O moderatorach

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 14:57

Proponuje aby nie kasowac okmpromitujacych postow moderatorow jak im odbije szajba. Co zdazylo sie przed chwilka, rowniez wnosze aby moderatorzy tak jak inni uzytkownicy rowniez byli karani kartkami za nabijanie.
Chcialbym rowniez aby szanowny niebieski pan moderator juveluck dostal w koncu kartke za notoryczne lamanie regulaminu (podp. 2 f ) i nie doprowadzac do sytuacji gdy kasowane sa jego posty oby tylko nikt tego nie zauwazyl. Jak sie robi glupie rzeczy to nalezy ponosic odpowiedzialnosc, nie rozumiem dlaczego na forum maja byc rowni i rowniejsi, szczegolnie ze chodzi o pozycje moderatora, ktory ma dawac przyklad a nie uczyc bezmyslnosci.
pozdr
Jako zalacznik zamieszczam linki do postu juvelucka i mojego.

http://img451.imageshack.us/img451/4896/jp1ze4.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/2501/jp22re6.jpg


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 15:09

Posty usunąłem ja, nie dlatego, żeby coś zatuszować, tylko po prostu zapomniałem zamknąć tego tematu po tym, jak otworzyłem go, aby Rafał mógł napisać informację o relacji.

Moderatorzy nie będą karani żółtymi kartkami, natomiast mogą stracić swoją funkcję.


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 15:34

Czyli innymi slowy nic sie nie zmieni? Nie ma szans za poprawe, bo znajac zycie to predzej swiat stanie do gory nogami niz juveluck straci moda. W kazdym razie dzieki za odpowiedz. przypomne tylko ze drugi post juvelucka (ktory byl psany wczoraj i nie mpomyslalem aby go uwiecznic) rowniez zostal skasowany wraz z moim postem (nie pamietam juz nazwy tematu) i tamten post rowniez byl pisany w podobnym stylu co do tego ktory przedstawilem wyzej.

pozdr

EDIT:
Pokoj nazywal sie Trento-Juventus. Byl tam rowniez post mnowomiejskiego i kilku userow.

EDIT2:
swiergot pisze: tomcatmi6 napisał:
Czyli innymi slowy nic sie nie zmieni? Nie ma szans za poprawe, bo znajac zycie to predzej swiat stanie do gory nogami niz juveluck straci moda.


Czy ja napisałem niezrozumiale, że moderator może stracić swoją funkcję?
Napisales jak najbardziej zrozumiale, to co cytowales bylo moimi przemysleniami co do tego czy spelni sie to co piszesz, w co jak napisalem, watpie.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2006, 16:00 przez tomcatmi6, łącznie zmieniany 2 razy.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 15:49

tomcatmi6 pisze:Czyli innymi slowy nic sie nie zmieni? Nie ma szans za poprawe, bo znajac zycie to predzej swiat stanie do gory nogami niz juveluck straci moda.
Czy ja napisałem niezrozumiale, że moderator może stracić swoją funkcję?


Obrazek
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:05

tomcatmi6 pisze: znajac zycie to predzej swiat stanie do gory nogami niz juveluck straci moda
No nie jest wcale tak jak piszesz, jakiś miech temu stracił moda, ale chyba trwało to tylko przez noc bo rano było już po staremu, a świat nie stanął do góry nogami 8) btw post był oczywiście wykasowany

A skoro już jestem w temacie to ja mam taką sprawę żeby przy newsach był nick autora, bo czasem mam przeczucie, że niektórzy to za dużo nie robią a za to jedna osoba robi za trzy no i byłoby to takie wynagrodzenie za pracę wkładaną w stronę bo kasy nikt nie dostaje więc na taki mały drobiazg mógłby chociaż liczyć.
UlTrAs pisze: No i co z tego ? Co nam (zwykłym userowm) do tego ?
Widocznie akurat mi coś do tego, dlatego to ja a nie Ty napisałem posta o tym problemie.
UlTrAs pisze: Wyraził swoją opinię i tyle. A że opinia ta była lekko kontrowersyjna to już inna sprawa :>
Większosć postów czy komentów nagradzanych kartkami jest właśnie za opinie, jak ktoś pisze Milan/Juve/Inter to ch** to jest jego opinia, a że lekko dyskusyjna to już inna para kaloszy ^-^
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2006, 16:40 przez KINIEK, łącznie zmieniany 3 razy.


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:14

Mowilem o stracie moda, a nie o zniesieniu funkcji moderatora na 12 godzin. Jest pewna roznica, zreszta nie ma co gadac, wystarczy poobserwowac rozwoj sytuacji.
pozdr


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:15

KINIEK pisze:No nie jest wcale tak jak piszesz, jakiś miech temu stracił moda, ale chyba trwało to tylko przez noc bo rano było już po staremu
tomcatmi6 pisze:Mowilem o stracie moda, a nie o zniesieniu funkcji moderatora na 12 godzin. Jest pewna roznica, zreszta nie ma co gadac, wystarczy poobserwowac rozwoj sytuacji.
To była inna sytuacja.


