Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
olimp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 44
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 10:38

moj avatar przedstawia Valerego Bożinowa poniewaz to moj ulubiony pilkarz juve i wogule..... chcialem zeby przyszedl w nastepnym sezonie i spelnilo sie


Najnowsze forum o pamiatkach pilkarskich i nie tylko
www.kolekcja.mojeforum.net
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 11:10

Avatarow mialem kilka - zaczynajac od Pulp Fiction ,pozniej duzo muzycznych i filmowych (jak Koop,Jungel Movment czy Trainspoting) przez chyba mangowe :D az przedstawiajacy Nasza dzisiejsza sytuacje (kleczacy zawodnik Juve - co oznacza moim zdanie - zostalismy pokonani ale nie zlamani ) .... a nastepny to nie wiem , cos sie znajdzie :dance:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 12:41

Mój (nowy) avatar przedstawia oko kobiety, a w oku oczywiście - herb Juve.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 18:44

pan Zambrotta pisze:Moje avatary zawsze przedstawiały Gianlukę Z. Miałem ich kilka - chyba z 5. Niestety, nigdy nie mogłem się zdecydować, jaki wybrać. A mnowomiejsky zawsze zabierał najlepsze avatary z Internetu :P . Pamiętam, jak raz szukałem chyba z 4 godziny fajnego zdjęcia Zambrotty. Skończyło się wszystko fiaskiem. A następnego dnia mnowomiejsky znalazł kolejną "perełkę"...nawet nie wiecie jaki byłem wnerwiony :lol: .
Skąd ja to znam :wink: . W dodatku warto zwrócić uwagę na to, że mnowomiejsky'ego zawsze cechowały doskonałe avatary.

W związku z tym, że już dwie osoby pytał się mnie co przedstawia mój avatar (choć Mateusszek może już tego nie pamiętać :wink: ), postanowiłem o tym tutaj napisać, aby uniknąć podobnych pytań w przyszłości.

W moim avatarze widnieje fiński skoczek narciarski Matti Hautamäki, a zdjęcie zostało wykonane 20.03.2005 podczas zawodów w
Planicy
, na największej skoczni świata. Do tego dni rekord w długości najdłuższego skoku należał właśnie do Mattiego i wynosił 231 metrów (ustanowiony, jak większość, na tej skoczni). W pewien słoneczny, niedzielny ranek, podczas treningu rekord pobił Björn Einar Romören z Norwegii, który skoczył 234,5 metra, a już w czasie konkursu, podczas drugiej serii Matti poprawił jego osiągnięcie o jeden metr zostając nowym rekordzistą świata. Skaczący po nim Romören wylądował na 239 metrze, a do historii przejdzie również skok na odległość 240 metrów Janne Ahonen, który jednak nie ustał swojej próby i za rekordzistę uznaje się Norwega. Szkoda, że wówczas Adam Małysz nie był w najwyższej formie :roll: . Nie byłem osobiście w Planicy, po prostu spodobał mi się ten konkurs i chciałem wynagrodzić to jakoś uczestnikom i postanowiłem zrobić sobie avatar z jednym z nich.

Chciałbym jeszcze wspomnieć o avatarze Marcina-IRONKA przedstawiającym ruszającą się perksuję (pamięta to jeszcze ktoś?). Dla mnie jest to symbol starego forum :roll: .


:roll:
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 11:15

Fajnie jakby wypowiedzieli sie w tym temacie koledzy białas oraz tomcatmi6. Musze przyznac, ze ciekawia mnie ich avatary :P
A tak na marginesie: ciesze sie, ze temat sie przyjal :)


gloria_victis

Szczakowianin
Szczakowianin
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2005
Posty: 77
Rejestracja: 21 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 11:48

Natomiast mój jakże wspaniały avatar przedstawia kota z wystawionym jęzorem. Zwierze szczerzy się, pokazując swoją miłość do Juventusu, która jest wielka, szczera i niezmienna. Proszę też zwrócić uwagę na kolory. Jest to stare kocisko więc czerń nieco wyblakła w szarość. Ale kiedyś był białoczarnym juventinho.

Pozdrawiam.


"Chciałbym umrzeć na kiłę" Wojciech Jaruzelski
"Szkoda, ze Wojciech Jaruzelski nie umarł na kiłę w 68" Teodor Biegin
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 12:23

ja szczerze powiedziawszy długo zastanawiałem się nad tym, co ma być na moim avatarq :think: pomyślałem, że MUSI to być Alex, ale nie taki zwyczajny :wink: "mój" Alex robi zdeczka zszokowaną minę śledząc obrót sprawy Calciopoli (i chyba nie tylko on :? ) na czasie avatar 8)


ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 13:19

Ziomki i Przyjaciele ....BTO ,,.....3De na zawsze...!!!

