Forum jest drętwe?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:00

Temat "kto jest waszym idolem"
*juve* pisze:moim Nedved
natępny post:
*juve* pisze:moim jest :Del piero,Trezege i
Nedved
charles pisze:Del Piero i wszystko jasne!!
Temat "przeklęty rok Juventusu"
*juve* pisze:niedobry rok da juve to 2006 kiedy spadlo z serii a do serii b
Temat "pseudonimy piłkarzy"
*juve* pisze:nedved-niedzwiedz
(pomijam post mrozziego z wynikiem)
To nie są jakieś urywki, ale całe wypowiedzi...
Więc to są luzy na forum?


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:06

Szymek pisze:Temat "kto jest waszym idolem"
*juve* pisze:moim Nedved
natępny post:
*juve* pisze:moim jest :Del piero,Trezege i
Nedved
charles pisze:Del Piero i wszystko jasne!!
Temat "przeklęty rok Juventusu"
*juve* pisze:niedobry rok da juve to 2006 kiedy spadlo z serii a do serii b
Temat "pseudonimy piłkarzy"
*juve* pisze:nedved-niedzwiedz
(pomijam post mrozziego z wynikiem)
To nie są jakieś urywki, ale całe wypowiedzi...
Więc to są luzy na forum?
Ludzie nie przesadzajcie, forum jest dla wszystkich, jeśli jakiś temat Wam sie nie podoba to po prostu go nie czytajcie. Nie możecie zabronić innym pisania. Zamiast kopać po tematach w poszukiwaniu postów ktore sie Wam nie podobają zakładajcie sensowne tematy i wypowiadajcie sie cześciej bo póki co to widze , że najwyraźniej sie Wam nudzi.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:10

Ale mi nie chodzi o to. Po prostu nie wiem, po co jest regulamin, jeśli jego złamanie nie jest karane.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:12

Szymek pisze:Ale mi nie chodzi o to. Po prostu nie wiem, po co jest regulamin, jeśli jego złamanie nie jest karane.
a w którym miejscu został złamany?


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:19

Medi pisze:Ludzie nie przesadzajcie, forum jest dla wszystkich, jeśli jakiś temat Wam sie nie podoba to po prostu go nie czytajcie. Nie możecie zabronić innym pisania. Zamiast kopać po tematach w poszukiwaniu postów ktore sie Wam nie podobają zakładajcie sensowne tematy i wypowiadajcie sie cześciej bo póki co to widze , że najwyraźniej sie Wam nudzi.
Medi, to Ty nie przesadzaj :shock: Zrozum, że mamy prawo być podirytowani sytuacją, w której to jeszcze niedawno niejednokrotnie dostawało się ostrzeżenia dosłownie za jakieś pierdoły, a tu nagle zrobił się taki luz, że wolno pisać takie posty :roll:
Ostatnio zmieniony 05 marca 2007, 17:19 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:19

Z tego co wiem to na forum jest zakaz nabijania. Ponadto, żadnego uzasadnienia i nienaganna interpunkcja i inne zasady językowe...

Dobra, idę do kościółka. ;)


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:22

DamKam pisze:
Medi pisze:Ludzie nie przesadzajcie, forum jest dla wszystkich, jeśli jakiś temat Wam sie nie podoba to po prostu go nie czytajcie. Nie możecie zabronić innym pisania. Zamiast kopać po tematach w poszukiwaniu postów ktore sie Wam nie podobają zakładajcie sensowne tematy i wypowiadajcie sie cześciej bo póki co to widze , że najwyraźniej sie Wam nudzi.
Medi, to Ty nie przesadzaj :shock: Zrozum, że mamy prawo być podirytowani sytuacją, w której to jeszcze niedawno niejednokrotnie dostawało się ostrzeżenia dosłownie za jakieś pierdoły, a tu nagle zrobił się taki luz, że wolno pisać takie posty :roll:
O przepraszam, jeszcze nie została podjęta żadna decyzja co do zmian, więc nie wiem o co biega. :?
Regulamin obowiązuje tak jak zawsze. :roll:

