Czy słowo "fuck" to wulgaryzm?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy uważasz słowo "fuck" za wulgaryzm?

Czas głosowania minął 15 listopada 2003, 22:52

Tak
27
52%
Nie
23
44%
Nie mam zdania
2
4%
 
Liczba głosów: 52
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 11:44

MaTe- pisze:Mi sie jedynie fuck to kojarzy z palcem, wedlug mnie to to nie jest wulgaryzm..
Ale na szczescie nikt nie bazuje na twoim zdaniu i to jest wulgaryzm. Wiec za jego uzywanie grozi ostrzezenie


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 12:09

Zack , ja tak samo jak ty dostałem bana za napisanie fuck podzas meczu juve na czacie . A w tym wszystkim najgorsze było to że napisałem dłuższe zdanie i na końcu dodałem tylko fuck , no i mie wywaliło . Ale pragene przypomnieć że jesłi ktoś powie fuck to zostaje wyrzucony , ale kidy podczas meczu z Udine kilka osób ublizało alexowi to nic im nie zrobiono .


zack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2003
Posty: 22
Rejestracja: 23 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 12:16

x_men_15 pisze:Zack , ja tak samo jak ty dostałem bana za napisanie fuck podzas meczu juve na czacie . A w tym wszystkim najgorsze było to że napisałem dłuższe zdanie i na końcu dodałem tylko fuck , no i mie wywaliło . Ale pragene przypomnieć że jesłi ktoś powie fuck to zostaje wyrzucony , ale kidy podczas meczu z Udine kilka osób ublizało alexowi to nic im nie zrobiono .
Spokojnie :) Fuck to wulgaryzm i skoro zadecydowano ze nie mozna go uzywac to OK,nalezy sie podporzadkowac(jesli chce sie sciagac <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> skroty;) ).A sytuacja z Alexem - moim zdaniem kilku uzytkownikow robilo sobie jaja,aczkolwiek teksty typu "Alex sp..." raczej nie byly zartem.Nie wiem czy ten koles zostal za to wyrzucony czy nie,nie obchodzi mnie to.

Reasumujac - mimo iz mam nature buntownika :) akurat w przypadku JP wole sie podporzadkowac.Dlaczego?Wspomnialem o tym wczesniej.A dlaczego jeszce?Ano dlatego,że w koncu wszyscy jestesmy dziecmi Juve ;)


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 12:22

z angielskiego ,,fuck"= kur.... , ja nie przeklinam w życiu codziennym wogóle. Ale słowo , ,,fuck" używam nagminnie:):). Nie wiem czemu. Jakoś mi już utkwiło. :D :D


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 12:34

"Fuck" nadla jest wulgaryzmem wg. slownika angielskiego z oxfordu, ale coraz mniej osob czuje sie dotknietych kiedy slysza to slowo w rozmowie ze soba! Sam sprawdzilem - miesiac w Londynie 8)


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 12:54

Czesto używam slowa fuck i to w towarzystwie i nie zauważyłem aby ktoś negatywnie na to reagowal.Dla mnie to nie wulgaryzm.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 13:43

Medi pisze:zack, na drugi raz napisz "fak" i nie będzie problemu a wszyscy i tak skumają o co biega :wink:
Ale gdyby tak napisał, zostałby wyśmiany, słusznie zresztą.
PS. Też zostałem wywalony z czata za napisanie "fuck" - bądź co bądź to wulgaryzm jest. A co do ludzi jadących na Del Piero - nadal uważam, ze część z nich robiła sobie jaja, tylko niektorzy biorą pewne teksty zbyt serio.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 13:56

pajzano pisze:
Medi pisze:zack, na drugi raz napisz "fak" i nie będzie problemu a wszyscy i tak skumają o co biega :wink:
Ale gdyby tak napisał, zostałby wyśmiany, słusznie zresztą.
Ja nie widze w tym nic śmiesznego :?
Na takiej samej zasadzie przeistacza sie polskie przekleństwa, np k***a na "qrfa" co jest zresztą bardzo często używane.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 14:50

x_men_15 pisze:Zack , ja tak samo jak ty dostałem bana za napisanie fuck podzas meczu juve na czacie . A w tym wszystkim najgorsze było to że napisałem dłuższe zdanie i na końcu dodałem tylko fuck , no i mie wywaliło . Ale pragene przypomnieć że jesłi ktoś powie fuck to zostaje wyrzucony , ale kidy podczas meczu z Udine kilka osób ublizało alexowi to nic im nie zrobiono .
Osoby, ktore ublizajac ALexowi uzyly przeklenstw zostaly od razu wyproszone z czata. Nie snuj tu kolego jakichs teorii spiskowych. Aż dziw bierze, że "napisaleś dłuższe zdanie".


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 15:08

Medi pisze:
pajzano pisze:
Medi pisze:zack, na drugi raz napisz "fak" i nie będzie problemu a wszyscy i tak skumają o co biega :wink:
Ale gdyby tak napisał, zostałby wyśmiany, słusznie zresztą.
Ja nie widze w tym nic śmiesznego :?
Na takiej samej zasadzie przeistacza sie polskie przekleństwa, np k***a na "qrfa" co jest zresztą bardzo często używane.
Hmm, no jak dla mnie "qrfa", "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" lub "qrva" jest okkejj, ale "fak" wygląda cokolwiek groteskowo. Takie jest moje zdanie.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 15:59

fuck ma wiele znaczeń jak np 'qr*a' czy 'pie*rzyć'. z końcówką off znaczyć może 'spie*dalaj'. a co do palca to zazwyczaj się mówi z końcówką 'you' czyli 'pie*rz się'
kto słucha np. limpbizkit to wie :twisted: w piosence Hot Dog jest ponad 40 razy słowo 'fuck' :twisted: :twisted: :twisted:

ale tak swoją drogą nie róbcie z polskiego czata jakiejść pie*rzonej MTV :twisted:
przecież to słowo nikogo nie obraża, z resztą ja nawet przy rodzicach legalnie to mówie :twisted: i chyba lepeij tak wyładować swoją złość niż klnąć po polskiemu...


Obrazek
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 16:13

Według mnie słowo"fuck" nie jest wulgaryzmem, co innego "fuck you" :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 17:46

juveluck pisze:
MaTe- pisze:Mi sie jedynie fuck to kojarzy z palcem, wedlug mnie to to nie jest wulgaryzm..
Ale na szczescie nikt nie bazuje na twoim zdaniu i to jest wulgaryzm. Wiec za jego uzywanie grozi ostrzezenie
No tak, ale mam nadzieje ze tearz to nie dostane ostrzezenia za glupia gadke :PPPP


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 22:21

rdk pisze:Według mnie słowo"fuck" nie jest wulgaryzmem, co innego "fuck you" :!:
Wedlog mnie za fuck nie mial bys ostrzezenia, ale za fuck you juz masz 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 00:03

juveluck pisze:
rdk pisze:Według mnie słowo"fuck" nie jest wulgaryzmem, co innego "fuck you" :!:
Wedlog mnie za fuck nie mial bys ostrzezenia, ale za fuck you juz masz 8)
Chyba nie chcerz mu dac za to ostrzezenia :shock: :?:. Przeciez on dal tylko przyklad na slowo :?. Jezeli to byl zart z twojej strony to sory, ale mam zly dzien dzisiaj :wink: 8) :?


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