Żenujące główne pomeczowe newsy

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Soulfly_Fanatic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2006
Posty: 45
Rejestracja: 23 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 16:42

Co to głównego newsa meczu werder-juve-Jest fatalny,kto to pisał.Jak by nie było Juve przegrało 3-2 ale tego typu komentarze to dziecinada.Od komentarzy typu "kompromitacja" itp biorą sie później fale podobnych komentów od ludzi którzy nie oglądali meczu,a zasugerowali sie newsem.Od pewnego czasu zauważyłem ze gdy juve niewygra na głównej stronie zawsze są komenty typu "słabe juve" lub "po bardzo słabym meczu".To wstyd ze newsmeni tak piszą.Nie można podać faktów z boiska,opisu akcji itp tylko lepiej dodać coś od siebie,bravo!
Odechciewa si zaglądać na stronke,zawsze w komentach wrzuty na zlatana,dp albo jeszcze kogoś,a teraz jeszcze w głównym newsie musze czytać coś podobnego.Wstyd. Każdy powinien sobie sam wyrobić zdanie na temat meczu oglądając go,a nie czytac newsa i pisać ze "capello musi odejść" a po drugim meczu ze wszystko jest super.Komentarze tego typu niepoparte spostrzerzeniami są w tragiczne, same one o was świadczą.
PLS Newsmeni zwródźcie na to uwage bo wg. mnie to nie wygląda ostatnio najlepiej.


Another Day Another Strike,Jumpdafuckup and Fight!
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 16:54

Zauważ że nic co nie miało miejsca nie jest opisywane... Kiedy już Juventus przegrywa to po takiej grze że szkoda gadac... Niestety taka jest prawda...


★ ★ ★
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:12

Zgadzam sie z założycielem tematu. Pozatym wszyscy by chcialei żeby Juventus tylko wygrywał ale to są tylko ludzie. 1 część sezonu idealna więc może sie zdarzyć pare tygodni gorszej formy. Mi sie nieraz wydaje że sie tu sami 13 latkowie wypowiadają. Kibic powinien być kibicem do końca. Bo co by było gdyby Juventus skończył sezon na 7 miejscu 3/4 z was zmieniła by upodobania. Rok temu było tak samo początek sezonu dobry wszyscy sie podniecali potem przyszedł kryzys i zaczeły sie bluzgi na niektórych piłkarzy , capello pół składu miała "wyp..." jak to pisali niektórzy a potem przyszło zwycięztwo z Milanem i już wszyscy kochali Capello i Del Piero. Uważam że większość z was nie ma nic wspólnego z kibicami.


Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:15

No, masz sporo racji w tym, co piszesz....
Też bym wolał, aby newsy były bardziej obiektywne (mimo, że niby nikt nie powiedział że nie mogą być one subiektywne :smile: )... Chętniej poczytałbym o przebiegu meczu niż taki komentarz, którym rzeczywiście mam wrażenie sporo osób bezmyślnie się sugeruje...

@ booyak: "Tak, ale to nie ma nic do rzeczy :smile:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:36

herr_braun pisze:@ booyak: "Tak, ale to nie ma nic do rzeczy :smile:
Właśnie że ma i to dużo... Czy przypadkiem nasze Juve nie grało wczoraj jak banda przypadkowo zebranych na ulicy ludzi? Mi się wydaje że tak więc czemu ktoś ma nie pisać w newsie o beznadziejnym poziomie którzy rzeczywiście zaprezentowała 11 Capello. To samo tyczy się innych meczów w których Juventus tracił punkty... Zawsze jest pisane że grali beznadziejnie bo tak własnie grali i dla mnie to właśnie jest obiektywizm...

PS. Jestem pewien że nikt z piszacych newsy czy też tych którzy krytykują Juve po słabych występach nie wymagają od piłkarzy 50 zwycięstw na 50 spotkań.

A żenujące jest to jak zaczynają się spory i wyzywania przez tak błachą sprawę...


★ ★ ★
diogenes87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2005
Posty: 16
Rejestracja: 07 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:45

Popieram autora postu. Chciałem zauważyć, ze news-y po słabszym meczu brzmią czasami jak cytaty z Apokalipsy. Wydaje mi się, że na stronie JuvePoland powinny się ukazywać komentarze wspomagające naszych piłkarzy tak mentalnie, a nie zwiastować końca wszelkich szans i nadziei na sukces.


kapec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:48

kazdy ma troche racji....a rozwiązanie problemu błache, poprostu niech forumowicze staraja sie unikac wypowiedzi za kilka minit po meczu kiedy jesczcze adrenalina nie opadla....emocje czasem daja gore nad rozumem, nie byl to dobry mecz ale nie bylo az tak tragicznie...musimy byc z klubem w kazdej chwili
forza juve!!!!!!!


