"Jedenastka" dwudziestolecia

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 18:53

BIGGI napisał:
A ja myśle ze duza grupa kibiców nie ma pojęcia kto to był np. Scirea albo Anastasi czy Causio. Także przewiduje że i tak duza częsc bedzie głosowały wyłącznie na OBECNYCH piłkarzy. Juz Buffon zdecydowanie prowadzi przed Zoffem . Zresztą czemu tu sie dziwić, w końcu ja sam nie wiem czy lepszy jest Thuram, czy był znany Gentile a może nieznany dla mnie Cuccureddu.

aha. ciekawi mnie też typowanie na cofniętego napastnika

- Platini czy Del Piero, ew. Baggio ?
Co do napastnika, to dla mnie stanowczo mój kochany ALEX DEL PIERO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , nie tylko dlatego, że go kocham, ale on jest po prostu fenomenalny, PLATINI, BAGGIO to wielkie postacie, ale ALEX jest od nich znacznie lepszy, a poza tym on już jest legendą JUVE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , uważam, że on jeszcze bardzo długo pogra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , a poza tym to on teraz pokarze na co go stać :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 19:01

rdk pisze:Co do napastnika, to dla mnie stanowczo mój kochany ALEX DEL PIERO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , nie tylko dlatego, że go kocham, ale on jest po prostu fenomenalny, PLATINI, BAGGIO to wielkie postacie, ale ALEX jest od nich znacznie lepszy, a poza tym on już jest legendą JUVE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , uważam, że on jeszcze bardzo długo pogra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , a poza tym to on teraz pokarze na co go stać :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
O czlowieku nie bluznij. No sory, Alex jest moim ulubionym pilkazem, ale Platiniego to on nigdy nie pobije. Pogodz sie z tym ze sa i byli na swiecie tez inni pilkaze.

Inna sprawa, ze wedlug mnie zle zrobiono dajac Alexa na ta sama pozycje co Platiniego. On powinien yc chyba raczej razem z Pavlem, ale moge sie mylic :?


srali muszki będzie wiosna
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 19:25

:shock: będzie trudno wybrać. Nie zna też wielu piłkarzy. będę się zastanawiał, ale nie wiem czy uda mi się wybrać. :shock: :wink:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2003, 19:26

RadeKas pisze:
rdk pisze:Co do napastnika, to dla mnie stanowczo mój kochany ALEX DEL PIERO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , nie tylko dlatego, że go kocham, ale on jest po prostu fenomenalny, PLATINI, BAGGIO to wielkie postacie, ale ALEX jest od nich znacznie lepszy, a poza tym on już jest legendą JUVE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , uważam, że on jeszcze bardzo długo pogra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: , a poza tym to on teraz pokarze na co go stać :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
O czlowieku nie bluznij. No sory, Alex jest moim ulubionym pilkazem, ale Platiniego to on nigdy nie pobije. Pogodz sie z tym ze sa i byli na swiecie tez inni pilkaze.

No właśnie. Platini zdobył pozatym 3 razy z rzędu króla strzelców ligi włoskiej. Alex nigdy nie był królem strzelców, ale wszystko przed nim:):):):). Ja licze że Alex pobije rekord Bonipertiego. Jeszcze nie tak dużo zostało:):)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 07:57

juve20 pisze:Niestety ,zauważyłem że większosc z nas patrzy na teraźniejszość i docenia tylko wspólcześnie grających.Np bramkarz.Patrzę a tu większość wybiera Buffona.Sorry nic mu nie umniejszając dużo mu jeszce brakuje do klasy jaką reprezentował Dino Zoff. Drugim błedem jest postawienie pod tą samą pozycją Del Piero i Platiniego.To jasne jak słońce że większośc tu na forum jest tak zakochanych w Del Piero że wskaże na niego.A tak naparawde to Platini jest największą gwiazdą jaka grała w Juve ,to moje zdanie. Takich kruczkow jest więcej dlatego ten konkurs nie jest dobrym pomysłem.
Czy tylko dlatego, że wiekszoszsc fanow juve ma po 15-16 lat i nie ma zielonego pojecia o historii to ten pomysl jest bledny?? Na pewno nie... TO tylko powinno ludzi zmobilizowac do poszperania w sieci i poszukania kim byli Anastasi, Gentile czy tez... Platini. Bo niestety, ale prawda czasami dla mlodszych fanow moze byc okrutna. Platini to byl pilkarz. Nic nie ujmujac Del Piero ale sorka... nawet mu do piet nie dorasta. Alex wyrobil sobie markę a potem jechal tylko na tym co zdzialal jako mlodzik. Platini smigal pomiedzy pilkarzami jak miedzy slupkami, strzelal piekne bramki i to nie przez jeden sezon czy dwa....
Pilka faktycznie byla inna jednak byc moze juz niebawem przedstawimy wam postaci tych pilkarzy i zrobimy sond eponownie. Wtedy porownamy wyniki...
Tym czasem zapraszamy do sondy....


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 10:07

Wiem, że nie jest to związane z tematem, ale mam kilka słów do kolegi o wdzięcznym nicku "Dzięcioł". Rozumiem, że na forum jesteś od niedawna, ale wiedz, że oprócz wiedzy, jaką ty niewątpliwie posiadasz to liczy się tu "braterstwo". Forum jest też po to aby ci, którzy nie wiedzą o Juve dużo (głównie z racji wieku) mogli powiększyć swoją wiedzę dzięki wypowiedziom bardziej doświadczonych forumowiczów. Skoro jesteś taki kozak to opisz Rybeq'owi kim byli Gentile i Anastasi. Oświeć tych, którzy nie wiedzą, a którzy "uważają się za kibiców Juve", jak grali i jakie święcili sukcesy! Czemu atakujesz innych, zabraniając im tytułować się tifosi klubu, który napewno kochają nie mniej niż ty!!! Co chcesz udowodnić? Szkoda Ci innych? A mi Ciebie...


