"malo nas"

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
ilusia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 16:57

ewabe pisze:Taaa... No to teraz caly FC Garou bedzie zasiadal przed telewizorami na mecze, na zlotach bedziemy dyskutowac o kontuzjach i najpieknieszych golach, ew. czy kartka sie nalezala czy nie. :-D Ilonka, chyba trzeba na naszym forum nowy dzial zalozyc, tak pod muzyka francuska bedzie ladnie wgaladal... :wink:
zalozymy nowy dzial jak juventowcy zaloza dzial pt. przynajmniej muzyka francuska :P
czyli jak pieklo zamarznie :D:D


ewabe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 7
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:10

Juventin pisze:O proszę fanki garnka zjawiły sie na forum :shock: kto by sie spodziewał
ale to dobrze że fani juve mają nowych dobrych sojuszników akch....... sojuszniczki :D
Wiecie, organizacje mamy niezla, wiec jakby juve kiedys potrzebowalo dodatkowego dopingu, to juz my cos wymyslimy! :wink: Poza tym nasz fanklub w okolo jednej piatej stanowia panowie, wiec sojusznikow rowniez! :!: :P

Ilusia: no co racja, to racja! :P


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:33

ilusia pisze:przekonajcie mnie, ze to Juve wlasnie jest najlepszym zespolem na swiecie :D bo pilke ogolnie lubie, tylko bez faworyzowania
Bez faworyzowania :D :
1. Buffon - najlepszy bramkarz świata.
2. Obecnie najlepsza obrona w lidze włoskiej i lidze mistrzów :wink:
3. Piłkarze Juve sa bardzo umuzykalnieni ( teledysk ,,Il mio canto libero" :D ).
4. Juve to nie Real ( przepraszam Martin że użyłem Twojej ,,sentencji" :wink: , która kiedys pojaiwiła się na JP).
5. Juve to ,,kobieta" :D
6. I na koniec , Juventus, to brzmi dumnie :wink:


Przekonajcie mnie że garou to najlepszy ,,bard" na świecie :twisted: :wink:


marii

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 5
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:56

ewabe pisze:Taaa... No to teraz caly FC Garou bedzie zasiadal przed telewizorami na mecze, na zlotach bedziemy dyskutowac o kontuzjach i najpieknieszych golach, ew. czy kartka sie nalezala czy nie
ewntualnie o tym czy byli jacyœ przystojni piłkarze na boisku czy tylko same paskudztwa :D :-D


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:08

marii pisze:
ewabe pisze:Taaa... No to teraz caly FC Garou bedzie zasiadal przed telewizorami na mecze, na zlotach bedziemy dyskutowac o kontuzjach i najpieknieszych golach, ew. czy kartka sie nalezala czy nie
ewntualnie o tym czy byli jacyœ przystojni piłkarze na boisku czy tylko same paskudztwa :D :-D
Tu polecam nasz expertki z forum :-D . Napewno będa miały w tej sprawie duzo do powiedzenia , ja niestety nie pomoge :lol:


gitek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 6
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:10

Yari pisze:Przekonajcie mnie że garou to najlepszy ,,bard" na świecie :twisted: :wink:
ja sie nie podejmuje bo Uszaty nie jest najlepszym bardem na świecie :D:D


Jarson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2004
Posty: 83
Rejestracja: 30 września 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:14

Śmieszna sytuacja z tym brataniem sie z fankami Garnka. Osobiście nie mam nic przeciwko ale myśle, że wielu juventino długo im nie wybaczy tej porażki. Szczególnie ci którzy mają im za złe nieczysta rywalizację. Spoglądajac na to z innej strony: jeśli za rok będziemy mieli taką samą sytuacje, że trafimy na równie zdeterminowane fanki innego wykonawcy to zawsze wiemy na jaką stronę zgłosić się w pierwszej kolejności po wsparcie.

Co do głosowania w finale to nie powinniśmy się wtrącać. Nie znoszę barcy i nie lubie realu (choć wolałbym aby wygrał klub piłkarski) oraz nie lubię Garou(ale gdyby wygrali to moglibyśmy powiedzieć, że przegraliśmy ze zwycięzcą) więc nie mam zamiaru brać w nim udziału.


