Video

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 10:54

Chyba nie ma jeszcze tematu o nowym dziale na naszej stronie, więc taki temat założę. Będzie tu można pisać o problemach związanych z tym działem, propozycjach do tego działu itd. itp.

Na początek chciałbym zwrócić uwagę na to, że nie mam obrazu w filmiku z 10 bramkami z MŚ2002. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, czy może jest to ogólnie wina wadliwego pliku.


I need a girl that I can train.
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 11:01

Jeśli nie masz obrazu, a dźwięk masz, to może nie masz codeka jakiegoś. Ściągnij sobie najnowszego Divxa, Xvida i ac3filtra i będziesz miał wszędzie wszystko ;)


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 12:51

Ja oglądałem ''najlepsze bramki Del Piero'':podkład super,gole też, ale kopia już nie taka jak ''50 naj.LM''


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 12:52

A ja mam problem tego rodzaju, ze sciagnalem najlepsze bramki z Euro 2000 a tu ni chu chu! Gole ladne tylko, ze z Serie A!
Mam nadzieje, ze to bedzie dosc szybko naprawione.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 12:55

El_chico, to juz jest akurat naprawione.

Sarsik, na 100% nie masz jakiegos kodeka jak wspomniał IRONEK, ponieważ to akurat pochodzi z mojego dysku, ale ściagłem to by sprawdzić czy dobrze chodzi - i dobrze chodzi :)


miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 15:59

Czemu nie mozna sciagac tych flmikow DAPem :?: Jak sobie przez to sciagam to pozniej nie mozna obejzec tych filmikow :? jes tylko otworz z.. i zadnym programem nie moge odtworzyc.inne rzeczy ktore sciagam dzialaja bez zarzutu.


...
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 16:04

miccoli pisze:Czemu nie mozna sciagac tych flmikow DAPem :?: Jak sobie przez to sciagam to pozniej nie mozna obejzec tych filmikow :? jes tylko otworz z..
Uzywam DAP i nie mam zadnych problemow ze sciaganiem, szybciutko leci, zobacz czy masz go ustawionego jako default download manager..


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 21:49

KwiAtek pisze:
Uzywam DAP i nie mam zadnych problemow ze sciaganiem, szybciutko leci, zobacz czy masz go ustawionego jako default download manager..
Móglbyś pisać jaśniej bo sie nie orientuje :wink:


...
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 22:02

Nie powinno być żadnego problemu z programami typu DAP. Jeżeli jednak ktoś ma problem, to my nie pomożemy. Z prostego powodu: serwer ma porządne łącze, ale i tak ograniczone, a takie programy wysysają bardzo pasmo. Chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego wolimy, aby łącze nie było kompletnie zapchane.


Obrazek
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2004, 22:02

Ściągnełem sobie (z JUVEPOLAND oczywiście :D ) 50 najpiękniejszych bramek LM tej edycji.Po ściągnięciu pliku chciałem sobie pooglądać bramki , ale mam 1 problem.Gdy odtwarzam ten plik to jest obraz pisze 50 znaczek LM i widze jak Porto gra z kimś i w pewnym momencie obraz mi stoi wogóle się nie ruszaa słysze jak muzyczka gra kibice się cieszą itd.
Czy musze ściągnąć jakiś Codec czy co ?? Każdym programem odtwarzam to jest to samo. PROSZE POMÓŻCIE !!


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2004, 23:10

miccoli pisze:
KwiAtek pisze:
Uzywam DAP i nie mam zadnych problemow ze sciaganiem, szybciutko leci, zobacz czy masz go ustawionego jako default download manager..
Móglbyś pisać jaśniej bo sie nie orientuje :wink:
Chodzi o to, zeby DAP byl ustawiony jako standardowy program do sciagania plikow (a nie ten z windowsa), powinienes sobie poradzic. Jak juz to ustawisz to klikasz lewym na plik, ktory chcesz zassac, a DAP powinien odpalic sie automatycznie i mozesz sciagac 8) Moze zawile to wyglada, ale to naprawde proste :wink:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2004, 09:05

pizmak pisze:Ściągnełem sobie (z JUVEPOLAND oczywiście :D ) 50 najpiękniejszych bramek LM tej edycji.Po ściągnięciu pliku chciałem sobie pooglądać bramki , ale mam 1 problem.Gdy odtwarzam ten plik to jest obraz pisze 50 znaczek LM i widze jak Porto gra z kimś i w pewnym momencie obraz mi stoi wogóle się nie ruszaa słysze jak muzyczka gra kibice się cieszą itd.
Czy musze ściągnąć jakiś Codec czy co ?? Każdym programem odtwarzam to jest to samo. PROSZE POMÓŻCIE !!
sciagnij najnowszego kodeka divix (dostepny na jp)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2004, 22:20

Martin pisze:
pizmak pisze:Ściągnełem sobie (z JUVEPOLAND oczywiście :D ) 50 najpiękniejszych bramek LM tej edycji.Po ściągnięciu pliku chciałem sobie pooglądać bramki , ale mam 1 problem.Gdy odtwarzam ten plik to jest obraz pisze 50 znaczek LM i widze jak Porto gra z kimś i w pewnym momencie obraz mi stoi wogóle się nie ruszaa słysze jak muzyczka gra kibice się cieszą itd.
Czy musze ściągnąć jakiś Codec czy co ?? Każdym programem odtwarzam to jest to samo. PROSZE POMÓŻCIE !!
sciagnij najnowszego kodeka divix (dostepny na jp)
A dokładnie skąd mam ściągnąć ??


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2004, 22:33

pizmak pisze:
Martin pisze:
pizmak pisze:Ściągnełem sobie (z JUVEPOLAND oczywiście :D ) 50 najpiękniejszych bramek LM tej edycji.Po ściągnięciu pliku chciałem sobie pooglądać bramki , ale mam 1 problem.Gdy odtwarzam ten plik to jest obraz pisze 50 znaczek LM i widze jak Porto gra z kimś i w pewnym momencie obraz mi stoi wogóle się nie ruszaa słysze jak muzyczka gra kibice się cieszą itd.
Czy musze ściągnąć jakiś Codec czy co ?? Każdym programem odtwarzam to jest to samo. PROSZE POMÓŻCIE !!
sciagnij najnowszego kodeka divix (dostepny na jp)
A dokładnie skąd mam ściągnąć ??
Dokladnie z tej samej strony, na której są filmy.


Obrazek
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2004, 23:12

swiergot pisze:
pizmak pisze:
Martin pisze:
sciagnij najnowszego kodeka divix (dostepny na jp)
A dokładnie skąd mam ściągnąć ??
Dokladnie z tej samej strony, na której są filmy.
Dzięki swiergot filmik działa mi bez zarzutu :-D :D :P :lol: 8) !!!!!!!!! Jeszcze raz dzięki !!


ODPOWIEDZ