Czy Was to nie denerwuje???

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy poziom wypowiedzi na forum złości Cię czasem?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:18

Mnie to nic nie przeszkadza po za drobnymi bledami ortograficznymi typu ''kórde'', ''kórcze'' itp.(kazdy wie o co chodzi :) )
Co do rang to wydaje mi sie ze powinno zostac.


Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:20

Co do błedów to czasem wynikają z pospiechu i podekscytowania, a zdarzają się prawie każdemu.Co do nabijania z kolei to nierozumiem tej sprawy.Co za różnica czy ma sie 2000 czy 20, liczy się treść.


Now known as DonMenello
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:21

Seiru pisze:Maggie spokojnie :D przyszła nowa i chce dać jakiś pomysł a nowych powinniśmy przyjmować ciepło mimo tego jakie są ich poglądy na dany temat :D
Pozdrawiam :D 8)
Ale przepraszam bardzo to ja juz swojego nie mogę bo jestem "stara" :cry: :D :D :D :D Pozatym kurdęęę obojętnie kto by to był. Ja lubię codziennie se wejść na stronę i 2 godziny siedzieć i se pisać tymbardziej że nie uważam że piszę aby nabijać poprostu dużo myślę :D :D :D :D i lubię wylewać to na wirtualny papier i ROBIĘ BŁĘDY i nic na to nie poradzę..... I nie naskoczyłam na Azzurre........chyba :D :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 18:04

No coz jesli ktos podchodzi do robienia bledow z nastawieniem "a co mi tam, wali mnie to. Tak wyszlo" to mu "rzycze" powodzenia w dalszym "rzyciu". W koncu predzej czy "puzniej" to sie wam odbije. A potem bedzie "jóż" za "puźno"... Bo im czlowiek starszy tym gorzej mu wchodzi zapamietywanie rzeczy.
Co do dyslekcji. Jest to choroba, ktora mozna leczyc... Zatem kto ma dyslekcje niech sie nie tlumaczy, "rze" ja ma tylko niech smiga i ja wyleczy. Jesli ktos jest zainteresowany moge podac maila do goscia, ktory "morze" mu w tym "pomuc". To tak jakby miec katar i kazdemu mowic "no przykro ze mam ubleblaną koszule, ale mam katar i nic... aaaapsik.. na to nie poradze" :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 18:54

My wszyscy staramy się wypowiedzieć w danym temacie po co sie zarejestrowałem na foum żeby czytać posty innych to bezsensu lubie się wypowiadać a na moją liczbę postów nie zwracam uwagi


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 20:07

Racja czasem wypowiedzi typu "zgadzam się" lun "lol" są naprawdę wkurzające, co nie znaczy że jestem za zniesieniem rang, dla tych którzy nabijają posty jest specjalna ranga. Właśnie dzięki rangom możemy docenić czyjś wkład i zaangażowanie w forum, a także czy jest z nim od początku, czy zapisał się wczoraj.
Więc co do zniesienia rang odpowiadam kategorycznie NIE :!:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 20:53

Jednym slowem sie czepiasz i tyle


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 21:23

A wg. mnie sie nie czepia... Niektorzy chyba caly dzien csiedza na forum...
Np. ja odpisuje tylko na te tematy ktore mnie interesuja, a co po niektorzy odpisuja na kazdy temat, no chyba ze kazdy jest i ich "typie", ale w to watpie!!!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 21:35

MNIE COŚ STRASZNIE DENERWUJE. A mianowicie to że niektórzy czytają TYLKO temat i nie patrzą na inne posty. Bo np. jest temat "RECOBA W JUVE" poniżej 10 osób wyjaśnia że to plotka i przedstawia na to dowody, po czym pojawia sie jakiś post " DLACZEGO RECOBA W JUVE ? NA SERIO??....czy coś w tym stylu" . To samo tyczy sie wielu postów, LUDZIE CZYTAJCIE (A PRZYNAJMNIEJ RZUĆCIE OKIEM) NIE TYLKO TEMAT ALE TEŻ WYPOWIEDZI. Czasem jest ich duzo więc chociaż luknijcie z grubsza.....
Ostatnio zmieniony 25 października 2003, 22:24 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 22:17

BIGGI pisze:MNIE COŚ STRASZNIE DENERWUJE. A mianowicie to że niektórzy czytają TYLKO temat i nie patrzą na inne posty. Bo np. jest temat "RECOBA W JUVE" poniżej 10 osób wyjaśnia że to plotka i przedstawia na to dowody, po czym pojawia sie jakiś post " DLACZEGO RECOBA W JUVE ? SZKODA....czy coś w tym stylu" . To samo tyczy sie wielu postów, LUDZIE CZYTAJCIE (A PRZYNAJMNIEJ RZUĆCIE OKIEM) NIE TYLKO TEMAT ALE TEŻ WYPOWIEDZI. Czasem jest ich duzo więc chociaż luknijcie z grubsza.....
Zgadzam się z Biggim. Naprawdę to widać kto czyta posty a kto nie. widać to po wypowiedzi. dokładnie ktoś już o czymś wspomniał a 2 osoba mówi DOKŁADNIE to samo :? Ja rozumiem , że komuś może się niechcieć ale czasem to już przesada, odpowiedzi są niemal identyczne...Najlepiej przeczytać temat i odpowiedzieć, niema to jak pójść na łatwiznę :?


