O forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 14:05

No nie wiem - mnie np szczeze wali jaka kto ma strone ustawiona na startowa, bądź ile zrobił kapek, no bo i po co?! Za duzo jest durnych tematow i powinny być zamykane!


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2004, 16:09

Przecierz nikt wam nie każe wchodzić to wszystkich pokoi i topiców........ gasz ja nie wchodze wszędzie i nie narzekam :D :D i nawet nie wiem że był jakiś temat o wędkowaniu ;p a ja bym napisała że raz łowiłam ale gupie ryby zerzarły mi wszystkie robaki (które sama na ogródku nazbierałam) z haka a samego zainteresowanego haka nie :evil:
Więc nie wiem o co kruszyć kopię na serio wchodźcie gdzie chcecie a nie wszędzie jak nie macie co robić z czasem to rubcie na drutach :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 00:54

Maggie Del Piero pisze: raz łowiłam ale gupie ryby zerzarły mi wszystkie robaki (które sama na ogródku nazbierałam) z haka a samego zainteresowanego haka nie :evil:
Powiedzialabym raczej, ze to byly wyjatkowo inteligentne ryby :lol: :wink:

A co do tematow, to w dzialach dotyczacych Juve czy w ogole pilkarskich nie ma zmiluj sie i topiki zdublowane, o podobnej tematyce lub takie w ktorych nie ma szans na dyskusje (bo odpowiedzi sa z gory wiadome) beda zamykane.
Troche wiecej luzu powinno byc w innych dzialach a szczegolnie w pokoju Inne tematy, gdzie mozna pogadac o przyslowiowej "d*pie maryni" :wink: , chociazby po to zeby sie blizej poznac. A takich tematow jest niestety bardzo malo.


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 01:11

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Tu się zgodzę. Rzeczywiscie ostanio sporo tematów jest zamykanych, ale nie zawsze jest podany powód... oczywiście nie chodzi mi o tematu, które sądublowane 10 razy ale o inne. Np. teraz zanim się wypowiem w danym temacie zastanawiam sieczy warto, czy zaraz nie zostanie zamknięty...Poprostu trzeba odrazu reagować,jest przeceizwystarczająca liczba moderatorów, jak pojawi się beznadziejny temat powienin odrazu być zamknięty, a nie dopiero po tym jak juzzdąży sie wypowiedzieć 5-10 osób :?
Oczywiście nie chciałem tutaj niczego zarzucać moderatorom, wręcz przeciwnie, chylę im czoła za to co robią, aby na forum był porządek.!


Ti_Amo Jest nas dużo (Modów) ale i tak nie zawsze jest chociaż jeden na forum żeby zdążyć zamknąc "bezsensowny temat" zanim sie ktoś w nim wypowie.

To wy powinniscie sami sie zastanawiac drodzy forumowicze czy ten temat jest sensowny i czy jest sens sie wypowiadać a nie tylko nabijacie i nabijacie, sprawia wam to przyjemność???

Rozumiemy to że jest tu wiele nowych osób ale jadnak jesteście inteligętni i umiecie mysleć a przy najmniej ja tak uważam.

WIĘC PROPONUJE NAJPIERW "RUSZAĆ GŁOWĄ", A DOPIERO PUŹNIEJ PALCAMI. :idea:


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 11:25

Zapomniales jeszcze Oskar dodac ze nowi uzytkownicy rejestrujacy sie na forum w ogole nie czytaja obowiazujacego regulaminu i dlatego powstaje tyle bezsensownych tematow(w niekotrych pokojach nawet jest napisane co i jak w danym pokoju powinno sie znalezc), ale widocznie za trudne jest przeczytanie regulaminu...

Ps.Zmiane w regulaminie przeczytalo zaledwie 212 osob na 2131 forumowiczy :!: ,
Ps.2.Regulamin juz troszke wiecej bo 1605 na 2131 osob.
Wiec pozniej sie nie dziwice ze powstaje co raz wiecej glupich tematow :x


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 12:06

ToMeK pisze:
Ps.Zmiane w regulaminie przeczytalo zaledwie 212 osob na 2131 forumowiczy :!: ,
Ps.2.Regulamin juz troszke wiecej bo 1605 na 2131 osob.
Wiec pozniej sie nie dziwice ze powstaje co raz wiecej glupich tematow :x
Żeby tylko nowi nie czytali a ci co są dłużej i chyba tylko dlatego że co jakiś czas był przewinienia usuwane!!

Trzeba wzięśc pod uwage że nektórzy forumowicze wchodzili już kilka razy i czytali regulamin czyli powiedzmy 800 osób przeczytało (Napewno miej)
I ze 100 osób o zmianie.

poprostu HORROR!!

P.S a inni potem nażekają --> a to wszystko przez ludzi którzy myślś ze niewiadomo kim są i co mogą i regulaminu nie muszą czytać bo poco.

P.S2- chciałem jeszcze coś dodać ale zapomniałem(przez prywatną wiadomośc :)))


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 14:05

Z tego wynika ze dane tematy przeczytalo:
-zmiana w regulaminie 1/20 uzytkownikow
-regulamin 1/3 uzytkownikow
-powtarzajce sie tematy - 1/4
-zrodlo w newach 59 osob (pozniej sie wszyscy dziwia za co dostali ostrzezenia jak nawet nie przeczytali ze nalezy dawac zrodlo do kazdego nowego tamatu)

I pozniej sie wszyscy oburzaja : ''za co to ja dostalem ostrzezenie, przeciez nic nie zrobilem itp.''
Szkoda slow :?


