O moderatorach

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 15:13

railis pisze:
juveluck pisze:Wlasnie odbylem rozmowe z Martinem, po ktorej doszlismy do wniosku, ze postaram sie stosowac do regulaminu. Mimo, ze swojej postawy nie zmienie w sytuacjach kontrowersyjnych poprostu nie zabiore glosu.
No ale czytając pierwszy post w tym temacie, to chyba chodzi o to że tam kilka razy nabiłeś (ja nic nie wiem) a nie że jesteś kontrowersyjny. Autor dyskusji miał pretensje o nieegzekwowanie regulaminu, więc co do kontrowersyjności to to jest inna sprawa (niekoniecznie zła). Więc ja kontrowersyje odpowiedzi nie uważam za złe.


A tak Off Topic. Czy wiedzieliście, że wczoraj był Światowy Dzień Admina? Tak więc do nich życzenia, żeby z okazji swoich świąt nie dostawali kwiatków, bo przecież one nie dają się wypić :P.
To, ze napisalem iz nie moge doczekac sie relacji na TS to nie nabicie tylko wyrazenie gorliwego oczekiwania, ze ironiczne to inna sprawa. Tak samo napisanie, ze cos jest juz za 4 godziny nie uwazam za nabicie. Grupa ktora tutaj wytoczyla mi mala wojne ma do mnie pretensje o co popadnie i kazdy post jest dobry, zeby powiedziec jaki to juveluck jest zly. Coz, tak jak napisalem wyzej, postaram sie stosowac do regulaminu, badz wogole nie wypowiadac zeby te (i inne) osoby nie mialy zastrzezen pod moim adresem. 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 16:03

Martin pisze:No to moze czas na mnie.
Sorki, ze tak pozno reaguje, ale ostatnio (mimo urlopu naprawde mam mało czasu, zresztą nieważne).
Sprawa juvelucka nie narodzila sie wczoraj czy przedwczoraj. Sprawa ta ciagnie sie od kilku miesiecy i kwestia "nabijania" czy pisania tego czy owego przez niego to chyba jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jakie są z nim zwiazane. To tak zeby tylko naswietlic powage problemu i sposob w jaki do niego podchodzimy.
Czas reakcji w tej sprawie nie ma takiego znowu znaczenia, jako ze sam piszesz ze to nie jest kwestia ostatnich dni, tylko problem drugotrwaly. Piszesz o powadze problemu i sposobie w jaki do niego podchodzicie... chcialbym wiedziec co sie stanie gdy po raz kolejny juveluckowi cos odwali i zacznie nabijac/lamac regulamin?
Faktycznie juveluck przesadza. I tym razem, skoro Wy, userzy, zareagowaliscie to nie pozostaje nam nic innego jak wziac sie powaznie za ten problem. Dajcie nam pare dni na obgadanie tej sytuacji, na wyjasnienie w rozmowie wszelkiego za i przeciw. Wkrotce napiszemy Wam co z tego wyniklo.
Milo ze przyznales racje, szkoda ze dopiero zauwazyliscie ten problem jak zwrocilo sie na to uwage, mam nadzieje ze to co mowiliscie przez ten dzien wejdzie w zycie i nie bedzie sytuacji ze mod nagminnie i bezkarnie lamie regulamin. Juveluck juz napisal co z tego wyniklo, niezbyt mnie to przekonuje ale to Wasza decyzja, ciesze sie jedynie z tego ze ten problem nie zostal olany.
juveluck pisze:Ze tez wam sie chce tyle o mnie pisac Razz Ktos tu napisal, ze niby jestem modem na sile. Nigdy w zyciu, wczesniej przedstawilem tylko pewna sytuacje, a bycie modem na forum jest dla mnie duzym wyroznieniem.
wczesniej pisales cos w tym stylu:
Co do funkcji moderatora, to ostatnio z niej zrezygnowalem i zostala mi ona przywrocona niemal na sile. Tak wiec wychodzi na to, ze macie pecha i bedziecie musieli znosic juvelucka moderatora. Biedactwa... rotfl A jezeli mnie pozbawia funkcji, no to coz trudno, bede mial pelna swobode Cool nawet kosztem ewentualnych kartek.
Nie uwazasz ze w swietle Twoich poprzednich deklaracji, to co napisales o wyroznieniu z bycia modem brzmi troche zalosnie i smiesznie? Zwroc uwage na wytluszczony tekst, da Ci to odpowiedz kto "tu napisal ze jestes modem na sile".
Jestem kontrowersyjny ? macie pecha... Nie mam zamiaru byc na forum inny niz w zyciu codziennym. Co sie dalej stanie zemna to prawdopodobnie decyzja Martina, nie wazna jak bedzie nie zmienie sie...
Bardzo wygodne i latwe wyjscie, zrzucic na kogos odpowiedzialnosc za swoje idiotyzmy. Bo w koncu nie Tobie zalezy na poziomie forum, wiec mozesz miec to gdzies. Gratuluje podejscia.
EDIT: Wlasnie odbylem rozmowe z Martinem, po ktorej doszlismy do wniosku, ze postaram sie stosowac do regulaminu. Mimo, ze swojej postawy nie zmienie w sytuacjach kontrowersyjnych poprostu nie zabiore glosu.
Po tym co wyzej napisalem nie wierze ani w jedno slowo o Twojej poprawie, sadze ze pisales takie cos bo musiales i watpie aby cokolwiek dalo w Twoim przypadku. Jak bedzie czas pokaze chetnie pogratulluje zmiany i samozaparcia jak nie zlamiesz regulaminu.
To, ze napisalem iz nie moge doczekac sie relacji na TS to nie nabicie tylko wyrazenie gorliwego oczekiwania, ze ironiczne to inna sprawa.
Moglbym Ci podac kilka tak dziecinnych i beznadziejnych "wytlumaczen" przy kazdej kartce ktora zarabiaja zwykli userzy na tym forum, jesten calkowicie przekonany ze zwykly uzytkownik za to by dostal zolta kartke. Wiec z laski swojej nie wciskaj takich bzdur, bo takimi wytlumaczeniami tylko sie pograzasz, przynajmniej w moich oczach.
Grupa ktora tutaj wytoczyla mi mala wojne ma do mnie pretensje o co popadnie i kazdy post jest dobry, zeby powiedziec jaki to juveluck jest zly.
Nie jestem grupa ani zadnej nie reprezentuje, po prostu mialem juz dosc tego ze mozesz lamac regulamin jako moderator bezkarnie i nagminnie. Dlatego tez zwrocilem na to uwage, jesli piszesz ze "kazdy post jest dobry, zeby powiedziec jaki to juveluck jest zly" to chyba cos w tym jest i wypadaloby sie troche zastanowic.
Coz, tak jak napisalem wyzej, postaram sie stosowac do regulaminu, badz wogole nie wypowiadac zeby te (i inne) osoby nie mialy zastrzezen pod moim adresem. Cool
Mam nadzieje, ale szczerze w to watpie.

