HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 14:07

Śledząc dyskusję na temat Tedów i innych bambrów z polskiej rapsceny w tym temacie, zastanawia mnie, że nikt nie wspomniał nawet o kolejnym krążku Adama Ostrowskiego, który pojawił się na półkach polskich sklepów.
Facet jak dla mnie jako jedyny wart słuchania jeżeli chodzi o hip-hop w polskim wydaniu. Nie tylko wart słuchania ale i wart wydania pieniędzy zarówno na płytę (`Tylko dla dorosłych przyp. mój) jak i na koncert.

Koncert w Poznaniu odbędzie się 27 marca w esku. Chętnych serdecznie zapraszam.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 14:15

Gusta są różne, o gustach się nie dyskutuje.

Ja oczywiście zakupiłem oryginalną płytkę z jednego powodu, na dzień dzisiejszy O.S.T.R jest moim ulubionym raperem. Po za tym Track "Śpij Spokojnie" ,który mnie zniszczył(w pozytywnym tego słowa znaczeniu) sprawił ,że kupiłem jego najnowsze dzieło.
I powiem szczerze...średnio mi się podoba, na + zdecydowanie jednak w/w piosenka jest najlepsza na płytce.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 15:03

O.S.T.R. nie wiem nie słuchałem jeszcze tej nowej płyty, ale mogę się założyć że są takie same jak zeszłe. Jest to jeden z wielu raperów w Polsce który nie robi żadnych postępów osiągnął pewien poziom, którego się trzyma i nie specjalnie chce go przekroczyć. Po wysłuchaniu kilku płyt te nowe stają się nudne i monotonne. Słyszałem zapowiadał, że będzie to coś całkiem nowego jak nie to płyta wyląduje w koszu. Jedyne za co go cenie to Freestyle z Bakiem w spodku naprawdę pierwsza klasa.

Tede to się nie ma co rozczulać wygrał z Peja. Ryszard był na starcie na straconej pozycji, ale tylko tą "zabawą" w dissy i beef pogorszył swoją sytuacje. Żeby była jasność nie jestem fanem Tede ostatnia jego płyta która mi się naprawdę podobała to był S.P.O.R.T. no i ostatni mixtape. Przed cała tą sytuacją tzn. przed Zieloną Górą nawet wyżej ceniłem Ryśka teraz Jacka.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 20:27

no właśnie o gustach sie nie dyskutuje ;p ja tam O.S.T.R nie lubie dla mnie wszystkie jego płyty są takie same nic nowego ;p

i Znowu ja nie jestem fanem Tedego ale Jacek wygrał ja kręcę cos mi sie wierzyć nie chce w to ..... Jacek przegrał i tyle !!!!!!!!!!!!!


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 20:33

Boksic9 pisze:Znowu ja nie jestem fanem Tedego ale Jacek wygrał ja kręcę cos mi sie wierzyć nie chce w to ..... Jacek przegrał i tyle !!!!!!!!!!!!!
Gardzę Peją ale lubię więcej jego piosenek niż Tedego, więc można powiedzieć ,że jestem obiektywny. I obiektywnie stwierdzam ,że Tede wygrał :)


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 21:18

gardzisz Rychem ? człowieku chciałbyś osiągnąć to co on w życiu wyjsc z biedy i byc kimś !!!!!!!!


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 21:20

Juve Master pisze:Śledząc dyskusję na temat Tedów i innych bambrów z polskiej rapsceny w tym temacie, zastanawia mnie, że nikt nie wspomniał nawet o kolejnym krążku Adama Ostrowskiego, który pojawił się na półkach polskich sklepów.
Facet jak dla mnie jako jedyny wart słuchania jeżeli chodzi o hip-hop w polskim wydaniu. Nie tylko wart słuchania ale i wart wydania pieniędzy zarówno na płytę (`Tylko dla dorosłych przyp. mój) jak i na koncert.
Ja nie pisałem, bo byłem zbanowany!

