Radio JP

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Na jaka szybkosc radio ma byc nadawane? (szczegoly w poscie Alexxa na 3 stronie)

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 20:32

Jak pamiętam był kiedyś pomysł nad zrobieniem radia JP. Z tego co widze to pomysł nie wypalił. Wiem że moderatorzy mają tam jakieś swoje zajęcia co do strony , jakieś newsy, pilnowanie porządku na forum i inne więc jeśli żaden z Modów nie widział by przeszkód mógł bym otworzyć takie radio. Na począdku audycje trwały by po dwie godziny co dwa dni żeby zobaczyć czy pomysł wypali. Prosił bym o kontakt ze mną osoby która zna się nad tym jak takie coć założyć i ewentualnie chętnych DJ.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 20:43

Na pewno byłoby wielu chętnych do słuchania radia JP. Patrząc na frekwencje osób, które odwiedzają forum takie radio też miałoby pewnie sporo fanów. Tylko... w jaki sposób chcesz to zrobić :?: :?


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 20:43

Pomysl moze dobry, ale jedynie na mecze, ktorych by nie było w TV, tak jak te ligowe. Ktos by komentowal to zawsze lepiej niz czytac, a w przerwie lub po meczu nowosci jakies o Juve poczytac i jakąs muze puscic chwile. 8)

Bo zeby non-stop leciało to raczej nie ma co marzyc.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 20:48

Pomysł swietny, ale chyba trudny do zrealizowanie. Ja bym był na pewno częstym suchaczem :-D Można by na przykład komentować mecze Juve bo nie wszyscy mogą oglądać te spotkania w TV. Jak to wypali to czapki z głów wszyscy...


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 21:44

Jest potrzebny ktoś z publicznym IP bo ja u siebie nie moge założyć servera. Niech sie ktoś zgłosi ja powiem jak założyć server. Musiał by to być ktoś kto nie wyłancza co chwile kompa tylko komp idzie te 12 godzin bo inaczej był by to bezsens
Ostatnio zmieniony 13 września 2004, 16:44 przez Juve The Best, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 14:53

Kiedyś było radio JP, ale myśle że jakby takie było to tylko podczas meczów Juve, bo tak to moderatorzy i administratorzy strony mają i tak dużo roboty ze stroną i forum, a pozatym nie możemy zapomnieć że nie są oni jakimiś robotami, tylko ludzmi którzy również mają swoje życie prywatne i na pewno nie mają czasu większości dnia spędzić przy stronie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 15:14

ADAMJUVENTUSPL pisze:Kiedyś było radio JP, ale myśle że jakby takie było to tylko podczas meczów Juve, bo tak to moderatorzy i administratorzy strony mają i tak dużo roboty ze stroną i forum, a pozatym nie możemy zapomnieć że nie są oni jakimiś robotami, tylko ludzmi którzy również mają swoje życie prywatne i na pewno nie mają czasu większości dnia spędzić przy stronie.
ale radiem nie musieliby się zajmowac moderatorzy i admini tylko ktoś inny. Np. kolega "Juve The Best" 8)


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 19:14

Radio mogło by wystartować nawet jutro tylko jest problem z serverem. Pilnie potrzebny jakiś chętny który zainstalował by na swym kompie 2 MB programik i zkonfiguraował by go, to wszystko trwa 4 minuty. Chętny musi mieć publiczne IP.


Obrazek
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 19:25

a\\Juve napisz o co dokladnie chodzi i jak moge sprawdzic czy mam dobre IP a moze bede chetny :D:D:D


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 20:07

wezmy sie postarajmy i jakos to zrobmy.....baardzo dobry pomysl


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 20:19

To może ja się wypowiem. Jeżeli ktoś mi przedstawi sensowny plan co do działania radia, udostępnię serwer, na którym kiedyś działało Radio JP.


Obrazek
redo87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2004
Posty: 6
Rejestracja: 06 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 22:24

Ja chętnie został bym DJ


KSG NA ZAWSZE Górnik Zabrze!!
ZAWSZE BĘDZIESZ W NASZYM CIENIU!!
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 22:43

redo87 pisze:Ja chętnie został bym DJ
Czyli sprawa serwera jest w trakcie negocjacji, 1 dj chętny( przydał by sie jeszcze 1 ). Mam nadzieje że wszystko wypali.


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 23:30

Juve The Best pisze:
redo87 pisze:Ja chętnie został bym DJ
Czyli sprawa serwera jest w trakcie negocjacji, 1 dj chętny( przydał by sie jeszcze 1 ). Mam nadzieje że wszystko wypali.
Hmm ja moge zostać DJ, tylko czy wy to przeżyjecie :D Zobaczymy, co się wydarzy. Na razie wszystko trzeba powoli ustalić Pozdrawiam Ludzie wiedzą, że jestem pokręcony :P Trzeba program ułożyć, moze gości zaprosić...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 września 2004, 08:35

redo87 pisze:Ja chętnie został bym DJ
No rzeczywiscie sensowny i przekonujacy plan dzialania :d

A co do radia to co byscie chcieli tam puszczac. My kiedys mielismy plan, zapał walczylismy. Nawet w pewnym momencie wypalilo. Sluchalnosci nie byla rewelacyjna. DJ Martin tez zreszta nie wypadł za dobrze :D
Co do komentowania meczow to jeszcze trzeba miec podglad a wszyscy wiedza jak czesto w polsce mozna ogladac mecze Serie A z udzialem Juve.
Mysle ze mozna sie zastanowic bo przeciez mozna przedstawiac ciekawe fakty, wywiady, badz jakies felietony. Ale to wymaga glebszego planu a nie tylko deklaracji w stylu "ja chetnie zostane DJ".


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