Jakże to tak?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
general_ciapura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 00:18

Ludzie! Czy wy widzicie co sie dzieje na tym forum? Czyż widzicie co sie stało z genialnym postem Dzikiego Dzika i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? Już nawet sie boje zapytać dlaczego zostały zablkowane, gdyż to wzmogło by agresje moderatorów. Ale tak!! Zostały one zablokowane. tak bardzo chciałem sie wpisać w temacie Dzikiego Dzika(który notabene jest tematem genialnym, w przeciwnieństwie do niektórych, których nazwy nie wymienie), jednak nie było mi to dane. Dlaczego? Gdyż przyjemność tą odebrano mi brutalnie jak odebrano Polakom Wilno czy Lwów. Gdzież jest sprawiedliwość? Gdzież ludzkie uczucia? Gdzie poszanowanie dla wolności słowa? Ach powiedziałbym wam, ale jest to słowo uznawane powszechnie za średnio wulgarne i zapewne post ten zostałby zamknięty. HA!! I tak mi go zamkną. Zniszczą mnie. Stłamszą już w zarodku. Ale Dlaczego? Powiedzcie mi dlaczego mnie nienawidzicie? Dlaczego mi to robicie? Dlaczego nie pozwalacie mi sie wykrzyczeć? Kiedyś byłem czestym bywalcem forum Szczakowianki, i tam taka sytuacja nigdy mi sie nie przydarzyła. Byłoby to bowiem jawne pogwałcenie wolności a na owym forum wolność jest sprawą najwyższej wagi. Bo w końcu po to jest forum, po to by pisać to co sie myśli. Przyznaje racje, że posty obraźliwe powiny być usuwane czym prędzej y młodsi użytkownicy nie krzywili sobie psychiki. Ale posty, które są prośbą, lub błagalnym okrzykiem zażenowania powinny być pokazywane jak najbardziej. Bo belki nie widzicie a sie zajmujecie drzazgami. Gdzieś sie podział zdrowy rozsądek, którego tak wszyscy wam zazdrościli? Gdy wspominałem "byłem na forum juventusu", przyjaciele moi mówili mi "znamy! na tamtym forum nie masz niesprawiedlisowści" A cóż teraz im powiem? Padne przed nimi i kajając sie wykrzycze "nie masz już dobrego miejsca w internecie. Nie masz i po raz wtóry nie masz" Wszędzie tylko zło, nienawiść i dążenie do władzy absolutnej. Powstają kolejne bogobojne posty, które są blokowane. Błagam, opamiętajcie sie! Wyobraźcie sobie człowieka którego post blokujecie. Myślicie że przyjemnie mu sie wtedy robi? Nie, człowiek ten nosi poczucie winy, że zrobił coś złego. Przykładem niech bedzie Dziki Dzik, który chciał jedynie rozweselić was nieco. Ale wyście mu na to nie pozwolili. Ach przykro mi z tego powodu wielce, Nawet bardziej niż wielce. Przypominają sie czasy, przecież nie tak odległe, kiedy to karano za słowo.

OPAMIĘTAJCIE SIE. ZAPYTAJCIE SIE WŁASNEGO SUMIENIA CZY ROBICIE SŁUSZNIE I NIECH BÓG WAS PROWADZI


opis w tym miejscu jest oznaką chamstwa
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 00:39

general_ciapura pisze: Czyż widzicie co sie stało z genialnym postem (...) <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?
Post uzytkownika <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zostal zablokowany gdyz:

-po pierwsze zawieral w swojej tresci najzwyczajniej glupie sformulowania nie swiadczace najlepiej o powadze sprawy jaka chial przedstawic

-po drugie i najwazniejsze, domagal on sie w swoim poscie przeprosin dla osoby ktora zostala slusznie ukarana. Uzytkownik ukarany(adi 666) przyznal mi sie pozniej zreszta ze przesadzil z uzytymi przez siebie slowami pod adresem Legro

Co do tematu dzikiego dzika to chyba nie uwazasz ze mowa o zielonych nietoprzecha jest rozmowa na poziomie :?:

Kazdy normalny, nie obrazajacy nikogo temat ma prawo bytu na tym forum nie wazne co bedzie w nim zawarte


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
mighal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 38
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 00:54

a ty koleś nie byłeś przypadkiem dzisiaj na czacie?? bo znam skaś te texty które brzmią... dlaczego mi to robicie??, dlaczego mnie nie nawidzicie?? to na bank byłeś ty. ludzie sie z ciebie teraz smieją;] jesli to nie ty to sorx. choc widze ze nie przepadasz a legro... fajnie sie o nim wypowiedziałeś na czacie... boki zrywać


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 02:02

general_ciapura pisze:OPAMIĘTAJCIE SIE. ZAPYTAJCIE SIE WŁASNEGO SUMIENIA CZY ROBICIE SŁUSZNIE I NIECH BÓG WAS PROWADZI
Nie wiem jak twoje sumienie ale moje mówi mi że zrobiłem słusznie!
a ty widze nie czytałes regulaminu :)
WIęc do niego zapraszam .

