JAKOŚĆ czyli tzw. QUALITKI!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 14:50

Poziom od pewnego czasu leci w dol i nie stopowal za bardzo. Ale wierze ze pomysl "Q" zmieni to calkowicie...
Na to niestety nie liczyłbym... Zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie zależało na znaczku 'Q' lecz na jak największej ilości postów...Zapewne jednak znajdą się też i takie osoby które będą chciały dorównać 'jakościowym' użytkownikom i napewno zmienią swój sposób wypowiedzi...A teraz co do obniżenia jakości forum... Jestem zarejestrowany na różnego rodzaju forach, również innych forach piłkarskich jednak nie udzielam się tam tak ja na naszym forum JuvePoland. Powód :?: Tam to jest dopiero niski poziom... Aż szkoda pisać coś sensownego bo okazałoby się że moja wypowiedź jest jedyną dłuższą wypowiedzią wśród wypowiedzi typu: 'lol' ':D' '8)' 'ok' itp. Ale zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami że ostatni i na naszym forum pojawia się coś podobnego... Jednak w przeciwieństwie do innych forum tutaj mamy moderatorów którzy dbają o to by to zatrzymać... I dlatego chwała im za to 8)


★ ★ ★
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 18:00

hehehe, nieźle, jak se włączyłem forum JP to zobaczyłem znaczek Q- mysle co to ma znaczyc? Ze ktos jest kobietą [spojrzałem na Maggie] ;)? Na szczęscie zaraz zobaczylem komunikat u góry.. ;)Dobry pomysł, znaczek "Q " dla ql forumowiczów! ;)


Obrazek
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 15:01

Pomysł na pewno trafiony. Jest to dużo bardziej adekwatne, niz dawne rangi za ilość postów. Jeśli bedzie duzo osób, którym bedzie zależało na osiągnięciu znaczka "Q", to poziom forum , a w szczególności wypowiedzi na nim znacznie sie podniesie.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 20:30

Heheheh dobra była pierwsza myśl Juverulez!;) że znaczek Q oznacza że jest się kobietą hihi hi hi hi się uśmiałam ciut dzięki :D (oczywiście nie z ciebie żeby nie było :wink: ). Trochę sobie poczytałam tych wypowiedzi i kilka rzeczy mi się nasunęło:
1) dobrze że my nawzajem się nie typujemy bo by wyglądało to tak ja typuję Biggiego i Smoczusia a oni kogoś tam kto im isę wydaje że dobrze pisze i mnie że ja ich wytypowałam i tak w kółko znowy tamci piłkę zwrotną i nowych i tak w koło macieju to jets pomyślane przez naszych moderatorków więc nawet sie nie ma co sprzeczać;)
2) a propo tego częstrzego wchodzenia na forum tych Qulowych (fajnie to ktoś nazwał sorry ale nie pamiętam chyba El Chico :D ) może to jest sposób że się ciut rzadziej wejdzie bo wtedy nie chce sie na siłe pisać na wszystko bo z wybiera się co bliższe sercu topiki bo jak sie widzi te miliony żółtych pulsujących karteczek to oooooooo mama mija coś wiem na ten temat :D (co nie Ulisses;p). Tak więc może nasza czasowa absencja ma sens;)
3) pytanie Czy można stracić swoją Qulowość??? bo wydaje mi się że jeszcze nic nie było na ten temat a jak było to sorrki :oops:
4) Jeszcze raz dziękuję;) i życzę miłego czytania mam nadzieję że nieco krótszych moich postów;)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 21:40

Maggie Del Piero pisze:3) pytanie Czy można stracić swoją Qulowość??? bo wydaje mi się że jeszcze nic nie było na ten temat a jak było to sorrki :oops:
Oczywiście, że można stracić "Q"-lowość :D Było to chyba poruszane, ale oki :D Jak ktoś zaniży poważnie loty to będzie degradacja... Nie chodzi tu o kartki - bo to może się zdarzyć każdemu... Chodzi o wypowiedzi, które będą ewidentnie nie na miejscu i nie na poziomie danego "Q"-lowca :D


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 20:38

Zastanawiałem się czy to forum nie zapadnie się bardziej przez to Q... Przecież teraz każdy za najwyższy cel posatwi sobie zdobycie Q! A jak! Tylko żeby mieć Q trzeba pisać posty... Ale czy ktoś się zastanowi że nie będzie liczyła się ilośc tylko jakość :P bo pomyśli że jeżeli wyśle sobie 10 postów i założe dziś 3 tematy to będe Ql. A więc morał taki: 3 razy się zastanówcie zanim napiszecie to Q dostaniecie ;P ...


