Oskary JuvePolska - Podsumowanie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 19:36

kubinho 10 pisze:
Damianinho 15 pisze:
Mateusszek pisze:Dziwie się troche, że zabrakło głosów na avka T-Bara z Treze
Ten avek nie został zrobiony przez T-Bara. Avka i siga T-Bara zrobił Diego1989. Mój sig i avek to również jego robota. Więc jak już głosować to na Diego1989 :wink:
Z tego cio wiem to Cris też nie zrobił swojego avka tylko zrobił mu go kumpel a Jego avek znalazł się w finałowiej piątce :roll:
A mi zrobiła babcia. Z tego co ja wiem, to głosujemy na avatar użytkownika, który go posiada, nie na tego, który zrobił tegoż avatara. Wiele obrazków ściągniętych jest z internetu. Może będziemy głosować na twórców z Japonii, albo Bangladeszu, którzy wykonywali te obrazki? :whistle:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 19:50

Wojtom pisze:
kubinho 10 pisze:
Damianinho 15 pisze: Ten avek nie został zrobiony przez T-Bara. Avka i siga T-Bara zrobił Diego1989. Mój sig i avek to również jego robota. Więc jak już głosować to na Diego1989 :wink:
Z tego cio wiem to Cris też nie zrobił swojego avka tylko zrobił mu go kumpel a Jego avek znalazł się w finałowiej piątce :roll:
A mi zrobiła babcia. Z tego co ja wiem, to głosujemy na avatar użytkownika, który go posiada, nie na tego, który zrobił tegoż avatara. Wiele obrazków ściągniętych jest z internetu. Może będziemy głosować na twórców z Japonii, albo Bangladeszu, którzy wykonywali te obrazki? :whistle:
No właśnie oto mi chodzi że obojętnie kto zrobił tego ava ale kto go używa. Bo jeżeli Organizatorzy lub userzy którzy głosują mogliby oddać głos tylko na tych którzy sami zrobili sobie avatary lub emblematy to mieliby bardzo małe pole manewru, ponieważ tylko kilkanaście osób na tym forum potrafi na prawde dobrze robi grafikę.
To by było na tyle :wink:

P.S. Wojtom fajny avek :wink:


Grande Juve, Vinci Per Noi
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 20:00

Po pierwsze primo: Skończmy już te waśnie... co miało zostać wyjaśnione to już zostało a obie strony muszą zrozumieć że ta druga, nawet jak zostanie przekonana, bezpośrednio racji nie przyzna.
Po drugie primo :prochno: przejdźmy do avatarów.
Jak dla mnie gorczas rulez :rotfl: :rotfl:
To zdjęcie uzupełnione "hehehe" rozwala mnie za każdym razem jak na nie patrze. Zresztą podobnie jak sama osoba Gmocha. Co on wyprawiał na wtorkowym studiu LM na Polsacie Sport.... Język mu się plątał, gadał jakieś głupoty. Ale to wszystko pisze o nim z sympatią. Jak dla mnie jeden z lepszych ekspertów. Często mówi ciekawie a i śmiechy są.
He He He :rotfl:

I jeszcze dodam, że podoba mi się awatarek Martina (to nie jest wazelina 8) ) który ma charkter oraz styl :D


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 00:30

Zakończyła się pierwsza ankieta w historii Oskarów :!:

Oskara za najlepszy avatar otrzymuje:

1.Martin
- 40 głosów - 37%
2. white_wolv - 22 głosy - 20%
3. gorczas & Cris - po 17 głosów - 15%
5. Cube- fan Juve - 11 głosów - 10%

Zwycięzcy gratulujemy! Mamy nadzieję, że nagroda w postaci satysfakcji z docenienia przez forumowiczów, będzie mimo wszystko dla Ciebie Martin wartościowa :wink: Niestety niewielki budżet tego konkursu nie pozwala na nagrody rzeczowe... Przewidujemy także bonus w postaci specjalnej sygnatury, którą każdy zwycięzca będzie mógł umieścić w podpisie.

W tym momencie rozpoczyna się również kolejne głosowanie, tym razem na najlepszego debiutanta! Poniżej lista nominowanych:

Cris
Mateusszek
Paolo_Rossi_1982
Par00wa
rafal005


Zachęcam do głosowania w ankiecie, wyniki tej kategorii powinniśmy poznać przed... Wigilią, czyli za 2 tygodnie.