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:17

KINIEK pisze:A skoro już jestem w temacie to ja mam taką sprawę żeby przy newsach był nick autora, bo czasem mam przeczucie, że niektórzy to za dużo nie robią a za to jedna osoba robi za trzy no i byłoby to takie wynagrodzenie za pracę wkładaną w stronę bo kasy nikt nie dostaje więc na taki mały drobiazg mógłby chociaż liczyć.
Na JP pracujemy przede wszystkich dla kibiców, również dla własnej satysfakcji, ale na pewno nie dla własnej sławy czy splendoru. Mieliśmy newsmana, który wprost zażądał nicka przy newsach, a kiedy odmówiliśmy odszedł. I moim zdaniem dobrze się stało, bo pokazał, że tu nie pasuje.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:19

KINIEK pisze:A skoro już jestem w temacie to ja mam taką sprawę żeby przy newsach był nick autora, bo czasem mam przeczucie, że niektórzy to za dużo nie robią a za to jedna osoba robi za trzy
No i co z tego ? Co nam (zwykłym userowm) do tego ?


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:22

Dokładnie popieram i podpisuje sie pod wypowiedziami Tomcatmi6-ego ( nie wiem czy dobrze odmieniłem ). Jeszcze wczoraj Ja dostałem karteczke za to ze nabiłem takiego samego posta jak omawiany przez nas Moderator. Pamietam gdzies idiotyczna sytuacje w której nasz Mod wypisał, ze nie było lepszej sytuacji w Calcio kiedy rozbil sie samolot z zawodnikami Torino.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:34

RuTeK pisze:Pamietam gdzies idiotyczna sytuacje w której nasz Mod wypisał, ze nie było lepszej sytuacji w Calcio kiedy rozbil sie samolot z zawodnikami Torino.
Nie mam zamiaru go bronić bo też byłem zszkowany jego słowami na temat wypadku piłkarzy Torino, ale za coś takiego raczej nikt nie dostałby kartki. Wyraził swoją opinię i tyle. A że opinia ta była lekko kontrowersyjna to już inna sprawa :>


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:47

Nie no ten temat jest odziany jakąś klątwą. Co rusz to afery. :lol:

Co do wypowiedzi Juvelucka, to ona chyba jednak powinna być zakwalifikowana jako obraza piłkarza, bo takie wyrażenie się, bardziej świadczy o nienawiści, niż jakiekolwiek wyzwisko.

Nie uważam jednak że powinien dostawać kartki. To jakie sprawia wrażenie to jest jego sprawa, a do niedostawania kartek ma chyba święte prawo. Jest chyba jedną z najwięcej robiących na stronie i poza nią (fanclub), więc chyba nie należy dawać mu kartek.

Wnioskując się na wypowiedziach niektórych userów, to chyba najlepiej będzie jak modzi i admini się sami zbanują, tylko nie wiadomo kto będzie pracował (po części) na stronie itp.


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:52

swiergot pisze: Mieliśmy newsmana, który wprost zażądał nicka przy newsach, a kiedy odmówiliśmy odszedł..
Rzucił taką propozycję, bo miał już dość bycia anonimem rypiącym newsy dla JP. Propozycja ta padła kilka miesiący temu, dostałem odpowiedź odmowną. Pracowałem dalej, odszedłem dwa tygodnie temu, bo nie miałem czasu dla JP, więc na GG Martin wyszedł z propozycją mojego odejścia. Nic mnie tu nie trzymało, więc odszedłem.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:03

railis pisze:Co do wypowiedzi Juvelucka, to ona chyba jednak powinna być zakwalifikowana jako obraza piłkarza, bo takie wyrażenie się, bardziej świadczy o nienawiści, niż jakiekolwiek wyzwisko.
Obraza jest karana kartką nie dlatego, że świadczy o nienawiści.
rafal005 pisze:Rzucił taką propozycję, bo miał już dość bycia anonimem rypiącym newsy dla JP.
Nie byłeś anonimem, Twój nick był w dziale kontakt (tak jak każdego innego "rypiącego" newsy, w tym np. mnie), byłeś na niebiesko w komentarzach, więc nie mów, że byłeś anonimem.
rafal005 pisze:bo nie miałem czasu dla JP, więc na GG Martin wyszedł z propozycją mojego odejścia.
Oj, nie ładnie kłamać. Nie zamierzam tutaj na forum wywlekać zapisów rozmów z GG, ale na pewno nie on wyszedł z taką propozycją.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:05

Nawet mi sie nie chce czytac waszych wypocin, jak by to napisal Venomik "żałosne" :lol: . Co do funkcji moderatora, to ostatnio z niej zrezygnowalem i zostala mi ona przywrocona niemal na sile. Tak wiec wychodzi na to, ze macie pecha i bedziecie musieli znosic juvelucka moderatora. Biedactwa... :rotfl: A jezeli mnie pozbawia funkcji, no to coz trudno, bede mial pelna swobode 8) nawet kosztem ewentualnych kartek.
RuTeK pisze: nasz Mod wypisał, ze nie było lepszej sytuacji w Calcio kiedy rozbil sie samolot z zawodnikami Torino.
To nie szlo tak, wiec jak nie wiesz to nie probuj cytowac, cwaniaczku. A fakt, ze druzyna sie rozpadla jest rzecza fajna, ze stalo sie to w taki czy inny sposob to juz nie moja wina. 8)
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2006, 17:10 przez juveluck, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany