JAKOŚĆ czyli tzw. QUALITKI!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 20:13

No panowie, dzieki za wyroznienie - to po pierwsze. Po drogie to naprawde na takie cos czekalem juz jakis czas. Pamietam wszystkie wersje tej strony, stare forum, jak rowniez i poczatki tego. Zaczynalo sie calkiem niezle, bo tematy byly sensowne, kazda wypowiedz wnosila cos do watku i ogolnie chcialo sie udzielac na forum. Pozniej wprowadzenie rang itp, spowodowalo, ze wielu ( zwlaszcza nowych userow ) postanowilo sobie "troche ponabijac" postami typu "jest OK", albo "ja tez". Zmiany wprowadzone juz wczesniej, jak i ta ze znaczkiem "Q'', choc faktycznie mozna to uznac za wprowadzenie rang, ale w jak najlepszym tego slowa znaczeniu, moga spowodowac, ze nawet Ci, ktorzy tak poluja na statystyki zaczna pisac rzeczowo i na temat. Bo wkoncu tylko takie posty dadza im ta upragniona range. Zmiana jak najbardziej na plus.

Jak pewnie zauwazyliscie ostatnimi czasy wiele osob, ktore kiedys byly bardzo aktywne ( w tym ja ), obecnie pisze jeden post na dlugi okres czasu. W moim przypadku jest to wlasnie spowodowane tym, ze forum bylo zarzucane tematami dla typowych "nabijaczy". Piszac te slowa mam nadzieje na nadejscie lepszego jutra, ktore bedzie swoistym renesansem JuvePolandowego forum :)

Przemowilem :D
Ostatnio zmieniony 10 maja 2004, 23:58 przez YoUri`, łącznie zmieniany 1 raz.


juvetar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 113
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 20:23

Musielibyście być naprawdę bardzo gorliwi, żeby znaleźć wszystkich błyskotliwie piszących użytkowników. Będziecie czytać WSZYSTKIE posty na forum? Powodzenia :P
Mam nadzieję, że będziecie obiektywni (choć to niemożliwe ;)).

Aha, przypomniał mi się niezapomniany Orwell***: "Wszyscy są równi, ale niektórzy są równiejsi od pozostałych".

*** - dla niezorientowanych: Orwell to nie jest piłkarz ;)


-= UNIA Tarnów żużlowym DMP 2004 i DMP 2005 !!!! =-
(Już coraz mniej, ale ciągle...) Ciężki jest los kibica Interu Mediolan => |LICZNIK|
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 20:40

YoUri` pisze:Jak pewnie zauwazyliscie ostatnimi czasy wielu osob, ktore kiedys byly bardzo aktywne ( w tym ja ), obecnie pisze jeden post na dlugi okres czasu. W moim przypadku jest to wlasnie spowodowane tym, ze forum bylo zarzucane tematami dla typowych "nabijaczy". Piszac te slowa mam nadzieje na nadejscie lepszego jutra, ktore bedzie swoistym renesansem JuvePolandowego forum :)

Przemowilem :D
Mamy nadzieję, że teraz dzieki temu wyróżnieniu pokażesz innym na co Cię stać, ze będziesz dla nich wzorem i częsciej będziesz się wypowiadał. Takich osób jak Ty brakuje tutaj... Mamy nadzieję, że ten symbol podniesie poziom forum - może nie od razu, ale przyczyni się do tego. Zatem zachęcamy, abys częsciej "przemawiał :D " i pokazał jak "to się robi poprawnie innym userom"


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 21:07

juvetar pisze:Musielibyście być naprawdę bardzo gorliwi, żeby znaleźć wszystkich błyskotliwie piszących użytkowników. Będziecie czytać WSZYSTKIE posty na forum? Powodzenia :P

