Forum!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 10:06

Ja też się żadziej wypowiadam. Przeważnie tylko czytam... I co? Miałbym zostać wywalony? :?


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 11:37

Miccoli99 pisze:jak niechcą pisać to niezmuszajcie ich są kibicami JUVE i to jkest naajwarzniejsze w żaadnym razie kasować kat jeestem za tym poomysłem na NIEE KUIBIC JUVE TO KIBIC JUVE i nieemożna kasowa absolutnie żadnych ka trzeba uszanować WOOLE KIBICA JUVEE

Takich ja Ty powinni usuwć, bo Twoja wiadomość jest zupełnie niekomunikatywna... Miej do nas tyle szcunku, żeby pisać z sensem i gramatycznie!!! Słyszałeś kiedyś o znakach interpunkcyjnych???
Przez takie właśnie zaśmiecające posty nie wypowiadałam się na forum chyba przez 4 miesiące. I co, mieli mnie usunąć bo przestał mi odpowiadać poziom forum?


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 13:15

Pavciooo pisze:Ja też się żadziej wypowiadam. Przeważnie tylko czytam... I co? Miałbym zostać wywalony? :?
no troche domysłu, nie chodzi o Ciebie, ani o takich użytkowników jak Ty, tylko o tych co mają 0 bądz tylko kilka postów. Tacy co nic nie piszą na forum, ale potrzebują rejestracji do stronki głównej, badz na forum NIC nie piszą , tylko czytaja.


Jeży_Jerz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2004
Posty: 14
Rejestracja: 07 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 13:37

To chyba zacznę coś pisać bol mnie jeszcze zbanują!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 13:52

Koniec tematu. Nie bedzie zadnego wywalania uzytkownikow co sie tylko loguja ale nie wypowiadaja na forum!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Szczena

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 23:27

Ja mam taką małą prośbe/pytanie:
Chciałby się zapytać czy można usunąć liste odwiedzających forum przez ostatnie 24 godziny? jest ich naprawde sporo i to "troszke" przeszkadza w korzystaniu z forum, jeśli ktoś byłby by tak miły, uprzejmy i by to skasował to byłbym w niebowzięty :wink:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 23:54

Szczena pisze:Ja mam taką małą prośbe/pytanie:
Chciałby się zapytać czy można usunąć liste odwiedzających forum przez ostatnie 24 godziny? jest ich naprawde sporo i to "troszke" przeszkadza w korzystaniu z forum, jeśli ktoś byłby by tak miły, uprzejmy i by to skasował to byłbym w niebowzięty :wink:
Zupełnie nie rozumiem w czym Ci to przeszkadza :? W korzystaniu z forum, co to za argument? Przecież to nie ma, żadnego wpływu.
Już dłuższy czas jest jak jest i nikt się nie skarży, więc nie widzę powodu by to zmieniać.
Zobaczymy co na to admini ale na Twoim miejscu nie robiłbym sobie większych nadziei :wink:


Obrazek
Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 00:05

sadze ze nie mozna sie tak daleko posunac. nie wszyscy wchodza na jp po to by nieustannie pisac posty. wola spokojnie ogladac zawartos calego serwisu a jesli ich cos zainteresuje to wtedy udzielaja sie na forum.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 00:13

Martinek_19 pisze: Po części się z Tobą zgadzam... ortografia na forum - nie tylko na tym -leży. Co innego zrobienie literówki.... ale wiele razy widziałem Twoje posty i tez nie piszesz nienagannie. Więc nie krytykuj kogos tylko sam sie popraw.....
Tak to czytam i jednak postanowiłem się wypowiedzieć !

Ti_Amo jest jednym z tych użytkowników, których posty czyta mi się najlepiej, ponieważ pisze On zawsze wyraźnie i bezbłędnie więc nie mów, że popełnia błędy i pisze nagannie... Mało jest takich ludzi, którzy dbają o to żeby ich wypowiedzi były ładne i w miare czytelne... Smoczuś :wink: należy do tych, którzy własnie tak robią-dba o wygląd forum dlatego jest tu szanowany... podoba mi się takie zachowanie, nie tylko u Niego bo są też osoby, które naprawde myslą o tym co piszą i jak piszą.

