Serwis SMS - pytania, problemy, uwagi!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 14:18

Wielu z Was,uzytkownikow JuvePoland wspiera nasza strone poprzez inwestowanie w serwis sms.
Byl okres kiedy to usluga ta nie spelniala Waszych oczekiwan, chcialbym sie dowiedziec jak teraz to wyglada.
Czy informacje ktore sa Wam podawane przez ostatnie 2/3 tygodnie spelniaja Wasze oczekiwania ? Czy sa jakies niedociagniecia na ktore chcielibyscie zwrocic uwage,czy coś Was odpycha,cos jest nie tak ?
Obecnie glownymi informacjami sa transfery,wyniki spotkan + wydarzenia 'ekstra' :wink: Czy to Wam odpowiada ,moze wzbogacilibyscie ten serwis o jakies dodatkowe informacje ?

Inwestujecie w to swoje wlasne pieniadze,dlatego tez powinniscie miec jakis wplyw na calokształt wygladu tej uslugi.
Czekam na Wasze opinie,uwagi i propozycje.
Ostatnio zmieniony 01 lutego 2009, 02:17 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 14:38

Nie wiem czy dobrze mówie, ale ja serwis sms miałem koło 2 miesięcy. Narzekać na to nie mogłem. Tylko czasami był taki okres, że 2 tygodnie nie było żadnej informacji.

Obecnie nie mam kasy na koncie. Chętnie jeszcze raz bym zainwestował, ale skąd wezjme pieniądze? :smile: Dobry interes z tymi smsami szkoda, że trzeba na to wydawać kase. Ale wkońcu wszyscy wspieramy Juvepoland by uzbierać bodajże na serwer :)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Pawlinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 58
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 15:24

jeszcze chyba tylko jutro dostane sms'a i skonczy mi sie usługa
btw raz jako jedna wiadomosc dostałem 3 esy no nic ale czego sie nie robie dla JP i szkoda ze tak mała czesc idzie z tego na stronke :angry:


Jedno miasto Jeden klub WIELIM SZCZECINEK
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 16:44

Serwis SMS uległ poprawie, teraz przychodzi nawet parę SMSów dziennie, na początku jak go zamówiłem było z tym gorzej, zdarzały się dni bez żadnych wiadomości, ale może to dlatego, że nic ciekawego się nie wydarzyło :think:

A skoro mowa o propozycjach to mam jedną. Kiedyś jak istniała strona futbol.pl można było na niej zamowić relację live z meczu tzn. przysyłali SMSa po każdej bramce, a także na koniec pierwszej połowy i meczu.
Może i Wy spróbowalibyście coś takiego uruchomić. Wiem, że pewnie zależałoby to w dużej mierze od liczby zainteresowanych, więc może wartoby zorganizować jakąś sondę na ten temat.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 02:48

Z usługi sms korzystam od bodajże miesiąca i muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się taka opcja :) . Początkowo faktycznie nie spełniała ona moich wymagań :smile: i nawet myślałem, że coś Wam się zwaliło, ponieważ kilka dni nie otrzymywałem żadnych wiadomości. Na szczęscie po jakimś tygodniu uległo to znacznej poprawie i teraz nie mogę narzekać :) . Jeśli chodzi o jakieś niedociągnięcia to przyznam, że nie zauważyłem żadnych. Na koniec tylko powiem/napisze, że dalej mam zamiar korzystać z tej usługi (własnie zamówiłem kolejny pakiet) :) .