Płyta po pierwszym przesłuchaniu - średnia. Po drugim i trzecim - niestety też. Niestety, ale od - moim zdaniem - kapitalnego krążka "Ja tu tylko sprzątam", OSTR wydaje coraz gorsze płyty. Zero innowacji, niczym mnie te krążki nie zaskakują, tekstowo też średnio jak na niego.
Puszczam sobie stare albumy Ostrego, jak Tabasko czy Hollywodz - najlepsze pozycje tego rapera.
Koncert w Poznaniu odbędzie się 27 marca w esku. Chętnych serdecznie zapraszam.
Niedawno był koncert we Wrocku, na który miałem przyjemność pójść. Koncert jak koncert, koneserem nie jestem, ale moją uwagę przykuli ochroniarze Impela którzy byli nieźle... zjarani :whistle:


aha - jeśli rozmawiamy o rapie, to powinniśmy wyrzucić z naszego słownika takie wyrazy, jak: "piosenka", czy "śpiewać". Strasznie niepoważne.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 00:16

Owszem płyta jest w miarę dobra, ale również nie nazwałbym jej rewelacją. Oprócz singla promującego 2 świetne kawałki: Konsumpcjonizm oraz Spalić gniew - przynajmniej jak dla mnie.

Co do tezy, że jego ostatnie płyty niczym się od siebie nie różnią, to ja bym się nie zgodził. Wydaje mi się, że jego płodność artystyczna sprawia, że potencjalny słuchacz odbiera jego nowe prodakszyns jako nic specjalnego, jako że dopiero co oswoił się z poprzednim krążkiem, a tu już nowy ...


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 10:10

Juve Master Bamber to OSTR i uważaj ze słowami !!!!!!!


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
flying_birds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 162
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 11:02

Peja coś osiągnął? Jeśli osiągnięciem może nazwać uwielbienie bandy dresów i podżeganie do bicia jakiegoś dzieciaka to rzeczywiście...

Ogólnie gadka o polskim hip-hopie to dość śliska sprawa bo rap w Polsce jest prymitywny i lata świetlne za amerykańskim czy francuskim - co do innych to nie wiem bo się nie interesuję.


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 14:26

flying_birds pisze:Peja coś osiągnął? Jeśli osiągnięciem może nazwać uwielbienie bandy dresów i podżeganie do bicia jakiegoś dzieciaka to rzeczywiście...

Ogólnie gadka o polskim hip-hopie to dość śliska sprawa bo rap w Polsce jest prymitywny i lata świetlne za amerykańskim czy francuskim - co do innych to nie wiem bo się nie interesuję.
gon sie człowieku !!!!!!! co osiągnął 4 złote płyty 1 platynowa coś jeszcze ? banda dresów !!! nie jestem dresem i lubię jego muzyke !!!!!!! wiec obrażasz i mnie !!!!!!!! NDL !!!


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
flying_birds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 162
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 14:46

Szkoda, że więcej wykrzykników nie dałeś, Twoja wypowiedź byłaby jeszcze bardziej merytoryczna.
Co to są złote czy platynowe płyty u nas? Parę nędznych tysięcy.

Wiesz, skoro lubisz muzykę takiego prymitywa, a na dodatek dodajesz sobie podpisy tych trzydziestoparoletnich dzieciaków, którzy cały czas sepleniąc złorzeczą na policję - to nie za dobrze o Tobie świadczy.


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 16:15

a Tobie co świadczy człowieku każdy słucha to co lubi , nie wywodze sie z biedy !! nie jestem dresem , znam bardzo duzo ludzi z bardzo dobrych rodzin , ktorzy słuchają Peje czy HG . a teraz człowieku Kuba , z BvB jest fanem Rycha ? to tez dres ?! o Tobie to zle swiadczy bo o gustach się nie dyskutuje , i mylisz ze Hg nawija w kółko o Policji !!! nie , przesłuchaj sobie może 63 Dni Chwały , czy kawałek Droga








Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 16:26

Boksic9 pisze:gardzisz Rychem ? człowieku chciałbyś osiągnąć to co on w życiu wyjsc z biedy i byc kimś !!!!!!!!
Po pierwsze nagrywał te piosenki jedne lepsze drugie gorsze. Trzeba być ignorantem by nie oddać mu tego ,że w taki czy inny sposób wpłynął na Polską scenę Hip-Hopu.

Nie chcę osiągnąć tego co On i na pewno nie w taki sposób jak Rysiu"co drugie słowo to bluzg" Peja. Wybił się z biedy? To szacun dla niego, ale wiesz mi ludzi ,którzy wyrwali się ze "slumsów" jest bardzo,bardzo wielu i nikt z nich nie namawia swoich "Fanów" by zlali jakieś dziecko.


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2010, 16:46

jak go ochrona zabrała to nie miał innego wyjścia ;p NDL proste po co małolat zaczynał


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
ODPOWIEDZ