Ten temat raczej dotyczy Forum wiec znajduje sie w złym pokoju.
Tak więc proponuje sie za poznac z tematami w pkoju Ogłoszenia. dla własnego dobra.

I dla własnego sumienia zeby ci potem ni krzyczało ("NIE PRZECZYTAŁES REGULAMINU !!!! " - i tylko dlatego dostałes ostyrzeżenie) :)

Czujes szie wielce pokrzywdzony tak bardzo chiałes się wypowiedziec na forum zrób to w innych tematach.

Co do Adi666 i grg666
Adi66 został ukarany prawidłowo za (jest napisane w tamtm zamkniętym temacie)
A temat jest zamkniety poniewaz grg666 "troche" sie pomylił zle zinterpretował wyrzucenie adi666- swojego brata :) "podobno" nie wiedząc że został wyrzucony słusznie a może wiedział i i tak celowo napisał ten post żeby sprowokowac tego nie wiemy. Miejmy nadzieje że to pierwsze.

Temat jest zamknięty bo sprawa została wyjasniona - ja wim ze miliony fanów juve z całego swiat chiała by sie wypowiedziec jaka to nie sprawiedliwośc stała sie na naszym chacie - no ale niestety temat zamkniety.


Obrazek
dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 11:08

no fajnie. wam juz wladza do glowy uderza za bardzo. temat mi zablokwali bo chce miec zielonego nietoperza z rogamami. absurd. topic byl dobry i ciekawy przecierz. a zamknieto go za to ze napisalem ze chce nietoperza. super. naprawde milo mi. dziekuje ci generale ze wstwiles sie za mna. jedynie ty mnie rozumiesz.


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 11:18

Ludzie to jakas sekta czy co? Pierwszy post to kurde brzmi conajmniej jakby koles urwal sie z jakiejs undergroundowej sekty.... a temat o zielonych nietoperzach no bez przesady... po co pisac o czyms kompletnie nienormalnym? Nie lepiej napisac jakis zaje** post na temat jakis co wnosi cos do forum? a nie zielone nietoperki...


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 11:28

Philby pisze:Ludzie to jakas sekta czy co? Pierwszy post to kurde brzmi conajmniej jakby koles urwal sie z jakiejs undergroundowej sekty.... a temat o zielonych nietoperzach no bez przesady... po co pisac o czyms kompletnie nienormalnym? Nie lepiej napisac jakis zaje** post na temat jakis co wnosi cos do forum? a nie zielone nietoperki...
No faktycznie sie tutaj porobiło, jak czytałem post autora to normalnie odniosłem takie wrażenie że chce nas nauczać, coś o Bogu, nienawiści...
Bosheeee to tylko forum internetowe, tak trzeba pilnować porządku i rozmawiać na poziomie... ale zwykli użytkownicy nie mogą chyba brać tak wszystkiego do siebie, zamknęli mi temat, trudno, nie tutaj moje życie się kończy, a jak ktoś twierdzi że tutaj jest źle nikt go (chyba) do klawiatury nie przywiązał i nie musi odwiedzać, ani się wypowiadać na forum JP...


non mollare mai
dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 11:29

czlowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten post nie jest o nietoperzach. jak go nie czytales nto sie nie wypowiadaj. team brzmi "co byś zrobił jakbyś znalazl 10000000000000000$". a moze nie rozumiesz tego co czytasz?? wiesz jak to sie nazywa?? analfabetyzm wtorny. z tego co widze to na tym forum sa same sztywniaki co sie na zartach wogole nie znaja. ale nic. wiecej nie pisze bo jeszcze kartke dostane a po co mi to??


