Oskary JuvePolska - Podsumowanie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2005, 13:43

GreG_S pisze:Wydaje mi się, że Martin ma rację. Albo zmniejszyć limit do 3, albo po prostu do jednego tylko.
Limit został zmniejszony do dwóch nominacji.
GreG_S pisze:Moje propozycje kategorii:
Najsłodszy forumowicz
Najuprzejmiejszy forumowicz
Najbardziej kulturalny
Forumowicz z największym poczuciem humoru
Najbardziej pocieszny forumowicz :-D
Dziękujemy za propozycje, ale tym razem nie skorzystamy.
Mundek pisze:Może "Zlatanki"?
Nazwa "Oskary JP" jest w naszym mniemaniu najwłaściwsza.
Mundek pisze:Jak zniknął "najostrzejszy moderator" to może wprowdzić "Najciekawsze albo najśmieszniejsze ostrzeżenie"
Najbardziej true forumowicz
Najbardziej humorzasty forumowicz

Propozycje po przedyskutowaniu nie przeszły.

Niedługo zabawa rusza na dobre i zaczniemy nominacje, o czym w stosownym czasie zostaniecie poinformowani. Na razie prosimy zapoznać się ze zmienionym regulaminem w poście Rafała.
Pozdrawiam


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2005, 16:10

A jak kogoś nominować?? trzeba napisać w tym temacie że się nominuje tego i tego??


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2005, 20:22

Damianinho 15 pisze:A jak kogoś nominować?? trzeba napisać w tym temacie że się nominuje tego i tego??
Nie, jeszcze nie. Nominacje zaczną się najprawdopodobniej jutro. Z pewnością nie przeoczysz topicu z nominacjami :wink:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2005, 20:41

rafal005 pisze:Nie, jeszcze nie. Nominacje zaczną się najprawdopodobniej jutro. Z pewnością nie przeoczysz topicu z nominacjami
To dobrze bo juz sie nie moge doczekac. Od kiedy jestem i pisze na JP to pierwsza taka impreza i moze uda sie mi czynnie wziac w niej udzial. Brawa dla organizatorów. Świetna sprawa takie konkursy - więcej takich na JP.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2005, 21:30

Również bardzo się ciesze, że Martin zgodził się na organizacje Oskarów JP i temat znów został otwarty. Myśle, że to naprawdę super pomysł. Już nie moge doczekać się momentu nominacji, napewno wezme w nim udział. Szkoda, że nie ma kategorii o najlepszym twórcy kompilacji, w końcu mamy ich troche na forum 8) . Ale myśle, że pomysł jest naprawde dobry i życze komisji aby udało im się dobrze i sprawnie przeprowadzić ten konkurs :) .


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 00:12

Super pomysł! Brawa dla Coolfiego i reszty organizatorów oraz oczywiście dla Martina :wink:
Napewno będę jutro nominował, już się doczekać nawet nie mogę. Fajnie że ktoś wpadł w ogóle na taki pomysł, będzie ciekawiej na forum.
Mam nadzieję że wszystko będzie szło jak należy i ze komisja spisze się dobrze. Gratuluję wspaniałego pomysłu :D


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 00:26

Propozycja interesująca. Zaczęło się coś dziać na forum, bo ostatnio to tylko zwykłe tematy, tematy i tematy. W sumie to zazwyczaj nie jestem za jakimiś tam dziwnymi zabawami jak np gra w stadiony czy coś, ale jak jest szansa dostać jakąś nagrodę to zawsze jestem za :prochno: szczgólnie, że Qualitki się nigdy nie doczekam(szczególnie przy moim jakże częstym udzielaniu się na forum w ostatnich miesiącach, przez co beblok chodzi smutny i zapłakany).
A tak na poważnie to pomysł mi sie podoba. Nazwa troche oklepana, ale skoro nie ma nic lepszego to niech będą te oskary. Po drugie nazwa nie jest tu ważna, czy ktoś dostał oskara czy złota ciżemke to na to samo wychodzi bo dostał nagrodę. <w tym miejscu posta znajdzie się moja propozycja nazwy dla konkursu, ale jeszcze jej nie wymyśliłem :P >

No ale do rzeczy. Na pierwszy ogien może coś o kategoriach :)

Najlepszy Avatar/sygnaturka - nie uważam, żeby posiadanie czy też nawet zrobienie fajnego avatarka/sygnaturki było od razu powodem żeby dawać komuś za to nagrodę. Po drugie tematyka jest tak różna, że raczej nie byłby to sprawiedliwy konkurs, bo i tak najprawdopodobniej wygra tematyka Juventusu.

