Ostrzeżenia - pod nazwą

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 03:28

Nie wiem kto wpadł na ten "genialny" pomysł, ale czy to jest konieczne umieszać info o ostrzeżeniach pod nazwą użytkownika?

Wg mnie jest o głupie, każdy wie ile ma ostrzeżen i nie każdy jest z tego dumny :roll:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 10:35

W pokoju STRONA WWW gadamy juz o tym w temacie DOKŁADNIEJSZE ŹRÓDŁA PRZY NEWSACH JP.

Jest propozycja żeby były zamiasy napisu żółte kartki (myśle ze byłoby OK), ew. inny kolor czcionki


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 12:01

Hmmm dlaczego takie cos wprowadzilsmy? Zeby ulatwic prace moderatorom ale zeby takze kazdy wiedzial ze od teraz inni beda widziec ich ostrzezenia. Moze to zmobilizuje co niektorych do lepszego korzystania z forum


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 16:37

no i dobrze, że takie coś weszło, co to za różnica, czy ktoś inny wie ile ja mam ostrzeżeń czy nie?! musze przyznać, że pomysł z małymi żółtymi kartkami byłby fajniejszy... :D :wink:


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 17:53

Dobra ja mam pytanie, od ktoregos z moderatorow - wczoraj rano pod moja xywka pojawilo sie wdzieczne zdanie "ostrzezenia:1"
Sek w tym, ze nikt ostatnio nie informowal mnie o przekroczeniu regulaminu, a tym bardziej z tego co ja pamietam nie przekraczalem go. Staram sie pilnowac jak moge, bo ZALEZY MI NA BYCIU TUTAJ :!: :!: :!:

Wiec chcialbym uzyskac jakies wyjasnienie. Z gory dziekuje.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 18:10

El_chico_a_Coruna pisze:Dobra ja mam pytanie, od ktoregos z moderatorow - wczoraj rano pod moja xywka pojawilo sie wdzieczne zdanie "ostrzezenia:1"
Sek w tym, ze nikt ostatnio nie informowal mnie o przekroczeniu regulaminu, a tym bardziej z tego co ja pamietam nie przekraczalem go. Staram sie pilnowac jak moge, bo ZALEZY MI NA BYCIU TUTAJ :!: :!: :!:

Wiec chcialbym uzyskac jakies wyjasnienie. Z gory dziekuje.
25 grudnia dostales ostrzezenie za obrazanie pilkarza...szukalem, ale nie potrafilem znalezc owego postu, wiec na pewno zostal usuniety...


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 18:48

A juz pamietam - cos tam napisalem o Tottim. Ale wydaje mi sie, ze bylo to wczesniej i w zwiazku z tym chyba powinienem byc objety amnestia? :D :D :D
Btw: po wprowadzeniu nowego regulaminu byla chyba amnestia?
A jak nie bylo to czy przewidujecie takie cos w przyszlosci? Naprawde takie ostrzezenie pod moim nickiem wyglada paskudnie :wink: :wink: :wink:

Chyba bede musial zmienic obrazek zeby sie lepiej komponowalo...


beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2004, 23:30

Mi sie ten pomysl bardzo podoba,bo ja np nie wiedzialem ile mam ostrzezen.Teraz przynajmniej mam wszystko jasne i nie bede sie juz tym glowil :P


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 10:29

El_chico_a_Coruna jak jest napisane w pokoju OGLOSZENIA :
...ostrzezenia z miesiaca listopada i wczesniejszych zostaly wykasowane
Ty przewiniles w grudniu, wiec ostrzezenie jest jak najbardziej sluszne, a co do nowego regulaminu to nowy regulamin ''wszedl w zycie'' 17.12 a Twoje przewinienie bylo 25.12.
Wszystko jasne? 8)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 13:13

El_chico_a_Coruna pisze: Btw: po wprowadzeniu nowego regulaminu byla chyba amnestia?
A jak nie bylo to czy przewidujecie takie cos w przyszlosci? Naprawde takie ostrzezenie pod moim nickiem wyglada paskudnie :wink: :wink: :wink:
HEhhe ma identyczne odczucia :wink: Koszmarnie to wygląda i muszę przyznać, że jestem na siebie wściekły, że tak łatwo dałem się ponieść emocjom i w tak błachy sposób zarobić ostrzeżenie. No ale za głupotę trzeba zapłacić. A szkoda szkoda, z tym podpisem, to zła reklama dla nas :P Może da się to jakoś odpracować :wink:
Teraz tak na poważnie, czy jest możliwość, że kiedyś, niewiem za miesiąc, 3 miesiące, pół roku, rok, może to zniknąć? Tzn. nie, żebyście z tej zasady rezygnowali ale jakoś może da się to naprawić :wink:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 13:36

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Teraz tak na poważnie, czy jest możliwość, że kiedyś, niewiem za miesiąc, 3 miesiące, pół roku, rok, może to zniknąć? Tzn. nie, żebyście z tej zasady rezygnowali ale jakoś może da się to naprawić :wink: [/i][/b]
No własnie, moze jesli ktos ma ostrzezenie to po jakims czasie niech mu sie je anuluje ? Na zasadzie punktów karnych u kierowców. Jesli mija rok i nie dostanie kolejnych przez ten czas to dotyczczasowe mu sie kasuje. Oczywiscie nie musi być az rok :wink:


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 14:09

BIGGI pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Teraz tak na poważnie, czy jest możliwość, że kiedyś, niewiem za miesiąc, 3 miesiące, pół roku, rok, może to zniknąć? Tzn. nie, żebyście z tej zasady rezygnowali ale jakoś może da się to naprawić :wink: [/i][/b]
No własnie, moze jesli ktos ma ostrzezenie to po jakims czasie niech mu sie je anuluje ? Na zasadzie punktów karnych u kierowców. Jesli mija rok i nie dostanie kolejnych przez ten czas to dotyczczasowe mu sie kasuje. Oczywiscie nie musi być az rok :wink:
może być np. 2 tygodnie... :D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 15:22

może być np. 2 tygodnie... :D
Nie wiem czy to bylo napisane na serio czy w formie zartu :?

No ale jak sam Ti_amo mowi:

...za głupotę trzeba zapłacić...


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 15:29

Teraz wiem, że nikt nie jest doskonały.Użytkowników, których uważałem, za idealnych, np.Ti_Amo_Juventus_Dragon czy BIGGI, też popełniają błędy.
ALe cuż należy patrzeć sie na siebie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2004, 18:25

Wicior pisze:Teraz wiem, że nikt nie jest doskonały.Użytkowników, których uważałem, za idealnych, np.Ti_Amo_Juventus_Dragon czy BIGGI, też popełniają błędy.
ALe cuż należy patrzeć sie na siebie.
Hmm... trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czyli teraz jak ja z Biggi mamy pod nickiem ,,zaszytny'' napis o ostrzeżeniach to już jesteśmy inni? To znaczy , że ktoś ma do nas zmienić stosunek? Tak na marginesie to nikt nie jest doskonały.
Pozatym sam napewno masz świadomośc, że gdyby ostrzeżenia weszły w ruch jak zaczynałeś na forum, to Twoja sytuacja nie byłaby zaciekawa... zresztą sam wiem ,że początki bywają trudne. Ale muszę Ci wicior przyznać, że tak jak na początku popełniałeś błędy tak teraz naprawdę dobrze się prezentujesz na forum ,że tak powiem :wink:
Ja i tak o nikim zdania nie zmienię, poprostu dla mnie wizytówką użytkownika są jego wypowiedzi, po tym mogę sobie wyrobić o nim opinię a nie przez napis ,,ostrzeżenia'' :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