Konkursy na JP

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 18:20

UWAGA!
Do odwołania zabronione jest umieszczanie wszelakiego rodzaju konkursów. Trwają rozmowy w PZ, które mają na celu ostateczne ujednolicenie konkursów oferowanych przez userów na forum JP.
Do tego czasu wszelkie konkursy będą zamykane. Nie dotyczy to tych, które rozpoczęły się jakiś czas temu i trwają.

Czemu takie przedsięwzięcie?
Ostatnimi czasy zmagamy sie z wszelką plagą konkursów. Konkursy kompilatorów, konkursy grafików, konkursy sigów itp itd. Wystarczy, ze ktos sie nudzi i juz leci z takim tematem na forum JP. Nie zauwazylem, zeby jakikolwiek mial swój koniec z oficjalnym ogloszeniem wyników. Wyjątkiem jest blebiscyt na najlepszych forumowiczów (prowadzony przez rafala005 i klikę :D) oraz zgaduj zgadula.

Kwestie konkursowe nie są jeszcze do konca ustalone, dlatego jesli ktos ma cos do powiedzenia zapraszam do dyskusji.

Przypominam, ze jest to forum o Juventusie a nie forum konkursowe czy forum graficzne lub video.
Jesli ktos ma ochote zorganizowac konkurs nie widze problemu, zeby stworzyc sobie strone z dostepnych wszedzie szablonow i umiescic gdziekolwiek w necie. Ale nie robcie smietnika z Forum JP!

PS. To samo tyczy sie wszelakich turniejów...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 18:43

Obawiałem się tego od pewnego czasu. I stało się. Może to i dobrze, bo faktycznie robił się już śmietnik na forum.
Ale mam nadzieje, że turniej w bilarda8, który prowadze wraz z RaDiDamem zostanie dokończony, bo przecież już są półfinały, czyli turniej skończy się ok czwartku.
PS. A miałbyć jeszcze organizowany turniej snookerowy, którego niektórzy forumowicze oczekiwali... :płaczę:


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 18:59

Uff...całe szczęście mój turniej kompilatorów się już rozpoczął i mam nadzieje, że pozwolisz nam go rozstrzygnąć do końca :) . Myśle, że takie turnieje to wcale nie jest zły pomysł, a wielu fanom Juventusu się naprawde podoba.

Turniej w bilarda8 związał z sobą bardzo wielu użytkowników i jest bardzo fajnie prowadzony. Nie wspomne już o Oskarach JP :wink: . Podobnie myśle jest z moim konkursem kompilatorów. Jedynie nie podoba mi się organizacja turniejów w FIFE :| .

Turniej kompilatorów, który organizuje również ma wielu uczestników, a inni użytkownicy, z którymi rozwawiałem bardzo chętnie ściągną kompilki i wezmą udział w głosowaniu. Najprostszym dowodem jest ankieta, którą dodałem do tematu o turnieju, w której zdecydowana większość oddała pozytywne głosy na to, ze pomysł jest Super bądź Spoczko :-D . Co do organizacji to też myśle, że wszystko jest wporządku. Regulamin jest przejrzyście i dokładnie napisany. Zapewniam Cię, że oficjalne wyniki końcowe zostaną podane :) . Ugadany jestem również z Kubinho 10, który ma zrobić specjalną sygnaturkę, która będzie nagrodą.

Prosze abyśmy dali szanse użytkownikom wykazania się i jeżeli pomysł na konkursy są dobre i są dobrze organizowane to nie odbierajmy im mozliwości ich organizacji. Ja myślałem o kolejnych edycjach mojego turnieju, ale widze, że plany legną w gruzach :? .

Chciałbym Cię Martin prosić tylko o to, że jeśli pozwolisz mi dokończyć mój turniej, zostanie on dobrze zorganizowany i spotka się z poparciem i zainteresowaniem forumowiczów, abyś pozwolił mi na kolejne jego edycje.

Jestem za zostawieniem tego co jest dobre, a walczenie z tym co jest złe.
Więc może zanim ktoś zorganizuje jakiś turniej powinien się zgłosić do modów bądź adminów, przedstawić im propozycje z jasno określonym regulaminem. To by pozwoliło wyeliminować ''nieudaczne'' konkursy i zlikwidować ''śmietnik'' na forum. Przemyślcie to w Pokoju Zwierzeń.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2006, 19:08 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 19:02

MIKI_900 pisze: Ale mam nadzieje, że turniej w bilarda8, który prowadze wraz z RaDiDamem zostanie dokończony, bo przecież już są półfinały, czyli turniej skończy się ok czwartku.
===>
Martin pisze: Nie dotyczy to tych, które rozpoczęły się jakiś czas temu i trwają.
Mateusszek pisze:Ja myślałem o kolejnych edycjach mojego turnieju, ale widze, że plany legną w gruzach :? .
MIKI_900 pisze:PS. A miałbyć jeszcze organizowany turniej snookerowy, którego niektórzy forumowicze oczekiwali... :płaczę:
Turnieje raczej nie będą zabronione dożywotnio :wink: - prawdopodobnie zostanie grubo ukrucona Wasza swoboda działania podczas "organizowania" takowych zabaw.
Mateusszek pisze:Chciałbym Cię Martin prosić
:prochno:
Mateusszek pisze:Przemyślcie to w Pokoju Zwierzeń.
Tak też się stanie :)

Więcej info wkrótce :)
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2006, 19:11 przez Siewier, łącznie zmieniany 2 razy.