We play together, we die together. Juventus for life.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 10:18

Spokojnie panowie bo nie mam zamiaru zamykac ciekawie zapowiadającego się tematu lub wysylac ostrzezenia za kłotnie...
Jesli ktos czuje sie na silach aby "oswiecic" innych i chcialby pomoc w tym JP to jestesmy otwarci na propozycje.
A moze rzeczywiscie najpierw przedstawic sylwetki pilkarzy na dana pozycje a nastepnie uruchomic sonde.
Moze takie rozwiązanie byłoby najlepsze :?:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 10:28

No nie panowie wkurzyły mnie wypowiedzi niektórych :evil:
Może ustalcie jakąś granice np. "fan Juve może mieć od 20-45 lat"
Wtedy wszystko przynajmniej byłoby jasne, a nie żeby tępić tych młodszych tylko dlatego że są młodsi :evil:


non mollare mai
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 11:08

RadeKas pisze:
Inna sprawa, ze wedlug mnie zle zrobiono dajac Alexa na ta sama pozycje co Platiniego. On powinien yc chyba raczej razem z Pavlem, ale moge sie mylic :?
Według mnie to jest ewidentny bła zgadzam się z RadeKasem Nedved powinien byc na pozycji razem z Platnim w końcu wybieram najlepszego zawodnika na danej pozycji, a nie kto jak ma numer :/ Według mnie trzeba to zmienić :) bo Del Piero raczej nie jest ofensywnym pomocnikiem :/


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2003, 18:14

Na każdej pozycji jest ten sam dylemat;postawic na aktualna gwiazde czy znakomitego piłkarza z dawnych lat.Na razie oddałem swoje głosy na Zoffa i Gentile,ale Zoff przegrał z Buffonem a Gentile prawdopodobnie przegra z Thuramem.Jesli chodzi o pozycje ofensywnego pomocnika to nie ma wątpliwości,że najlepszy na tej pozycji był Platini!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:12

Niestety :/ Ostateczny wynik sondy będzie chyba wyglądał tak :
Buffon- Thuram- Zambrotta- Ferrara- Montero- Davids(Tachinardi)- Di Livio- Nedved- Del Piero (typuję miażdżące zwycięstwo)- Trezeguet- Vieri.

Jeśli porażkę Zoffa jakoś przełknąłem, to zwycięstwo Thurama nad Gentile to absurd. Pierwszy dopiero trzeci sezon jest w Juve, drugi przez kilkanaście sezonów był jego ostoją.
Na pozycji lewego obrońcy właśnie prowadzi Zambrotta, który na tej pozycji gra niecały rok :/
Równie dobrze można plebiscyt nazwać "najpopularniejsza jedenastka" lub "aktualny skład" :/


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:19

Tak wogóle to się Wam pomyliło ( mowa o twórcach strony) , daliście sylwetki do nie tej ankiety :wink:


liver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2003
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:37

Problem polega tez na tym ze futbol na przestrzeni tych 20 lat ulegl sporym zmianom, gra sie w szybciej, w bardziej atletyczny niz tehcniczny sposob, stad takie porownania sa dosc trudne.....ale i tak dla mnie sporym zaskoczeniem jest wygrana Buffona z mistrzem swiata Zoffem :shock: , jeszcze zwyciestwo Thurama z Gentile da sie przelknac...w koncu w metryczce francuza jest sporo sukcesow miedzynarodowych....ale zobaczymy jak sie bedzie dalej ten plebiscyt ukladac...mam nadzieje ze tzw. "terazniejszosc" nie wezmie gory nad obkietywna ocena juz lekko "zakurzonych" gigantow juve z przeszlosci :wink: ....lepiej przesunac Del Piero do ataku....bo raczej z Platinim to on szans nie ma :x .....ALE I TAK JEST WIELKI :twisted:


Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2003, 23:45

To jest troche bez sensu pod tym wzgledem ze wszyscy wybieraja zawodnikow co sa teraz w skladzie!! Dla mnie to jest glupota bo niektorzy starsi zwodnicy byli lepsi!! tak szczerze to Morino Toricelli byl napewno lepszy niz Pessotto czy Zambrotta a janak przegrywa i to duzo z Zambrottą!! Tak samo niewiem czy Buffon jest lepszy od Dino Zoffa!! Przed glosowaniem trzeba sie zastanowic najpierw!!


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2003, 01:15

Ta jedynastka 20-lecia to wielki niewypal. Bedzie zwyklym posmiewisko. Banda przeczkolakow wybiera na najlpeszego lewego obronce Zambrotte ktory na tej pozycji nie gra nawet jednego roku(zauwazyl to BIANCONERI nie ja jak by co 8) ) Majac do wybory zawodnikow tej klasy co Cabrini czy Toricelli. Co tu duzo mowic wstydze sie ze fanami Juve sa rowniez tacy ludzie. Jestescie zalosni, nie wszyscy oczywiscie. tylko ci ktorzy z powoduswojej nie weidzy glosuja na obecnych graczy


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