Skarb narodów

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 17:53

Wpisujcie tutaj swoje opinie o filmie.
Ja nie napisze narazie swojej ponieważ... właśnie, ściagnąłem film (Peer2Mail) wszystkie pliki scaliłem wszystko by było cacy, gdyby nie to że pisze że film trwa 2:05, a około 1:40 urywa się obraz i film leci od początku :(
Co zrobić :?:


non mollare mai
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 18:05

spróbuj może chwilę przed tym przesunąć pasek filu o kawałek... może to pomoże...

a co do filmu, to oglądałem go wczoraj i muszę powiedzieć, że jest bardzo fajnie zrobiony... nie siedzę w historii, ale słyszałem, że są nieścisłości co do wątku z Zakonem Templariuszy... ale nie chodzi tu przecież o film historyczny... napewno jest to kolejna "bajeczka", lecz mimo wszystko przypadła mi do gustu... fajnie rozwijająca się akcja i cała fabuła też nie źle pomyślana... zapowiadany był jako współczesny "Indiana Jones", ale osobiście uważam, że trochę na wyrost... film był dobry(może nawet bardzo dobry), ale to jednak coś innego... nie będę się rozpisywał o czym jest i wogóle, żeby nie zdradzać filmu, ale spokojnie mogę go wszystkim polecić jako przyjemną do oglądania(najlepiej wieczorem, może z drugą osobą) pozycję... film godny uwagi...


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 18:19

Sciagnelem film bardzo fajny polecam wszystkim lubiacym dobre filmy :D Mam dobra kopie :D:D:D


Obrazek
miedzjacek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2005, 18:21

Radidam pisze:Sciagnelem film bardzo fajny polecam wszystkim lubiacym dobre filmy :D Mam dobra kopie :D:D:D
A jakbym mogl wiedziec to skad sciagales ten film :?:


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 00:33

Film naprawde dobry, dawno nie widzialem tak interesującego i trzymającego w napięciu filmu. Oczywiście nie wszystkim moze się podobać, ale jeśli ktoś lubi filmy z zagadkami, przygodowe i lekko sensacyjne, gorąco polecam. Niemal całą długość filmu, obserwator jest trzymany w napięciu, co naprawde mi się podoba, i oczywiscie super zakonczenie, kiedy to ryzykując zycie, zwodzą przeciwnikow i odkrywają skarb. 8) Polecam !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 01:18

Malutkie pytanko: oglądał ktoś " Czasem słońce, czasem deszcz" bo słyszałem, że genialny jest!


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 09:04

No ja tesz bym chcial wiedziec skad scignałes ten film :D


Obrazek
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 09:23

Wojtom pisze:Film naprawde dobry, dawno nie widzialem tak interesującego i trzymającego w napięciu filmu. Oczywiście nie wszystkim moze się podobać, ale jeśli ktoś lubi filmy z zagadkami, przygodowe i lekko sensacyjne, gorąco polecam. Niemal całą długość filmu, obserwator jest trzymany w napięciu, co naprawde mi się podoba, i oczywiscie super zakonczenie, kiedy to ryzykując zycie, zwodzą przeciwnikow i odkrywają skarb. 8) Polecam !
Zgadzam sie widzialem go wczoraj i faktycznie film fajny niema w nim zbyt duzo nawalanki ale to wlasnie mi sie podobalo jest to film przygodowy cos w styly Indiany Jonsa


wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 09:34

Film moze niezbyt ambitny, ale oglada sie go przyjemnie - caly czas akcja pedzi do przodu i wyjscie do kibelka w trakcie raczej nie jest dobrym pomyslem :)
Jesli ktos szuka light'owego filmu do obejrzenia przy piwku, to ten sie jak najbardziej nadaje.


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:07

film bardzo mi się podobał. Praktycznie przez cały czas trzyma w napięciu. Poza tym gra tam mój ulubiony aktor - Nicholas Cage.


