Burdello bum bum!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 13:24

Czy nikt z was nie zauważył że na tym forum panuje straszny bałgan, nieład, nieporządek, ciągle zakładacie nowe tematy a to o Jankulovskim a to Gilardino, człowiek nie wie gdzie pisać, dziś ten teamt jest na pierwszej stronie jutro na trzeciej, poprostu dużo ludzi zaśmieca forum!!! Trzeba coś z tym zrobić, przecież wszystkie te tematy można by pod jednym tematem umieścić np. "Ewentualne transfery w lecie". Po co po każdym meczu pisać nowy temat skoro można wynik podać w tym temacie co zapowiadał mecz. Bo jak narazie to jest tu wielkie Burdello bum bum!!!


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 13:41

widac ze nie wiesz gdzie pisac bo masz dopiero 2 posty :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 15:52

Wiem gdzie pisać bo już tutaj bywałem nie raz lecz pod innym nickiem a postów miałem więcej od ciebie ale nie licytujmy się na posty.


Obrazek
Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 16:00

CZłowieku wtedy to byłby bałagan. Nie połapałbyś sie o kim mowa. TY piszesz o Gilardino a inni o jeszxcze kims innym. Forum nie jest zbałaganione. Napewno


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 16:39

Dziadku ty chyba innych forum nie widziałeś


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 16:54

Po pierwsze. Jak ty sobie wyobrazasz rozmowe na temat dajmy na to trzech pilkarzy w jednym topiku????

Po drugie: Burdel robia tacy uzytkownicy jak ty, ktorzy ledwo co wejda na forum pisza gdzie popadnie.

Naucz sie etykiety, zapoznaj sie z dzialaniem tego forum, poszperaj w topikach (bo ten temat juz byl poruszany niejednokrotnie) a nastepnie zwracaj nam uwage.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 17:02

Sting pisze:Dziadku ty chyba innych forum nie widziałeś
Oj zdziwiłbyś sie. Jestem natrzech forum o Juve( na jp Tak najpowazniej), inych klubów serie A (np. Ac Milan), i innych Europy. Posłuchaj sie Martina. Jesli miales juz bana wiecznego to nie powinienes juz pisac.

P.S Martin w poprzednim poście napisałeś netykieta a nie etykieta :lol:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 17:21

Sting pisze:Czy nikt z was nie zauważył że na tym forum panuje straszny bałgan, nieład, nieporządek, ciągle zakładacie nowe tematy a to o Jankulovskim a to Gilardino, człowiek nie wie gdzie pisać, dziś ten teamt jest na pierwszej stronie jutro na trzeciej, poprostu dużo ludzi zaśmieca forum!!! Trzeba coś z tym zrobić, przecież wszystkie te tematy można by pod jednym tematem umieścić np. "Ewentualne transfery w lecie". Po co po każdym meczu pisać nowy temat skoro można wynik podać w tym temacie co zapowiadał mecz. Bo jak narazie to jest tu wielkie Burdello bum bum!!!
Zjezdzasz innym ze zakladaja kilka takich samych tematow a sam robisz dokladnie to samo :evil: wez poszukaj ciutke i popatrz ja zrobilem to za Ciebie tym razem http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=5739 wprawdzie topic nazywa sie inaczej ale rozmowa tak sie rozwinela ze juz o wszystkim na forum tam bylo napisane....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 18:10

Sting pisze:Wiem gdzie pisać bo już tutaj bywałem nie raz lecz pod innym nickiem a postów miałem więcej od ciebie ale nie licytujmy się na posty.
tak tak. nie licytujmy sie na posty. nabijactwo jest tutaj pietnowane. a tak poza tym. to pod jakim nickiem byles tutaj wczesniej....?


wake up! catch the rising sun!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 18:43

behemot pisze:
Sting pisze:Wiem gdzie pisać bo już tutaj bywałem nie raz lecz pod innym nickiem a postów miałem więcej od ciebie ale nie licytujmy się na posty.
tak tak. nie licytujmy sie na posty. nabijactwo jest tutaj pietnowane. a tak poza tym. to pod jakim nickiem byles tutaj wczesniej....?
PiotrekJuveMan


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 19:10

swiergot pisze:
behemot pisze: tak tak. nie licytujmy sie na posty. nabijactwo jest tutaj pietnowane. a tak poza tym. to pod jakim nickiem byles tutaj wczesniej....?
PiotrekJuveMan
Ach...jak cieszy mnie ta zdrowa wspolpraca, miedzy przedstawicielami wladz JP. Aż milo myslec o przyszlosci strony i forum.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 19:24

Dionizos pisze:
swiergot pisze:
behemot pisze: tak tak. nie licytujmy sie na posty. nabijactwo jest tutaj pietnowane. a tak poza tym. to pod jakim nickiem byles tutaj wczesniej....?
PiotrekJuveMan
Ach...jak cieszy mnie ta zdrowa wspolpraca, miedzy przedstawicielami wladz JP. Aż milo myslec o przyszlosci strony i forum.
He? :?


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 11:36

Dziadek pisze:
Sting pisze:Dziadku ty chyba innych forum nie widziałeś
Oj zdziwiłbyś sie. Jestem natrzech forum o Juve( na jp Tak najpowazniej), inych klubów serie A (np. Ac Milan), i innych Europy. Posłuchaj sie Martina. Jesli miales juz bana wiecznego to nie powinienes juz pisac.

P.S Martin w poprzednim poście napisałeś netykieta a nie etykieta :lol:
Bo wlasnie chodzilo o netykiete a nie etykiete. NETykieta. Czyli etykieta stosowana w interNECIE.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 12:00

No tak to zakładajmy po 400 tematów o każdym piłkarzu bo autorowi się wydaję ze Juve go kupi, pozatym mój post to byla lekka sugestia która spotkała sie z wiadomą powszechnie reakcją, pozatym ja nic nie napomykałem o dyktaturze na forum , lecz o chronicznym nieporządku. Ciekawi mnie również sytuacja gdy zostałem zabanowany na lifetime, nie wiedząc za co, a mimo wszelkich prób dowiedzenia się co było przyczyną mojej deportacji nie uzyskałem odpowiedzi.(lecz nie kłopoczcie się powód był napewno straszny). Strona jest pierwsza klasa, ale nie o tym chciałem, dziwne że jak na innych forum rozmawiamy o wszystkim, czy też to jest forum Snooker, CmManagerów, itd. itp., to panuje porządek, ja wypowiedziałem się na temat porządku było to moje subiektywne zdanie i nikt go nie zmieni, napisałem tak bo tak uważam, zauważcie jeszcze jedną rzecz, gdyby zaprowadzić według was "jeszcze większy" porządek, to napewno nikt by nie ucierpiał, a pozatym zmiany nikomu nie zaszkodziły, ale nawet nie kłopoczcie się z pisaniem odpowiedzi bo i tak znam wasz stosunek do tej sprawy, Forza Juve


Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 12:20

Ehhh.Szkoda pisać...

Takich użytkowników jak Stingi czy jakieś PiotrkiJuveMany jest "troszke" dużó.
Ile to już osób zakładało tematy o nie ładzie na forum.Zauważyłem też, zę ci którzy zakładają takowy temat sami sie nie stosują do tego co sami napiszą...

Wg. mnie takie coś to jest poprostu brak "pomyślunku" :lol: :lol: :lol:


ODPOWIEDZ