Queen - Reaktywacja :/:/:/:|

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 10:13

Odnawiam ten temat by napisać że wczoraj odbył się pierwszy koncert(Brixton Academy) "Queen feat Paul Rodgers" oto lista wykonanych utworów
Love with my car(Roger)
Crazy little thing called love
BoRap (Część operowa znana z dawnyh lat)
WWRY
I want it all (Brian)
'39
I want to break free
All right now (+2 piosenki Free/Bad.Company)
Now I'm here
Love of my life
(Śpiew widowni)(Bri usiadł na krzesełku a obok jego stało jeszcze jedno wolne krzesło[ wiadomo dla kogo]):cry:
A kind of magic
Fat bottomed girls
Hammer to fall
Show must go on

These are the days of our lives(Foty Queen z dawnych lat)
Koncert podobno był niesamowity, ludzie mogli filmowac zrobic zdjęciaitp. Jak widac nikt nie chce zastepowac Freddiego i dobrze :D FOTKA
Ja wybieram się do Pragi (16,IV) po powrocie strzeszcze tu moje wrazenia :D Pzdr


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 13:08

Juventin pisze:Odnawiam ten temat by napisać że wczoraj odbył się pierwszy koncert(Brixton Academy) "Queen feat Paul Rodgers" oto lista wykonanych utworów
Love with my car(Roger)
Crazy little thing called love
BoRap (Część operowa znana z dawnyh lat)
WWRY
I want it all (Brian)
'39
I want to break free
All right now (+2 piosenki Free/Bad.Company)
Now I'm here
Love of my life
(Śpiew widowni)(Bri usiadł na krzesełku a obok jego stało jeszcze jedno wolne krzesło[ wiadomo dla kogo]):cry:
A kind of magic
Fat bottomed girls
Hammer to fall
Show must go on

These are the days of our lives(Foty Queen z dawnych lat)
Koncert podobno był niesamowity, ludzie mogli filmowac zrobic zdjęciaitp. Jak widac nikt nie chce zastepowac Freddiego i dobrze :D FOTKA
Ja wybieram się do Pragi (16,IV) po powrocie strzeszcze tu moje wrazenia :D Pzdr

Hmmm jak widac pierwszy koncert udany, publicznosc zadowolona, juventin chyba tez Obrazek

Tak jak mowilem wczesniej: jezeli wszyscy sa zadowoleni to z koncertow to dlaczego ma ich nie byc Obrazek


Obrazek
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 13:32

enbea pisze:apropo queena to znacie moze jakies stronki gdzie mozna sciagnac ich utwory??
sproboj scignac programami P2P( kazaa, imesh, emule, torrent). przy torrencie bedzie musial (a) poszukac linkow, a jak zaistalujesz emule to mozesz sciagnoc Cała Dyskografie (ja mam :wink: tak mi sie wydaje 8) ) i wtedy bedzie sluchania :wink: . cala dyskografia zajmuje cos kolo 700mb

PS. do fanow Queenu...ile Queen wydali plyt? :roll: 17?


Obrazek
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 13:46

Pomysł okradania Queen mi sie nie podoba :? Co do plytek 16 studyjnych, 5 nie wydanych leza w archiwach (sesje dla BBC) 5 (róznego rodzaju Greatest Hits) 6 oficijalnych koncertów (masa bootlegów) 3 skladnki koncertowe i to chyba tyle... jak mi sie cos przypomni napisze.


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 14:17

Juventin pisze:Pomysł okradania Queen mi sie nie podoba :? Co do plytek 16 studyjnych, 5 nie wydanych leza w archiwach (sesje dla BBC) 5 (róznego rodzaju Greatest Hits) 6 oficijalnych koncertów (masa bootlegów) 3 skladnki koncertowe i to chyba tyle... jak mi sie cos przypomni napisze.
racja jest 16 plyt a nie tak jak wczesniej napiselem 17...po prostu plyte "Live Killers" mam w dwoch czesciach :roll:
skad mozna sciagnac te koncerty oficjalne:>


Obrazek
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 14:58

W Polsce dostępne są[tylko] Wembley '86 i Bowl '82 w cenach dosc przystępnych :> Za to z emula w kilka dni sciagnałem Rainbow '74 Hyde Park '75 Japan '85 Budapest '86 Montreal '81 i kilka innych I warto je sciągac chyba ze wybierasz sie do Japoni bądź USA :D
Pogrubionym drukiem oficialne wydania, wszystkie nagrania profesionalnie kamerowane jakosc w wiekszosci wypadków DvD


olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 15:15

Juventin pisze:wszystkie nagrania profesionalnie kamerowane jakosc w wiekszosci wypadków DvD
Z Emula nigdy nie sciagniesz koncertu jakości DvD, to nie jest możliwe :|

Szkoda swoja droga ze nasz rynek DvD jest tak ubogi, przyklad dokladnie post wyzej :(


Obrazek
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2005, 18:24

http://rapidshare.de/files/1047784/Brix ... s.3gp.html
Jak kogos interesuje fragment mojej ulubionej piosenki z wczorajszego koncertu :D Slaba jakosc ale zawsze coś


ODPOWIEDZ