JuvePoland - Wasze propozycje...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Mustafka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2002
Posty: 11
Rejestracja: 30 listopada 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 15:43

Dobre, dobre! :lol:
Wpadło mi jeszcze coś do główki. Chętnie bym poczytała o kibicach Juve, o pierwszych fightersach, ultrasach itp., ich powstaniach, upadkach, rozłamach itp, aż do dziś :-D
Całkiem sporo informacji można znaleźć w necie, na włoskich stronkach. Nio ale nie każdy sobie tak dobrze radzi jak Medi! :-D :roll:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 16:58

A jak propozycje to cosik dodam !! Wiem ze nie musicie jej przyjac ale ja moze cos powiem !! Chodzi o newsy !! Newsy spoko i nic do nich nie mam tylko moze by tak zrobic pod nimi komentarze albo cos takiego ??!! :wink: Kazdy by mogl cos napisac choc wiem ze od tego jest forum, no ale jak ktos forum nie rozumie to sie tam wypowie, Wiem mozecie powiedziec nie, nie bede sie gniewal ani nic , tylko tak mowie !! Spoko zrozumie kazda Wasza decyzje !! Forza Juve !!


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 17:21

ToMeK pisze:A jak propozycje to cosik dodam !! Wiem ze nie musicie jej przyjac ale ja moze cos powiem !! Chodzi o newsy !! Newsy spoko i nic do nich nie mam tylko moze by tak zrobic pod nimi komentarze albo cos takiego ??!! :wink: Kazdy by mogl cos napisac choc wiem ze od tego jest forum, no ale jak ktos forum nie rozumie to sie tam wypowie, Wiem mozecie powiedziec nie, nie bede sie gniewal ani nic , tylko tak mowie !! Spoko zrozumie kazda Wasza decyzje !! Forza Juve !!
Heh jak zawsze powtarzam - "tak jak na http://www.juventus.emlodziez.pl"? :D ja bym bardzo chciał żeby był pokój ogólnie o byłych zawodnikach Juve czy coś w tym stylu


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:47

Ravanelli pisze:
ToMeK pisze:A jak propozycje to cosik dodam !! Wiem ze nie musicie jej przyjac ale ja moze cos powiem !! Chodzi o newsy !! Newsy spoko i nic do nich nie mam tylko moze by tak zrobic pod nimi komentarze albo cos takiego ??!! :wink: Kazdy by mogl cos napisac choc wiem ze od tego jest forum, no ale jak ktos forum nie rozumie to sie tam wypowie, Wiem mozecie powiedziec nie, nie bede sie gniewal ani nic , tylko tak mowie !! Spoko zrozumie kazda Wasza decyzje !! Forza Juve !!
Heh jak zawsze powtarzam - "tak jak na http://www.juventus.emlodziez.pl"? :D ja bym bardzo chciał żeby był pokój ogólnie o byłych zawodnikach Juve czy coś w tym stylu
dobra Rava starczy tych reklam na tym forum. Przy każdej okazji reklamujesz tą strone :!:


Juve4ever

gg 3417094
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:53

No właśnie! Przy każdej okazji muszę powtarzać nazwę tej strony, bo właśnie ta strona ma to, czego inni chcą :D Jednak oczywiście nie mówię że jest najlepsza i że tam wszyscy się powinni przenieść, bo trochę JP ustępuje. Ale muszę bronić swoją "ojczyznę" ;)


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 13:24

Mustafka pisze:Dobre, dobre! :lol:
Wpadło mi jeszcze coś do główki. Chętnie bym poczytała o kibicach Juve, o pierwszych fightersach, ultrasach itp., ich powstaniach, upadkach, rozłamach itp, aż do dziś :-D
Całkiem sporo informacji można znaleźć w necie, na włoskich stronkach. Nio ale nie każdy sobie tak dobrze radzi jak Medi! :-D :roll:

http://www.juventus.fc.prv.pl/ tam jest napisane po polsku ja chcesz to zajzyj


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 17:00

1. zdjec z turynu jest okolo 40
2. O kibicach na razie poczytajcie na stronie http://www.juventus.fc.prv.pl/ (niedlugo bedzie u nas)
3. Rava nikt ci nie broni wpisac adres strony do podpisu (tylko nie jako 5 linijka). Wtedy nie bedziesz musial 20 razy dziennie powtarzac ze u was jest profil kazdego pilkarza na swiecie :D ktory gral w pilke, gra lub bedzie grac.
4. Od reklamowania stron macie inny pokoj
5. Zamykam ten temat. Jakies propozycje to macie przycisk nowy temat!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