Najlepszy debiutant - też mi się nie podoba, bo z ostatnich debiutów jedynie sam prowadzący sie wyróżnił, a wcześniejszych (jak chociażby _Jah'a) wyróżniać już nie można, mimo że miał chyba najlepszy debiut z nas wsyzstkich. No, ale z drugiej strony za taki debiut należałaby się nagroda, więc nawet jeśli wynik jest rpzesądzony to można taka kategorie zrobić, bo mądrych ludzi trzeba nagradzać :)

Najbardziej przyjazny forumowicz: To mi sie podoba. Mimo że sam do najmilszych nie należę to jednak tacy 'przyjaźni' bardzo pozytywnie wpływają na forum ogólnie poprawiając atmosferę. A po drugie fajnie, że można ot tak do kogoś napisać na priva i ten ktoś odpisze ;)

Najardziej elokwentny f. : tu bez zastanowienia trzeba dac nagrodę. W goNszcZó meGawyPasioNyh BłeNdaMi PosTów miło czasem odetchnąć czytając coś po polsku. Trochę przerażające, że trzeba przyznawać taką nagrodę.

Najlepszy dyskutant: taka typowa forumowa nagroda. Miło czasem natrafić na kogoś z kim można wymienić się poglądami, kogoś kto nie łapie za słówka tylko przedstawia własne argumenty.

Najlepszy tekst: Każdy ma inny gust, a o gustach się nie dyskutuje. Dla jendych będzie to zapowiedź meczu, dla innych czyjaś wypowiedź z Chwili Refleksj, a jeszcze inni ubóstwiają poradnik w sprawach allegrowych :P. No ale od czego jest głosowanie.

Najbardziej zakręcony fan Juve...nie startuje w konkursie. Choć mógłby się obrazić za nazwanie go zakręconym. No, ale jest jeszcze druga kandydatura, a warto nagrodzić taką miłość do klubu (choć im te nagrody zupełnie niepotrzebne, bo i bez tego bedą kochac Juventus)

MVF - co tu dużo pisać, powinna to dostać jakaś osoba z Q....ciekawe czy tak będzie w rzeczywistości... W każdym razie najważmniejsza jak dla mnie nagroda i warta przyznania.

Trochę żałuję, że nie będzie nagród negatywnych, bo niektórym wypadałoby dać trochę do myślenia taką właśnie 'nagrodą'. Choć niektózy rzeczywiście zbyt emocjonalnie traktują to forum i jeszcze by sobie krzywdę zrobili zamiast się nad sobą zastanowić. Nie mniej jednak szkoda.

Co do wyłaniania zywcięzców. W pierwszym etapie uważam, że ilość nominacji dla danego użytkownika zupełnie nie powinna grać roli.

Trzeci etap też jest wątpliwy, może by tak dać możliwośc głosowania tylko tym co mają określoną ilość postów lub staż, czyli osobom, które są w maire obeznane z tym co się dzieje na forum i kogo warto wyróżnić.


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 00:48

Bad_Magick pisze: Trochę żałuję, że nie będzie nagród negatywnych, bo niektórym wypadałoby dać trochę do myślenia taką właśnie 'nagrodą'. Choć niektózy rzeczywiście zbyt emocjonalnie traktują to forum i jeszcze by sobie krzywdę zrobili zamiast się nad sobą zastanowić. Nie mniej jednak szkoda.
rto wyróżnić.
Wlasnie, nad tym samym pomyslalem. Skoro mamy nagrody "poytywne" to moglyby sie pojawic rowniez nagrody "negatywne". Uwazam, ze chyba nikt nie traktuje forum na tyle powaznie, ze po otrzymaniu cizemki w kategorii "najwiekszy nabijacz" bedzie probowal odebrac sobie zycie nozem kuchennym..


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 00:56

Bad_Magick pisze:Trochę żałuję, że nie będzie nagród negatywnych, bo niektórym wypadałoby dać trochę do myślenia taką właśnie 'nagrodą'.
zlatan_sc pisze:Skoro mamy nagrody "poytywne" to moglyby sie pojawic rowniez nagrody "negatywne".
Martin pisze:4) Nominowane beda tylko pozytywy a nie negatywy
No i wszystko jasne...:wink:


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 02:45

Właśnie przeczytałem sobie wszystkie posty i widzę, że zdania na ten temat są podzielone. Również i ja podchodze do tych nominacji ze dużym dystansem choć przyznam, że kolorowo tego nie widzę, obym się mylił. Pozwole sobie równiez ze swojej strony coś dodać do tematu. Uważam, że nominacji jest zbyt dużo(nagrdzanych kategorii) przez co zabawa traci na smaku, za dużo osób bedzie wyróznionych. Po drugie zabawa ta moze zostac zdominowana przez "starych uzytkowników" którzy znają sie bardzo dobrze i beda mogli głosowac na siebie wzajemnie.
juveluck pisze: Nie, prosze, zadnych wyroznien dla nie Juventinich. Dla mnie to przegiecie, z tym sie napewno nie zgodze
Uważam, że przegięciem bedzie pominiecie NIE Juventinich. Wygląda mi to na dyskryminacje a przecież żyjemy w kraju demokratycznym o ile wiem.
zlatan_sc pisze:Skoro mamy nagrody "poytywne" to moglyby sie pojawic rowniez nagrody "negatywne".
Stanowczo się sprzeciwiam! Po co na negatywne "nagrody"? Postawcie się w sytuacji osoby która takową nagrode otrzymała by ... myślicie, że byłoby wam miło? a moze byscie sie cieszyli? Jestem przekonany, że komuś byłoby bardzo przykro a przez to mogą powstac konflikty na JP takze mówie nie tej opcji


