Kłopoty z wiarygodnością...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy serwis JP uważasz za wiarygodne źródło informacji?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Noibsaibot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 3
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 13:35

wiekszosc z was cudownie wchodzi po palcu adminom w d. gratuluję.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 13:42

Noibsaibot pisze:wiekszosc z was cudownie wchodzi po palcu adminom w d. gratuluję.
Rozumiem, że już znalazłeś sobie inną stronę, odpowiadającą Twojemu poziomowi, więc po co tutaj jeszcze siedzisz i się "wypowiadasz"?


Obrazek
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 14:07

Dla mnie JP jest w praktyce takim samym źródłem informacji jak krytykowana przez wielu ,,pilka.pl" . Mam wrażenie , że zapanowała moda na ,,zjechanie" tego serwisu jako najbardziej ,,plotkarskiego"
Przecież na JP też jest masa plotek , tzn była , gdy jeszcze trwało okienko transferowe. Wszystkie Joaquiny , Cicinho czy nawet Gerrard'y , można było wyczytać o nich na jp. Więc pytam się , czym w tym aspekcie różniło się JP od pilka.pl .
Myśle że "pare" plotek nie zaszkodzi tej stronie.A między plotkarstwem JP od pilka.pl jest zasadnicza róznica-wszystko rozbija się o ilość plotek.I o ich źródło.Z tego co zaobserwowałem na pilka.pl róznego rodzaju plotki nie mają odnośnika do wiarygodnego źródła.Podany jest news-plotka "Gerrard w Juve?",kilka zdań o zainteresowaniu klubu zawodnikiem i na tym koniec.Na JP newsy-plotki prawie zawsze żyją sobie w towarzystwie odnośnika-źródła-BA to źródło jest z półki tych "bardziej wiarygodnych" tj:serwisy internetowe o pewnej renomie.
Rzeczą wspólną newsów JP i pilki.pl jest grupa osób o "bardzo ciekawych wypowiedziach"-każdy chyba wie o co chodzi.
No i jeszcze jeden aspekt "ploteczek"-w takim serwisie jak pilkanozna.pl,który oczywiście jest na bardzo wysokim poziomie,panuje powszechny brak wszelkiego rodzaju plotek transferowych.Ktoś może powiedzieć "i co z tego"-właśnie "to z tego" iż ten serwis bazuje raczej na wątkach "dokonanych" i dla mnie czasami...staje sie troszke nudny jeśli chodzi o newsy :wink: Na takim serwisie jak JP myśle że jest miejsce na teoretyczną dyskusje przyjścia zawodnika do klubu-plotke/plotki.A trzeba wiedziec że w (prawie) każdej plotce jest odrobina prawdy :)
Natomiast co do ,,jakości" newsów ( jeśli można tak powiedzieć ) . Stoją na bardzo wysokim poziomie. Zawsze ciekawe i z przyjemnością się je czyta.
Zgadzam się w 100 %
wiekszosc z was cudownie wchodzi po palcu adminom w d. gratuluję.
[*]


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 14:11

A ja napiszę krótko, ale zwięźle. Newsy są w porządku, ale troszkę za dużo kartek leci czasami za "byle co". Ja na przykład dostałem bana na 5 dni za nic. Ale to było dawno...

Tak - zostales pokrzywdzony przez zlych ludzi - no coz , zycie bywa czasem brutalne :prochno:
/Siewier


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 14:40

Nie mam zadnych zastrzezen. Aczkolwiek pamietam ze kiedy podana zostala informacja ze Vieri podpisal z nami kontrakt to nie bylo podkreslone ze to tylko spekulacje i powaznie myslalem ze to mialo miejsce.Prawda jest taka ze juz dzien pozniej podano informacje ze Vieriego przechwycil Milan,ale skads to musialo wyplynac.Pomijajac ten malutki incydent uwazam adminow i modow za profesjonalistow.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 16:09

W ankiecie zagłosowałem oczywiście na tak , choć mam kilka uwag (mam nadzieję, że okażą się cenne 8) ). Otóż uważam, że newsów jest za dużo (zdaję sobie sprawę, że wiele osób sądzi inaczej). Wiadomo, że najważniejsze informacje muszą być, jednak inne można by sobie darować (np. plotki transferowe z niesprawdzonego źródła oraz jakimi samochodami poruszają się piłkarza Juve). W końcu liczy się jakość, a nie ilość :wink: . Chciałbym zrócić jeszcze uwagę na błędy ortograficzne w newsach (rzadko, ale jednak zdarzają się). Uważam Juvepoland za w pełni profesjonalny serwis, w którym takie błędy nie powinny mieć miejsca. Ostatnio przestałem pisać o tym w komentarzach, bo swiergotowi nie za bardzo się to podobało :roll: . Ale ogólnie jest bardzo dobrze :wink: .