Juventus - today, tommorow, always
Ładi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 13
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:54

News jest wedlug mnie calkowicie obiektywny bo to juz jest walka o mistrza w LM a nie jakas faza grupowa ,to co mialo byc najwazniejsze w tym sezonie w koncu! A postawa Juve-bez komentarza, moim zdaniem powinni trawe gryzc a nie olewac przeciwnika i przede wszystkim kibicow ktorzy czekali na ten mecz od jesieni praktycznie. Nie chodzi mi wcale o wynik tylko ogolnie o olewatorska postawe gwiazd Juve (i ciesze sie ze nie bylem na stadionie ,bo wybieralem sie poczatkowo do Bremy).Patrzylem wczoraj pewnie jak wiekszosc z nas na mecz Chelsea -Barca, i pomijajac wspaniala pileczke jaka grala barca, Chelsea jakos nie skladala broni grajac w 10 prawie 2/3 meczu,grala do konca ambitnie i mysle ze kibice nie maja do nich pretensji przegrali ale po walce,ambitnie do konca a nie jak flaki z olejem.


lopezonline

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 35
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:55

Równiez popieram autora wątku. Bez przesady nie da się wygrac KAŻDEGO meczu... Jasne że muszą się zdarzyć potknięcia, ale to nie koniec świata. A ostatnie newsy sa przejaskrawione, najpierw tragedia z Parmą, potem Huuuura optymizm po meczu z Interem, a teraz "poziom ligi polskiej" w meczu z Werderem... Czy Juve zawsze musi być albo boskie albo do bani ? Uważam, że pomimo faktu że to strona nieoficjalna nalżą się bardziej obiektywne opinie po meczowe, Fakt Juve grało słabo - ale werder zagrał bardzo dobre zawody, i grał do końca i za to szacunek mu sie nalezy. Doceniajmy rywali to nie jest tak że Juve przegrało mecz, to Werder go wygrał, gra się tak jak przeciwnik pozwala i tyle...
Ps. dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, czego i sobie i wam życze
Pps. Stronka poza tym jest zajo ;)


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 17:59

Każda drużyna ma w swojeje karierze fatalne momenty, takie jakie właśnie Juve doswiadczyło wczoraj. Juve przegrało i bedzie to bodziec mobilizacyjny do rewanżu i całych rozgrywek LM.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 18:12

ja się zgadzam z założycielem tematu ponieważ mówi on prawde... oglądałem mecz i wcale nie uważam iż jest to komptomitacja i wstyd... Juventus zagrał dobry mecz, stwarzał sobie okazje jednak popełnił 2-3 błędy po których padły bramki.... i wg. was te 2-3 błędy to jest wstyd i kompromitacja??!! zastanówcię się troche :angry: :/ ja nadal wierze w zwycięstwo Juventusu !! FORZA JUVE !! Noi Siamo Juventus !!


Sky is the limit!
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 18:16

Też uważam, że w pomeczowych newsach jest zbyt wiele emocji. Newsy na stronie, a szczególnie relacje pomeczowe itp. powinny być prezentowane nieco bardziej obiektywnie, a jeśli ktoś chce wyrazić swoje własne zdanie na dany temat, zawsze ma od tego opcję dodania komentarza. :wink:


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 18:35

A ja tutaj poprę autora tego newsa, mi się spodobał. Może nie jest w 100% obiektywny, ale mówi jak jest nie owijając w bawełne. Czy tylko mnie denerwuje że Capello nigdy nie widzi probelemu w porażce albo remisie ze słabą drużyną? Wiadomo że Juventus to nie armia cyborgów, które mają wszystko wygrywać, ale trzeba od nich czegoś wymagać. Juve ma świetny skład, napewno lepszy niż Werder, trener też przecież jest wybitny, ale jakos wygrywać ważnych meczy nie potrafi. Ligi Mistrzów nie wygrał od 10 lat i ja się boję, że teraz też może byc ciężko, chociaż dla większości piłkarzy to przecież priorytet.
diogenes87 pisze:Popieram autora postu. Chciałem zauważyć, ze news-y po słabszym meczu brzmią czasami jak cytaty z Apokalipsy. Wydaje mi się, że na stronie JuvePoland powinny się ukazywać komentarze wspomagające naszych piłkarzy tak mentalnie, a nie zwiastować końca wszelkich szans i nadziei na sukces.
Obawiam się diogenes, że niestety żaden z piłkarzy Juve tej strony nie odwiedza, moze poza Zbyszkiem Bońkiem, w co bardzo wątpie, a co i tak nie miało by żadnego wpływu na morale Juventinich.
juveman7 pisze:Każda drużyna ma w swojeje karierze fatalne momenty, takie jakie właśnie Juve doswiadczyło wczoraj. Juve przegrało i bedzie to bodziec mobilizacyjny do rewanżu i całych rozgrywek LM.
Oczywiscie i nikt nie zaprzecza, ale dlaczego te fatalne momenty muszą się przydarzać w LM. Chyba każdemu stąd i w Juve na niej zależy. Myślę że Juventus chętnie by oddał to Scudetto Milanowi, jeśli by to miało zagwarantować sukces w LM, na który wszyscy tak czekają.