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 18:12

farmer16 pisze:Tylko czasami był taki okres, że 2 tygodnie nie było żadnej informacji.
Tak jak pisalem, serwis ten ruszył 'pełną parą' dopiero jakieś 3 tygodnie temu. Wcześniej faktycznie, zdarzało się tak, że przez tydzień/dwa/trzy nie było żadnych sms'ów. Obecnie moze sie zdarzyc,ze sms'ow nie bedzie przez najwyzej pare dni,co jest oczywiscie uzaleznione rowniez od tego, co sie faktycznie dzieje wokół Juventusu.Chyba lepiej,zeby wysylane były konkretne informacje zamiast plotek transferowych rodem z onetu ?
farmer16 pisze: Ale wkońcu wszyscy wspieramy Juvepoland by uzbierać bodajże na serwer :)
:) Tak,pieniadze ktore wplywaja z tego serwisu sa przeznaczane na serwer.
Pawlinio pisze:btw raz jako jedna wiadomosc dostałem 3 esy
Jakies szczegoly mozesz podac ?
Pawlinio pisze:szkoda ze tak mała czesc idzie z tego na stronke :angry:
No coz,rowniez chcielibysmy zeby wiecej bylo dla JP ...
Ale jesli Ci to przeszkadza to zawsze mozesz dokonac przelewu bankowego na nasze konto uiszczając dużo wiekszą kwote :D :wink:
madmo pisze:A skoro mowa o propozycjach to mam jedną. Kiedyś jak istniała strona futbol.pl można było na niej zamowić relację live z meczu tzn. przysyłali SMSa po każdej bramce, a także na koniec pierwszej połowy i meczu.
Ciekawa propozycja. Jak tylko przemyslimy sprawe,zostaniecie poinformowani o naszej decyzji.
El Mass-turbo pisze:Na koniec tylko powiem/napisze, że dalej mam zamiar korzystać z tej usługi (własnie zamówiłem kolejny pakiet) :)
Bardzo nas to cieszy :)


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 13:24

Witam, ja kiedyś jak jechałem do Babci na wieś zamówiłem sobie ten przydatny serwis byłem bardzo zadowolony, tylko szkoda ze te info są w takim skrócie, ale wiem że ogranicza Was 160 znaków. :)
Teraz wyjeżdżam za granice i stąd moje pytanie, czy jak będę poza granicami naszego zacnego kraju, to nadal będę otrzymywał newsy na komórkę?
Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo niebawem wyjeżdżam :-D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2006, 14:14

Kiedy wyjezdzasz? Bo informacje o tym bedziemy mogli dopiero uzyskac w srode (po długim weekendzie).


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 15:31

Czy serwis SMS dalej będzie prowadzony w takim stylu? Tzn. informacje będą hurtowo dostarczane z całego tygodnia?


:roll:
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 18:10

Diego pisze:Czy serwis SMS dalej będzie prowadzony w takim stylu? Tzn. informacje będą hurtowo dostarczane z całego tygodnia?
Nie, beda wysylane codziennie,chyba,ze nie bedzie sie nic znaczacego dziać.

Serwis ostatni czasy nawalal,czesto nie bylo mozliwosci wysylania sms'ow w taki sposob w jaki bysmy tego chcieli. Czesto nie mozna bylo wysylac sms'ow,stad tez owe hurtowe informacje.

Zwazajac na to,ze wielu ludzi,ktorzy zapisują sie do systemu robi to gdy wiedza,ze nie beda mieli przez dluzszy czas dostepu do internetu,zdecydowalismy sie 2 czy tez 3 razy zrobic taki hurt.

Od wczoraj system jest juz w 100% sprawny. Wiecej takie cos sie nie powtorzy.

Jesli moje slowa nie beda mialy pokrycia z rzeczywistoscia .... zwracamy pieniądze.


Oczywiscie dalej czekamy na Wasze uwagi i sugestie dotyczace tej uslugi.
Dzieki za zainteresowanie :)


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 18:20

Siewier pisze: Oczywiscie dalej czekamy na Wasze uwagi i sugestie dotyczace tej uslugi.
Dzieki za zainteresowanie :)
tak, z pewnością czekacie.
wycieliście mój post.
bo co ? nie podobało się, to co napisalem ?
to jeszcze raz napisze:

NIE JESTEM ZADOWOLONY Z SERWISU !

zapisalem sie do serwisu, bo chcialem mieć informacje NA BIERZĄCO !
a nie po tygodniu :snooty: :|

mam nadzieje, ze dotrzymacie słowa i rzeczywiście zwrócicie kase, jak będzie tak dalej z tymi "świezymi" newsami :/

aha, nigdy już wiecej nie wyśle sms'a, żeby takie śmiecie otrzymywac.

jeszcze jedno: w ogóle nie umiecie pisać tych wiadomości. zamiast krótkich zwrotów chcecie nabić więcej smsów i używacie sformułowań: "tymczasem" i takie tam ...
nie powinniscie pisac "ładnie" tylko krótko, zwięźle i węzłowato.
Ostatnio zmieniony 03 października 2006, 18:22 przez Tigmar, łącznie zmieniany 1 raz.