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 14:31

Jako że Rafał truje na TemaSpeaku żeby wpisywać się w tym temacie to zabiorę swój głos :wink:

Zagłosowałem na Rafała.Czemu?Ponieważ jest on najciekawszą "nową" postacią na forum i jego sposób pisania postów mi odpowiada.Wykazuje się ciekawymi inicjatywami jak np ta z Oskarami ( wiem że to nie tylko jego zasługa więc spokojnie :prochno: ).No i ma cuuuudowny głos hehe :smile:

Ale ze mnie dupoliz... :whistle:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 14:52

Konkurencja duża, ale...
Mateusszek za bardzo dobre kompilacje, ale też za kreatywnosc na forum - jak np. ostatnio dodanie filmu o bramkach Alexa.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
GiGi_mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2005
Posty: 134
Rejestracja: 15 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 17:12

Mój głos wędruje do Rafała005, przede wszystkim za zaangażowanie w pisaniu newsów, relacji przedmeczowych oraz za wkład włożony w kompentowanie meczy na TS.


To by było na tyle.
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 08:32

Moj glos mial powedrowac do jednego z dwojki Par00wa - Rafal005. Dlugo nad tym myslalem, w koncu oddalem glos na Rafala. Uwazam, ze kto jak kto, ale on zasluguje na to miano bez dyskusji. I mowie to zupelnie obiektywnie, bo nie znam tak naprawde ani jednego, ani drugiego.. Za to obserwujac to, co dzieje sie na forum, mozna powiedziec, ze Par00wa zaczal z duzego P na tym forum i od poczatku wypowiada sie na poziomie, natomiast Rafal uwazam daje sporo z siebie, widac, ze zalezy mu na tym, zeby na tym forum cos sie dzialo oprocz tego, co sie dzieje.. jest kreatywny, wychodzi z inicjatywa.. mimo ze nie jest weteranem JP. I to dlatego chce na niego zaglosowac. No wiec glosuje :roll:

PS: A tak na marginesie chcialem powiedziec, ze moim zdaniem Q dla obu tych Panow, jesli beda nastepna edycje, to tylko kwestia czasu.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 12:04

Mój głos leci do Paolo_Rossi'ego_1982 na forum jes najkrócej, z pozostałej trójki, ma najmniej postów, ale uwazam ze dyskusje z jego udziałem stoją na wysokim poziomie :)


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2005, 18:00

Zakończyła się ankieta na Najlepszego Debiutanta. Oto wyniki:

Oskara dla najlepszego debiutanta otrzymuje:

1. rafal005
- 28 głosów - 37%
2. Par00wa - 21 głosów - 28%
3. Paolo_Rossi_1982 - 18 głosów - 24%
4. Mateusszek - 5 głosów - 6%
5. Cris - 3 głosy - 4%

Gratulacje dla Rafała, myślę, że zasłużył sobie na to wyróżnienie wysiłkiem jaki wkłada w rozwój forum i strony pisząc zapowiedzi i newsy, oraz prowadząc tę zabawę i relacje na TeamSpeaku. Oczywiście przewidujemy nagrodę w postaci specjalnej sygnatury, którą będzie można umieścić w podpisie.

Czas na kolejne głosowanie, tym razem na najbardziej przyjaznego forumowicza! Poniżej lista nominowanych:

Diego
Marcin-IRONEK
mnowomiejsky
Ti_Amo_Juventus_Dragon
Yari


Zachęcam do oddawania głosu. Wyniki będą znane za około dwa tygodnie.


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 02:39

Gratulacje dla Rafała :!: Myślę, że to wyróżnienie dostało się w dobre ręce, wszak wkłada on w nasze forum naprawdę dużo pracy i energii. Mam nadzieję, że nikt nie będzie psioczył, iż wygrał organizator konkursu, przecież to Wy wybieraliście 8) Coolfon już wymienił co dla nas robi użytkownik, który zawsze ma jakąś piękną kobietę w swym avatarze. Ja ze swojej strony dodam tylko, że rafal005 mógłby być tylko czasem mniej nerwowy, ale poza tym naprawdę spoko koleś. No i od dziś najlepszy debiutant, jeszcze raz gratulacje :)

W nowej ankiecie mój głos wędruje do Diego. Spośród nominowanej piątki nie znam osobiście nikogo, jednakże swój wybór motywuję tym, co o nim pisano podczas nominacji. Diego prowadzi także Alfabet, widziałem też, że często udostępnia swoje materiały filmowe o Juve w odpowiednim temacie :wink: Patrząc także na jego wypowiedzi, widać już z daleka jak bardzo jest "friendly userem" :D Dodam, że patrząc na skład ankiety szykuje nam się wspaniała, dwutygodniowa batalia. Niech wygra najlepszy :!:

P.S. Drugi raz do zwycięstwa wystarczyło 37%... Wychodzi na to, że kto osiągnie tę magiczną barierę wygrywa :)


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 09:16

Nagroda w kategorii Debiutanta pojdzie we wlasciwe rece. Gratulacje dla Rafala, jego wygrana bynajmniej nie jest zaskoczeniem, podobnie jak dobre "notowania" Par00wy w tej kategorii.