pozdr


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 16:08

tomcatmi6 pisze:
juveluck pisze:Ze tez wam sie chce tyle o mnie pisac Razz Ktos tu napisal, ze niby jestem modem na sile. Nigdy w zyciu, wczesniej przedstawilem tylko pewna sytuacje, a bycie modem na forum jest dla mnie duzym wyroznieniem.
wczesniej pisales cos w tym stylu:
Co do funkcji moderatora, to ostatnio z niej zrezygnowalem i zostala mi ona przywrocona niemal na sile. Tak wiec wychodzi na to, ze macie pecha i bedziecie musieli znosic juvelucka moderatora. Biedactwa... rotfl A jezeli mnie pozbawia funkcji, no to coz trudno, bede mial pelna swobode Cool nawet kosztem ewentualnych kartek.
Nie uwazasz ze w swietle Twoich poprzednich deklaracji, to co napisales o wyroznieniu z bycia modem brzmi troche zalosnie i smiesznie? Zwroc uwage na wytluszczony tekst, da Ci to odpowiedz kto "tu napisal ze jestes modem na sile".
Nie znasz okolicznosc sytuacji w ktorej funkcja moderatora zostala mi zwrocana jak to napisalem na sile, dlatego nie jestes w stanie wypowiedziec sie w tej kwesti. Sama funkcja tak jak pisalem jest wyroznieniem, jednak wtedy chodzilo o cos zupelnie innego. Tak wiec jezeli nie wiesz, to prosze nie prowokuj.
tomcatmi6 pisze:
EDIT: Wlasnie odbylem rozmowe z Martinem, po ktorej doszlismy do wniosku, ze postaram sie stosowac do regulaminu. Mimo, ze swojej postawy nie zmienie w sytuacjach kontrowersyjnych poprostu nie zabiore glosu.
Po tym co wyzej napisalem nie wierze ani w jedno slowo o Twojej poprawie, sadze ze pisales takie cos bo musiales i watpie aby cokolwiek dalo w Twoim przypadku. Jak bedzie czas pokaze chetnie pogratulluje zmiany i samozaparcia jak nie zlamiesz regulaminu.
To juz jest twoj problem. Musiec to ja nic nie musialem. Jezelibym nie chial nie napisalbym.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 16:31