A myślisz, że od czego są moderatorzy ???
właśnie od tego, żeby czytać wszystkie posty i dlatego trzymają porządek na forum, po to jest ich tylu, żeby nic nie było przegapione(chociaż nie da się wszystkiego uppilnować) dlatego My (zwykli śmiertelnicy ;) ) musimy Im w tym pomóc.
juvetar pisze: Mam nadzieję, że będziecie obiektywni (choć to niemożliwe ;)).
Dlaczego niemożliwe żeby byli obiektywni ?? Przecież dla Nich to żadna różnica czy to Ty się wypowiadasz czy Ja czy jeszcze ktoś inny, ważne żeby był na forum porządek i żeby forum się rozwijało, a nie obnizało, bo ostatnio, trochę cienko z poziomem :/ ale to przez nabijaczy itp., dlatego własnie tak jak YoUri' ostatnio więcej czytałem niż się wypowiadałem. A teraz mam nadzieję, żę niektórzy będą brali przykład z userów oznaczonym Q ;] i według mnie ten pomysł jest ql :!: Oscara dla pomysłodawcy ;) Wielu osobom na tym forum ( i w tym mnie) zależy na tym żeby forum podnosiło swój poziom i mam nadzieję (jak kilku przedmówców), że teraz wielu userów będzie dąrzyło do tego, żeby zdobyć znaczek Q i nie będzie pisało głuipich postów i tematów, ja sam na początku pisałem takie głupie posty i głupie tematy, ale to było chwilowe, bo na początku wogóle nie wiedziałem co to jest forum i na czym ja się tak naprawdę zarejestrowałem, ale wziąłem przykład z ludzi piszących bardzo mądre posty (głównie Ti_AMO :) ) i mam nadzieję, że moje wypowiedzi też mogą być teraz przykładem dla innych.
dziękuję ;)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 21:58

juvetar pisze:Będziecie czytać WSZYSTKIE posty na forum? Powodzenia :P
nie musisz nam 'powodzic' bo, ja przynajmniej, czytam wszystkie posty bez wyjątku :) Przed Modem też czytałem i dalej będe czytał...
Marcin-IRONEK pisze:dlatego My (zwykli śmiertelnicy ;) ) musimy Im w tym pomóc.
dokładnie :wink: A wiec prosimy naciskac niebieski kartki :)
juvetar pisze: Mam nadzieję, że będziecie obiektywni (choć to niemożliwe ;)).
rangi nie przyznaje jedna osoba (Mod/Admin) tylko jest głosowanie, a więc czemu to ma byc nieobiektywne :?:
Marcin-IRONEK pisze: Oscara dla pomysłodawcy ;)
Rasi :!: Rasi :!: :D Ale nie wiecie tego ode mnie :wink: Ciii
Marcin-IRONEK pisze:ja sam na początku pisałem takie głupie posty i głupie tematy, ale to było chwilowe, bo na początku wogóle nie wiedziałem co to jest forum i na czym ja się tak naprawdę zarejestrowałem
nie bój sie ja też nie miałem najlepszych początków :wink:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 11:11

Myślę że to dobry pomysł z tym znaczkiemmożna powiedzieć że ci z tym znaczkiem to wizytówka forum.
Bardzo mnie cieszy nominacja TomkaW, pokazuje to ze nie jesteśmy nastawieni negatywnie do każdego kibica inne klubu niż Juve, jest to pewien rodzaj integracji, może TomekW powie o tym swoim kolegom z forum Milanu, moze dzięki temu będziemy przyjaciółmi z Milanem.
Ale naprawdę należała mu się ta nagroda, bo on wypowiada się z sensem, nigdy nie gada "wygraliśmy z wami, ale z was słabiaki", nie wyśmiewa się z nas po porażce, to jest naprawdę spoko, gość gdyby wszyscy kibice byli tacy to Juve i Milan trzymały by się razem, ale niestety tak nie jest.
Dziadek pisze:No, No, No gratulacje dla adminów. Znaczek ten napewno sie sprawdzi bo jest on w 100% trafny. Znaczki Q dostali userzy których typowałem przed przeczytaniem ich nicków. Napewno ten znak zatrzyma nabijaczy postów, i bedzie świetną motywacją. Dajmy na to ze nie bedzie mnie przez 4 tygodnie i martwiłem sie ze spadaną mi statystyki. Teraz jednak nie martwie się tym i czekam az dostane znaczek Q (pytanie do adminów czy osoby które kiedyś miały bana mogą otrzymać znaczek Q). Tak na marginesie to fajnie wygląda tez ten znaczek. Chciałbym zaproponowac tez o ile moge usera zwanego ADAMJUVENTUSPL do takiego znaczka, poniewaz piswze on bardzo wiele postów z sensem.

P.S Czy odpowie mi ktos co oznacza litera Q bo myslalem i nie wymyslilem. CZemu nie JP jak JP???
Wielkie dzięki Dziadek, czuję się zaszczycony że ktoś powiedział że mi się należy, ja sam nie wiem czy mi się należy, jak nie dostałem to widocznie nie.
Ale ja nie piszę postów dla wyróżnień, dla ilości postów. Piszę to co myślę, czasami może to się spotkać ze sporą krytyką z waszej strony, ale ja się nie przejmuję, wypowiadam się i tyle.

Mam nadzieję że Dziadek też sobie zasłuży na to wyróżnienie i dostanie ten znaczek.

