułem się... miło!! bez choćby namiastki wyższości, dopiekania czy innych negatywnych emocji. Wręcz przeciwinie dorzucił nawet :wink:) Tak to powinno wyglądać! (Milo slyszec takie slowa :) / kouba)
EDIT:
Miło czytać takie kazania!hehe

:D
Niech Rybeq przez te 2 tygodnie zdrowo wypocznie i wróci pełen zapału i dobrych intencji w stosunku do każdego kogo przyjdzie mu jeszcze nie raz pouczyć.

I pliss niech każdy już nie dorzuca: a wiecie ja też 22maja dostałem niesłusznie kartke!! Wyobrażacie to sobie?? Normalnie chamstwo i drobnomieszczaństwo. Skandal!
Było minęło...
A poza tym nigdy nie jest tak (przynajmniej ja chce w to wierzyć), że user jest niewinny. Zawsze jest chociaż w jednym %.

Mnie nigdy nie spotkała nawet najmniejsza nieprzyjemność na tym forum a kartka, którą raz zdarzyło mi się otrzymać była bezdyskusyjna (niestety brutalny atak wślizgiem, trafiłem w Achillesa).

I na koniec :D peace
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2004, 23:30 przez Supersonic, łącznie zmieniany 1 raz.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 23:18

Szczerze mowiac to mnie ten watek bardziej bawi niz niepokoi. Z jednej bardzo prostej przyczyny. Połowa narzeka jaki to tu panuje zamordyzm i boja sie cokolwiek pisac, że tu niesprawiedliwosc pasuje oligarchia i w ogole be. Zrobic chca rewolucje, żegnaja sie po tysiac razy i w ogole im tu źle - wiec ciekaw jestem po kija tu jeszcze wchodza? Co im rodzice karza napisac 10 postow dziennie bo kolacji nie dostana, dobranocki nie beda mogli ogladnac? Jest pelno innych serwisow o Juve i tam moga sobie piasc na forum. A jak chca newsy ogladac albo bramki sciagac to za to na pewno za to kartki nie dostana. Ludzie tu nie ma nakazu wchodzic, rejestracja jest rownoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu. Tu nie panuje prawo oparte na konstytucji, to internet kazdy admin sobie wymysla wlasne i tak ma byc.

Ludzie zrozumcie ze powinniscie byc wdzieczni za taka stronke i stracony czas a nie uwazac ze to Admini powinni pracowac zebycie mogli sobie robic co chcecie!


ODPOWIEDZ