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 10:35

del kasa pisze:
juveluck pisze: Nie, prosze, zadnych wyroznien dla nie Juventinich. Dla mnie to przegiecie, z tym sie napewno nie zgodze
Uważam, że przegięciem bedzie pominiecie NIE Juventinich. Wygląda mi to na dyskryminacje a przecież żyjemy w kraju demokratycznym o ile wiem.
Jest to "Forum dla wszystkich fanów Juve" i nie wiem dlaczego mieliby zostać nagradzani inni kibice niż Juventusu? Mogą zorganizować takie coś u siebie.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 13:59

EOT
W pierwszym poście tego topicu jest REGULAMIN zabawy z którym proszę się zapoznać, zaś w drugim OPISY KATEGORII, które pomogą Wam w ich zrozumieniu.
Tymczasem zapraszam do nominowania w TYM TEMACIE


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 19:44

Mimo zamkniętego tematu pozwole cos dodac od siebie.

Pozwolilismy na przeprowadzenie tego konkursu aczkolwiek nie mozemy go w zaden sposob autoryzowac. Wiaze sie to z tym, ze osoby, ktore wygraja w danych kategoriach nie otrzymaja zadnego wyroznienia z naszej strony (ikonki pod avatarami czy cos w ten desen).

Przykro mi to pisac, ale wg mnie ta cala zabawa jest przeprowadzona bez jakiegkolwiek pomyslunku. Szybko, bezmyslnie tak jakby organizaotrzy bali sie za 2 tygodnie to forum bedzie bez uzytkownikow.
Nie podoba mi sie rowniez, ze autorzy konkursu zamiast brac udzial w konkretnej i rzeczowej dyskusji podpieraja sie wypowiedziami (np. moimi) jakie wyrazilem wczesniej nie znajac na przyklad zdania innych userow, ktore moga przeciez rzucic dodatkowe swiatlo na dany temat (nie wiem czy sie za bardzo nie zakręciłem :think: ).

Druga sprawa, ze z jednej strony wymaga sie naszej akceptacji z drugiej pojawia sie post z nominacjami zanim powiemy, ze w 100% zgadzamy sie (albo i nie).
Podsumowujac. Nie bedziemy autoryzowac tej zabawy daltego tez poprosilem juz autora o wycofanie z nazwy słów 'JuvePoland' i 'JP'

PS2. Prosze o nie branie pod uwage w kategoriach moderatorow i administratorow.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 19:59

Pomału kończy się pierwszy etap naszej zabawy :) W przeciągu kilku najbliższych dni zostaną podliczone głosy oddane na poszczególnych userów w danych kategoriach, a później utworzone ankiety, w których będzie można wybrać zwycięzców. Do tego czasu nadal możliwe jest dodawanie własnych typów, ale radzę się pośpieszyć.

Sprawa autoryzacji tej zabawy przez Juvepoland: Jak widzicie nazwa tematu została dyskretnie zmieniona, w taki sposób, że nie można się do niej przyczepić. Martin wyraził prośbę, by nie nominować żadnego z moderatów w tym temacie, muszę jednak z przykrością stwierdzić, że jego sugestia zostaje odrzucona. Jako, że Oskary nie są autoryzowane, władze Juvepoland nie mają prawa ingerencji w zasady konkursu :wink: Jeśli któryś z szanownych modów czy adminów nie życzy sobie by brać udział w zabawie, proszę o osobiste zgłoszenie tego faktu, przykładem świeci tutaj juveluck, którego wola została oczywiście uszanowana.

W dalszym ciągu proszę też o wyrozumiałośc, to dopiero pierwsza edycja zabawy, a o komentarze poprosimy po oficjalnym zakończeniu Oskarów.


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 20:14

kedzier pisze:Martin wyraził prośbę, by nie nominować żadnego z moderatów w tym temacie, muszę jednak z przykrością stwierdzić, że jego sugestia zostaje odrzucona. Jako, że Oskary nie są autoryzowane, władze Juvepoland nie mają prawa ingerencji w zasady konkursu :wink:
Chyba zapominasz, kto jest właścicielem tego forum. Martin ma ponad wszystkmi prawo decydować co może się tu znajdować, a co nie.


Obrazek
ODPOWIEDZ