DamKam pisze:jeszcze niedawno niejednokrotnie dostawało się ostrzeżenia dosłownie za jakieś pierdoły:
właśnie tego chcielibyśmy uniknąć


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:25

Medi pisze:Regulamin obowiązuje tak jak zawsze. :roll:
To dziwne. Bo jeszcze kilka dni temu, za taki post byłoby ostrzeżenie:
mrozzi pisze:2-0
:ball: Treze
:ball: Nedved
:think:


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:29

DamKam pisze:
Medi pisze:Regulamin obowiązuje tak jak zawsze. :roll:
To dziwne. Bo jeszcze kilka dni temu, za taki post byłoby ostrzeżenie:
mrozzi pisze:2-0
:ball: Treze
:ball: Nedved
:think:
Dragon popełnił błąd, i zostało to już wyjaśnione.
Chyba teraz przez cały topic nie będziemy się czepiać tego postu? :roll:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 17:29

Regulamin regulaminem, ale to moderator ma ostateczny głos czy da kartkę czy nie, Dragon mógł za to dać kartkę, mógł to usunąć i wysłać upomnienie do usera, a zrobił tak jak zrobił, nie było to może w 100% poprawne posunięcie, ale to jego decyzja. Przestańcie się czepiać tego jednego przypadku.
Jak znajdę jeszcze dzisiaj chwilę czasu to odpowiem na wszystkie pytania i skomentuje wszystkie rozważania jakie pojawiły się w tym temacie.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 18:17

Szymek pisze:Z tego co wiem to na forum jest zakaz nabijania. Ponadto, żadnego uzasadnienia i nienaganna interpunkcja i inne zasady językowe...

Dobra, idę do kościółka. ;)
za interpunkcje i zasady jezykowe nigdy nie dawaliśmy kartek (ja sama miałabym już dawno wiecznego bana :lol: )

co do reszty to tematy są jakie są, mogą sie podobać lub nie :wink:
Jeśli temat mówi o przydomkach i ktoś pisze "nedved-niedzwiedz" to nie moge mieć pretensji bo trzyma sie tematu, a czy mi sie temat/post podoba czy nie to już inna para kaloszy :wink:
Nie moge przecież wymagać żeby ktoś pisał na siłe bezsensowne komentarze typu:Przydomek mi sie nie podoba bo Nedved w niczym nie przypomina niedzwiedzia, czy bzdury tego typu.
W przeciwnym razie będziemy mieli to o czym pisał już ktoś wcześniej : pisanie na siłe komentarzy (często bez sensu) w obawie przed kartką.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 18:38

Medi pisze:
Szymek pisze:Z tego co wiem to na forum jest zakaz nabijania. Ponadto, żadnego uzasadnienia i nienaganna interpunkcja i inne zasady językowe...

Dobra, idę do kościółka. ;)
za interpunkcje i zasady jezykowe nigdy nie dawaliśmy kartek (ja sama miałabym już dawno wiecznego bana :lol: )
Z tego co pamiętam w regulaminie jest zapis o ortografii i interpunkcji... Dowód--->Regulamin/ 3. Posty / a) Pisząc posta staraj się zachować poprawność języka polskiego z zachowaniem zasad ortografii i interpunkcji.

Nikt nie ma na myśli pisania na siłę ale jesli ktoś nie potrafi uzasadnic swojej wypowiedzi to najlepiej niech nic nie pisze.
Czy tak trudno jest udokumentować dlaczego takiego a nie innego piłkarza się lubi? Czy tak trudno jest opisac dlaczego taki a nie inny rok uważa się za najgorszy w historii klubu? Możliwości tutaj jest bardzo dużo tylko trzeba się trochę wysilić.
Medi pisze:
DamKam pisze:jeszcze niedawno niejednokrotnie dostawało się ostrzeżenia dosłownie za jakieś pierdoły:
właśnie tego chcielibyśmy uniknąć
Chyba nie tędy droga. Rozumiem pominięcie kartki w przypadku gdy ktoś założy temat w złym pokoju ale... a z resztą :roll:
Siewier pisze:Przestańcie się czepiać tego jednego przypadku.
To nie jest jeden przypadek bo jest ich kilka a wymienione są tylko niektóre w celu uświadomienia skali zjawiska.


