Burdello bum bum!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 21:28

Tzn. dostałem żółtą kartkę za złe umieszczenie tematu.


Obrazek
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 10:07

Maly pisze: dostalem za to zolta kartke bo: "Post nie na temat"
widze ze na tym forum nie mozna zartowac a szkoda bo kiedys (na poczatku tego forum) bylo tak fajnie i taka mila atmosfera

No z tym sie musze absolutnie zgodzic...
Czasami. az do przesady trzymaja sie tego regulaminu, ktory jest troszke ogolnikowy...
Zart albo jakas aluzja zaraz traktowane sa jako "post nie na temat" i nabijanie... :?
Sam w taki sposob zarobilem dwie kartki...

Pewnie zaraz dostane ostrzezenie, za napisanie posta nie na temat. bo temat brzmi "Burdello Bum Bum"... :?


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 11:17

Zgadzam sie z Malym i El chico.Na tym forum nie ma od jakiegos czasu zycia.Forum jest objete scislym regulaminem,mozna poczuc sie tu jak w wiezieniu,bo caly czas trzeba uwazac zeby czegos w zlym miejscu nei napisac czy tez nie napisac nei na temat.I dlatego sa wlasnie takei kwiatki,ze ludzie pisza w tematach swoje odpowiedzi ze sie zgadzaja czy nie zgadzaja z czyms bo moze boja sie ze jak napisza inaczej,wiecej to wyleca z forum.Forum stracilo swoja dawno atmosfere sadze ze przez to ze jest wielu nowych fanow,nie zawsze znajacych sie na rzeczy ale trudno kazdy ma prawo tu zawitac i pisac,jednak dla mnei to juz nei jest to co dawniej.I jeszcze teksty "nowych" np.wiciora,ze trzeba usunac ludzi ktorzy nic nie pisza sa zenujace i wolaja o pomste do nieba.Niektorzy nie pisza bo widza ze panuje tu balagan i wzasazdie nie ma o czym pisac,bo tematy sie w kolko powtarzaja.A,ze nie pisza to nei znaczy ze nei odwiedzaja forum i staraja sie znalezc cos ciekawego bo na pewno mozna.Ja ostatnimi czasy bardzo malo pisze na forum ale regularnie je odwiedzam zreszta jestem tu od poczatku istnienia tego forum.Co do pracy moderatorow to na pewno robia dobra robote i sie staraja i chwala im za to.Jednak przy takiej liczbie ludzi jest ciezko utrzymac porzadek i zdazaja sie pomylki.CZy w takim razie nie mzona by bylo wprowadzic wieksza liczbe moderatorow,ktorzy by mogli by dokladniej przyjzec sie konkretnej sprawie,wykroczeniu i nie popelnic bledu przy decyzji,mysle ze to zwiekszylo by rowniez pozadek na forum?(pytanie to kieruje do Martina).


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 11:36

Na tym forum nie ma od jakiegos czasu zycia.Forum jest objete scislym regulaminem,mozna poczuc sie tu jak w wiezieniu,bo caly czas trzeba uwazac zeby czegos w zlym miejscu nei napisac czy tez nie napisac nei na temat
A wyobrażasz sobie forum bez tak ścisłego regulaminu gdzie każdy robi co chce :?: Daje sobie uciąć głowe że gdyby nie moderatorzy i ich ostrzeżenia to co drógi post byłby obraźliwy albo dla innych forumowiczów albo dla piłkarzy czy klubów...
Forum stracilo swoja dawno atmosfere sadze ze przez to ze jest wielu nowych fanow,nie zawsze znajacych sie na rzeczy ale trudno kazdy ma prawo tu zawitac i pisac,jednak dla mnei to juz nei jest to co dawniej.
Masz racje że nie każdy zna się na rzeczy ale pisanie postów typu ok, lol, czy zgadzam się mija się z celem (ulubiony text babki od EEA 8) ) Także jeżeli któś nie ma nic sensownego do pisania niech lepiej nie pisze...
I jeszcze teksty "nowych" np.wiciora,ze trzeba usunac ludzi ktorzy nic nie pisza sa zenujace i wolaja o pomste do nieba.
Przed chwilą sam napisałeś że nie każdy zna się na rzeczy i każdy ma swoje zdanie a teraz najeżdżasz na wiciora...
Czy w takim razie nie mzona by bylo wprowadzic wieksza liczbe moderatorow,ktorzy by mogli by dokladniej przyjzec sie konkretnej sprawie,wykroczeniu i nie popelnic bledu przy decyzji,mysle ze to zwiekszylo by rowniez pozadek na forum?
Przed tem pisałeś że można poczuć się tu jak w więzieniu a teraz chcesz żeby dodali nowych 'strażników' :?: Nie ma to sensu...

