HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 21:56

Przesłuchałem dokładnie no i w tym dissie BRX'a są tylko takie argumenty, że ma asa w rękawie na Tedego (pewnie jakieś wyrzuty z przeszłości, bo znają się rpzecież od ponad dekady) iii... to chyba wszystko.. Ciekawi mnie, czy to prawda, czy tylko tak gada..
Co do poziomu, to rzeczywiście jak Peja.. Ale za to jaki sromotny bit!
Lubiłem kiedyś Borixona nawet.. ale teraz od'walił'..
Zastanawia mnie, czy Tedzik odpowie sam, czy kogoś też do tego zaprosi. Molesta podobno stoi po jego stronie, ale wątpie, żeby to akurat oni się skumali z Tedem do tego beef'a. Jeżeli już ktoś z większych to Numer lub Waldek Kasta może.. Choć pewniejsze jest, że pojedzie ich sam, tak jak płomień z lerkiem.. Czekanie mnie zabija! :twisted:


EDIT !
Jednak Borixon o co innego się wykłóca..
Przepraszam za wypowiedzi i błędy z niewiedzy - na wycieczce byłem, a tyle się działo.. :doh:
To teraz Tede chyba musi już na dwóch frontach jechać.. Zobaczymy :!:


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2009, 21:23

Widzę, że towarzystwo wzięło się za analizę dissów. To i ja dorzucę od siebie zdań kilka(dosłownie).
Peja w swoich kawałkach, niestety, same wyzwiska. Argumentów raczej na próżno tam szukać. Rozumiem, że to dwa różne style, że Rychu jest z ulicy i w biedzie chowany, ale gdzieś między obelgami mógł wrzucić kilka argumentów i słów prawdy. Osobiście również nie popieram tej całej żenady z pobiciem małolata na koncercie. Tede w swoim wywiadzie elegancko podkreślił, że inteligenty człowiek inaczej załatwiłby tą sprawę. Jest wiele sposobów rozwiązywania takich problemów. Szczerze mówiąc myślałem, że Peja spłodzi coś lepszego, że będzie prawdziwa wojna, a o zwycięzcę będzie spór do ostatniej chwili. Tylko raz przesłuchałem po każdym z kawałków i nie miałem wątpliwości kto tu pokazał klasę. Logiczne przedstawione argumenty i przede wszystkim prawda, zadecydowały. Już chyba Płomień 81 miał większą moc od Ryszarda.

Na Borixona szkoda słów. To człowiek przeszłości. Dziś jedyny sposób w jaki mógłby zabłysnąć to właśnie dissy. Spójrzcie co się teraz dzieje i jak się zdobywa sławę. Małolaci wolą onanizować się przy beefaach Chady czy Peji, bo dobrze "ciupią?". Argumenty? Powód tej całej maskarady? To już sprawy drugoplanowe dla większości. Raczej mało kto się w to zagłębia.
To teraz Tede chyba musi już na dwóch frontach jechać.. Zobaczymy
Nie widzę problemu. Tede jechał się już chyba z każdym. Ktoś pokroju Borixona nie powinien sprawić mu najmniejszych kłopotów.
"Zadarłeś ze mną, teraz się obsrasz" :wink:


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
kankan87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2009
Posty: 1
Rejestracja: 24 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 13:05

W sieci pojawił sie kolejny teledysk GrubSona. Promuje on fenomenalny album O.R.S., który ukazał się nakładem MaxFloRec w sierpniu tego roku.

GrubSon jest obecnie w trasie, wiec jakby ktoś wahał sie czy pójść na jego koncert, to polecam mu obejrzenie tego właśnie teledysku. Oto link.

