Dyktatura na forum!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2004, 20:59

JuveQL pisze:
Chris pisze:Ja jaestem na forum dłużej od CIebie, ale aktywny stałem się w zasadzie dopiero w styczniu tego roku, więc nie wiem jak było rok czy dwa temu.
NIezbyt mi się jednak podoba fragment Twego postu.
Pisząc "widocznie dla niektóych ludiz to i tak za wiele" twierdzisz że każdy kto ma ostrzeżenie bądź bana jest upośledozny???? Jeśli dobrze to odczytałem to an forum, które tak lubisz większość użytkowników nie dorasta Ci do pięt.
Tu juz nie chodzi o to ile kto jest na forum. Po prostu napisałem ze jestem rok i dzieki temu moge cos na temat forum powiedziec.

Teraz druga sprawa. Mimo wszystko chyba źle odczytałes sens mojej wypowiedzi. Przede wszystkim nie mialem na myśli ludzi upośledzonych tylko LENIWYCH. Bo z jakiego powodu wiekszosc forumowiczów nie czyta regulaminu??? Właśnie z lenistwa...

Nigdy tez nie napisałem, ani nie napisze, że wiekszośc uzytkowników nie dorasta mi do pięt. Nie czuje sie wcale ani lepszy ani gorszy od nikogo. Nigdy tez nie oceniam forumowiczów po stażu czy ilości postów. Liczy sie tylko i wyłącznie wypowiedź. Może źle sformułowałem swoją myśl, błagam o wybaczenie :wink:
Sory ,faktycznie różnie można było interpretować Twoje słowa.


Juve per sempre!!!
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2004, 22:04

Od początku.
Skoro postanowiliście się udzielać na forum JP, to znak że akceptujecie jego regulamin. Proste.
Ostatnio na forum jest coraz lepiej, mimo to jestem wciąż zwolennikiem powiększenia grupy modów. Przy takiej ilości użytkowników, IMO grupa ta docelowo powinna liczyć 20 regularnie udzielających się moderatorów.
Co rusz jest jakiś temat w złym pokoju, troche głupio naciskać ten niebieski prostokącik, w pewnym sensie skazując tego goscia na + 1 zółtą kartke.
Osobiście dość często zgłaszam w ten sposób "złe" posty. Było to znakomitym pomysłem. Pozwala to zwykłym użytkownikom w jakiś sposób przyczynić się do podniesienia porządku na JP
Rok temu jakos nie bylo ostrzezen, kartek, etc. i jakos bylo fajnie, nie bylo tematow typu "Jak umyc zeby majac glowe w gipsie", mozna bylo spokojnie pogadac o tym i o tamtym, byl "jezyk" mlodziezowy...
O ile dobrze pamiętam to jeszcze rok temu był tu niezły bajzel ;)
Tu się zgadzam. Pokój transfery chyba najabrdziej obniżył loty, w negatywnym sensie Codziennie 10 nowych topiców...do tego same plotki i wymysły. Prawie wogóle już nie odwiedzam tego pokoju....niczego nowego się i tak niedowiem
Dragu (moge tak mówić ne ? :) ) nienarzekaj. Otowrzy się okno transferowe to się dopiero będzie działo...
Zresztą przypomnij sobie tegoroczne wakacje...
Dokładnie. Powiedzmy sobie szczerze, że poziom forum w porównaniu od poprzedneigo sezonu, drastycznie się obniżył To już nie to co kiedyś...no ale ciężko przetrwać nawałnicę ,,jednosezonowych kibiców''.
Kryzys Juve ma pozytywne strony- pozbędziemy się "chwilowych kibiców".
na niektorych forach super poradzono sobie z nabijaczami ....a mianowicie zlikwidowano liczniki postow, wtedy dzialalnosc takiego 'nabijacza' traci sens
Jak najbardziej za !!!
2 . W transferach proponowałbym , tak że piszemy np nazwę tematu taką : Diego . i tam piszemy że ma on przyjśc , psizemy żródło i się wszyscy wypowiadją , a jeśli cos nowego się wydarzy to ciąglev piszemy w tym temacie . Ktos zapyta że można mysleść że w tym temacie pisze się o umiejętnościahc diego , ale jeśli temat zostanie umieszczony w temacie transfery wszyscy się domyślą . Unikniemy w ten sposób mnóstwa tematów , gdyby był taki nakaz .
Pomysł IMO świetny, aczkolwiek bardzo trudny do realizacji. Najczęsciej tematy o plotach transferowych zakładają nowi . A oni raczej tego wiedzieć nie będą.
Innym rozwiązaniem może być że dopiero 2-3 tygodnie po rejestracji można zakładać tematy.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2004, 10:35