Nie znasz okolicznosc sytuacji w ktorej funkcja moderatora zostala mi zwrocana jak to napisalem na sile, dlatego nie jestes w stanie wypowiedziec sie w tej kwesti. Sama funkcja tak jak pisalem jest wyroznieniem, jednak wtedy chodzilo o cos zupelnie innego. Tak wiec jezeli nie wiesz, to prosze nie prowokuj.
Sam napisales to co widac wyzej, wiec nie mow mi ze nie jestem w stanie sie wypowiedziec, jesli Twoje slowa sa sprzeczne ze soba. Nie prowokuje, tylko wyrazam wlasne zdanie, bo jesli nagle zaczynasz odwracac kota ogonem to nie mam zamiaru Ci wierzyc w jakakolwiek deklaracje z Twojej strony.
To juz jest twoj problem. Musiec to ja nic nie musialem. Jezelibym nie chial nie napisalbym.
Tu sie mylisz, to nie moj problem, bo akurat to czy bedzie tu wysoki poziom wypowiedzi czy niski nie zalezy odemnie a staranie sie aby byl jak najwyzszy nie jest moim obowiazkiem. Chcialem tylko zwrocic uwage na to ze jesli tak bedzie wymierzana sprawiedliwosc, to napewno nie odbije sie pozytywnie na poziomie forum. Ale to juz sprawa moderatorow i adminow.
pozdr


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 16:41

A ja uważam że cała ta rozmowa to wiele hałasu o nic.Rozumiem, gdyby Juveluck kogoś wyzywał, ale on nie robi niczego strasznego.Łamie regulamin ... dla mnie to jego sprawa.Póki nikogo nie obraża i.t.d. po prostu mogę nie zwracać uwagi na jego posty.Rozumiem że inni mogą brać z niego przykład itd.Ale póki nie ma takiego przykładu to nie jest argument.
A teraz z innej beczki.Zamiast pisać taką ilość zbędnych postów wzięli byśmy się za kibicowanie, poszerzanie wiedzy o Juve czy coś innego.
Zobaczcie, Juveluck kibicuje Juventusowi, Wt kibicujecie Juvetusowi, po co się kłócić ?
Czy On przeszkadza wam w kibicowaniu ? Mnie nie.
Poza tym po co pisać że nie wierzy się w zadne słowo Juvelucka ?
Obiecał że będzie się starał nie łamać regulaminu i tyle narazie wystarczy.Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu a czepiać możecie się jak jeszcze raz ów regulamin złamie.

Aha, jeżeli komuś tu bardzo źle i chce sprawiedliwości - nikt tu nikogo na siłę nie trzyma


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 17:17

widze ze sprawa się juz (jako tako) wyjaśniła, ale i tak chcę cos powiedzieć :D
śledzę ten temat i na początku byłem w 100% za tomcatmi6, wiedziałem o co mu chodzi, rowniez nie podobało mi się to, iż jedni za byle "coś" dostają kartki/bany a juveluck robi sobie co tylko mu sie podoba, nie spotyka go kara, i jeszcze sie nie potrafi przyznac do błędu
po pewnym czasie (od oświadczenia juvelucka, w którym to mowi, że się poprawi) sprawa mnie zaczyna śmieszyć, a dokładniej zachowanie tomcatmi6. Nie wiem już o co ci (tomcatmi6) chodzi, myślę, że zalozenie tego tematu wiązało się z tym, że chciałes usłyszec, jakies zapewnienia od juvelucka, gdy je usłyszałes mowisz ze one cie nie interesują, bo juveluck nie jest w stanie ich spełnić. Mam pytanko, tomcatmi6 - czy ty jestes jakims prorokiem? czy jakims magiem?
myslę, ze twoja reakcja na oswiadczenie juvelucka odstraszyła od ciebie pare osób ( w tym mnie)
Podsumuje to tak: dobrze ze nagłosniłes sprawę, dobrze ze admini i modzi zajeli sie tym problemem i wreszcie- dobrze ze sam juveluck napisał, ze POSTARA sie poprawić. Nie podoba mi się jednak twoje pozniejsze zachowanie, w którym starasz sie byc rycerzem-prorokiem i mowisz "za wczas" - ja wierzę w to co powiedział juveluck, a jak jakims sposobem się to nie sprawdzi to wtedy mozesz go za to skrytykowac, a puki co lepiej siedz cicho, jak masz mowic na juvelucka o czymś czego jeszcze nie zrobił

pozdro


Obrazek
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 19:15

mil015
Stwierdzając, że mu wierzysz, że on to zrobi stwierdzasz że się poprawi. Działanie istnie prorocze. Wiec Twoje zdanie i jego działa w ten sam sposób, ktory przy okazji krytykujesz.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:31

mil015 pisze:dobrze ze sam juveluck napisał, ze POSTARA sie poprawić.
yhy... POSTARA... ale ciekawe co z tego starania wyjdzie:/ poczekamy - zobaczymy


