Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
gamjaboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2005
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 10:11

Mój obrazek przedctawia Boba Marleya , a ja jestem fanem Juve i muzyki Marleya. Postanowiłem wiec połaczyc w miare możliwosci to dwie rzeczy , a że Marley lubił sobie czasem pokopać łaciatą z kolegami , (nawet ma takie motywy w klipach jak gra w gałe hehe) tak wiec znalazłem taki oto obrazek , który symbolizuje Króla regge i piłke nożną :)


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 16:42

Dopełniłem obietnicy, i avatar z Balzarettim zagościł u mnie na ponad 3 miesiące, więc teraz postanowiłem go zmienić. Aktualnie mój avatar przedstawia pewnego znakomitego pilkarza. Pewnie nie wszyscy go kojarzą, więc przypomne. Jest to Alessio Tacchinardi, jeden z moich ulubionych piłkarzy, niestety definitywnie sprzedany do Villareal. Chociaż nie ukrywam, że bardzo chętnie zobaczyłbym go spowrotem w biało-czarnym trykocie.

P.S. Ten obrazek również zagosci na dłużej w moim emblemacie :wink:


Obrazek
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 16:50

Mój avatar przedstawia oko, mojej jednej z najbardziej ulubionych postaci z anime/ mangi Neon Genesis Evangelion - Rei Ayanami.
Jakby ktoś był ciekaw to oprócz jej najbardziej lubię jeszcze Kaworu Nagisa'e, i Mistao Katsuragi (za te poranne piwko :P).


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:23

@juverm - mógłbyś być bardziej oryginalny i wstawić inny avatr. Ten obrazek miał (o ile się nie mylę) kiedyś Szymek :P :wink:

Żeby nie było, że nabijam, to mój avatr nieznacznie się zmienił. Zastąpiłem (już pewien czas temu) koszulkę z poprzedniego sezonu najnowszym trykotem.

EDIT
juverm pisze:
mJaUcViEej pisze:@juverm - mógłbyś być bardziej oryginalny i wstawić inny avatr. Ten obrazek miał (o ile się nie mylę) kiedyś Szymek :P :wink:
Dobrze pamiętam avatar Szymka. Wyglądał on tak:

Obrazek

Tylko ten od Szymka był kwadratowy. Więc jak widać nie mam identycznego, ale podobny. Nie zarzucaj mi plagiatu :D
Jeśli to prawda, to przepraszam :) Ale coś mocno mi się zdaje, że gdzieś u kogoś tę fotkę już widziałem... :whistle:
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2006, 18:25 przez mesju, łącznie zmieniany 1 raz.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 17:36

mJaUcViEej pisze:@juverm - mógłbyś być bardziej oryginalny i wstawić inny avatr. Ten obrazek miał (o ile się nie mylę) kiedyś Szymek :P :wink:
No proszę, widzę, ze na forum są jeszcze tacy wzrokowcy ;)

Żeby nie było offtopa, mój avatar przedstawia młodego Matteo i Alexa. Bardzo szanuję tych piłkarzy. Del Piero to historia sama w sobie, a Matteo pokazuje, że ciężko pracując można wywalczyć miejsce w pierwszej 11 Juve. Mam nadzieję, że to właśnie on w przyszłości przejmie po Alessandro opaskę kapitańską. Wykonał go Bebik.

Pozdro


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 18:01

mJaUcViEej pisze:@juverm - mógłbyś być bardziej oryginalny i wstawić inny avatr. Ten obrazek miał (o ile się nie mylę) kiedyś Szymek :P :wink:
Dobrze pamiętam avatar Szymka. Wyglądał on tak:

Obrazek

Tylko ten od Szymka był kwadratowy. Więc jak widać nie mam identycznego, ale podobny. Nie zarzucaj mi plagiatu :D


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 18:44

juverm pisze:Aktualnie mój avatar przedstawia pewnego znakomitego pilkarza. Pewnie nie wszyscy go kojarzą, więc przypomne. Jest to Alessio Tacchinardi...
Jeśli ktoś go nie kojarzy, niech się nie przyznaje, że jest kibicem Juve... :roll:
juverm pisze:P.S. Ten obrazek również zagosci na dłużej w moim emblemacie :wink:
Szkoda, że nie w naszym trykocie...ale Twoj wybór... 8)

W sumie to i ja zmieniłem ,,oblicze'' od ostatniego wpisu. Teraz przedstawia mnie, to reakcja na degradację, zresztą do mojego życia tez pasuje idealnie... :whistle:


Obrazek
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 18:59

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Szkoda, że nie w naszym trykocie...ale Twoj wybór... 8)
Starałem się wybrać jedno z jego bardziej aktualnych zdjęć, z jakimś normalnym wyrazem twarzy 8) .Zresztą na początku szukałem jakiegoś zdjęcia w trykocie Juve, ale ciężko było mi znaleźć coś odpowiedniego. A poza tym dosyć kolorowy ten avek, i spodobał mi się. I narazie pozostanie na dłuższy czas :wink:


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 19:14

Ja rowniez zmienilem swojego avka :wink: I wyraza on juz zupelnie cos innego/inny nastroj, jak ten poprzedni (patrz pierwszy post w tym temacie). Jak widac, jest na nim radosna postac Alexa, ktory ostatnio przezywal naprawde wspaniale chwile. Zmienilem go wlasnie w momencie strzelenia przez naszego Il Capitano 200 bramki dla Juve :!: Bardzo, ale to bardzo podoba mi sie to zdjecie, a w zasadzie to ujecie 8)


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 20:07

moj avatr pokazuje moja pierwsza koszulke jaka zakupilem. byala to wlasnia ta z del Piero na plecach.zreszta moim zdaniem byl to najlepszy okres w jego karierze i chce to takze zaznaczyc ! :twisted:


Plastik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2006
Posty: 7
Rejestracja: 08 października 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 20:39

Mój avatar przedstawia mojego ulubionego piłkarza Edgara Davidsa jeszcze z czasów gdy grał w JUVENTUSIE.Szkoda ze go juz nie ma w nim.


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 21:25

A ja nie wiem co oznacza moj , znalazlem gdzies fajna dziwczyne w koszulce Juve i od razu mi to sie spodobalo , ale kto to jest to nie mam pojecie !
Moze wy wiecie ?


Barbarzynca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2006
Posty: 46
Rejestracja: 13 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 listopada 2006, 21:35

No to powiem i cos ja o swoim. Tego pana chyba przedstawiac nie trzeba, ale dla nie wiedzacych powiem ze jest to Freddy Krueger. :twisted: Po prostu uwielbiam te postac, szkoda ze juz nie zamierzaja robic z nim wiecej filmow:((


Obrazek
Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 23:44

Postanowiłem zmienić avatar na bardziej swój :) Przedstawia naszego Il Capitano który jak już wczesniej podkreślił DamKam przeżywa wspaniałe chwile i jest w gazie. Byłoby słodziej gdyby nie ta kontuzja. No cóż wracając do avatara to nasz Alex jest najwyraźniej szczęsliwy z jakiegoś powodu ;) a z jakiego :> ? Zgadnijcie sami ;)


Mr.Lordi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2006
Posty: 16
Rejestracja: 18 października 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 19:11

Popatrzcie na moj nick i na avatar... i wszystko jasne ;)
choc jesli o muzykę chodzi to wole Rammstein :twisted:


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