Nowe nagłówki na JP

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 07:54

Tigmar pisze:może dać ktoś jakiegoś screena, bo u mnie sie nie wyświetla ...
widze ze nikt nie odpowiedzial na twoją prośbę a wiec prosze:

Obrazek

a moim zdaniem bardzo fajny jest nowy motyw z naszymi samurajami ktorzy kochaja klub.

a co znaczy grazie di cuore ?? grazie to wiem ale di cuore nie bardzo

:bravo: :bravo: dla Behemota :bravo: :bravo:


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 08:37

Świetne! Naprawdę pomysł trafiony w dziesiątkę! Podobają mi się ujęcia naszych piłkarzy, ale jak sie patrzy na Alexa poprawiającego opaskę kapitańską to naprawdę łza się w oku kręci :wink: jedyne czego brakuje mi na tych logach to tarcza, tarcza z naszymi tytuałmi mistrzowskimi, od 1905 do 2006 roku. Mam nadzieję, że ta tarcza się pojawi...

Pozdro


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 09:06

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 20:16 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 10:58

Nagłowek jest fanatstyczny. Nasza piatka wspaniałych zaslużyła na to by widnieć w tym logu. Najlepsza jest wersja Calassic, której na szczęscie urzywam na codzień.
:bravo: dla Behemota za prace, owoc jest wspaniały.

W stylach Blue i Bianconero twarz Camora faktycznie ejst zbyt ciemna ale to na marginesie!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 11:20

naros pisze:Piękne logo. Alex, Pavel, Camor, Treze i Gigi pięknie prezentują się przy tym napisie GRAZIE DI CUORE! :) Jedno mnie tylko dziwi czemu nie ma tam tego:
Obrazek
:think:
Chyba nikt mi nie powie że nie jestesmy Mistrzami Włoch? :/
Niech ktoś odpowie na moje pytanie bo nierozumiem czemu nie ma tam tarczy. :/


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Mendus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2005
Posty: 108
Rejestracja: 14 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 11:45

swietne logo, DP poprawia opaske kapitanska jakby szedl na boj w jakims ciezkim meczu a reszta zawodinkow pokazuje mu ze jest z nim :D styl bianconero rulez!

FORZA JUVE!


Obrazek

Obrazek
speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 12:02

Genialnie to wszystko wygląda , Alex poprawiający opaskę ....ciarki przechodzą po plecach .Moim zdaniem wszyscy świetnie wyglądają ... samuraje !!! A i ten napis idealnie oddaje stosunek i wdzieczność kibiców w stosunku do naszych piłkarzy . Świetna robota !


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 12:16

REWELACJA !!!!!! Bardzo się cieszę, że admini postanowili nagrodzić naszych bohaterów. Świetna robota !!!!!!

SP: Jak Wam nie widzi, to spróbujcie wyczyścić historię i "kukisy". W moim przypadku (FireFox) pomogło.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 12:18

Nom, bardzo ładna graficzka :) Ktoś mógłby przez nią pomyśleć, że z Juve nikt nie odszedł :-D Sami Mistrzowie... Styl Bianconero najbardziej mi się podoba 8) Zacnie to wygląda :twisted:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 12:20

Zauważyliście że z Juve nie odeszli zawodnicy którzy grają tu już dośc długo ( oprócz Thurama i Zambro) bo Vieira grał rok i odszedł Zlatan dwa lata, Emerson też dwa lata, Canna również, a Gigi, Alex, Treze, Camor i Nedved pare lat już w Juve grają :wink: Widać że są prawdziwymi Juventino!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 12:37

Słowa uznania dla autora. Kawał bardzo dobrej roboty. Z każdym stylem nowe nagłówki prezentują się znakomicie. Każdy z nich jest inny, a jednocześnie temat na nich pozostaje jednakowy. Świetne. Mnie najbardziej podoba się ten przy stylu bigblue.
Co do tarczy z wypisaną ilością tytułów to naszła mnie pewna myśl. Można by umieścić małą tarczę z liczbą 27, a obok większe serce w biało czarne pasy z wpisaną w środek liczbą 29. Można też umieścić samo serce.
Myślę, że jego wymowa była by odpowiednia do sytuacji naszej ukochanej drużyny.
Ostatnio zmieniony 02 września 2006, 12:52 przez Nathan, łącznie zmieniany 2 razy.


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 12:39

Nathan pisze:Można by umieścić małą tarczę z liczbą 27, a obok większe serce w biało czarne pasy z wpisaną w środek liczbą 29. Można też umieścić samo serce.
Myślę, że to 27 to nienajlepszy pomysł... Ja bym prędzej wolał do tarczy z "29" dopisać coś w stylu " no less...".


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 13:02

Jak dla mnie nowa grafika jest idealna :) Brakuje mi tylko "29" do pelni szczescia :) Swietnie wyglada Alex - trzymajacy kapitanska opaske :) Cos pieknego :-D


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 13:48

Ja bym prędzej wolał do tarczy z "29" dopisać coś w stylu " no less...".
I to jest wg mnie bardzo dobry pomysł, serducho z 29 :twisted: Oczywiście jestem zachwycony nowymi graficzkami ale taka malutka manifestacja byłaby jak najbardziej na miejscu :idea: Tylko czy jest takie coś wogóle możliwe, panowie Admini:?: Założe się, że jakby zrobić sondę, to wyniki byłyby ZA takim rozwiązaniem, no ale przecież nie leży to w mojej gestii... ani w umiejętnościach robić coś takiego :)


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 13:59

Nowa grafika jest bardzo fajna, ale niestety nie widziałem jej w stylu Classic bo mi nie wyświetla. Nie wiem co z tym zrobić, nawet wczoraj gdy padł mi system, zrobiłem formata i dalej nic. Graficzka super :bravo:


Obrazek
ODPOWIEDZ