Ostrzeżenia - pod nazwą

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:27

Mi to nie przeszkadza, tym bardziej, że ni mam narazie żadnego ostrzeżenia :-). I chciałbym nie mieć wcale.


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:28

El_chico_a_Coruna pisze:A teraz pytanie do moderatorow - czy jest sens trzymania na forum ludzi , ktorzy byli tu ostatnio 4 miesiace temu, albo tacy ktorzy zarejestrowali sie wiek temu i maja np. 5 postow? Bo liczba ponad 2300 czlonkow forum lekko mnie zaskoczyla...
dobry pomysł. ja bym nawet proponował usuwanie użytkowników, którzy milczą od 3 miesięcy, pewnie wtedy liczba całkowita użytkowników drastycznie by spadła... jestem ZA.


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:44

A teraz mala statystyka, ktora jednak moze przerazic.


Na forum jest zarejestrowanych 2475 osob z czego 1630 nie ma ANI JEDNEGO POSTA :!: :!: :!: :!: :!:
Czyli dwoch na trzech uzytkowniow forum to tzw. "martwe dusze"

Z tych 845 uzytkownikow ktorzy maja jakiekolwiek posty 256 ma TYLKO JEDEN post!!!

Okrojenie liczby uzytkownikow do 25% nie zmieniloby praktycznie NIC nie niekorzysc Naszego Forum!!!

Statystyki ciag dalszy nastapi, ale niestety nie dzisiaj!

Co sadzicie o tym liczbach?


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:49

Dla mnie usuwanie uzytkownikow jest niepowazne...niektorzy siedza na forum i nic nie pisza, wiec z jakiej racji mamy ich wyrzucic(czyt.usunąć) :? Siedza spokojnie, czytaja, ale sie nie wypowiadaja...przeszkadza to komus?Wydaje mi sie ze nie...wedlug mnie usuniecie ich jest bez sesnu...to moje zdanie...

PS.Sprawdzilem i co 3-4 osoba na tym forum ktora byla w ciagu ostatnich 24 godzin nie ma postu,wiec zastanowcie sie nad tym.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2004, 17:54 przez ToMeK, łącznie zmieniany 1 raz.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 17:54

El_chico_a_Coruna pisze:A teraz mala statystyka, ktora jednak moze przerazic.


Na forum jest zarejestrowanych 2475 osob z czego 1630 nie ma ANI JEDNEGO POSTA :!: :!: :!: :!: :!:
Czyli dwoch na trzech uzytkowniow forum to tzw. "martwe dusze"

Z tych 845 uzytkownikow ktorzy maja jakiekolwiek posty 256 ma TYLKO JEDEN post!!!

Okrojenie liczby uzytkownikow do 25% nie zmieniloby praktycznie NIC nie niekorzysc Naszego Forum!!!

Statystyki ciag dalszy nastapi, ale niestety nie dzisiaj!

Co sadzicie o tym liczbach?
Hoho, nie wiedziałem, że jest aż tak(można pwoiedzieć)źle.
I nie wiedziałem, żle El_chico_a_Coruna zależy aż tak na forum, zreszta jak nam wszystkim.Chociaż niektórzy dostają ostrzeżenia za zaśmiecanie.

A tak, to ja też jestem za usuwaniem użytkowników z forum za jakiś tam czas nieobecności.Przecież oni tez zajmują miejsce.


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:04

Dobra dokonczenie statystyki (oddzielny post, bo tamtego pewnie malo kto przeczyta):

78 osob ma 2 posty
41 osob ma 3 posty
37 osob ma 4 posty
33 osoby maja 5 postow
22 osoby maja 6 postow
16 osob na 7 postow
13 osob ma 8 postow
14 osob ma 9 postow
14 osob ma 10 postow
48 osoby maja 11-15 postow
27 osob maja 16-20 postow

A wiec z 845 uzytkownikow piszacych cokolwiek, 599 uzytkownikow zaliczam do osob malo aktywnych (majacych ponizej 20 postow).

Wychodzi mi wiec, ze forum zyje dla okolo 250 osob, ktore stanowia 10% wszystkich zarejestrowanych uzytkownikow Forum...