Gratuluję wszystkim którzy mają znak jakości Q.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 12:15

Martin pisze: Powiem tylko ze w pierwszej edycji kandydatow bylo 12 (niech pozostanie tajemnica kto to byl) a wyroznionych zostalo jak widzicie pięciu. To powinno wiele powiedziec.
Więc jak widać na forum jest sporo osób, którzy zasługują na wyróznienie. Większość ma dużą szansę by stać się posiadaczem znaczka ,,Q''. Wystarczy pracować a sukces przyjdzie sam :wink: Mam dużą nadzieję, że zbiegiem czasu znaczek ,,Q'' będzie posiadało coraz więcej osób, co będzie dobrą wizytówką naszego forum :)
Ulisses pisze:
YoUri` pisze:Jak pewnie zauwazyliscie ostatnimi czasy wielu osob, ktore kiedys byly bardzo aktywne ( w tym ja ), obecnie pisze jeden post na dlugi okres czasu. W moim przypadku jest to wlasnie spowodowane tym, ze forum bylo zarzucane tematami dla typowych "nabijaczy". Piszac te slowa mam nadzieje na nadejscie lepszego jutra, ktore bedzie swoistym renesansem JuvePolandowego forum :)

Przemowilem :D
Mamy nadzieję, że teraz dzieki temu wyróżnieniu pokażesz innym na co Cię stać, ze będziesz dla nich wzorem i częsciej będziesz się wypowiadał. Takich osób jak Ty brakuje tutaj... Mamy nadzieję, że ten symbol podniesie poziom forum - może nie od razu, ale przyczyni się do tego. Zatem zachęcamy, abys częsciej "przemawiał :D " i pokazał jak "to się robi poprawnie innym userom"
Również dołańczam się do słów Ulissesa. Takich osób jak Ty jest za mało, a ich brak jest bardzo odczuwalny, szczególnie przy dyskusjach, bo o to tu głównie chodzi. Dlatego jak wspomniał kolega, mam nadzieję, że zaczniesz pisać częściej a zarazem swymi wypowiedziamy będziesz dawał przykład innym :)
Marcin-IRONEK pisze: Oscara dla pomysłodawcy ;)
kouba pisze:Rasi :!: Rasi :!: :D Ale nie wiecie tego ode mnie :wink: Ciii
Takkk :P Można się było domyslić. To nie pierwszy trafny pomysł Rasiego w funkcjonowaniu forum :) Gratulacje.
Marcin-IRONEK pisze:ja sam na początku pisałem takie głupie posty i głupie tematy, ale to było chwilowe, bo na początku wogóle nie wiedziałem co to jest forum i na czym ja się tak naprawdę zarejestrowałem
kouba pisze: nie bój sie ja też nie miałem najlepszych początków :wink:
Heh, jak widać sporo osób miało na początku problemy :P
Ja swego czasu też narobiłem wiele kontrowersji ale to już dawno temu i nieprawda :P Ważna jest chwila obecna a w owej mogę się cieszyć znaczkiem ,,Q'' :wink: Nie ukrywam, że cieszy mnie to indywidualne wyróznienie, czuję się doceniony i co najważniejsze, doceniony przez najważniejsze osoby tego forum. Bardzo miło :oops: i wielkie dzięki.

Aha i jeszcze 1 sprawa. Niektórzy mogą pomyśleć, że posiadacze znaczka jakości, mogą czuć się lepsi od innych. Wcale tak nie jest, z mojej strony przynajmniej. Nie będę teraz na forum patrzył z innej perspektywy, cały czas chcę uważnie czytać wypowiedzi innych unserów i mam nadzieję, że cała ta akcja zmobilizuje większość to pisania mniejszej ilości postów, aczkolwiek z sensem, co napewno podniesie poziom naszego forum.


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 13:28

Pomysl jest naprawde genialny w swojej prostocie. Do tej pory niepoprawni userzy byli karani co jak wiadomo nie przynosilo zadnych, ale to zadnych efektow. Pomysl zeby zamiast karac zlych nagradzano dobrych jest naprawde swietny. Ludzie bardziej sie mobilizuja gdy moga cos otrzymac niz gdy wisi nad nimi bananek. Takze gratuluje tego pomyslu. Musze przyznac ze wraz z nim, wrocilo mi troche wiary w lepsze jutro forum :).

ps. jak ja zaczynalem to moze nie bede wspominal :P


srali muszki będzie wiosna
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 16:00

