Co się dzieje z tą stroną ???

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 14:09

Chciałem zapytać czemu nie ma skrutów , czemu nie ma goli z ostatnich meczy , a jak są to po dwóch tygodniach :?

Słyszałem , że są jakieś problemy , ale koleś daje linka na stronie ze skrótami i tak nie robi nikt z tego pożytku....

Jak to przechodzi wasze mozliwości , nie macie na to czasu to zamknijcie dział download .

Tylko nie piszcie , ze jak jestem taki mądry to sam mam sie tym zajac , bo to nie jaz załozyłem te strone . Ja sie nie porywam na przedsięwziecia ,którym nie moge sprostać . Dlatego moze wytnijcie z działu download skróty meczów , bo to frustrujace , jak po 1/4 sezonu nie ma ani jednego skrótu :evil:


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 14:25

Snoop pisze:Chciałem zapytać czemu nie ma skrutów , czemu nie ma goli z ostatnich meczy , a jak są to po dwóch tygodniach :?

Słyszałem , że są jakieś problemy , ale koleś daje linka na stronie ze skrótami i tak nie robi nikt z tego pożytku....

Jak to przechodzi wasze mozliwości , nie macie na to czasu to zamknijcie dział download .

Tylko nie piszcie , ze jak jestem taki mądry to sam mam sie tym zajac , bo to nie jaz załozyłem te strone . Ja sie nie porywam na przedsięwziecia ,którym nie moge sprostać . Dlatego moze wytnijcie z działu download skróty meczów , bo to frustrujace , jak po 1/4 sezonu nie ma ani jednego skrótu :evil:
może wogóle zamknac storonę bo czegoś na niej brakuje - takie podejscie jest bezsensowne.

Poza tym zwróc uwage że udostepniamy również skróty z poprzednich sezonów - i co mamy zamknac cały dział bo nie ma skrótów z tego sezonu.

Przemysl jeszcze raz swoje podejscie.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 15:03

Pokaz mi gdzie dawalismy jakąkolwiek deklaracje ze skroty i bramki z meczow beda sie wogule pokazywac na stronie :?: Jesli czegos nie ma to poszukaj na innych stronach na ktorych sa rzeczy ktorych Tobie brakuje.


Radek Kr

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 37
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 15:35

Nie no wiadomo,że to przesada kogokolwiek obwiniać za te braki,ale ja bym też się chętnie dowiedział co takiego się stalo i jakie kłopoty wystapiły,że wspomniane wyżej aktualne bramki i skróty nie pojawiają się w taki sposób w jaki użytkownicy tej strony się przyzwyczaili.I zgadzam się również,że żaden problem (jak ktoś chce) znaleźć te bramki w internecie! Pozdro


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 15:37

Radek Kr pisze:Nie no wiadomo,że to przesada kogokolwiek obwiniać za te braki,ale ja bym też się chętnie dowiedział co takiego się stalo i jakie kłopoty wystapiły,że wspomniane wyżej aktualne bramki i skróty nie pojawiają się w taki sposób w jaki użytkownicy tej strony się przyzwyczaili.I zgadzam się również,że żaden problem (jak ktoś chce) znaleźć te bramki w internecie! Pozdro
Powodu poszukaj w newsach - był specjaln news że przez jakiś czas nie bedzie bramek.

a bramki to nie problem znaleśc - wystarczy wejsc do tematu o danym meczu zawsze jest podany link.


Obrazek
Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 23:09

Nie dawaliscie żadnych deklaracji ,że skróty będą się ukazywac na stronie , tylko zrobiliscie taki dział :wink:

Poza tym nie bulwersujcie się moimi sugestiami . Jestescia największą i najlepszą stroną o Juventusie w Polsce , a od najlepszych najwiecej sie wymaga...

Pozdro dla wszystkich :!: [/quote]


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2005, 23:45

Snoop pisze:Nie dawaliscie żadnych deklaracji ,że skróty będą się ukazywac na stronie , tylko zrobiliscie taki dział :wink:

Poza tym nie bulwersujcie się moimi sugestiami . Jestescia największą i najlepszą stroną o Juventusie w Polsce , a od najlepszych najwiecej sie wymaga...

Pozdro dla wszystkich :!:
Ja sie nie bulwersuje zwracam tylko uwage ze w tym dziale jest wiecej rzeczy niz nie ma dlatego nie moze byc zamkniety. czego ty nie zawuzyles najwyrazniej.


Obrazek
Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 00:01

Z tym zamknięciem działu to przesadziłem - fakt jest dużo ciekawych materiałów...

Szkoda tylko , że nie ma skrutów , ale mam nadzieje ,że niedługo będa


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 00:32

Snoop pisze:Z tym zamknięciem działu to przesadziłem - fakt jest dużo ciekawych materiałów...

Szkoda tylko , że nie ma skrutów , ale mam nadzieje ,że niedługo będa
Jaka nagła zmiana decyzji :lol:
Wiecie moze kiedys juz będą skroty na JP?
Info dla niewtajmeniczonych :
Jak ktos szuka jakiegos skrótu to niech zjzy na 4fum :)


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 października 2005, 09:12

Ja ich rozumie, sam jestem NIEzadowolony ze nie ma wszstkich bramek i skrótów ale wiem że nic na to nie poradze. Czasami czegoś nie ma i poprostu trzeba na to cierpliwie poczekać.

My staramy się aby było wszystko - jak widac nie zawsze się to udaję bo pojawiąją się rózne przeciwności. A człowiek to tylko człowiek nie maszyna nie jest wstanie wszystkiego przewidzieć - czy też siedzieć przed kompem 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe.

Temat zamykam - bo nie mam sensu go ciagnąc - mam nadzieje żę moja odpowiedz troche wam wyjasniła.

P.S. - skrótów i bramek szukajcie w tematach o danym meczu :)


Zablokowany