Szczegółowe info o artyście, jego poczynaniach i trasie koncertowej znajdziecie na stronie wytwórni GrubSona.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2009, 22:14

Prokson pisze:
pan Zambrotta pisze:Obecnie zagłębiam się w Dilated Peoples: głównie 20/20 i Neighborhood Watch. Do tego Bone Thugs cała dyskografia i za Ice Cube'a się muszę zabrać, podobno klasyka, muzyk z gatunku: "trzeba znać", a ja nic nie wiem 8) .

zamiast solówek ice cuba sprawdź NWA (no chyba ze masz czas i na jedno i na drugie)
z DP to koniecznie the platform. u mnie się wkręciła za trzecim razem i do dzisiaj to moja ulubiona płyta z kalifornii (obok solo LP evidence'a)
Przesłuchalem DP i jakoś mi nie podpasowali, nawet po 5 przesłuchaniu płyty. Wybacz Proks.
Bone Thugs to już dla mnie kompletnie kosmos, poza kapitalnymi "Crossroads" i "1st of tha Month" to mają jakąś ciężką <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w pozostalych kawałkach i trzeba wypalić wagon zioła, żeby się zagłębić w ich twórczość.
NWA przesłuchałem, ale też jakoś nie zostałem ich wiernym sluchaczem. Pozostałem jednak na West Coast ( :D ), przeniosłem się troszeczkę później w czasie i trafiłem na Warren G. Odpłynąłem. Kapitalny album "Regulate... G funk era", teraz dobieram się do 213, czyli Warrena, Snoopa i Nate Dogga. Po kawałku "Super Fly" już wiem że okropnie mi się spodoba.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 13:07

Zambrotta nie wiem dlaczego Ci DP nie podchodzi, dla mnie to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ekipa, choć może za bardzo uzależniona od Evidenca, którego cenię najbardziej z amerykańskiej ligi w rapie. Jeśli Ci się nie podobało DP to sprawdź może właśnie ostatnie dwa krążki Eva, szczególnie, że na 2010 szykuje on kolejny już trzeci solowy album studyjny.


Ja ostatnio non stop słucham nowego Jay-Z, który wrócił w wielkiej formie oraz nowo zorganizowaną super grupę (?) Slaughterhouse, świetni są.

Obrazek


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 12:50

wloski pisze:Zambrotta nie wiem dlaczego Ci DP nie podchodzi, dla mnie to jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ekipa, choć może za bardzo uzależniona od Evidenca, którego cenię najbardziej z amerykańskiej ligi w rapie. Jeśli Ci się nie podobało DP to sprawdź może właśnie ostatnie dwa krążki Eva, szczególnie, że na 2010 szykuje on kolejny już trzeci solowy album studyjny.
Ev na bitach Alchemista niszczy wszystko. ;) Jaram się tą nadchodzącą płytą, tymbardziej po tym, jak widziałem jakiś czas temu filmik na youtubie ze studia Evidence'a, kręconego podczas tworzenia nowego kawałka.



A teraz z innej beczki. Wróćmy na polskie podwórko...


"Trochę" trzeba było na to czekać, bo ponad 2 miesiące, ale.. Tede odpowiedział! I wygląda na to, że jednak z tą płytą skierowaną w stronę Rysia Pysia, Deksia i Borixona nie żartował, bo od kilkunastu dni znana jest już nazwa projektu Tede-DJ Tuniziano-Sir Michu, czyli A/H24N2.

Wygląda na to, że wykradziony (nie był jeszcze przedstawiony na oficjalnych stronach wytwórni Wielkiego Joł) teledysk do kawałka Rewolucja, na przerobionym pewnie wszystkim znanym bicie, będzie swoistym singlem tej płyty. Kawałek jest wykonany z Mrozem, który już miał okazje nagrywać z Tede. Ale i również nagrywał z Peją. Więc jego wkład w diss "rewolucja" ma oznaczać pewnie po czyjej stronie stoi Mrozu.

Mimo tego, że sprawa wygląda na odmrożoną (2 miesiące) to i tak się cieszę, bo czekałem na tego typu potoczenie się spraw (czyt. cała płyta Tedzika nagrana w głównej mierze na Peje). Czekajmy więc na więcej informacji na temat A/H24N2 i reakcję Rysia i Borixona, a w między czasie, jako przedsmak mamy "przedpremierowo" klip do kawałka Tede ft. Mrozu - Rewolucja.