Nie twierdze, ze osoby ktore maja malo postow powinny byc usuwane, bo kazdy musi miec czas zeby sie rozkrecic, ale zobaczcie, ze Forum zyje tylko dzieki malej liczbie osob...



Tomek dla uzytkownikow, ktorzy nic nie pisza tylko czytaja jest chyba status goscia?


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:11

jaki status goscia :?

A z tymi 'martwymi' forumowiczami to ja jestem za usunieciem, ale tylko tych co np. sie nie logowali od 3 miesięcy, bo faktycznie jak mówi ToMek, są tacy co tylko obserwują...


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:11

El_chico_a_Coruna pisze:Tomek dla uzytkownikow, ktorzy nic nie pisza tylko czytaja jest chyba status goscia?
Moze niektorzy zarejestrowani uzytkownicy chca byc na forum zapisani, a nie chca nic pisac 8) Pomimo tych Twoich statystyk (doceniam Twoje poswiecenie) i tak jestem za tym zeby nie kasowac forumowiczy majacych po 0 postow...


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:14

A jaka jest Twoja opinia dotyczaca tych ktorzy nie odwiedzili Forum powiedzmy przez 6 miesiecy?

BTW: masz fajna laske w avatarze! Kto to?


A skoro jeszcze nikt nie odpowiedzial to kolejna liczba:

W ciagu ostatniego miesiaca zarejestrowaly sie 351 osoby z czego 42 co daje okolo 12% cokolwiek napisaly... :roll: :roll: :roll:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:27

A jaka jest Twoja opinia dotyczaca tych ktorzy nie odwiedzili Forum powiedzmy przez 6 miesiecy?
No dobra ... teraz to jakos sprawdz, bo lista na dole strony glownej forum nic Ci nie da 8)
A co do mojej opinii to ciagle upieram sie przy tym zeby nie usuwac forumowiczy ktorzy maja po 0 postow ... wez takze pod uwage ze niektorzy uzytkownicy zapisuja sie (rejestruja) po to zeby dajmy na to sciagnac bramke badz napisac komentarz do jakiegos newsa na stronie, a nie udzielac sie na forum.
Wiec zostane przy starym zdaniu, ze powinni zostac .

BTW: masz fajna laske w avatarze! Kto to?
Heh...a kto to moze byc, jak nie Cameron :P ?


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:33

ToMeK pisze:
El_chico_a_Coruna pisze:Tomek dla uzytkownikow, ktorzy nic nie pisza tylko czytaja jest chyba status goscia?
Moze niektorzy zarejestrowani uzytkownicy chca byc na forum zapisani, a nie chca nic pisac 8) Pomimo tych Twoich statystyk (doceniam Twoje poswiecenie) i tak jestem za tym zeby nie kasowac forumowiczy majacych po 0 postow...

ja bym skasował wszystkich, którzy sie w ciągu 3 miesiecy ani razu nie logowali bez względu na ilość postów... :D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 18:41

ja bym skasował wszystkich, którzy sie w ciągu 3 miesiecy ani razu nie logowali bez względu na ilość postów... :D
Jakim prawem Ty bys ich usunal i za co?
Na szczescie nie masz takiej mozliwosci...i dobrze 8)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 19:37

Widze ze zlikwidowano pogrubienie czcionki ostrzeżen....no troche lepiej bo jest kontrast ale i tak jestem za zoltą kartką (jesli juz muszą być w ogóle)

Aha ale po co likwidowano tez pogrubienie rangi ??


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 20:51

BIGGI pisze:Widze ze zlikwidowano pogrubienie czcionki ostrzeżen....no troche lepiej bo jest kontrast ale i tak jestem za zoltą kartką (jesli juz muszą być w ogóle)

Aha ale po co likwidowano tez pogrubienie rangi ??
Hehe nawet nie zauważyłem że te pogrubienia zniknęły. Na pewno celowo tego nie zrobiłem, musiało się samo. Poprawię rangę i zrobię kartki.


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2004, 21:10

Juz za chwile z forum odejdzie kilkaset osob. W koncu przegralismy z Romą...


ODPOWIEDZ