Co do ortografii, to napradwe jakoś mnie telepie jak widze, że ktoś pisze "ktury" , "gura" i inne (tak jak powiedział Ironek) wyrazy i to nie raz czy dwa, ale bardzo często... :? Nie jest przyjemnie czytać coś takiego i wogóle nie wiem czy w szkole tego nie uczą ? :?
Mnie akurat nauczyli...

P.S. Oczywiście co do wyrazów bardziej skomplikowanych to wogóle nie mam do nikogo pretensji... ale żeby w wyrazach, których używa się na codzień robić cały czas błędy to juz chyba lekka przesada... :?


*****
Heh dzięki :P
Jak to kiedyś trafnie określił Oskar8, pocieszajmy się faktem, iż są osoby, którym bardzo zależy na jakości forum i dążą do tego, żeby było jak najlepiej.
Ogólnie rzecz biorą ostanio forum nie zaniża lotów, wręcz przeciwnie. No ale nie zapeszajmy :wink:
Dragon
*****


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Bogi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 23
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 02:02

Co do bledow.Rada dla tych ktorzy robia ich duzo.Jak ktos ma Worda to go wlaczy skopiuje tekst ktory chce zamiescic na forum i on (Word) zaznaczy mu bledy.Potem ladnie je poprawi i tak poddany korekcie tekst wrzuci na forum.Starczy troche checi i wszystko sie zrobi.Oczywiscie jesli ktos pisze bez polskich znakow (tak jak ja) to ma wiecej roboty bo Word tez je zaznacza jako bledy np. sa zaznaczy jako blad bo ma byc są :)

Robilem kiedys (uwaga zwierzam sie :lol: ) rowniez wiele bledow i dam wam rade (juz druga dzisiaj chyba mam dobry humor :wink: ).Czytajcie ksiazki to szybko sie poprawicie w ortografii.Dzieki czytaniu wiem ze pisze sie w ogole a jeszcze dwa lata temu moglbym kazdego wyzwac na walke piesza lub konna ze pisze sie wogole :lol:

No to tyle nie upadajcie na duchu.


*Fighter*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 09:30

Chmura pisze:Jestem temu całkowicie przeciwny. Niektórzy ludzie rejestruja sie na forum aby mogli sobie spokojnie czytac i przeglądać opinie innych niekoniecznie wyrażając swoją.
Zgadzam się z tobą.

Alw jestem pewnien że większąść (Ci co postów nie piszą) rejesrtuje się tylko dla działu Download i Video. No cuż takie jest moje zdanie i uważam że takie konta powinny być z czasem usówane


Juventus Turyn- Tylko przed Boggiem padniemy na kolana
Krupy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 10:03

powyżej mamy kolejny przykład o ortografii :-D :-D :-D
a propos usuwania userów ... zobaczcie na datę mojego przyłączenia do forum i na liczbę moich postów, po prostu nie udzielałem się na forum, a tylko czytałem sobie najciekawsze posty, a w ogóle na forum niektóre tematy są takie, że nie każdego zainteresują i nawet ten ktoś go nie przeczyta a co dopiero skomentuje


ObrazekObrazekObrazekObrazek
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 13:53

Widze, że powiększyliście moderatorów o Rybeq'a. Hmm...Ale awansik :D niedawno dostał Q teraz już mod. Życze miłej pracy i dawania dużo banów :D :D :D


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 16:21

"Rybeq" nie podlega odmianie :] zapamietajcie to wszyscy, bo czasem wychodza az smieszne rzeczy :D
albo zostawiajcie forme "rybeq" albo odmieniajcie rybus, ryba.
to tak off topikowo :P


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 16:22

BiancoNerri_ pisze:Widze, że powiększyliście moderatorów o Rybeq'a. Hmm...Ale awansik :D niedawno dostał Q teraz już mod. Życze miłej pracy i dawania dużo banów :D :D :D
To,ze Rybeq dostal znaczek "Q" nie mialo wplywu na to,ze dostal prawa moderatorskie.Rybeq byl brany pod uwage juz dosc dlugo,wiec w koncu postanowilismy,aby dolaczyl do Naszej grupy.Tyle na ten temat 8)

Ps.
<-- Nowa Cameron :D


ODPOWIEDZ