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 19:08

to w atakim razie zapraszam na www.csclanpro.prv.pl
na mojej stronie znajduje się forum, a i tak nikt tam prawie nie zagląda :(
w off topicu możemy zrobić jakieś turnieje.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 19:47

Skoro jest to forum tylko i wyłącznie o Juve, to czemu istnieją takie pokoje jak m.in. "Inne Tematy" "Inne Sporty" "Gry i Komputery"?!
Najsprawiedliwiej będzie, jak zablokujecie wszystkie konkursy, albo pozwolicie działać wszystkim. Ale przecież wszystko jest na miejscu, "zgaduj zgadula jaki to film" jest jak najbardziej związane z Juve...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 20:01

Szymek pisze:Skoro jest to forum tylko i wyłącznie o Juve, to czemu istnieją takie pokoje jak m.in. "Inne Tematy" "Inne Sporty" "Gry i Komputery"?!
Nikt nie napisal,ze jest to forum tylko i wylacznie o Juve - przyczyna powstania forum jest Juve jak i jego kibice, dlatego tez znajduja sie tutaj tematy nie zwiazane z Juve a z jego kibicami.
Szymek pisze:Najsprawiedliwiej będzie, jak zablokujecie wszystkie konkursy, albo pozwolicie działać wszystkim. Ale przecież wszystko jest na miejscu, "zgaduj zgadula jaki to film" jest jak najbardziej związane z Juve...
Bez przesady, nie byłoby sprawy gdyby na forum powstawały same takie konkursy jak "jaki to film".
Naszym priorytetem jest to by, na forum panował porządek i wlasnie z tego powodu co jakiś czas dokonujemy małych modyfikacji w regulaminie.
Nie jesteśmy przeciwnikami róznego rodzaju zabaw a zwolennikami porządku - niestety jak narazie w części przypadków te dwa założenia się wykluczają.


delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 20:17

Martin! A co z liga typerow.. sa w ogole jakies nagrody za to? Np. za poprzedni sezon, bo nigdy jakos nie pytalem??? A wydawalo mi sie ze cos tam wspominaliscie...


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 07:28

Szkoda ze troche zabroniliscie robic wszelakich turniejow bo naprawde np. organizacja podczas turnieju w FIFE 2005 była tragiczna w tym temacie złamano regulamin z 10 razy. Turniej ktory organizuje z Mikim900 zostanie dokonczony. Został juz do rozegrania tylko Finał , mecz o trzecie miejsce oraz zaległy półfinał.
Turniej w bilarda8 związał z sobą bardzo wielu użytkowników i jest bardzo fajnie prowadzony.
dzieki, staramy sie zeby odbywało sie w jak najlepszym porzadku i niebyło chlewu itd.


Obrazek
kostekyo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 220
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 08:21

delsebastian pisze:Martin! A co z liga typerow.. sa w ogole jakies nagrody za to? Np. za poprzedni sezon, bo nigdy jakos nie pytalem??? A wydawalo mi sie ze cos tam wspominaliscie...
Rzezywiscie. Jakoś mi z głowy wypadlo, a już chyba kilka razy było pisane, że ze zwycięzcami się za niedługo ktoś skontaktuje ...

Co do konkursów to prawdę mówiac na większość z nich nawet nie zagladam bo mnie to po prostu nie interesuje, ale sądzę, ze zablokowanie możliwości powstawania kolejnych rzeczywiście wprowadzi trochę porządku na forum.


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 09:15

A właśnie to będzie mógł być zoorgnaizowany ten turniej w Snookera czy nie?Bo ja chętnie mogę go poprowadzić z którymś użytkownikiem, który obecnie prowadzi Bilarda8. Słyszałem, że troche ludu chciałoby się pisać Na Snookera więc może zaoorganizujemy? :wink:

Co na to dyrekcja? :)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2006, 12:18

farmer16 pisze:A właśnie to będzie mógł być zoorgnaizowany ten turniej w Snookera czy nie?Bo ja chętnie mogę go poprowadzić z którymś użytkownikiem, który obecnie prowadzi Bilarda8. Słyszałem, że troche ludu chciałoby się pisać Na Snookera więc może zaoorganizujemy? :wink:

Co na to dyrekcja? :)
Przeczytaj pierwsze dwa zdania w tym temacie a bedziesz znal odpowiedz.

Na razie NIE.


delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 13:00

i co z konkursami??


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2006, 14:50

delsebastian pisze:i co z konkursami??
jak beda dozwolone to sie o tym dowiecie.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 00:11

Troszeczke sie te nasze rozmowy przedluzyly, no ale podobno lepiej pozno niz wcale :D

Otóz chciałbym poinformowac wszystkich zainteresowanych,ze wszelakie konkursy,quizy i inne zabawy sa dozwolone tylko i wylacznie za naszą zgodą.

Co to oznacza ? otóż, jeśli ktoś ma pomysł na jakąś tego typu zabawe,niech swoj pomysl przeleje na 'papier' i podesle do mnie lub ktoregos z pozostalych pracownikow forum.

Taki 'projekt' powinien przede wszystkim byc wykonany w miare profesjonalnie (nazwa,jak ma byc prowadzony,jak ma wygladac itd) Wiecej rozpisywac sie nie bede,bo raczej nie ma to sensu :wink: Szczegoly mozna obgadac na pw. :)

Jesli chodzi o moją osobe to preferuje kontakt na gg.


ODPOWIEDZ