Czy Was to nie denerwuje???

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy poziom wypowiedzi na forum złości Cię czasem?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:15

Tak sobie czytam wiadomości i opinie do różnych tematów i jestem zła. Odnoszę wrażenie, że niektórym ludziom chodzi tylko o to, aby mieć jak najwiecej postów i dostać następną gwiazdkę. Wydaje mi się, że nie zadają sobie nawet trudu przeczytania swojej wiadomości przed wysłaniem. Te podstawowe błędy ortograficzne!. O opiniach z których przebija chamstwo już nie wspomnę. Mam w związku z tym pytanie, czy nie uważacie, że może lepiej byłoby znieść rangi? Może to podniosłoby poziom forum i ludzie wypowiadaliby sie tylko wtedy, kiedy mają coś do powiedzenia, a nie aby nabić sobie posta?


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:20

Zdecydowanie czepiasz się!! To forum jesn nasze i możemy na nim pisać nasze przemyślenia obojętnie jak niskich lotów one by były...... A mimo wszystkich takich nie zauważam........ Może to już tak nie starość :D
Pozatym znoszenie rang już wałkowaliśmy tyle razy i te błędy też. :evil:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:24

Po pierwsze od zwalczania tak zwanych "nabijaczy postów" są Moderatorzy, ale z drugiej strony pomysł ze zniesieniem rang nie jest zły.
Mogłaby być dostępna informacja o ilości postów, a dla moderatorów i adminów info pod nickiem.
Ja jestem tak troche na "tak" i trochę na "nie


non mollare mai
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:26

Maggie spokojnie :D przyszła nowa i chce dać jakiś pomysł a nowych powinniśmy przyjmować ciepło mimo tego jakie są ich poglądy na dany temat :D
Pozdrawiam :D 8)


non mollare mai
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:42

Jestem tu dłużej niż Maggie, a że nie mam tylu postów... Poza tym stara też nie jestem i nie biorę wypowiedzi zbyt personalnie. Ale za pozdrowienia dziękuję i odwzajemniam.


Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:45

Seiru piszesz "przyszła nowa" a zauważ że ona jest "nowsza" od Ciebie "aż" o miesiąć :D Jak dla mnie to Ty możesz być nowy :D

Co do błedów ortograficznych to mam dysleksje i niestety niechce mi sie ze słownikiem siedzieć i sprawdzać każdego słowa, tak wiec prosze o wyrozumiałość :twisted:

Jak widzisz ja pomimo tego że jestm na forum od dosyć dawna mam zaledwie chyba ok. 50 postów ale totalnie mnie to nieinteresuje, pisze tylko na te tematy na które mam ochote sie wypowiedzieć a ta liczba dla osób które poprostu chca pogadać niema najmniejszego znaczenia.... Co do poziomu forum to troche on mnie martwi, i dlatego też często niemam ochoty właczać sie do duskusji... :?

pozdrawiam


by SADAM
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:50

:D spox
Macie racje spojrzałem na liczbe postów :D
Co może, ale nie musiświadczyć o tym że nie odwiedzasz forum codziennie tak jak ja

Pozdro


non mollare mai
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 20:57

Wiekszośc osob patrzy na uzytkownikow tak: mało postów = nowa osoba...ale nie zawsze tak jest..Wystarczy spojrzec na Sadama :wink:

Co do "gwiazdek" to musze przyznac ze sam mialem podczas wakacji taką chęc do zdobycia jak najlepszej rangi, bo myslalem ze bede uwazany za lepszego (wiecie 4 złote gwiazdki to jest cos :wink: ). Ale szybko się opamietalem i doszlem do wniosku ze nie ilość, a jakość postów sie liczy...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:13

ale każda wypowiedź coś wnosi do rozmowy na forum, nie ma "pustych" postów :D


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:15

JuveQL pisze:Wiekszośc osob patrzy na uzytkownikow tak: mało postów = nowa osoba...ale nie zawsze tak jest..Wystarczy spojrzec na Sadama :wink:

Co do "gwiazdek" to musze przyznac ze sam mialem podczas wakacji taką chęc do zdobycia jak najlepszej rangi, bo myslalem ze bede uwazany za lepszego (wiecie 4 złote gwiazdki to jest cos :wink: ). Ale szybko się opamietalem i doszlem do wniosku ze nie ilość, a jakość postów sie liczy...
Nie liczy się dla mnie ilość moich postów..........
Ale przyznam się że nie patrze kiedy ktoś dołączył tylko patrze na ilość postów... postaram się opamiętać :D
Przeprosiny dla Ciebie Azzurra jeżeli poczułaś się urażona


non mollare mai
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:19

Już pisałam, że niczego na forum nie biorę do siebie. Nie musisz więc przepraszać.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 21:30

Mnie nie denerwują jak ktoś sobie chce nabijać posty to niech nabija, oczywiście niektóre wypowiedzi są dla mnie głupie albo coś, ale i tak jest ql.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2003, 23:09

Hmm... co do rang, ostanio Martin je podniósł w górę. Jeśli będą chcieli i nadejdzie taka potrzeba to podniosą je znów.
A co do wypowiedzi, trochę denerwują mnie błędy ortograficzne ale takie już do przesady. Z tym, że mi to zbytnio nieprzeszkadza, bo ortografia niezminia znaczenia wyrazu i ja rozumiem osoby, które naprawdę mają z tym problem.
Co do osobistych wypowiedzi. Uważam, że każdy odpowieada za to co pisze i on sie będzie za to wstydził lub nie. Wypowiedzi użytkowników świadczą właśnie o jego świadectwie.
A co osób z dużą ilością postów (np: ja). Niemożna im zarzucać, że zadużo piszą, chodzi o to, żeby pisać z sensem i wnosić coś do tematu a nie beznadziejnie zacytować i napisać ,,lol'' lub ,,Zgadzam się!!!''. A pozatym nabijacza postów jest poznać bardzo łatwo.


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:10

Sadam pisze:Jak widzisz ja pomimo tego że jestm na forum od dosyć dawna mam zaledwie chyba ok. 50 postów ale totalnie mnie to nieinteresuje, pisze tylko na te tematy na które mam ochote sie wypowiedzieć a ta liczba dla osób które poprostu chca pogadać niema najmniejszego znaczenia.... Co do poziomu forum to troche on mnie martwi, i dlatego też często niemam ochoty właczać sie do duskusji... :?
Mam dokłądnie takie samo podejście jak ty. Co do poziomu to rzeczywiście strasznie mnie ostatnio zaczął niepokoić


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:14

kornknot pisze:
Sadam pisze:Jak widzisz ja pomimo tego że jestm na forum od dosyć dawna mam zaledwie chyba ok. 50 postów ale totalnie mnie to nieinteresuje, pisze tylko na te tematy na które mam ochote sie wypowiedzieć a ta liczba dla osób które poprostu chca pogadać niema najmniejszego znaczenia.... Co do poziomu forum to troche on mnie martwi, i dlatego też często niemam ochoty właczać sie do duskusji... :?
Mam dokłądnie takie samo podejście jak ty. Co do poziomu to rzeczywiście strasznie mnie ostatnio zaczął niepokoić
Racja, poziom jest coraz gorszy. Ortografia to u niektórych leży i kwiczy....a co do postów, niedawno miałem 1990, no to korciło zeby strzeliła liczba 2000 :twisted: . Ale nawet jakby mi miał ktoś skasować je to niemiałbym nic przeciwko......


ODPOWIEDZ