:roll:
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 16:24

Wcale nie twierdzę, że któraś z osób tworzących JP zarabia na tym i myślę, że sprawa jest wyjasniona. Nawet gdyby jakieś wpływy z reklam były przeznaczane na "wypłaty", to nie miałbym nic przeciwko. Za taką robotę można by nawet coś skasować :prochno: Mnie to nie obchodzi. Chwała Wam za Wasze hobby 8)

I jeszcze jedna sprawa/propozycja. Otwieram codziennie JP średnio 3 razy na godzine :) Większość osób, które odwiedzają tę stronę posiada stałe łącze i gg (ewentualnie inny komunikator). Czy jest taka możliwość, aby tytuły kolejnych newsów pojawiały się jako Wasz status na gg :?: Ułatwiłoby mi to życie... Po prostu widzisz, że zmienił się status i zaraz uruchamiasz przeglądarkę, aby dowiedzieć się szczegółów. Co Wy na to :?:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 16:49

Diego pisze:Ostatnio przestałem pisać o tym w komentarzach, bo swiergotowi nie za bardzo się to podobało :roll:
Nie podobało mi się tylko robienie afery z jednej litery. Ja też lubię jak wszystko jest w największym porządku, co do jednego przecinka, czasami wręcz do przesady, ale zrozum, że nawet po sprawdzeniu tekstu przed wysłaniem zdarza się pominąć jakiś błąd, tym bardziej, jeżeli jest to już któryś news z kolei, albo jest późno, albo co tam jeszcze. Wystarczy napisać, że jest błąd, bez dodawania lamentu z jego powodu.
mJaUcViEej pisze:I jeszcze jedna sprawa/propozycja. Otwieram codziennie JP średnio 3 razy na godzine :) Większość osób, które odwiedzają tę stronę posiada stałe łącze i gg (ewentualnie inny komunikator). Czy jest taka możliwość, aby tytuły kolejnych newsów pojawiały się jako Wasz status na gg :?: Ułatwiłoby mi to życie... Po prostu widzisz, że zmienił się status i zaraz uruchamiasz przeglądarkę, aby dowiedzieć się szczegółów. Co Wy na to :?:
Nie ma mowy. JuvePoland udostępnia kanał RSS, który zawiera najnowsze newsy. Wystarczy sięgnąć po jeden z wielu programów potrafiących to wykorzystać.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 17:10

Yari pisze:Dla mnie JP jest w praktyce takim samym źródłem informacji jak krytykowana przez wielu ,,pilka.pl" . Mam wrażenie , że zapanowała moda na ,,zjechanie" tego serwisu jako najbardziej ,,plotkarskiego" . ).
Pilka informacje czerpie z zagranicznych serwisów, a ich jedynym lecz bardzo poważnym błędem jest śmieszne tłumaczenie niektórych newsów.
Yari pisze:Ale do rzeczy . Przecież na JP też jest masa plotek , tzn była , gdy jeszcze trwało okienko transferowe. Wszystkie Joaquiny , Cicinho czy nawet Gerrard'y , można było wyczytać o nich na jp.
To jest największy minus. Zwykłe ploty które nigdy się nie sprawdzą. Czasami zastanawiam się dla kogo są one pisane.
Yari pisze:Natomiast co do ,,jakości" newsów ( jeśli można tak powiedzieć ) . Stoją na bardzo wysokim poziomie. Zawsze ciekawe i z przyjemnością się je czyta.
Z tym sie zgodze, lecz niektórzy newsmani czasami dają ponieść się fatnzji :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 17:28

Ja podobnie jak większość też uważam JP za wiarygodne żródło newsów.Nie powiem że plotek czytać nie lubię, dlatego odwiedzam też inne serwisy, nawet te na których roi się od plot ;).JP to najbardziej wiarygodna stronka dotycząca Juve jaką znam.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 18:51

Ja zaglosowalem na TAK poniewaz nie mam powodu dla ktorego mialbym podwazac wiarygodnosc JP :!: Jesli chodzi o plotki (najczesciej transferowe) to uwazam ze jest to normalne i powinno sie je pisac... zreszta skad osoby piszace newsy maja wiedziec czy np. informacja o Vierim ktora zostala naglosniona przez Wloskie media jest calkowicie nieprawdziwa :idea:
Mam jedynie zastrzezenie (pisalem juz to w innym temacie) co do ilosci newsow... otoz moim zdaniem mogloby byc ich ciut wiecej, bo jak dziennie kilka razy otwiera sie JP to ma sie nadzieje ze za kazdym razem przeczyta sie cos o swoim ukochanym klubie... ale wiem ze nie zawsze mozna miec wszystko czego sie chce i dlatego wybaczam :wink:


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 19:25

del
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2010, 15:15 przez *MaTeK*, łącznie zmieniany 1 raz.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 15:49

sTrona jest bardzo dobra- nie ma co ukrywac - najlepsza o Juve
Wiarygodnosć newsów? Mimo wszystko, nie zawsze są wiarygodne.
Np ostatnia plotka o tym, że Zlatan nie zagra z Interem :?
Ale ogólnie jest ok - tylko czasem niektóre newwsy wprowadzaja niepotrzebny zamęt na stronce i kłotnie.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 16:06

ForzaDelPiero pisze:Np ostatnia plotka o tym, że Zlatan nie zagra z Interem :?
Oświeć mnie gdzie było napisane, że Zlatan nie zagra.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2005, 16:25

Przychodzę to regularnie od jakiegoś czasu i nigdy się nie zawiodłem na wiarygodności tej strony. Oczywiście niektóre newsy mogą być nieprawdziwe bo nie ma jak ich sprawdzić u samego źródła, np wypowiedź Lappo na temat Alexa, jedni sądzą, że powiedział takie słowa inni, że nie.
JuvePoland to świetna strona o Juventusie i niech tak zostanie na wieki, żaden inny klub w Polsce nie ma takiej strony jak Juve i tym powinniśmy się szczycić!






Juve storia di un grande amore...


ODPOWIEDZ