Co do nowej kategorii.. to widze ze znalazlem sie wsrod nominowanych? Ooo... nie spodziewalem sie tego.. W kazdym badz razie nie wiem czy do konca pasuje do tej kategorii. Jeszcze sie okaze, ze z tej piatki jestem najmniej przyjazny :wink: No zobaczymy. W kazdym badz razie fajnie znalezc sie wsrod takiej piatki- "blogoslawiony miedzy userami" :whistle:

Co do glosu- jak najbardziej glosuje na Diego i jest on bezdyskusyjnym zwyziezca tej kategorii. Jestem tego pewien. I mysle, ze nie bede musial tego odszczekiwac. Diego nie trzeba "reklamowac", kazdy kto ma jakiekolwiek pojecie o tym forum wie, co Gosc robi. I chwala mu za to. Wobec mnie jest tez jak najbardziej ok, nigdy sie nie poroznilismy jak znamy sie... ile sie znamy Stary? Ze 2 lata bedzie... :roll:
W kazdym badz razie zasluguje na to miano.

Zaraz za Diego ustawilbym Yariego, o ktorym juz pisalem w temacie, w ktorym glosowalismy. Chlop ma cierpliwosc i stalowe nerwy do innych :wink: ale o tym juz pisalem, wiec nie bede sie powtarzal. Dragonowi tez nic nie brakuje. Marcina natomiast nie znam, wiec nie moge sie wypowiedziec, ale przypadkowo w tej piatce na pewno sie nie znalazl.

OK. Jeszcze raz gratulacje dla Rafala. Oby tak dalej. Teraz..
kedzier pisze:..szykuje nam się wspaniała, dwutygodniowa batalia.
Ano... zobaczymy :)


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 09:32

Gratulacje dla wygranych, słowa otuchy dla przegranych :P

Mój głos powędrował w strone mnowomiejsky, bez wątpienia najbardziej przyjazny z użytkowników forum, posty inteligętne, i przyjazne przy tym. Pozdrawiam


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 09:38

Gratulacje dla rafała005 :bravo: :) . Myśle, że zdecydowanie zasłużenie otrzymał to wyróżnienie, a pozostałe dwie osoby, które znalazły się na podium również na to zasłużyły, gdyż zdecydowanie odbijają się od forumowej przeciętności.
Ja oddałem swój głos na rafała005, gdyż imponuje mi jego zaangażowanie na forum. Kapitalne przedmeczowe zapowiedzi, przepełnione statystykami, nawet często zdjęciami piłkarzy :bravo: . Po za tym jest jednym z organizatorów tego fajnego konkursu, kolejna inicjatywa to komentowanie meczy na teamspeaku :D . Zasługuje na tę nagrode jak nikt inny.
Mnie w sumie cieszy sam fakt, że znalazłem się w tak zacnym gronie i otrzymałem aż 5 głosów :D . Napewno nie jestem z wielu przyczyn aż tak kreatywnym użytkownikiem, ale ciesze się, że ktoś mnie jednak zauważył. I napewno zadowolony jestem z tego, że nie zająłem chociaż ostatniego miejsca w ankiecie :wink: .

Jeśli chodzi o kolejną kategorie to swój głos bez wahania oddałem na Diego. Szanuje również innych użytkowników i grono nominowanych jest naprawde zaszczytne :) . Ale jednak jakoś Diego utkwił mi w pamięci, za wrzucanie linków do torrentów z meczami, bramek, skrótów, zawsze pomaga na forum, on namówił mnie do zgłoszenia się do alfabetu. Głównie za wszystkie multimedia o Juve dostaje ode mnie nominacje. Chyba nie tylko dla mnie jest faworytem :)


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2005, 10:09

Mój głos poleciałby do Diego, jednak jego wypowedzi na temat parady równości, a co za tym idzie na temat zwykłych ludzi którzy kochają inaczej : Tzn. nazwanie ich siłą rzeczy nienormalnymi, zmieniły moją decyzje, głos dostanie Dragon który obok adminów jest najwazniejszą postacią na forum :)


ODPOWIEDZ