O teraz sobie pomyslałem że zamiast ilości postów : 100 - Seria D , 150 czy ile tam - Seria C . Można by srobić tak że albo wogóle by nie było postów i określeń że ten liga mistrzów , tanten Seria A itd. Albo wprowadzić cos takiego ale zlezało by to od długości pobytu na forum, choć to w sumie dużo minusów , bo niektórzy się zalogowali na początku a jeszcze nawet nic nie napisali . Więc moim zdaniem najlepiej jak nie będzie ilości postów i określeń .


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2004, 11:44

x_men_15 pisze:
Chris pisze:
Dionizos pisze:
Prosze o podanie dokladnej daty, nazwy narodu i osiagniec 8) . Polska to kraj, w ktorym nie wolno dac zwyklym obywatelom decydowac o sprawach panstwa. Niestety ludzie, ktorzy maja nami rzadzic, sa kompletnymi idiotami. Wielcy przywodcy rodza sie rzadko ( Piłsudski).

A co do łapania banów. To ja jestem na tym forum juz prawie rok, a nigdy nie bylem nawet zagrozony banem, mimo że dostałem juz kilka ostrzezen :D . Trzeba sobie po prostu zdac sprawe z tego, że sa pwne ograniczenia, ktorych nie wolno przekraczac.
Widzę że jesteś fanem historii no to CI podam przykąłd z tej najnowszej.
Stany Zjednoczone.
To w tym kraju panuje największa swoboda. Są "luźne" prawa gospodarcze(np. jak chcesz założyć firmę to się z tym nie męczysz pół roku) panuje tam gospodarka wolnorynkowa "pełną gębą" czego efekty widac w tym jak bogaty jest to kraj. Ludzie są zadowoleni ze swojego życia,widzą że żyje im się lepiej niż w Europie. Widac to po tym jak stabilna jest scena polityczna. Tam rządzą albo republiokanie albo demokraci i nikt się nie musi martwić że jakiś Lepper może dojść do władzy.
No kolego z tym USA ( oczywiście jak dla mnie ) to przsadziłeś , bo to USA wymysliło sobie że jest wolnym krajem , a tak naprawdę oni mają tam tak posrane że nie wiem , tam nie możesz piwa w parku czy na chodniku się napić . Jeśli jesteś ojcem to nie możesz włsnego dziecka umyć lub ubrać , jak ma tylko 2 lata bo cię posądzą o molestowanie , było cos podobnego na TVN , o gościu który będzie siedział pare lat za to że umył własną córkę - wolny kraj , brednia .. a już sobie przypomniałem było to w programie Cela ( wywiady z więżniemi) to ten reporter który był w naprawdę wielu krajach , sam nie mógł uwiezyć że ten " wolny " kraj , tak naprawdę to kraj w którym za "kiwniecie palcem" możesz zostać ukarany .
Co do władz masz rację , ale ja uwazam że nie można amerykanów porównywać do nas , bo w większości to są i..... i d..... , wiem to , bo uczy mnie angielskiego babka która mieszkał kilka lat w USA , potem w niemczech a teraz już w Polsce , i mówuiła mi że w USA pozim szkół i samych amerykanów jest dużo niższy od Polaków i Niemców . Jedyne różnice , dzięki którym amrykanie nas przewyższają ( pod wzgledem bogactwa itd.) spowodowane są tym że do USA wyjechało bardzo dużo madrych ludzi z Europy i Japoni którzy rządzą tym kraję , no i oczywiście żydzi też . Oni porostu potrafili wykorzystać położenie USA i pare innych czynników , i tweraz sobie rządzą tym krajem . Głównie żydzi rządzą w USA , a jest to społeczeństwo bardzo solidarne które soie pomaga i razem osiągają duże " sukcesy" ( w sensie dużo rzeczy zdobywają , mają dużą władzę) . W polsce za dużo jest korupcji , każdemu zależy tylko na pieniądzach , a żydzi duszą od Polaków ile mogą . No i tyle ! :D
No fakt... Amerykanie mają niski poziom szkolnictwa... Koleżanka z mojej klasy wyjechała z rodzicami do USA i mówi że tam nawet jednego języka obcego w szkołach nie mają :!: Ale dla niej to lepiej bo u nas i tak była jedną z najlepszych uczennic i teraz ma tam luzik, ale mówi że fajniej było w polsce...