OGÓLNIE ...ZIP...


GRANDE JUVE
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 14:40

Mój avatar przedstawia ilość wygranych przez Juventus mistrzostw Włoch :D Jest ich całe 29 :happy:
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2006, 13:06 przez Robert 10, łącznie zmieniany 1 raz.


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 16:51

Jako ze zostalem wywolany do tablicy :P opowiem troche o moim avatarze. Znalazlem go przez przypadek bodajze na joemonster i bardzo mi sie spodobal, odkrylem ze pochodzi on ze strony www.orlyowl.com czy cos w tym stylu, byly am wlasnie zdjecia sow z roznymi podpisami ( omg, rotfl itp). Po prostu spodobala mi sie ta sowa i wyraz jej dzioba. Planuje zmienic avatar niebawem na jakis podobny.
Jak widac ten avatar nie ma jakiejs specjalnej mrozacej krew w zylach historii ani ukrytego znaczenia, ot tak mi sie spodobal;P
pozdr


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 17:28

DamKam pisze:Fajnie jakby wypowiedzieli sie w tym temacie koledzy białas oraz tomcatmi6. Musze przyznac, ze ciekawia mnie ich avatary :P
A tak na marginesie: ciesze sie, ze temat sie przyjal :)
mówisz i masz :prochno:

co do moich avatarów, to przez długi okres miałem avatar z podstawowych jakie są na fotum. pewnie każdy kojarzy godło w barwach Włoch z liczbą 27 i czerwony napis "Juventus" poniżej. po zdobyciu 28. tytułu zmieniłem avatar na... no właśnie. nie pamiętam na co :/ a obecny avatar wstawiłem po tym, jak ktoś na gadu przesłał mi kilka avatarów w postaci*jpg i *gif. ten obecny mi się spodobał i postanowiłem go wstawić w profilu. nie jest to jakaś aluzja czy nawiązanie do czegoś a spontaniczna decyzja. widać na nim to, co widać, czyli dwójka ufoków (?), które... :D na chwilę obecną nie noszę się ze zmianą, ale gdy będę zmieniał avatar, to raczej nie będzie związany z piłką nożną...

swoją drogą, wielu użytkowników poznaje się po avku, nawet nie trzeba widzieć nicka. do wielu już się przyzwyczaiłem.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 18:06

A propos avka białasa to jakiś rok temu miałem identyczny. Jednak już po kilku godzinach pewien z administratorów usunął mi go ponieważ ten ponoć łamał regulamin :prochno: Jak widac ludzie się zmieniają i do avatara białasa nikt już nie ma zastrzeżeń :D

ps. żeby nie było, że się czepiam bądź próbuje wymusić na modach jakieś decyzje. Broń Boże. Tak po prostu mi się to przypomniało kiedy spojrzałem na ten miły avatar ;)


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 18:56

Mój avatar to nic innego jak okładka płyty mojego ulubionego zespołu FRONTSIDE :) polecam zwolennikom cięższych brzmień.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 19:25

Można powiedzieć, iż mój avatar jest świeżo upieczony, ponieważ powstał dopiero wczoraj. Przedstawia on Bojinova, który oddaje strzał z przewrotki. Jak widać reprezentował on jeszcze barwy Lecce.

Pomysł na niego wziął mi się w bardzo prosty sposób - mój poprzedni był bardzo nieaktualny. Nie ma on jakiegoś głębszego znaczenia - po prostu jest :)


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 20:30

Gdy zaczynałem z forum, jeszcze w 2003 roku miałem avika z Buffonem z tych obrazków które dostepne były na JP, choć na początku nie wiedziałem jak sobie go ustawić :) Potem zmieniłem na taką żółtą emotke w okularach, później na zdjęcie czarno białe zdjęcie Alexa. I tak jakoś przez prawie cały pierwszy rok gdy na JP pisałem wyłącznie z cafe. Po otrzymaniu stałego łącza w domu w galerii gdzieś na stronie o Kaziu zupełnie przypadkowo znalazłem mój obecny avatar. I mam go do dziś i długo długo długo jeszcze będe miał, przyzwyczaiłem się do niego, zresztą myślę że nie ja jeden.
Chyba nie musze tłumaczyć dlaczego do avika wybrałem mojego ulubionego "człowieka od muzyki" :)
A pierwszym któy skomentował mój wybór obrazka był bodajże UlTrAs któy napisał coś w stylu: "leniup skąd ja znam tą morde" :smile:


Obrazek
ODPOWIEDZ