Obrazek
raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:39

Z tego co widzialem w zapowiedziach to film jest wyopasiony


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:59

raptorb pisze:Z tego co widzialem w zapowiedziach to film jest wyopasiony
Każdy film na trailerach jest świetny, kul i ful wypas.
Napaliliśmy się kiedyś z kumplami na taki film o smokach, nie pamiętam jak sie nazywał 8)
Ale pamiętam że wyszliśmy z kina ze śmiechem, totalne badziewie...
A co do Skarbu Narodów to jeszcze nie obejrzałem :|


non mollare mai
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2005, 01:32

Seiru pisze:
raptorb pisze:Z tego co widzialem w zapowiedziach to film jest wyopasiony
Każdy film na trailerach jest świetny, kul i ful wypas.
Napaliliśmy się kiedyś z kumplami na taki film o smokach, nie pamiętam jak sie nazywał 8)
Ale pamiętam że wyszliśmy z kina ze śmiechem, totalne badziewie...
A co do Skarbu Narodów to jeszcze nie obejrzałem :|
z tego co kojarzę, to pewnie był to film pt. "Władcy ognia" z "naszą" Izą Scorupco... jeśli mówimy o tym samym, to całkowicie się z Tobą zgadzam... strasznie kiczowaty film o tym, jak to smoki zaczęły opanowywać świat...


Obrazek
luczaj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 11
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2005, 22:04

boze...Nationality treasure (tak sie to chyba pisze) - film ma dość ciekawą fabułę. W pewnym momencie nie wiem czemu, ale przyszło mi do głowy porównanie do Jumanji. Świat pełen zagadek, wszystko się zgadza, logiczne myślenie nie zawodzi...
na początku odrzucał mnie nicolas cage. nie za bardzo przepadam za tym gościem, ale jeszcze ujdzie film, ale jego gra była beznadziejna,


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 13:46

Dobry film? Hmm... No nie, ja sie nie zgadzam- linczujcie mnie :wink: Od poczatku cos mnie odpychalo od tego filmu- poszlam dlatego ze cala reszta na to szla a moi "Kontrolerzy" byli pozniej i nikt nie chcial na mnie czekac :?

Przez caly film mialam takie uczucie- to juz bylo, wieeele razy- za kazdym razem wiedzialam co sie zdarzy- a tak nie powinno byc (moim skormnym zdaniem). I te "zagadki"- ktore rozwiazywali na poczekaniu, w sklepie, na ulicy- jakos mnie to nie przekonalo :? Gra aktorska- fa-tal-na:
Nicolas Cage gral jakby nie bardzo wiedzial co tam robi, po Diane Kruger od razu bylo widac ze jest modelka a nie aktorka (i szkoda ze na wybiegu jednak nie zostala)- pamietacie ta scene kiedy krzyczala "security, security"?- dno totalne :? Muzyka- standardowa raczej... Chociaz po kims pokroju Trevora Rabina moznaby spodziewac sie czegos bardziej odkrywczego- co to za pomysl zeby za kazdym razem kiedy na ekranie pojawiaja sie ci "zli" w tle slychac gitare elektryczna :? ? Montaz, zdjecia- standardowo po hollywoodzku (czytaj: zrobione mniej wiecej jak Mc Donalds- niby zjesz, niby wszystko dobrze ale jednak cos nie pasuje kiedy wymagasz czegos wiecej niz tylko sie nazrec).

Co do samego scenariusza- ile to juz razy widzielismy dzielnego glownego bohatera ktory w trakcie filmu znajduje milosc swojego zycia a do pomocy w walce ze zlymi (ktorzy tez sa bardzo stanadardowi-zwlaszcza ci, ktorzy mowia z rosyjskim akcentem :| ) ma niezbyt blyskotliwego kumpla ktory jest za to geniuszem komputerowym- i to wlasnie na nim skupia sie wiekszosc blyskotliwych zartow w filmie... Ech, nawet nie chce mi sie liczyc :?

Nie polecam- stanowczo odradzam ten film... Naprawde sie na nim nameczylam- a szkoda, bo mozna bylo robic cos bardziej konstruktywnego w tym czasie :wink:

Agnieszka

PS. A pamietacie ta scene kiedy oni "ogrzewaja" ta Deklaracje Niepodleglosci? Swoimi oddechami? I ta muzyczka przy tym- jakby to jakis "Piotrus Pan byl"... Ciekawe czemu tylko moja siostra i ja smialysmy sie w tym momencie :-D :?:


ODPOWIEDZ