A teraz coś do tematu rozmowy... Uważam że najlepiej jest tak jak jest teraz... Jeden temat o jednym piłkarzu i koniec... Nie wyobrażam sobie takiego czegoś że można by było czytać w jednym temacie o kilku piłkarzach...


★ ★ ★
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 11:53

Jezeli juz w tej chwili mamy tu "wiezienie" to wedlug mnie lepiej zwiekszyc liczbe moderatorow-"straznikow",bo jezeli w tej chwili rozluznilo by sie regulamin to doszlo by do jescze wiekszego balaganu,a jesli bedzie wiecej kompetentnych moderatorow to tylko moze byc lepiej.A co do objezdzania wiciora to tylko krytykuje jego brak poszanowania dla innych forumowiczow-tych ktorzy malo udzielaja sie na forum.Urazily mnie jego slowa co wedle panujacych zasad powinno zostac jak dla mnie nagrodzone kartka dla niego jesli mamy byc konsekwetni.


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 19:20

Patrząc na wasze posty jestem szczęśliwy, niewązne czy jesteści za czy przciw zmianom, ważne że nawiązuje się jakaś dyskusja i o to chodzi na forum. Ja rozumiem jak emat jest o Parmie a my przez 20 postów debatujemy o Interze wtedy to jest off topic i powinno się temat zamknać skoro nie ma chętnych do dyskusji o własciwym temacie, ale jak jest jeden post zakrawający o ironię, żart, to po co kartka.


Obrazek
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 19:50

matiso pisze:Jezeli juz w tej chwili mamy tu "wiezienie" to wedlug mnie lepiej zwiekszyc liczbe moderatorow-"straznikow",bo jezeli w tej chwili rozluznilo by sie regulamin to doszlo by do jescze wiekszego balaganu,a jesli bedzie wiecej kompetentnych moderatorow to tylko moze byc lepiej.A co do objezdzania wiciora to tylko krytykuje jego brak poszanowania dla innych forumowiczow-tych ktorzy malo udzielaja sie na forum.Urazily mnie jego slowa co wedle panujacych zasad powinno zostac jak dla mnie nagrodzone kartka dla niego jesli mamy byc konsekwetni.
Sam nie wiem czy to pomoze - zwiekszenie liczby moderatorów. Sam biorę czynny udział w prowadzeniu 6 forum filmowych, nie licząc tego ( w tym 3 zagranicznych) a na 4 jestem modem. Po częsci sie zgadzam, ze tutaj panuje mały bałagan. ja mam daosc mało postów bo podpisuje sie pod tymi ciekawymi. A reszta typu "ten czy tamten piłkarz moze wyjsc jutro na mecz albo grzac ławe". Ale chyba niektórzy nie byli na innych forach. Na jednym jest zarejestrowanych ok. 10 tys ludzi, z czego 1000 !! to moderatorzy....i panuje taki bałagan że włosy staja na głowie. Wczoraj np. skasowałem topic dwóch gosci którzy go otworzyli w nocy - głownie dla nabicia postów, składajaca sie ze 30 postów :? I co z takimi ludzmi zrobić..... Tutaj niektórzy moderatorzy sa zbyt "nadgorliwi" że tak sie wyrażę.....No cóz moze nalezy zrobic jak jest na innych - czesc forum powinno byc strefa zamknietą tzn dostep po spełnieniu okreslonych warunków. Czesc powinna byc kontrolowana w dosc lzejszy sposób. Powinno byc miejsce - smietnik czy jak to nazwac na nieuzyteczne posty. To by wystarczyło... Kieruje tą propozycję zmian do Martina jako własciciela tej strony...


ODPOWIEDZ