RadeKas pisze:Do tej pory niepoprawni userzy byli karani co jak wiadomo nie przynosilo zadnych, ale to zadnych efektow...
Nie zgadzam sie z tym do końca... Nie wiesz jak to wygląda od strony moderatora... Ja mam ta "czarną listę" i mogę dostrzec, kto się poprawił, kto obnizył...Kartki pomagaja, bo działają jak "bicz"... Dostje sie 4-ta i dowidzenia na 5 dni :D... Gdy ktoś łamie regulamin nieustannie lub popełni cos ostrzejszego to "bananek"... To też działa. Teraz na dwa fronty walczymy, aby podnieść poziom forum - karamy złych i nagradzamy dobrych (zupełnie jak w Biblii :D )... Może w między czasie sie uda coś jeszcze wprowadzić, ale na razie skupiamy się na kartonikach i "Q"... Zobaczymy efekty...


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 16:12

Chcialbym jeszcze dodac,ze niektorzy uzytkownicy,ktorzy zlamali kilkakrotnie regulamin i dostali za swe "czyny" bana(nawet kilka) postarali sie i od pewnego czasu nie lapia juz zadnych ostrzezen,wiec powracajac do stwierdzenia RadeKasa iz :
Do tej pory niepoprawni userzy byli karani co jak wiadomo nie przynosilo zadnych, ale to zadnych efektow...
jest w jakims stopniu bledne,bo jak widac przynosi skutki(male,ale zawsze)...

PS.Ja takze mialem swoje poczatki na tym forum,ktorych mile nie wspominam,ale jakos z tego wyszedlem 8)


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 16:57

Coz... moze i przynosza skutki jednostwkowo, ale calosc forum niesety poprawie nie ulegala. Poziom od pewnego czasu leci w dol i nie stopowal za bardzo. Ale wierze ze pomysl "Q" zmieni to calkowicie... jeszce raz gratuluje inwencji tworczej ;)


srali muszki będzie wiosna
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 19:18

Juz przez dluzszy czas nie wypowiadal sie na forum.Spowodowane bylo to obnizeniem sie poziomu naszego miejsca do wypowiadania swojego zdania (wiem ze przez niektore wypowiedzi takze ja obnizalem ten poziom)Rada dla nowych uzytkownikow bierzcie przyklad z tych ze znaczkiem Q bo nie chce czytac postow na jedna linijke nie wnoszacych nic do dyskusji.Mam nadzieje ze poziom forum znacznie wzrosnie i wszyscy beda zadowoleni.Znaczek Q otrzymale osoby ktore na niego zaslugiwaly(Smok i TomekW).Bravo za znaczek Q dla TomkaW mimo tego ze jest kibicem Milanu(bo przeciez to nic nie znaczy jest taki jak inni).Mielismy kilka niepotrzebnych konfliktow ale doszedlem do wniosku ze gdybym pisal takie posty jak TomekW byloby dobrze.Mam nadzieje ze teraz nabijacze wygina,dyskusje na forum beda ciekawsze,a nowe osoby beda patrzec na kolegow ktorzy przebywaja tu dluzej i ktorzy wiedza bardzo bardzo duzo o forum a dzieki temu nowi nie przyjda tu tylko po to zeby zobaczyc pod swoim nickiem liczbe 2000 ale po to zeby madrze podyskutowac z innymi kibicami Juve.Podsumowujac brava dla modow i adminow kolejny swietny pomysl czekamy na nastepne :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 21:23

Moje gratulacje, super pomysł!!! Może znowu będę mogła się uaktywnić na forum, bez poczucia, że moje słow trafiają w próżnię, a wszyscy stawiają na ilość, a nie jakość.


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 22:00

O właśnie... Ciebie też nie widziałem "hektar" czasu na forum :D Kolejna dezerterka się odezwała :wink: Zapraszam do uaktywnienia się i żywszych dyskusji. Jak sami nie bedziemy podnosić poziomu, to nikt tego za nas nie zrobi... W końcu zdławimy nabijaczy i ludzi piszących bezmyślne posty, patrzących jedynie na licznik... Zatem czekamy na powrót, który uwidocznisz na tym forum :)


Splimer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 73
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2004, 11:03

:D :lol: :lol: :lol: :P :P :!: :P :P :lol: :lol: :lol: :D A wiesz, że takie coś się przyda. Według mnie to zwiększy jakość forum na www.juvepoland.com. Każdy użytkownik będzie chciał z pewnością posiadać taki znaczek, co spowoduje większą aktywność na forum. Sądze, że to może się udać i że to dobra decyzja.
BRAWO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


ODPOWIEDZ