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2004, 15:22

Co do rang i ilosci postow. No coz. Ja proponuje taki bajer, ktory przyjal sie na najwiekszym w Polsce forum Star Wars (www.holonet.pl). A mianowicie mamy tam temat o rangach. Kazdy nowy uzytkownik wpisuje tam co chcialby miec pod nickiem a admin sprwaia ze ten napis staje sie faktem. W ten sposob nie ma rywalizacji bo kazdy ma taki podpis jak chce. Wiem ze zajelo by to troche czasu, ale mozna by taki temat zrobic i kazdy stary jak i nowy uzytkownik bedzie tam wpisywal jaka chce miec range. Mamy 3 adnimow wiec mysle ze mozna by sie z tym uporac. Ale pewnie nie bedzie sie podobac ten pomysl...


srali muszki będzie wiosna
cybul

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 19 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2004, 15:25

RadeKas pisze:Co do rang i ilosci postow. No coz. Ja proponuje taki bajer, ktory przyjal sie na najwiekszym w Polsce forum Star Wars (www.holonet.pl). A mianowicie mamy tam temat o rangach. Kazdy nowy uzytkownik wpisuje tam co chcialby miec pod nickiem a admin sprwaia ze ten napis staje sie faktem. W ten sposob nie ma rywalizacji bo kazdy ma taki podpis jak chce. Wiem ze zajelo by to troche czasu, ale mozna by taki temat zrobic i kazdy stary jak i nowy uzytkownik bedzie tam wpisywal jaka chce miec range. Mamy 3 adnimow wiec mysle ze mozna by sie z tym uporac. Ale pewnie nie bedzie sie podobac ten pomysl...
na www.forum.managerzone.pl jest mozliwosc wpisania sobie pod nickiem tego na co sie ma ochote ("kocham basie" "huragan rulezz" itp. :P ) bez zadnej zgody.


Obrazek
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2004, 17:29

ooo , nie wiedziałem że takie coś jest mozliwe cybul. A skoro jest możliwe to jest najlepsze wyjście z tej całej sytuacji , lub pomysł RadeKasa , ale w sumie dotyczą one tego samego :D . Ja np. chciałbym mieć wpisane Chamipons League i nic wiecej nie było by mi potrzebne . Ale gdyby było tak ja mówi RadeKas to moderatorzy mieli by więcej pracy , ale też zaraem kontrolowali by żeby ktoś nie wpisał sobie jekiego przkaleństw czy kilku słow wyzywających np. romę .
Już porawiłem ... RadeKas :wink: .
Ostatnio zmieniony 19 marca 2004, 18:32 przez x_men_1988, łącznie zmieniany 3 razy.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 marca 2004, 18:04

x_men_15 pisze:ooo , nie wiedziałem że takie coś jest mozliwe cybul. A skoro jest możliwe to jest najlepsze wyjście z tej całej sytuacji , lub pomysł RadeKasa , ale w sumie dotyczą one tego samego :D . Ja np. chciałbym mieć wpisane Chamipons League i nic wiecej nie było by mi potrzebne . Ale gdyby było tak ja mówi RadeKas to moderatorzy mieli by więcej pracy , ale też zaraem kontrolowali by żeby ktoś nie wpisał sobie jekiego przkaleństw czy kilku słow wyzywających np. romę .
Na przyszlosc staraj sie nie przekrecac nickow :? :P 8).