Małysz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:21

ilusia pisze:
ewabe pisze:Taaa... No to teraz caly FC Garou bedzie zasiadal przed telewizorami na mecze, na zlotach bedziemy dyskutowac o kontuzjach i najpieknieszych golach, ew. czy kartka sie nalezala czy nie. :-D Ilonka, chyba trzeba na naszym forum nowy dzial zalozyc, tak pod muzyka francuska bedzie ladnie wgaladal... :wink:
zalozymy nowy dzial jak juventowcy zaloza dzial pt. przynajmniej muzyka francuska :P
czyli jak pieklo zamarznie :D:D
Tak bezpośrednio muzyka francuska to może nie, trochę dziwnie by to wyglądało. :wink: Ale np. przyjaciele Juve (choćby na dole, w "Innych") albo jakoś w tym stylu i tam dopiero coś z Waszej działki? :wink: :D Nie wiem, niektórzy pewnie uznają ten pomysł za beznadziejnie głupi, ale mnie by taka sytuacja nie przeszkadzała. A gdyby chcieć jeszcze skromniej, to jest przecież dział "Inne strony WWW"... :)


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:27

Szczególnie ci którzy mają im za złe nieczysta rywalizację.
nieczysta ?
ze pomyslaly ktos ma im za zle ?
swoja droga, przeciez sami wysylalismy prosby o glosy do ludzi z gygy....


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:27

F.C.JT pisze:Śmieszna sytuacja z tym brataniem sie z fankami Garnka. Osobiście nie mam nic przeciwko ale myśle, że wielu juventino długo im nie wybaczy tej porażki.
No wiesz... , gdyby Garou nam strzelił gola w jakims meczu to zrozumiem :lol: :lol: , ale w tym przypadku pech sprawił że trafilismy na tak zdeterminowane fanki :)


Jarson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2004
Posty: 83
Rejestracja: 30 września 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:44

Napiałem przecież, że mi to nie przeszkadza ale znam takich którzy do tej pory nie pogodzili się z porażką. poza tym poczatek mojego posta był dla mnie mało ważny bo był tylko małym spostrzeżeniem. Zdecydowanie ważniejsze dla mnie było to co napisałem później.


ilusia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:49

marii pisze:
ewabe pisze:Taaa... No to teraz caly FC Garou bedzie zasiadal przed telewizorami na mecze, na zlotach bedziemy dyskutowac o kontuzjach i najpieknieszych golach, ew. czy kartka sie nalezala czy nie
ewntualnie o tym czy byli jacyœ przystojni piłkarze na boisku czy tylko same paskudztwa :D :-D

sie pewnie naraze, ale same paskudztwa jak dla mnie :D prawie same, zdaje sie, ze ze 3 niezle tyleczki wypatrzylam ;)
Rybeq pisze:nieczysta ?
ze pomyslaly ktos ma im za zle ?
swoja droga, przeciez sami wysylalismy prosby o glosy do ludzi z gygy....
Rybeq chyba sie w Tobie zakocham :D


marii

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 5
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 19:11

macie tu gdzies jakšs galerie zdjęc?? abym mogła looknąc czy warto ten mecz oglšdać :D :D


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 19:15

marii pisze:macie tu gdzies jakšs galerie zdjęc?? abym mogła looknąc czy warto ten mecz oglšdać :D :D
Mam nadzieję, że mecz nie będzie nudny, a co za tym idzie nie będzie zbyt wielu zbliżeń na piłkarzy... A jeśli będą, to wierz mi - warto! Oj warto! :twisted: :twisted: :twisted:


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 19:34

marii pisze:macie tu gdzies jakšs galerie zdjęc?? abym mogła looknąc czy warto ten mecz oglšdać :D :D
galeria jest ale JESZCZE na razie nie dzialajaca.ale niedlugo wszystko ma dzialac (admini pracuja w pocie czola :D).a z tego co slyszalem u kolezanek to wielu podoba sie del Piero i Buffon jesli wiecie ktorzy to :wink: Buffon to bramkarz wiec latwo poznacie a Alex nasz kapitan
pozdrawiam


ODPOWIEDZ