* Edit (23.12.2009):

Okazało się, że konto na Youtube nazwane Junasz91 zostało założone zapewne przez Wielkie Joł. Ale od początku...
Dzień po ukazaniu się klipu "Rewolucja", Peja na swoim oficjalnym kanale udostępnił 'filmik' pt. "SLU GANG Wrogu mój zapowiedź", w którym prezentuje sampel, który zapewne miał zamiar wykorzystać do odpowiedzi na "Rewolucję". Okazało to się bardzo słabym posunięciem. Tedzik tego samego dnia (!) nagrał kolejny diss z wykorzystaniem tego właśnie sampla. Ten kawałek to "El'Cztery". Mistrzostwo ze strony Tedego.
Lecz to nie wszystko.. Już Jutro - tj. 24.12.2009r. AKA Wigilia 2009 - zostanie wydana płyta projektu Tede/Tuniziano/Sir Michu nosząca tytuł "A/H24N2"! (Więcej informacji TU i na witrynie wytwórni, czyli www.wielkiejol.com)
Wesołych Świąt, Rysiu! :smile:


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 01:31

Nie lubię Tede za hajs by ten lamus zmienił swoją orientacje. co do dissów to w czym Tede go pojechał ? że gada w kólko tvvvvvvvvvvvnnnnnnn Turboooo żałosne . Diss polega żeby jechac z kims używać argumentów obrażać !!!! na moje Peja pojechał z nim jak z Psem . użył tam argumentów i tyle w tym temacie jak dla mnie . a co do Zielonej góry nikt nie pamięta ze Peja zszedł do tego kolesia ale on mu sie śmiał prosto w twarz. zobaczcie co dzieki kolesiowi było przynajmniej kilka dissów ;p he pewnie w szkole ma ciężkie życie chlopak ;p ale jest sławny ;p jesli chodzi o jaki ja rap słucham to Hemp Gru najlepszy skład w Polsce , lubię Bonusa Rpk ,DDK , i Rycha , i Firme ale oczywiście JP na 100% jest dla mnie żałosne pozdro


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2010, 13:06

łłooo jezu. Tyle czasu minęło, że już zapomniałem, że tutaj pisałem to. No ale postaram się odkurzyć swoje tamte myśli.
Boksic9 pisze:Nie lubię Tede za hajs by ten lamus zmienił swoją orientacje. co do dissów to w czym Tede go pojechał ? że gada w kólko tvvvvvvvvvvvnnnnnnn Turboooo żałosne . Diss polega żeby jechac z kims używać argumentów obrażać !!!! na moje Peja pojechał z nim jak z Psem . użył tam argumentów i tyle w tym temacie jak dla mnie . a co do Zielonej góry nikt nie pamięta ze Peja zszedł do tego kolesia ale on mu sie śmiał prosto w twarz. zobaczcie co dzieki kolesiowi było przynajmniej kilka dissów ;p he pewnie w szkole ma ciężkie życie chlopak ;p ale jest sławny ;p jesli chodzi o jaki ja rap słucham to Hemp Gru najlepszy skład w Polsce , lubię Bonusa Rpk ,DDK , i Rycha , i Firme ale oczywiście JP na 100% jest dla mnie żałosne pozdro
Na wstępie powiem, że czuję, że nie dojdziemy do porozumienia, ale postaram się podyskutować. Kto wie, może nam się uda. :)
Nie będę dzielił Twojego postu na czynniki pierwsze, bo wiem, że niektórzy tego nie lubią, więc by uniknąć możliwego konfliktu postaram się odpowiedzieć na to wszystko jednym "tchem". A więc...