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 11:56

Moim zdaniem general_ciapura ma racje!!!!! Nie wiem konkretnie o co poszlo, ale nie raz juz sie spotkalem z przejawami dyktatury i to conajmniej dziwnej, niepotrzebnej!!!! Uwazam ze w ostatnim czasie co po niektorzy moderatorzy poprostu sobie za duzo pozwalaja !!!! Naduzywaja swoich praw i nie moze tak byc- zyjemy w wolnym kraju, co juz bylo powiedziane wiele razy ale nic sie nie zmienia- dalej ciagnie sie ta brudna, hamska i niezrozumiala dla mnie dyktatura!!!!!! Po to jest forum zeby wyrazac swoje zdanie!!!!! Jezeli urzytkownik nie zlamal regulaminu to jakim prawem moderator zamyka, usuwa temat czy tez wrecz osmiesza autora ???!!! Ja juz jestem na JuvePoland troche czasu i musze przyznac ze na samym poczatku tak nie bylo, a teraz ...... moderatorzy (nie mowie ze wszyscy) sa wrecz hamscy !!!!!! Mowie to z przykroscia, ale trzeba o tym mowic !!!!!!

POPIERAM WSZYSTKICH CO WALCZA O WOLNOSC SLOWA !!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!! FORZA JUVE !!!!


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 12:04

tak sie skarzycie, placzecie, ale nie podajecie konkretow.
krytykujesz modow ? konkretnie. jaki temat jest przejawem "dyktatury" . kto konkretnie jest tym dyktatorem. wtedy moze do czegos dojdziemy.
jednak jezeli ma byc to gadanie dla samego gadania, to sie nie zdziwcie jak kartki poleca.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Bawarczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2004
Posty: 17
Rejestracja: 08 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 12:08

Ja tez mam duze zastrzezenia do pracy moderatorow na tym forum!!!!!!
Juz nie raz zostalem przez nich pokrzywdzony!!! Niektorzy modowie mysla sobie ze im wszystko wolno i robia sobie co chca!!!
Juz pisalem o tym temat:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=7451
Do dzis mi nikt nie udowodnil ze temat ktory zalozylem o polityce transferowej juve narusza regulamin ani tez nie pokazal ze taki temat juz byl. MOdowie jedynie wykrecali sie i osmieszali mnie każąc mnie ostrzezeniem za to ze zainterweniowalem!!!!!!!!
To nie wszystko!!!! Denerwuje mnie rowniez usprawiedliwianie sie modow albo hamskie, osmieszajace wypowiedzi!!! Niektorych zachowanie jest po prostu niepowazne, takie osoby nie powinny pelnic funkcji modeatorow!!!
Forum jest dla wszystkich i kazdy moze wypowiadac sie jak chce, chyba ze lamie regulamin ale tu zamyka sie tematy ktore sa zgodne z regulaminem. Czy mamy komunizm?????? Chyba nie wiec radze sie poprawic co poniektorym moderatorom!!!!!!!

~~~
Jest napisane w tym temacie,dlaczego topic zostal zamkniety.
"kazdy moze wypowiadac sie jak chce" - racja,ale nie lamiac regulaminu.
ToMeK
~~~
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2004, 12:18 przez Bawarczyk, łącznie zmieniany 1 raz.


Fc Bayern Forever Number One
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 12:11

:shock: Ludzie o co wam chodzi :?: Administratorzy to osoby młode i normalne jest, że czasami nadużyją władzy (chodź nie powinno im się to zdażać :wink: ). Usunęli wam temat. A wiecie dla czego? Bo był do dupy :!: Niepodoba się wam na tym forum - to wracajcie na forum Szczakowianki albo na forum osób pokrzywdzonych przez Adminów JP.

P.S. Juveluck lepiej odblokuj ten temat, bo albo podadzą cię na policję albo popełnią samobójstwo :lol:


:roll:
Bawarczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2004
Posty: 17
Rejestracja: 08 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 12:15

Diego pisze::shock: Ludzie o co wam chodzi :?: Administratorzy to osoby młode i normalne jest, że czasami nadużyją władzy (chodź nie powinno im się to zdażać :wink: ). Usunęli wam temat. A wiecie dla czego? Bo był do ### :!: Niepodoba się wam na tym forum - to wracajcie na forum Szczakowianki albo na forum osób pokrzywdzonych przez Adminów JP.

P.S. Juveluck lepiej odblokuj ten temat, bo albo podadzą cię na policję albo popełnią samobójstwo :lol:
Twoja wypowiedz jest do ###
Czyli co popierasz naduzywanie wladzy i hamstwo przez niektorych modow??? Z twojej wypowiedzi wynika ze tak!!!!!! Tu chodzi o zasady, bo ponoc jakies panuja na tym forum!


