Wywiad z Martinem

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 20:41

Do najnowszego wydania CD-Action dołączony jest zin Action SportCenter, a w nim... wywiad z naszym Martinem! Poniżej link do wersji on-line. Zapraszam do lektury.

http://www.sport.gamepress.pl/actionspo ... wywiad.htm


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 21:01

LOOl 8) Wokół sportu nazywa się ten dział, ale żeby zaraz o internetowym ? :D
No co tu można duzo powiedzieć, z wywiadu nic nowego się nie dowiedzieliśmy, ale gratulacje bo to kolejny sukcesc Martina :)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 21:18

Wow. Martin czemu sie nie chwaliles wczesniej :) Fajny wywiad, mam nadzieje ze dodatkowo wypromuje JP. Jestem mile zaskoczony ze Twoja praca ( nie ujmujac nic innym adminom i modom ) zostala dostrzezona poza kregiem fanow Juve, ale zasluzyles na to, od Ciebie sie wszystko zaczelo... :)


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 21:31

Jestem zaskoczony , to prawie tak jak by ten wywiad był w plaboyu :-D :wink: . Gratulacje .

,,Martin: Ja również dziękuję. :) Chciałbym jednoczesnie podziękować wszystkim adminom i moderatorom, którzy zechcieli wesprzeć mnie w organizacji JuvePoland (zarowno czata, forum jak i samej strony) bez nich JP nigdy nie osiągnęło by takiego poziomu, jaki prezentuje aktualnie."

:oops: , noe wiesz:) , ja tylko w swoim imieniu dodam że tu jestem zwykłym szaraczkiem który dostąpił zaszczytu bycia moderatorem , największy i niepowtarzalny wkład w strone masz Ty a za Toba są inni administratorzy.


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 22:44

A my normalnie sobie na luzie gadaliśmy z taką gwiazdą :shock: :shock: :shock:
jestem zaszczycony :wink: :D
Martin jest osobą skromną najwidoczniej dlatego czekał ,aż ktoś wspomni o tym :roll:

ehh tylko gratulacje składać :!:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 22:58

Pawciosss pisze:Martin jest osobą skromną najwidoczniej dlatego czekał ,aż ktoś wspomni o tym :roll:
A skąd. Cały dzień truł mi tyłek, żebym dał tego linka na forum, bo jemu nie wypada :wink:


Obrazek
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 23:01

No prosze :] Kolejny wielki sukces zarówno strony jak i jej twórcy Martina :) Co tu dużo pisać... Wystarczy serdecznie pogratulować zarówno Martinowi oraz całej załodze która przyczyniła się do tak wielkiej popularności jak widać w całej społeczności internetowej... Teraz tylko musze zaapelować do wszystkich userów forum ażeby oddawali głosy w konkursie 'rekiny internetu' gdyż jak narazie JuvePoland zajmuje trzecie miejsce przegrywając nieznaczną ilością głosów, z moim zdaniem kiepską stroną jaką jest pilka.pl...


★ ★ ★
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2004, 23:57

no to pięknie... gratki dla Martina za wywiad... najbardziej podoba mi się napis jaki pojawia się po najechaniu na obrazek ze stroną: "Najpopularniejsza strona Juventusu" :D
no i jakby nie było, duża reklama dla Strony...


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 08:00

Zatkalo mnie.. :shock: O do jasnej ciasnej.. Fajnie, ekskluzywny wywiad :D Teraz to nie wiadomo czy jak Martin nalozy na kogos bana albo da kartke, to nie trzeba bedzie byc dumnym ze "dostalem kartke od tego, co to z nim wywiady robia".. :D hieh hieh. Czekam kiedy wypowie sie w tym temacie sam zainteresowany..? No chyba ze skromnosc mu nie pozwoli :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 08:23

A co to ja mam pisac? Sam bylem zszokowany. Zreszta juz raz jakis koles ze mna przeprowadzal wywiad ale to bylo na prywatna strone. A tu do dodatku ktory oficjalnie dolaczany jest do CD Action. :D Bardziej odbieram to jako promocje strony, niz swojej osoby, ktora juz juz niebawem zaskoczy Was ponownie - strona nie moja osoba :D.
Na razie my wiemy cos czego Wy nie wiecie ale juz niedlugo wszyscy zostana wtajemniczeni. BI REJDI :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 08:29

Martin pisze:(...) ktora juz juz niebawem zaskoczy Was ponownie - strona nie moja osoba :D.
Na razie my wiemy cos czego Wy nie wiecie ale juz niedlugo wszyscy zostana wtajemniczeni. BI REJDI :D
:roll: hmm... Moglbys chociaz dac namiary kiedy to bedzie... bo w przeciwnym wypadku to bedzie ze "lud trwal w oczekiwaniu" bo niestety "nie znacie dnia ani godziny" :D czy to tak ma byc?.. No ciekawe co nam zafundujecie. Moze konkurs "Wygraj nowego VW Caddy z JuvePoland"? ;) hieh hieh


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 08:35

mnowomiejsky pisze: :roll: hmm... Moglbys chociaz dac namiary kiedy to bedzie... (...)
Nieoficjalnie moge powiedziec ze w piatek. Oficjalna date poznacie juz dzisiaj w godzinach popoludniowych.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 09:21

Martin pisze:
mnowomiejsky pisze: :roll: hmm... Moglbys chociaz dac namiary kiedy to bedzie... (...)
Nieoficjalnie moge powiedziec ze w piatek. Oficjalna date poznacie juz dzisiaj w godzinach popoludniowych.
Wiem.. anulujecie wszystkie kartki, bany użytkownikom tego forum :wink: ... Dzień dobroci dla zwierzatek .... :wink: :wink:


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 11:40

Wywiad fajny-napewno zwiekszy ogladalnos JP jeszcze bardziej! Ciekawe o co chodzi z ta niespodzianka :?:


Obrazek
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 12:13

"Bez nich to nie miałoby sensu. Uczestniczą aktywnie na forum, zjawiają się na czacie podczas meczów, piszą do nas e-maile z propozycjami, które bierzemy pod uwagę"-piekne slowa :]


ODPOWIEDZ