Oskary JuvePolska - Podsumowanie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2006, 14:40

mnowomiejsky pisze:
kedzier pisze:Postanowiliśmy go jednak przedłużyć by wyłonić zwycięzcę. Prosimy o głosy wciąż niezdecydowanych, ale mających odpowiednie rozeznanie użytkowników. Rywalizacja jest naprawdę prestiżowa! Kolejny deadline wynosi 24h :)
Jako że niespodziewanie jestem jedną ze stron tej "rywalizacji", chciałbym zwrócić uwagę, że jeden głos dla Bad_Magicka rozwiąże sprawę, gdyż jestem przekonany, że to właśnie jemu należy się nagroda w tej kategorii. J
Widzę, że nikt się nie kwapi wysłać tego decydującego głosu :smile: . Podejrzewam, że w tej kategorii głosowanie zostało zakończone. Osobiście muszę się przyznać, że mój głos nie powędrował do żadnego z tych dwóch Panów. Teraz nalezy się zapytać "Ojców Przewodniczących" o ogłoszenie werdyktu w przypadku remisu. Może pierwsze miejsce ex aequo ? Jeśli chodzi o moje skromne zdanie, to uważam że takie rozwiązanie byłoby najbardziej sprawiedliwe.
Ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Doczekajmy do 22.00.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2006, 19:48

Oskara w kategorii "Najbardziej Elokwentny Forumowicz" otrzymuje:

1.mnowomiejsky
- 25 głosów - 27%
2. Bad_Magick - 23 głosy - 25%
3. Par00wa - 18 głosów - 20%
4. Martin - 13 głosów - 14%
5. _Jah - 11 głosów - 12%

Wielki gratulacje dla zwycięzcy, który w pokonanym polu pozostawił tak znakomitych użytkowników :!: Po raz pierwszy w historii Oskarów mieliśmy do czynienia z wygraną tak niewielką liczbą głosów, to świadczy o tym jak ciężko było wybrać tego najlepszego.

Teraz małe wytłumaczenie ze strony komisji. Otóż, obiecywałem zakończyć ankietę wczoraj, jednakże na skutek sił wyższych nie było możliwości by to zrobić. Rafał ma, chwilowe mam nadzieję, problemy z komputerem, ja nie miałem dostępu do komputera, a Coolfi samemu nie chciał podejmować decyzji o zakończeniu głosowania i podaniu składu nowej ankiety. Ufam, że wybaczycie nam to jednodniowe opóźnienie. Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla mnowomiejsky'ego!

Kolejna kategoria to Najlepszy dyskutant. Tu również zapowiada się emocjonująca batalia, a oto jej uczestnicy:

DjJuve
tomcatmi6
_Jah
Marcin_FCJ
Par00wa

Przed końcem obecnego miesiąca spodziewamy się zakończyć to nowe głosowanie. Zachęcam do oddawania głosów.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2006, 14:23

Trochę mi głupio, bez kitu, bo nie uważam, żebym był bardziej elokwentny od Bad_Magicka, co z resztą wiele osób by potwierdziło. Mimo wszystko, nie plotąc zbyt wiele, bardzo dziękuję za wszystkie głosy i za to wyróżnienie.
W nowej ankiecie zagłosowałem na tomcatmi6. Po prostu. Uważam, że to on powinien otrzymać Oskara w w/w kategorii.


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2006, 10:34

Hehe, chyba miałem okazje poczuć się jak Milan w meczu z Juventusem. Przegrywałem minimalnie, a arbitrzy jakoś nie kwapili się do zakończenia ankiety :prochno: .

Nie lubię przegrywać, ale jak już trzeba to dobrze, że trafiło na jedną z dwóch osób, które rzeczywiście na to zasłużyły. mnowomiejsky wręcz szaleje na forum, a że robi to w taki sposób, że warto go poczytać, to mu się należało. Sam nie bardzo potrafie rozróżnić elokwencję jego od mojej, czy kogokolwiek innego, bo każdy ma tu własny styl. Mnie jak już wcześniej pisałem, najbardizej odpowiada ten _Jah'a, ale w konkursie głosowało 90 osób i moje subiektywne opinie, jak widać, są zupełnie różne od reszty forumowiczów ;]

Szkoda, że ostatnio nie mam okazji sobie pobłyszczeć elokwencją. Powód jest prosty - nie oglądam spotkań Juve :płaczę: . Ale jeszcze sobie to kiedyś odbiję :) Tymczasem niech mnowomiejsky dzierży koronę. Keep walking i jeszcze raz gratki :bravo: .

Aha jeszcze wypada podziękować tym co głosowali na mnie. Jesteście najlepsi i - tak jak mówił beblok - konkurs musiał być drukowany. Jeszcze kiedyś wygramy :happy: .


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2006, 12:20

Musze przyznac ze zdziwilem sie tym ze Bad_Magick nie wygral tej konkurencji, mozliwe ze jest to spowodowane tym ze nie pisze duzo i czesc uzytkownikow po prostu mogla nie kojazyc tego usera. Wygrala osoba ktora rowniez zasluguje na to swoimi wypowiedziami i stylem, gratuluje mnowomiejsky :). Co do konkursu to nie mam wiekszych szans na jego wygranie bo nie zgadzam sie ze zbyt duza iloscia osob na forum :) ale to tylko konkurs, ja juz swoje powygrywalem :P. Co do zabawy, wciaz uwazam ja za dobry pomysl a realizacje za sprawna. Tak trzymac.

pozdr

EDIT:
Tak zeby nie byc niemilym, fajnie jest znalesc sie w gronie osob wytypowanych do odebrania tej nagrody :) milo ze ktos docenil moje posty.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 20:04

Na początek gratulacje dla mnowomiejskiego za zwycięstwo w poprzedniej ankiecie :bravo: . Ciesze się, że wygrał mój faworyt, osoba na która oddałem swój głos. Myśle, że nagroda mu się w pełni należy. Uważam, że oprócz nagrody MVP to chyba najbardziej wartościowe wyróżnienie :wink: .

