Torrent

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 16:05

Hmm , pomysły z dc i emulem są świetne. Można by też podawać linki do torrentów. Jak wróce z wykładu dzisiaj po 20 to zmajstruje torrenta z wszystkim co ja sam mam na dysku z Juve. Prawie 6 giga , jak ktoś chce to może byc extra mecz Juve- Real :). Chyba że to jest chronione prawami autorskimi, Martin :).
Gdyby ktoś był zainteresowany to prosze o napsianie czy ma to być torrent cały ( 5.8 giga ) czy podzielić to na kawałki.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 16:20

Yari pisze:Hmm , pomysły z dc i emulem są świetne. Można by też podawać linki do torrentów. Jak wróce z wykładu dzisiaj po 20 to zmajstruje torrenta z wszystkim co ja sam mam na dysku z Juve. Prawie 6 giga , jak ktoś chce to może byc extra mecz Juve- Real :). Chyba że to jest chronione prawami autorskimi, Martin :).
Gdyby ktoś był zainteresowany to prosze o napsianie czy ma to być torrent cały ( 5.8 giga ) czy podzielić to na kawałki.
Lepiej podziel to na mniejsze części, bo dla niektórych plik 5,8 GB byłby nie dośćiągnięcia (np. dla mnie :wink: ), a zresztą wiele rzeczy może się powtarzać, to po co ściągać je 2 raz. Jeśli wrzucisz swoje materiały na torrenta to będzie je można np. ściągnąć Azureusem (bo ten program właśnie posiadam, na innych się za bardzo nie znam. Emul jeszcze jest znośny, tylko słaby transfer, a na DC++ wogóle się nie znam :oops: )?


:roll:
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 16:24

OK , podziele tematycznie na części i spakuje rarem, ale cierpliwości , to może potrwać , postaram się dziś wpakować to , żeby już przez noc mozna było zasysać:).
PS: też używam azureusa ( dzięki Djjuve :wink: ).


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 23:30

no nie powiem ale zaczyna mi sie coraz bardziej podobac torrent. Transfer nieporownywalnie lepszy od emula.
Niedlugo tez cos udostepnie :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 00:00

Ok tak jak obiecałem wstawiam torrenty prawei całago mojego katalogu ,,Juve" jaki mam na dysku:). Ze względu na problemy techniczne wycofałem narazie jeden torrent z bramkiami z sezonów od 94 roku do 2003 i artykułami/zdjęciami/tapetami .Jutro postaram się wstawić go.
OK , czas na konkrety:) :
http://swiergot.intersec.pl/torrent/yar ... je.torrent
Wyjątkowo ten katalog nie ma prawie nic wspólnego z Juve :). Są tu przeróżne bramki/akcje/dryblingi , dłuższe filmiki . Częśc jest z JP , a nawet większość:).
http://swiergot.intersec.pl/torrent/yar ... on.torrent
Del Piero - wszystkie Jego 100 goli w serie A i wiele innych.
Buffon - bardzo dużo filmików z interwencjami Buffona , plus kilkanaście wywiadów z nim itp itd.
http://swiergot.intersec.pl/torrent/yari/rozne.torrent
Wiele ciekawych filmików związanych z Juve , piłkarzami ( obecnymi , byłymi) , częśc z tych rzeczy można zassać z JP , ale nie wszystkie:).
http://swiergot.intersec.pl/torrent/yar ... za.torrent
Sezon 2003/2004 . Jest to pierwsza częśc ogromnego katalogu z ubiegłego sezonuu. wszystkie skróty , wszystkie bramki. Niczego nie brakuje:). Full kolekcja:).
http://swiergot.intersec.pl/torrent/yar ... ga.torrent
Druga część tego wielkiego katalogu z sezonu 2003/2004.
Seedować zaczne za godzinke , gdyuż teraz kumpel dopomaga się by mu dokopać w quake 3:). Także jak kto chce może juz zostawiać torrenta włączonego , za godzine sam zacznie zasysać :wink:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 07:43

Jeszcze jedna sprawa do osob zaczynajacych zabawe z torrentem (to tez ja :P). Jak sciagniecie to trzymajcie te pliki nadal. Im wiecej zrodel tym szybciej pozostalym ludziom sie sciaganie.
Jak mi sie uda to ja dzisiaj podam swoje pliki (tylko musze zakapowac jak sie to robi :P).


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 09:20

:D Torrent + Juventus + użytkownicy Juvepoland= mistrzostwo świata :D


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 10:01

Ja także z chęcią bym sobie azssał tylko muszę tego programu w necie poszukać do ściągania (aktualnie mam overneta). Pewnie już dzisiaj zaczne ssanie :D .


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 10:05

GENIALNY POMYSŁ!!!
U mnie torrent chodzi niemal cały czas więc bez problemu będę mógł ściągnąć materiały o Juve :D WIELKIE DZIĘKI YARI :!: :!:


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 10:18

super pomysl z tym torrentem :-D tylko ze trzeba seedowac tak jak juz wspomnial Martin 8) ja uzywam programu BitComet i polecam go :P


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 12:04

powiem ze pomysł jest genialny
ja narazie próbuje pobrać sezonr 03/04 ale coś nie chce mi sie polaczyc...
bardzo lubie torrenta :) tak jak u Kowala z torrentem sie nie rozstaje.
ja polecam program torrent storm - ja tego uzywam i jest bardzo dobry i łatwy w obsłudze.
PS. Yari jak można robić torrenty to też mółbym cos wrzucic.
pozdro


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 12:58

No właśnie jest mały problem. Okazało się że nikt nie może się połączyć z moimi torrentami. Będe je musiał robić od nowa .
Prosze o cierpliwośc , to moje peirwsze torrenty więc jeszcze nie opanowałem techniki ich tworzenia :wink:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 13:25

Heh Torrent był zawsze genialny transfer świetny ja również jak lukasek1 kożystam z BitCometa i narazie nie nażekam

Pozdr


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 15:38

Coś jest nie tak bo mam Jave a jak instaluję azureusa to mi wyskakuje że nie mam Javy i czy chce pobrać z Natu. Ja biorę Tak i nic mi nie wyskakuje dalej i niewiem co robić :?. Może pobiorę jakiś inny program z tego co mówicie to pewnie ten BitComet. A tak swoją drogą to z Torrenta się ściga tak jak na overnecie :?:


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 17:18

naprawde gratuluje tego pomyslu z torrentami.ja juz sporo czasu uzywam ich do sciagania i praktycznie tylko z nich korzystam.dobrze ze ktos wpadl na taki pomysl z JUVE.czekam az wszystko zostanie skonczone i dzialaj Azureusie :D podobno dobry jeszcze jest Torrent Storm, ale nie wiem, nie uzywalem.


ODPOWIEDZ