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 19:08

-Lucas- pisze:
Medi pisze:
Szymek pisze:Z tego co wiem to na forum jest zakaz nabijania. Ponadto, żadnego uzasadnienia i nienaganna interpunkcja i inne zasady językowe...

Dobra, idę do kościółka. ;)
za interpunkcje i zasady jezykowe nigdy nie dawaliśmy kartek (ja sama miałabym już dawno wiecznego bana :lol: )
Z tego co pamiętam w regulaminie jest zapis o ortografii i interpunkcji... Dowód--->Regulamin/ 3. Posty / a) Pisząc posta staraj się zachować poprawność języka polskiego z zachowaniem zasad ortografii i interpunkcji.

.
Kwestia interpretacji, mogą sie zdarzyć ekstremalne przypadki postów w których ilość błędów jest niedopuszczalna, ale nie możemy sie czepiać każdego postu z błędem ortograficznym :wink:
-Lucas- pisze:Nikt nie ma na myśli pisania na siłę ale jesli ktoś nie potrafi uzasadnic swojej wypowiedzi to najlepiej niech nic nie pisze.
Czy tak trudno jest udokumentować dlaczego takiego a nie innego piłkarza się lubi? Czy tak trudno jest opisac dlaczego taki a nie inny rok uważa się za najgorszy w historii klubu? Możliwości tutaj jest bardzo dużo tylko trzeba się trochę wysilić.
Oczywiście, że można , ale z drugiej strony nie jesteśmy w szkole i nie możemy uczyć ludzi pisania.
-Lucas- pisze:

Medi pisze:
DamKam pisze:jeszcze niedawno niejednokrotnie dostawało się ostrzeżenia dosłownie za jakieś pierdoły:
właśnie tego chcielibyśmy uniknąć
Chyba nie tędy droga. Rozumiem pominięcie kartki w przypadku gdy ktoś założy temat w złym pokoju ale... a z resztą :roll:
między innymi o to mi chodziło.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 19:23

Tematy typu "Kto jest Waszym idolem" i tym podobne maja wlasnie taki charakter ze tego jednego posta mozna tam napisac w taki a nie inny sposob. Sa to tzw. tematy-wyliczanki ktorych zostalo zaledwie kilka na tym forum (a na nowe raczej nie pozwolimy niezalenie od ustalen w tym temacie) wiec nie ma co robic lamentu ze zaraz zaleje nas 100 000 jednowyrazowych postow.

Generalnie tez czasem dziwie sie userom ktorzy spedzaja pol dnia na forum klikajac w niebieskie kartki zamiast napisac kilka sensownych zdan i ozywic co nieco ktoras z dyskusji. Ja wiem ze chcecie ulatwic nam prace i dzieki za pomoc ale pomyslcie tez czasem nad przelaniem czesci tej energi w jakas tresc.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 19:35

Medi pisze:Oczywiście, że można , ale z drugiej strony nie jesteśmy w szkole i nie możemy uczyć ludzi pisania.
Po to są pewne reguły aby ludzie się do nich dostosowali. Jeśli ktoś chce brać udział w rozwoju tak prestiżowej strony jak JP powinien prezentować odpowiedni poziom.
white_wolv pisze:Tematy typu "Kto jest Waszym idolem" i tym podobne maja wlasnie taki charakter ze tego jednego posta mozna tam napisac w taki a nie inny sposob.

Takie są bo na to pozwalacie. Jesli ktoś jest czyjimś idolem to chyba z jakiegoś powodu. Nie można o tym napisać?
white_wolv pisze:Ja wiem ze chcecie ulatwic nam prace i dzieki za pomoc ale pomyslcie tez czasem nad przelaniem czesci tej energi w jakas tresc.
Sugerujesz, że jesteśmy nabijaczami? Jak widzę takie posty jak wyżej zostały zacytowane to odechciewa mi się udzielanie w takiej dyskusji o ile można to nazwać rozmową...
Ostatnio zmieniony 05 marca 2007, 19:38 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