W nowej ankiecie swój głos oddałem na ParOOwe, który z tego co widze jak narazie nie jest faworytem użytkowników i jednak troszke ustępuje liderom. Głos wędruje do niego, gdyż utkwiły mi w pamięci zarówno jego posty jak i ''cytowania''. Kiedy już cytował to miał naprawde mocne argumenty, gasił ''cytowanego''. Reszta również świetnie dyskutuje, ale tkwią mi w pamięci czasem niepotrzebnie zacytowane fragmenty, nie poparte silnym argumentem, takie troszke wpadki. U ParOOwy tego poprostu nie pamiętam :wink: :!: .

A i jeszcze lubie jak walnie coś aroganckiego i śmisznego. Żarty przedniej klasy. Pozdrawiam :) .


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 21:53

Głosuje na DjJuve - dlaczego? Jest poprostu najlepszy. Dziwi mnie brak w ankiecie Dionizosa :whistle:


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 22:28

Paolo_Rossi_1982 pisze:Głosuje na DjJuve - dlaczego? Jest poprostu najlepszy. Dziwi mnie brak w ankiecie Dionizosa :whistle:
może to wynikać z faktu, że żadko prowadzi jakąś większą dyskusję w porównaniu do osób tu nominowanych.
A ja zagłosowałem na tomcatmi6- gdyż uważam, że dosyć ciekawie prowadzi dyskusje, zawsze trzyma się swoich racji.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 22:53

Może przy okazji takiej kategorii powstałby jakiś temacik :wink: ciekawy do dyskusji, bo przyznam, że mam spory dylemat na kogo zagłosować, bowiem nie przypominam sobie abym miał okazję czytać jakieś szczególne dyskusje z udziałem tych userów...


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 22:58

Jesli chcesz zobaczyc dyskusje userow, wejdz w profil tam masz wyswietl wszystkie posty, wybierz sobie jakis ciekawie wygladajacy i przeczytaj rozmowe ;) . Przynajmniej tak bedzie najlatwiej.
pozdr


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 23:00

herr_braun pisze:Może przy okazji takiej kategorii powstałby jakiś temacik :wink: ciekawy do dyskusji, bo przyznam, że mam spory dylemat na kogo zagłosować, bowiem nie przypominam sobie abym miał okazję czytać jakieś szczególne dyskusje z udziałem tych userów...
Zawsze możesz przejrzeć po kilkanaście postów każdego z nominowanych i od razu wyczujesz styl każdego usera.

Mój głos powędrował do Par00wy . Widzę, że przystąpił on do kontrataku :wink:

Kolega tomcatmi6 wyprzedził mnie kilka minut, zatem post do usunięcia :wink:

PozdrQ


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 07:53

Mój głos powędrował do kolegi tomcatmi6.Głosuje na niego ponieważ naczęściej udziela się we wszelakich dyskusjach a do tego utrzymuje w nich wysoki poziom kultury.
Powodzenia tomcatmi6 :P
PZDR


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 12:49

A ja zagłosowałem na usera _Jah. A dlaczego? To proste, jego posty są bardzo przemyślane, przejzyste, nie pisze żadnych głupot. Gdy się "odezwie" w jakimś temacie, to jego wypowiedź jest naprawde hmm..nie wiem jak to ująć, niech będzie...mądra. Oby więcej takich ludzi jak on. :wink:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 18:47

W tym momencie powinna się zakończyć ankieta na Najlepszego Dyskutanta. Los jednak lubi płatać figle i po raz kolejny mamy do czynienia z remisem, ba! Remis dotyczy aż czterech użytkowników, ale nie zdradzę jakie są tymczasowe wyniki, by nie sugerować wciąż niezdecydowanym, jak mają głosować :) Kto oddał już swój głos, może teraz śledzić ostatnie godziny tej rywalizacji, gdyż będzie ona zakończona dziś około godziny 22. Zachęcam do głosowania...

P.S. A już niedługo głosowanie w kategorii "Najlepszy tekst".


Obrazek
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2006, 23:03

Oskara w kategorii "Najlepszy dyskutant" otrzymuje:
1.tomcatmi6 - 24 głosów - 29%
2. DjJuve - 23 głosy - 28%
3. Par00wa - 16 głosów - 19%
4. _Jah - 14 głosów - 17%
5. Marcin_FCJ - 4 głosów - 4%

Gratulujemy zwycięzcy! Walka toczyła się do ostatniej chwili, z minuty na minutę zmieniał się lider :P Ostatecznie wygrał tomcatmi zaledwie jednym głosem, wyprzedzając DjJuve.

Chciałbym wspomnieć, że przygotowujemy już specjalne 'oznaczenia' dla zwycięzców poszczególnych kategorii do wklejenia w podpisie. Mam nadzieję, że się spodobają i każdy uprawniony będzie z dumą je prezentował :)

Zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie:

Nominacje w kategorii "Najlepszy tekst"
Bad_Magick - "Chwila Refleksji"
Bad_Magick - alfabet
_Jah - alfabet
mnowomiejsky - "Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Najpierw sprowadzi Cię do własnego poziomu, potem pokona doświadczeniem."
mnowomiejsky - alfabet


ODPOWIEDZ