Maselko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 81
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 18:21

Przepraszam za to pytanie, pewnie glupie... ale jak mozna wykupic ta usluge bo nie mgoe nigdzie znalezc nic o tym... z gory dzieki za informacje... ;)


Szczecin pozdrawia... ;)
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 18:38

Tigmar pisze:wycieliście mój post.
bo co ? nie podobało się, to co napisalem ?
Chyba Ci sie cos przysnilo.
Tigmar pisze: chcialem mieć informacje NA BIERZĄCO !
a nie po tygodniu :snooty: :|
Na bieżąco raczej nigdy nie bedziesz dostawal informacji. Nie jest to mozliwe,zebys dostawal za kazdym razem info pare minut po tym jak ukaze sie ono w internecie.
Jesli chodzi o owe hurtowe informacje o ktorych pisal Diego,to juz napisalem wszytko na ten temat.Przepraszamy.

Tigmar pisze:mam nadzieje, ze dotrzymacie słowa i rzeczywiście zwrócicie kase
Oczywiscie,ze dotrzymamy.Z tym,ze raczej nie bedzie ku temu okazji.
Tigmar pisze:jeszcze jedno: w ogóle nie umiecie pisać tych wiadomości. zamiast krótkich zwrotów chcecie nabić więcej smsów i używacie sformułowań: "tymczasem" i takie tam ...
nie powinniscie pisac "ładnie" tylko krótko, zwięźle i węzłowato.
Jedni chca miec zwiezle informacje,innym zaś to nie pasuje.
Moze doszlibysmy do porozumienia gdyby wiecej osob zainteresowanych sms'ami sie wypowiadalo.

Maselko pisze:Przepraszam za to pytanie, pewnie glupie... ale jak mozna wykupic ta usluge bo nie mgoe nigdzie znalezc nic o tym... z gory dzieki za informacje... ;)
Czytaj


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2006, 13:59

Sytuacja z serwisem SMS zmieniła się po dzisiejszej rozmowie z Martinem diametralnie.
Jestem bardzo mile zaskoczony Waszą postawą.
Zapewniliście mnie, że takie problemy się już nie powtórzą i może jestem teraz znowu naiwny, ale uwierzyłem Wam.

Gest na pewno miły i cieszy.

Pozdrawiam.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2006, 20:50

Mam małe pytanie, czy za serwis SMS odpowiada jedna osoba czy kilka, a jak kilka to czy one się ze sobą komunikują?
Dzisiaj dostałem dwa smsy:

Pierwszy, godzina 17:20

"Lekarze szacuja, że Zanetti bedzie musial pauzowac ok 6 tygodni. Miesien prawego uda nie zostal zerwany tylko mocno naciagniety. Dokladne badania przejdzie dzisiaj"

Drugi, godzina 17:39

"Kontuzja Cristiano Zanettiego nie jest tak powazna jak sadzono. Zamiast dwoch miesiecy, leczenie potrwa dwa trzy tygodnie"

Z kolei ten news na stronie głównej jest zgodny z pierwszą wiadomością, a ten z drugą, ale skoro zamieszczono go o 14:20 to chyba można było ustalić wspólną wersję?
Oba smsy są na ten sam temat, wysłane w niewielkim odstępie czasu, ale różnią się, co wprowadza pewien chaos. Stąd właśnie powyższe pytanie o wzajemne informowanie się przez osoby odpowiedzialne za serwis o przesłanych wiadomościach.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2006, 20:58 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany