Wyszukiwanie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 11:31

Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem, więc pomyślałem, że śmiało możnaby go założyć. Otóż wiele razy chcemy napisać jakiś temat i podejmujemy próby znalezienia go na forum. Czasami się zdarza tak, że nie znajdziemy podobnego tematu, zakładamy swój, a nazajutrz jeden z modów daje Ci ostrzeżenie za dublowanie. Otóz po to właśnie zakładam ten topic- tutaj, przed założeniem jakiegoś tematu, możemy pytać innych userów, czy nie znaleźli czasem już czegoś takiego. Wygląda to tak:
User 1: - Hej! Słuchajcie, chcę założyć temat o (np.) samochodach. Spotkaliście się już z czymś takim na Naszym forum?
User 2: - Tak, już takie coś jest. Masz tulinka: www.forum....itd.

Wiecie już o co chodzi? Ten temat zakładam w celu pomocy wszystkim użytkownikom tego forum.
PS. Mam nadzieję, że już takiego tematu nie było (przynajmniej nie znalazłem), bo jak był to dostanę bana na tydzień :płaczę:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 12:09

W takiej sytuacji wystarczy zapytać któregoś z moderatorów/administratorów forum. Jeśli nie zostanie Ci wskazany już taki temat na forum, to będziesz mógł założyć nowy, jeśli mod/admin nie będzie pewny tego czy jest już taki temat, to za zdublowanie go nie dostaniesz kartki, a jeśli już dostaniesz, to po zwróceniu się do w/w osób zostanie Ci ta kartka ściągnięta.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 13:23

a zastanawialiscie sie nad ShoutBox'em ? wiem, wiem... przy takiej ilosci uzytkowników, jakby wszyscy zaczeli pisac to bieda by było coś przeczytać, ale... ;)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 14:44

Kwestia SB była przerabiana już wiele razy. Na forum JP nie ma się co spodziewać wprowadzenia tego elementu.


ODPOWIEDZ