Sky is the limit!
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:33

No wiec wlasnie... Poczekamy, zobaczymy. Po jaką cholere sie teraz tu zastanawiac co z tego bedzie i czy juveluck jest szczery w tym co napisal? Jak dla mnie sprawa została wyjasniona i temat do zamkniecia.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:44

Gregor del Ptasior pisze:No wiec wlasnie... Poczekamy, zobaczymy. Po jaką cholere sie teraz tu zastanawiac co z tego bedzie i czy juveluck jest szczery w tym co napisal? Jak dla mnie sprawa została wyjasniona i temat do zamkniecia.
Poczekaj, poczekaj...niech sie nasi modzi nie mecza tak szybko z zamykaniem tego topic'u bo moze nieglugo znow sie przyda... :prochno:


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:50

Jak sie przyda, to sie założy na nowo !!!! W takim razie proponuje, żeby każdy użytkownik JP wszedł i zaczął robić tutaj sąd nad niegodziwym juveluckiem. Nie bronię go, bo mi się też nie podobają jego odzywki. Ale po cholere teraz każdy ma sie rozpisywać ??? Co to wnosi ??? Wam się nie da dogodzić !!! Jak gość pyskuje, to wszyscy narzekacie. Jak napisał, że już się uspokoi, to też jest źle !!! No to równie dobrze mógł Was zbesztać, jak to robił dotychczas. Efekt byłby taki sam.

Powtarzam. Temat do zamknięcia.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:57

Gregor del Ptasior pisze:Jak sie przyda, to sie założy na nowo !!!! W takim razie proponuje, żeby każdy użytkownik JP wszedł i zaczął robić tutaj sąd nad niegodziwym juveluckiem. Nie bronię go, bo mi się też nie podobają jego odzywki. Ale po cholere teraz każdy ma sie rozpisywać ??? Co to wnosi ??? Wam się nie da dogodzić !!! Jak gość pyskuje, to wszyscy narzekacie. Jak napisał, że już się uspokoi, to też jest źle !!! No to równie dobrze mógł Was zbesztać, jak to robił dotychczas. Efekt byłby taki sam.

Powtarzam. Temat do zamknięcia.
A czy mi tutaj chodzi o juvelucka? Po to ma sie rozpisywac bo to forum jest, a podstawowa zasada forum to wymiana pogladow, czy trzeba ci czegos wiecej?
Po co zakladac nowy, ja juz mam kolejna sprawe.
white_wolv dał mi ostrzezenie a kiedy ja chcialem go prze(kupić)błagać aby jakos to inaczej rozwiazac on nawet nie odpisal mi perfidnie odpowiadajac kilkaset pikseli nizej nie zwracajac na mnie uwagii... :prochno:


Skoro nie umiesz sie z kims dogadac,to juz Twoja wina.
Jesli masz jakiekolwiek zastrzezenia do jego pracy to zapraszam do mnie na pw lub gg.
/Siewier


Nie Siewier, chcialem tylko nieco rozluznic atmosfere w tym temacie bo strasznie nerwowo jest a wcale niepotrzebnie...:) Zlamalem regulamin i dostalem nalezyta mi kare za to, rozumiem... :ok:
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2006, 22:08 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 22:03

Szczerze mu sie nie dziwie, Ja mam cie za nabijacza. Kazdy temat jest twoj !


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 22:04

RuTeK pisze:Szczerze mu sie nie dziwie, Ja mam cie za nabijacza. Kazdy temat jest twoj !
A tego to ja nie kumam. Jakbyś mógł wyjaśnić :|


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 22:10

RuTeK pisze:Szczerze mu sie nie dziwie, Ja mam cie za nabijacza. Kazdy temat jest twoj !
Przepraszam, ale temat chyba nie odpowiedni na takie wyznania, co :?: To, ze wypowiadam sie od czasu do czasu na forum JP to chyba nic zlego, co? Od tego ono jest... :whistle:
A co do tego nabijacza, patrzac na ilosc moich i twoich postow to bardzo ryzykowne jest to, ze ty nazwales mnie nabijaczem... :naughty:

Jesli o nabijaniu mowa, to mamy przyklad w trzech powyzszych postach ;)
Nie kloccie sie, nie ma o co. /juventinha


EDIT

No przepraszam szanowną panią kierowniczke, ale RuTek chyba mnie obrazil, chcialem to zalatwic tutaj, szybko, bo potem znow jakies wyciagi rozmow z GG sie pojawią...

mnie nie przepraszaj, nie masz za co ;) /juventinha


Zablokowany