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 14:38

Apropo regulaminu:
"...wyróżniki tekstu (pogrubienie, kursywa, BBCode itp.) należy stosować tylko gdy jest to potrzebne..."

Rozumiem, ze niektorzy potrzebuja tego w kazdym poscie? :wink:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 14:43

KwiAtek pisze:Apropo regulaminu:
"...wyróżniki tekstu (pogrubienie, kursywa, BBCode itp.) należy stosować tylko gdy jest to potrzebne..."

Rozumiem, ze niektorzy potrzebuja tego w kazdym poscie? :wink:
Pisalem tak od poczatku i nie zamierzam przestac 8)

Ps.Mam nadzieje ze nikomu to nie przeszkadza...


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 14:58

ToMeK pisze:
KwiAtek pisze:Apropo regulaminu:
"...wyróżniki tekstu (pogrubienie, kursywa, BBCode itp.) należy stosować tylko gdy jest to potrzebne..."

Rozumiem, ze niektorzy potrzebuja tego w kazdym poscie? :wink:
Pisalem tak od poczatku i nie zamierzam przestac 8)

Ps.Mam nadzieje ze nikomu to nie przeszkadza...
Rozumiem, skoro taki juz masz styl 8)
Sorry ze sie czepiam, ale dyskusja odnosnie regulaminu, a tu Moderator sie nie stosuje :wink:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 15:07

Nie mam Ci niczego za zle...poprostu pisalem tak od poczatku, nikt nie zwrocil mi uwagi (jak jeszcze nie bylem Modem) i tak zostalo 8)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 15:41

ToMeK pisze:
KwiAtek pisze:Apropo regulaminu:
"...wyróżniki tekstu (pogrubienie, kursywa, BBCode itp.) należy stosować tylko gdy jest to potrzebne..."

Rozumiem, ze niektorzy potrzebuja tego w kazdym poscie? :wink:
Pisalem tak od poczatku i nie zamierzam przestac 8)
Prawda? :D Wiem, że jest taki pkt. w regulaminie o czcionce ale zaraz po wprowdzeniu tej zasady zapytałem, się Martina czy mogę dalej pisać jak pisałem czy też muszę przestać. Dostałem jak to nazwał Martin, rozgrzeszenie :D i niezamierzam zmieniać stylu 8) Prawda ToMeK :wink: I niepiszę tak dlatego, żeby siewyróżniać spośród innych. Poprosu raz spróbowałem, spodobało mi się i tak zostało :wink:

Jeszcze dwa słowa odnoście Oskar8. Tak oczywiscie msz rację. Nawet 20 Modów by niedało rady na bierząco zamykać tematów zakładnaych przez bandę mało inteligentych ludzi...tak już poprostu jest i zmienić tego się nie da.


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 15:53

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Jeszcze dwa słowa odnoście Oskar8. Tak oczywiscie msz rację. Nawet 20 Modów by niedało rady na bierząco zamykać tematów zakładnaych przez bandę mało inteligentych ludzi...tak już poprostu jest i zmienić tego się nie da.[/i][/b]
Wiesz co mnie jedynie pociesza że jest na tym forum kilkanascie osób (może więcej wszystkich dokładnie nie znam, nie wszyscy sie często wypowiadają), którzy jednak staraja sie utrzymac poziom swoich wypowiedzi.
I mają coś sęsownego, ciekawego to powiedzenia.

I ty jesteś jedna z tych osób, których wypowiedzi chce sie czytać.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 22:38

Oskar8 pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Jeszcze dwa słowa odnoście Oskar8. Tak oczywiscie msz rację. Nawet 20 Modów by niedało rady na bierząco zamykać tematów zakładnaych przez bandę mało inteligentych ludzi...tak już poprostu jest i zmienić tego się nie da.[/i][/b]
Wiesz co mnie jedynie pociesza że jest na tym forum kilkanascie osób (może więcej wszystkich dokładnie nie znam, nie wszyscy sie często wypowiadają), którzy jednak staraja sie utrzymac poziom swoich wypowiedzi.
I mają coś sęsownego, ciekawego to powiedzenia.

I ty jesteś jedna z tych osób, których wypowiedzi chce sie czytać.
Nie mogłem sobie odmówić, żeby na to nie odpowiedzieć. Za tak miłe słowa muszę PODZIĘKOWAĆ. Grazie i oczywiście szczerze odwzajemniam.


Obrazek
Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 17:27

Nie chcialam zakladac nowego tematu, wiec wypowiem sie tutaj - w koncu to co zamierzam napisac dotyczy tego forum. Dlaczego zamkneliscie temat pt. "Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy"????? Przeciez to bardzo ciekawy temat, na czasie, nie chodzi o to by ktos pisal ile wrzucil do puszeczki, ale mozna dosc 'szeroko' sie wypowiedziec na ten temat :roll:

Moglibyscie dac tematowi troche czasu na rozwniecie go, a nie od razu 'locked' w koncu nie byl przeciez bezsensowny.


Visca!
ODPOWIEDZ