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 22:28

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
BIGGI pisze:MNIE COŚ STRASZNIE DENERWUJE. A mianowicie to że niektórzy czytają TYLKO temat i nie patrzą na inne posty. Bo np. jest temat "RECOBA W JUVE" poniżej 10 osób wyjaśnia że to plotka i przedstawia na to dowody, po czym pojawia sie jakiś post " DLACZEGO RECOBA W JUVE ? SZKODA....czy coś w tym stylu" . To samo tyczy sie wielu postów, LUDZIE CZYTAJCIE (A PRZYNAJMNIEJ RZUĆCIE OKIEM) NIE TYLKO TEMAT ALE TEŻ WYPOWIEDZI. Czasem jest ich duzo więc chociaż luknijcie z grubsza.....
Zgadzam się z Biggim. Naprawdę to widać kto czyta posty a kto nie. widać to po wypowiedzi. dokładnie ktoś już o czymś wspomniał a 2 osoba mówi DOKŁADNIE to samo :? Ja rozumiem , że komuś może się niechcieć ale czasem to już przesada, odpowiedzi są niemal identyczne...Najlepiej przeczytać temat i odpowiedzieć, niema to jak pójść na łatwiznę :?
Tak, powtarzanie sie to też prawda, ale mi chodzi bardziej o to że jak jest zakładany temat a w postach poniżej jest jakieś SPROSTOWANIE odnoście tego tematu to niektórzy walą jak popadną i komentują sam temat. Np. tematy typu że ktoś tam gdzies przeszedł albo inne.....
Wygląda to tak że poprostu niektórzy patrzą : np. "RECOBA W JUVE", myśla sobie OO RECOBA PRZESZEDŁ DO JUVE I komentują to....niepatrzą że poniżej w kilku postach sie to wyjaśniło i okazało plotką


krzysztof13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 92
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 23:08

ja tez jestem na tym forum troche ale tak duzo nabijaczy postów nie widzalem


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 23:28

Ja tez jestem na forum troche czasu - pewnie nikt nie zauwazyl, ale dawno nic nie pisalem . Powod?? - albo nie mam o czym, albo ktoś już napisał to co myśle. Większość postów można porównać do wypowiedzi na czacie "Juve golaaaaaaaa!!!!!" itp itd - ani to pierwsze, ani to drugie nie ma sensu :twisted: Jestem za zniesienim rang. Wczesniej nie popieralem tego pomyslu, ale te rangi nic wg mnie nie wnosza. Kiedys zapamietywalem uzytkownikow po emblematach, xywkach itp - a teraz nie ma to dla mnie znaczenia. Liczy sie to co ktos pisze, a nie pierd***** ze jak sie ma 5 gwiazdek jest sie lepszym. Przynajmniej ja za gorszego ze wzgledu na ilosc postow sie nie uwazam. Nio i pozdro all :D


Obrazek
Łukasz.juventihno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 94
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2003, 23:44

dOBRZE BABA GADA BO JA TAK ROBIE NIE ZAWSZ (PRZEWAZNIE)


forza juve forza zks stal rz-ow
I love juve,zycie,bog,rodzina
I HATE SCHOOL!!!!!!
niech smoc bedzie z wami
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2003, 01:41

IGI pisze:Jestem za zniesienim rang. Wczesniej nie popieralem tego pomyslu, ale te rangi nic wg mnie nie wnosza. Kiedys zapamietywalem uzytkownikow po emblematach, xywkach itp - a teraz nie ma to dla mnie znaczenia. Liczy sie to co ktos pisze, a nie pierd***** ze jak sie ma 5 gwiazdek jest sie lepszym. Przynajmniej ja za gorszego ze wzgledu na ilosc postow sie nie uwazam. Nio i pozdro all :D
Wiesz ...tak po dłuższym zastanowieniu to też poparłbym zniesienie rang. Np. na forum Hajduka Split, które z rzadka odwiedzam rangi są indywidualne tzn. każdy ma inną - coś podobnego do naszych rang dla "innowierców" :wink: Więc może taki pomysł byłby lepszy? Mi to akurat wisi kto ile ma postów, tylko wkurza czasem jak ktoś pisze normalnie, a potem coś mu "odwala" i następnego dnia gdzie nie kopnąć tam są tego kogoś posty.... A zdarzało się już coś takiego za mojej krótkiej jeszcze "kadencji" na tym forum....


ODPOWIEDZ