Fc Bayern Forever Number One
Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 12:17

Ej panowie moderatorzy nie moze tak być. Coraz częsciej widać, że wasza praca zaczyna nieodpowiadać kolejnym użytkownikom. Dyskusje na tym forum mają sprawiać przyjemność zarówno nam (uzytkownikom) jak i wam (modom). Nie mozecie zamykac każdego tematu, który wyda wam sie głupi. Co z tego że temat jest blahy, jak jest on wyrazem poczucia humoru. Ludzie chcą sobie od czasu do czasu jaja porobic, a wy jak jakis stary uparty belfer karacie ich za to. Wychodzi na to że nie mozna tutaj swobodnie na dowolny temat porozmawiać, a to nie dobrze.
Może niektórzy z userów przesadzaja jak general-ciapura, ale mimo wszystko mają sporo racji. W końcu to forum jest dla nas i modzi pracują dla nas, żeby nam uprzyjemnic i ułatwić pobyt tutaj. To jest ich główne zadanie. Niestety chyba niektórzy z modów zapomnieli o tym.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 12:17

DamKam pisze:Moim zdaniem general_ciapura ma racje!!!!! Nie wiem konkretnie o co poszlo, ale nie raz juz sie spotkalem z przejawami dyktatury i to conajmniej dziwnej, niepotrzebnej!!!! Uwazam ze w ostatnim czasie co po niektorzy moderatorzy poprostu sobie za duzo pozwalaja !!!! Naduzywaja swoich praw i nie moze tak byc- zyjemy w wolnym kraju, co juz bylo powiedziane wiele razy ale nic sie nie zmienia- dalej ciagnie sie ta brudna, hamska i niezrozumiala dla mnie dyktatura!!!!!! Po to jest forum zeby wyrazac swoje zdanie!!!!! Jezeli urzytkownik nie zlamal regulaminu to jakim prawem moderator zamyka, usuwa temat czy tez wrecz osmiesza autora ???!!! Ja juz jestem na JuvePoland troche czasu i musze przyznac ze na samym poczatku tak nie bylo, a teraz ...... moderatorzy (nie mowie ze wszyscy) sa wrecz hamscy !!!!!! Mowie to z przykroscia, ale trzeba o tym mowic !!!!!!

POPIERAM WSZYSTKICH CO WALCZA O WOLNOSC SLOWA !!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!! FORZA JUVE !!!!
Najpierw polecam slownik ortograficzny,ktory pewnie w twoim domu sie znajduje.
Jesli nie wiesz o co chodzi z wczorajszym czatem i z tym co sie tam dzialo to zamilcz i zostaw ta sprawe tym,ktorzy wczoraj nasz czat odwiedzili.
Nie wiem konkretnie o co poszlo, ale nie raz juz sie spotkalem z przejawami dyktatury i to conajmniej dziwnej, niepotrzebnej!!!!
Jesli zamykanie idiotycznych,wrecz smiesznych i dobijajacych tematow oraz karanie za tematy typu "noga w gipsie","pij mleko bedziesz wielki" i kilkakrotne topici o jednym pilkarzu sa wedlug ciebie zamykane niepotrzebnie to radze udac sie do najblizszej przychodni badz szpitala.
Uwazam ze w ostatnim czasie co po niektorzy moderatorzy poprostu sobie za duzo pozwalaja !!!!
Mamy patrzec na w/w tematy,wypowiedzi etc?
Naduzywaja swoich praw i nie moze tak byc- zyjemy w wolnym kraju, co juz bylo powiedziane wiele razy ale nic sie nie zmienia- dalej ciagnie sie ta brudna, hamska i niezrozumiala dla mnie dyktatura!!!!!! Po to jest forum zeby wyrazac swoje zdanie!!!!!
Po to jest regulamin,zeby go przestrzegac.Nie przestrzegasz - wylatujesz.
Jezeli urzytkownik nie zlamal regulaminu to jakim prawem moderator zamyka, usuwa temat czy tez wrecz osmiesza autora ???!!![/b] Ja juz jestem na JuvePoland troche czasu i musze przyznac ze na samym poczatku tak nie bylo, a teraz ...... moderatorzy (nie mowie ze wszyscy) sa wrecz hamscy !!!!!!
Pokaz temat,ktory wedlug Ciebie jest madry(pewnie kazdy) i w ktorym autor nie zlamal regulaminu.Temat ma byc normalny.

Ale bylem "Hamski" nie? :lol:


ODPOWIEDZ