No a co do pracy to prawda. Ale ta praca moze zaowocowac na przyszlosc eliminujac nabijaczy... wszystko ma swoje wady i zalety...[/b]


srali muszki będzie wiosna
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 00:13

RadeKas pisze:Co do rang i ilosci postow. No coz. Ja proponuje taki bajer, ktory przyjal sie na najwiekszym w Polsce forum Star Wars (www.holonet.pl). A mianowicie mamy tam temat o rangach. Kazdy nowy uzytkownik wpisuje tam co chcialby miec pod nickiem a admin sprwaia ze ten napis staje sie faktem. W ten sposob nie ma rywalizacji bo kazdy ma taki podpis jak chce. Wiem ze zajelo by to troche czasu, ale mozna by taki temat zrobic i kazdy stary jak i nowy uzytkownik bedzie tam wpisywal jaka chce miec range. Mamy 3 adnimow wiec mysle ze mozna by sie z tym uporac. Ale pewnie nie bedzie sie podobac ten pomysl...
Wiesz...taki pomysł jest realizowany na forum Górnika Zabrze z tą różnicą że tam podpis pod nickiem (rangę) wipsujesz w profilu użytkownika i nikt go nie musi zatwierdzać czy samemu wrzucać na forum... Ale sam pomysł raczej dobry


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 02:47

Co do likwidacji licznika postow to jestem przeciwna.
Nabijacz ma to do siebie, ze chce sie pokazac ( wedlug niego wykazac znajomoscia tematu, wiec sie wpisuje gdzie popadnie bez wzgledu na to czy licznik jest czy nie ma, chodzi o to by pokazac, ze potrafi odpowiedziec na kazdy temat a czy odp jest sensowna czy nie to juz go to nie interesuje, wazne zeby byla).

Wiem to z autopsji bo na forum kadry tak zrobiono i nic nie pomoglo, nabijacze jak nabijali tak nabijaja :?
a przy liczniku mozna przynajmniej trzymac takowego pod kontrola, wystarczy tylko spojrzec ile postow napisal w przeciagu 1 czy kilku dni :roll:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 13:36

Niestety moi drodzy, ale 95% obywateli RP rozni sie od szympansa tylko tym, że umie mowić. To napewno jest powod takiego, a nie innego stanu naszego forum. Zapanowac nad tym sie po prostu nie da. Co nie znaczy, że trzeba sie poddawac :wink: . W jakims stopniu mozna zwalczyc, tych wszystkich, jednosezonowych kibiców ze złamana noga. Forum napewno nie bedzie juz nigdy tak fajne jak na poczatku swojego istnienia. Z czasem da sie jednak przyzwyczaic, do obecnego obrazu 8) . Bardzo załuje tylko, że przez tych wszystkich cwiercinteligentow, z forum zniknela kilka naprawde porzadnych osob.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 16:11

Rybeq pisze: Dragu (moge tak mówić ne ? :) ) nienarzekaj. Otowrzy się okno transferowe to się dopiero będzie działo...
Zresztą przypomnij sobie tegoroczne wakacje...
Możesz 8) Takiej wersji jeszcze nie słyszałem :wink: Mówicie jak chcecie, waidomo o kogo chodzi :)
-Nawet nie przypominaj :roll: :)