Z tego co napisałem mogłoby wynikać że uważam ze ten mecz dla Juve był rzeczywiście fatalny i godzień wszelkiej krytyki. Ale po prostu jestem zawiedziony. Nie tak ma to wyglądać. Chciałbym zobaczyć że piłkarzom bardzo zależy nie tylko podczas udzielania wywiadów. Jestem kibicem Juve i potrafię być wierny pomimo porażek, ale oczywiście chcę widzieć moją drużynę jako zwycięską.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 18:53

No to teraz ja, sprawca całego zamieszania :) Otóż absolutnie nie wycofuję się z tego, co napisałem wczoraj w newsie i gdybym miał dzisiaj na chłodno napisać tego newsa, napisałbym dokładnie to samo.

Pozwólcie mi wyjaśnić kilka rzeczy. Nie wymagam od drużyny wygrywania każdego meczu. Nie pogrzebałem szans na awans, wprost przeciwnie, dwie bramki na wyjeździe dają dużą szansę. Nie wzywam do wymienienia połowy składu i wywalenia trenera. Nie mówię nawet, że mamy słabą drużynę.

To co napisałem w newsie to po prostu fakt. Juventus zagrał wczoraj bardzo słabo. Jak na drużynę mierzącą w wygranie trofeum, nie można absolutnie pozwolić sobie na taką grę, jaka wczoraj została zaprezentowana. I nie mówcie mi, że Werder to bardzo dobra drużyna. Nie są pionkami, ale w fazie grupowej zdobyli zaledwie siedem punktów. Nie może być tak, że jedna z czołowych drużyn na świecie gra w ten sposób z nie najmocniejszym zespołem nie najmocniejszej ligi niemieckiej.

Zapewne osoby, które najbardziej czepiają się newsa nie oglądały w ogóle meczu. Bo gdyby oglądały, to trudno było nie dostrzec, że Werder robił co chciał z obroną, która w 32 meczach straciła 22 bramki, i to kilka z nich dopiero w ostatnim czasie, przede wszystkim z Messiną, czy też na początku w innym obciachowym meczu z Milanem. Werder po prostu ośmieszał przez całe spotkanie naszych obrońców. Miarka się przebrała, kiedy tak bardzo doświadczona drużyna wygrywając 2-1 dała sobie w ciągu ostatnich kilku minut wbić dwie bramki.

Uważacie, że to nie jest kompromitacja? Gratuluję, widać macie Juventus za średnią europejską drużynę i mało od nich oczekujecie.


Obrazek
Soulfly_Fanatic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2006
Posty: 45
Rejestracja: 23 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2006, 19:20

Troche wątek przeszedł na inny temat
Zgadzam sie ze juve nie zagrało dobrego spotkania,ale chodziło mi o przesadne wg.mnie wyrażanie emocji w głównym newsie.
Zadziwiające jest, że Juventus czy poszczególni zawodnicy nie są tak (albo wcale nie są)wyzywani na stronach innych klubów czy serwisach ogólnych o piłce, a najmocniej krytykowani są na stronie fanów Juve :think: Jakoś na innych serwisach newsy są przedstawieniem faktów,a emocje dopiero są wyrażane w polach KOMENTARZY.Dlatego dziwi mnie fakt,że niestety musze czytać czyjąś opinie w głównym newsie który wg. mnie ma za zadanie informować o zdarzeniu,a nie go komentować.Byćmoże sie mylę,ale może myśli ktoś podobnie...


Another Day Another Strike,Jumpdafuckup and Fight!
ODPOWIEDZ