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 16:04

Jesli ludzie beda tak robic to bedzie swiadczyc tylko o nich. A bedzie swiadczyc zle bo na poczatku tego tematu wyraznie jest napisane za co mozna dostac Q.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2004, 00:26

Ja bym chciał taką koronę jak ma Martin :D :D :D :D Ale jeśli dalibyście mi Q to bym sie nie obraził :D


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2004, 10:39

BiancoNerri_ pisze:Ja bym chciał taką koronę jak ma Martin :D :D :D :D Ale jeśli dalibyście mi Q to bym sie nie obraził :D

Za posty jak ten to raczej Q nie dostaniesz.

Więc jeśli chcesz je dostać to lepiej weź się zmobilizuj do ciekawszego pisania.

Q - nie dostaje sie za ilość TYLKO za JAKOŚĆ!!!


Obrazek
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2004, 13:09

Wiem, tylko zartowalem.


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2004, 13:17

Coraz bardziej mi się wydaję, że to całe zamieszanie wokół znaczka Q to był niestety tylko chwyt marketingowy. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy przypadkiem te kilka osób, które go na początku dostały nie były także ostatnimi? Czy naprwdę nie ma już wśród forumowiczów więcej osób, które na niego zasługują? A może pomysł został łatwo zarzucony?


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2004, 13:26

azzurra pisze:Coraz bardziej mi się wydaję, że to całe zamieszanie wokół znaczka Q to był niestety tylko chwyt marketingowy. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy przypadkiem te kilka osób, które go na początku dostały nie były także ostatnimi? Czy naprwdę nie ma już wśród forumowiczów więcej osób, które na niego zasługują? A może pomysł został łatwo zarzucony?
Nie chwyt marketingowy, nie ostatnie, nie brak forumowiczów, nie zarzucony. Po prostu mieliśmy inne rzeczy na głowie, a poza tym nie rozdajemy tego znaczka na prawo i lewo. Spodziewajcie się kolejnych znaczków "Q" już wkrótce.


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2004, 20:19

swiergot pisze:
azzurra pisze:Coraz bardziej mi się wydaję, że to całe zamieszanie wokół znaczka Q to był niestety tylko chwyt marketingowy. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy przypadkiem te kilka osób, które go na początku dostały nie były także ostatnimi? Czy naprwdę nie ma już wśród forumowiczów więcej osób, które na niego zasługują? A może pomysł został łatwo zarzucony?
Nie chwyt marketingowy, nie ostatnie, nie brak forumowiczów, nie zarzucony. Po prostu mieliśmy inne rzeczy na głowie, a poza tym nie rozdajemy tego znaczka na prawo i lewo. Spodziewajcie się kolejnych znaczków "Q" już wkrótce.
Ale nie za szybko
To byłi wybrani w pierwszym podejsciu.
Zdradze że kandydaci do 2 są już wybrani tylko teraz muszą zostać dodatkowo ocenieni i dopiero w tedy dowiecie się kto dostanie kolejne znaczki.

P.S Napewno jeszcze w te wakacje:)


Obrazek
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 18:15

Uuuu...Fajnie już się nie mogę doczekać. Może to właśnie ja będe miał ten zaszczyt :D Pożyjemy zobaczymy. :D :D


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 21:15

BiancoNerri_ pisze:Uuuu...Fajnie już się nie mogę doczekać. Może to właśnie ja będe miał ten zaszczyt :D Pożyjemy zobaczymy. :D :D
Będziesz mnie miał na sumieniu, jak się udławię albo pęknę ze śmiechu.


Obrazek
ODPOWIEDZ