Rybeq pisze: Kryzys Juve ma pozytywne strony- pozbędziemy się "chwilowych kibiców".
I cieszy mnie taka wersja.
Medi pisze:Co do likwidacji licznika postow to jestem przeciwna.
Popieram! Wiem, że dla niektórych może do dziwnie zabrzmieć, bo moja ilość postów jest dość spora i niektórzy mogą pomyśleć, że na siłę zapieram się aby nie likwidowano licznika.
Oczywiście tak nie jest. Ci którzy mnie znają(a jest ich trochę) napewno nie myślę, że nabijam posty, taka rzecz nie ma miejsca.
A czemu jestem przeciwny likwidowaniu liczników? Proste, nowi forumowicze powinni brać przykład z tych doświadczonych, jak należy się zachowywać na forum. Lub jeśli chcą pomocy, zwrócą się do kogoś ze starzem, a nie nowego użytkownika. A min. po liczbie postów i jej jakości można poznać, że dany unser zna się na rzeczy :wink:
Pozatym, ten pomysł był już kiedyś i Martin powiedział , że ta wersja odpada.
Ja jestem zdecydowanie na NIE jeśli chodzi o ten pomysł. Wogóle powszechnie na różnych forach liczba postów widnieje praktycznie wszędzie.

Dionizos pisze:Bardzo załuje tylko, że przez tych wszystkich cwiercinteligentow, z forum zniknela kilka naprawde porzadnych osob.
Ehhh :? Dokładnie. Również tego bardzo żałuję :( Np: tacy jak YoU'ri czy Giov@ni, tylu ich było a teraz ślad po nich zaginął :( Ja osobiście bardzo tego żałuję, bo odpadły osoby, które naprawdę miały coś do powiedzenia...
A YoU'riego się pytałem na gg czemu przestał pisać na forum, na co on odpowiedział ... ,,To już nie to co kiedyś :( ''


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 17:12

wypowiadam się którys raz z kolei ale, moim zdaniem gdy moderator ma czsami zły humor to może czasami na złość dać ostrzeżenie ale po pewnym czasie i przywróconym humorze odejmuję ostrzeżenie, przyznając się do błedu lub znania jego dobrej łaski.
A dla mnie moderatorzy wykonują swoją pracę najlepiej jak potrafią i ciesze się jak oni są boo nie lubie czytac postów z przekleństwami i z jedno wyrazowe użmieszki tak jak ma to miejsce na innym forum, ale nie będe mówił jakich :D Mam nadzieje że będą z nami do końca i będą utrzymaywać porządek i wizerunek forum


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2004, 12:24

RadeKas pisze:Co do rang i ilosci postow. No coz. Ja proponuje taki bajer, ktory przyjal sie na najwiekszym w Polsce forum Star Wars (www.holonet.pl). A mianowicie mamy tam temat o rangach. Kazdy nowy uzytkownik wpisuje tam co chcialby miec pod nickiem a admin sprwaia ze ten napis staje sie faktem. W ten sposob nie ma rywalizacji bo kazdy ma taki podpis jak chce. Wiem ze zajelo by to troche czasu, ale mozna by taki temat zrobic i kazdy stary jak i nowy uzytkownik bedzie tam wpisywal jaka chce miec range. Mamy 3 adnimow wiec mysle ze mozna by sie z tym uporac. Ale pewnie nie bedzie sie podobac ten pomysl...
Wg mnie to nie przejdzie bo bylaby to kolejna rzecz do kontrolowania.
Ja mam inna propozycje. Mianowicie aby wszyscy mieli rangi "juventino". Jesli zdarzy sie milanista to i mu damy range odpowiednia. Po ranga maly obrazek z kawalkiem logo juve i muzyka gra.
Ale to jeszcze jest do obgadania.

Co do tego ze kiedys bylo inaczej. Oczywiscie. Wiadomo, ze atmosfera jest lepsza kiedy grono jest mniejsze. Wszyscy sie znaja i podchodza do siebie inaczej. Teraz praktycznie codziennie zapisuje sie pare nowych osob. No to dziw ze "nic nie jest juz takie same"?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2004, 15:50

Co do tego "Juventino", to nie najgorszy pomysl. Z tym logo to nie wiem tylko czy chodzi o to ze zlikwidowane byly by avatary? Jezeli tak to nie bylby to najlepszy pomysl. Nie robmy z JP bezplciowego i anonimowego onetu. Wielu kojarzonych jest przez avatary. Wielu nameczylo sie zeby je miec. Mysle ze avatary mozna by zostawic. Chyba ze beda i avatary i logo Juve to wtedy ok...


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