POCZĄTEK REWOLUCJI O GODZINIE 9:00

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 18:54

Jeśli wszystko pójdzie z planem i nie padnie zaden serwer to rewolucja wystartuje 1. listopada (czyli jutro) o godzienie 9 rano.
Niestetety z braku czasu (tym razem praca zawodowa) da sie zauwazyc pewne braki. Na pewno beda wszystkie bramki z Serie A. Wlacznie z akcjami i..... (wiecej nie zdradze). Aktualnie pracujemy nad wklepaniem raportow do Ligi Mistrzów. Prawdopodobnie nie zdarzymy do jutra do 9:00 ale nadrobimy to juz w niedziele lub poniedzialek.
Termin 1. listopada nie zostal wybrany przypadkowo. Rocznica Juve swoją drogą, ale po prostu jutro jest mecz z Milanem i chcemy aby typowanie bylo juz poprzez nowy skrypt.
No i wlasnie kwestia typowania. Na razie mamy wpisane typy 14 osob. Pozostale beda sukcesywnie uzupelniane. Dlatego na razie nie zwazajcie na to, ze ktos ma typy a ktos nie ma. Kolejnosc uzupelniania jest nastepujaca.
Na pierwszy ogien ida ci co zareagowali na nasz apel czyli na maila z prosba o imie i nazwisko, nicka na forum i nicka w typowaniu. Typy tych osob zostana wprowadzone jako pierwsze. Potem te osoby ktore odpowiedza na apel zamieszczony przy typowaniu.
Strona nie jest jeszcze dopracowana w 100%. Bedziemy pracowac tak dlugo az doprowadzimy ja do tych 100%. A potem?? Potem bedzie jeszcze lepiej. Juz mamy nastepne plany, ale o tym przy okazji.
Trzymajcie kciuki aby zbyt duzo bledow nie wyszlo juz na samym poczatku... :D
Zatem do jutra do 9:00 rano.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 19:22

Super, bardzo się cieszę, że to już jutro. Czeklailismy i się doczekaliśmy. Ciekawy jestem czym nas zaskoczą autorz JP, ciekawe. Nareszcie filmiki :) Bramki to ja mam ale akcje :D

Cholera, a ja jutro akurat o 9.00 jadę na groby :(


Obrazek
Forza_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 78
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 19:26

Już niedługo, aby tylko było to lepsze od rewolucji Matrixowych, bo tamte to lipa, kiła i mogiła i ... e tam co tu dużo gadać, mam nadzieję, że nie zawiedziecie oczekiwań milonów fanów Juve w Polsce. Czekamy...


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 19:30

O kurde chyba nie zasne dzisiaj, i ta rewolucja, i mecz z Milanem, i siatkarki grają w pucharze....ehhhhh co za dzien.

A co do typowania...to z tego co pamiętam chyba wysyłałem swoje dane.....hmmmm ale nie jestem pewien.... :?


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 19:34

Martin pisze:Jeśli wszystko pójdzie z planem i nie padnie zaden serwer
Czy to jakaś żaluzja :?: :lol:


Obrazek
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 19:47

Nareszcie :!: :!: :!: :!: :!: :!: , będą filmiki itp.Już się nie mogę doczekać :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:




P.S. Jeszcze tylko trzeba czekać na FIFĘ 2004 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 21:22

ja juz sie nie moge doczekać, ja juz sobie jutro rozpisałem "plan zajęc"
rano do kosciółka na 8.00 potem na nasze wspaniałe i piękne siatkarki i po meczu wejde sobie zobaczyć co nowego na JP :D :D


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 21:33

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Cholera, a ja jutro akurat o 9.00 jadę na groby :(


heh ja też rano jade na groby:):) lipa... . Mam pytanie do bossów . Będzie rewolucja w sklepie , bo jakoś nikt nie wspominał o tym?


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 21:55

Czekamy, czekamy! Pamietaj Martin zawsze jestesmy z Tobą. Nawet jezeli w naglowku strony zamiast Juventus Turyn F.C. bedzie A.C. Torino i wielkie zdjecie Ferrante. 8)


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 22:00

No to ja już siedze ze stoperem w rękach :D


non mollare mai
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 22:21

Już się nie mogę doczekać. To wspaniale już nie mogę doczekać się jutra
Już widzę zazdrosnych kibiców Realu, Milanu czy Manchesteru którzy nie mają tak wspaniałych stronek o swoi klubach :twisted:


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2003, 22:44

Jestem tak podniecony ,a nie będe mógł uczestniczyć na żywo w ceremoni inauguracji :evil: , bo sie moim strauszkom zachcialo wybierać na cmentarz. Uff jak dopadne po przyjeździe do kompa to chyba sie nie odczepie od niego.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 00:16

Po ciuchu liczę, że może na serwerze pojwią/pojawi się bramka Trezegueta z Superpucharu Włoch. Cholera na żadnej stronie nie mogę znaleźć tych filmików :? Jedynie ,,wygrzebałem'' karenego w wykonaniu Camora. Meczu nie nagrałem na VHS bo na drugi dzień po meczu jechałem na obóz :evil: Kurde a to taki ważny mecz no :?


Obrazek
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 01:58

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Po ciuchu liczę, że może na serwerze pojwią/pojawi się bramka Trezegueta z Superpucharu Włoch. Cholera na żadnej stronie nie mogę znaleźć tych filmików :? Jedynie ,,wygrzebałem'' karenego w wykonaniu Camora. Meczu nie nagrałem na VHS bo na drugi dzień po meczu jechałem na obóz :evil: Kurde a to taki ważny mecz no :?
juz leci na maila 8)


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2003, 07:34

Masz też bramki z karnych?? Ja mam tylko jerden filmik z tego meczu w którym jest gol Treze , obrona karnego przez Gigego , karny Ferrary i jak Chłopaki wznoszą puchar:):).


ODPOWIEDZ