Co do tego, że Tede zmieniłby za hajs swoją orientację, jak to powiedziałeś, to raczej wątpię, ale z faktem, że robi rap dla hajsu nie można się kłócić, bo sam to wielokrotnie powtarza. Nie mówmy także, że Peja nie trzepie szmalu na tym, co robi, bo to byłoby niedorzeczne. Trzepie i to sporo. Porównywalnie do Tedego pewnie, o ile nie więcej. Po prostu głupio byłoby mu o tym tak gadać, skoro jego muzyka ma od zawsze docierać głównie do raczej ubogich osiedli, z którymi tak dumnie nadal się utożsamia jeżdżąc swoim Porshe, czy czymś tam. Z resztą jedynie na fotelu pasażera, bo nie ma prawa jazdy - prowadzi zazwyczaj jego obecna narzeczona. To tyle na temat "sprzedajności".

Tede śmieje się z tego "TVN-u, TVN-u Turbo", bo to Peja się na ten temat najbardziej spinał. Od tego w sumie się zaczęło, kiedy Rysiek "freestylował" na swoim koncercie wypominając Jackowi jego pracę w programie "Operacja Tuning". To nie Tede zaczął o tym gadać.. Zresztą cały ten "freestyle" Peji, jak i późniejsze jego występki na koncertach, które skrzętnie nagrywali i potem wrzucali na YouTube'a jego "wyznawcy", stoją na mega marnym poziomie. Ogólnie podczas wygłaszania tych swoich koncertowych wywodów wydawał się jakby był pod wpływem jakiegoś ciężkiego świństwa i wychodziło to raczej komicznie.

W dissach mają być argumenty, a nie bezmyślne wyzwiska? Jak najbardziej się zgadzam! I głównie tak było. Argumentów Tede miał od groma więcej, niż Peja, więc nie ma tu nawet co dyskutować. Tedzik zniszczył Ryśka samym "Czasem Honoru", a reszta płyty A/H24N2 to tylko pogłębia.

Podsumowując Tede nie mógł przegrać tego beefu, bo od samego początku go wygrał. Wygrał go, bo mówił samą prawdę. To co zrobił Peja było złe, a on się jeszcze odszczekiwał. Po co? Przecież tak się, kurde, nie robi. Nawet jakby ten dzieciak go rzucił w twarz krowim plackiem, to nie powinien na niego nasyłać tej swojej "armii psychofanów". Trochę rozsądku. Zresztą potem przecież sam się kajał w TVN-owskiej "Uwadze", że był pod wpływem alkoholu (i chyba nie tylko), że ma z tym problemy itd. (Problemy, phi. Raz nawija, że jest uzależniony i że chce z tym skończyć, a potem kilka kawałków dalej nawija o imprezach i jak to lubi wypić.. i to nie są teksty typu chce skończyć, bo mam kaca, tylko skończyć bo jestem alkoholikiem i mam problemy duże z tym, by potem nawijać o imprezach.. :doh: ).
Wracając do samego incydentu, to gdyby był w pełni rozumny, to zamiast zwoływać swoich fanów zawołałby ochroniarzy i przedstawił im sytuację, a oni z pewnością zrobili by porządek. Niestety on jest, jaki jest.. i to mu właśnie wytknął Tede. Jacek użył niepodważalnych argumentów, które wygrały w tym beefie.

Trochę się zbyt mocno chyba rozpisałem, ale chciałem ładnie odpowiedzieć na tego Twojego posta i wyrazić swoje zdanie na ten temat. Być może niektóre fakty źle opisałem, bo to było dość dawno i nie pamiętam wszystkiego z dużą dokładnością. Jakby co, to mnie popraw. Zaznaczam też, że nie jestem jakimś wielkim fanem Tedego. Sprawdzam jego produkcje, lecz w sumie coraz mniej się nimi jaram. Co nie oznacza, że w sprawie Ryśka miał rację i beef wygrał.

Pozdrawiam.


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2010, 01:48

gawron ale Ty nie rozumiesz jednego że Peja był uspokoić tego małolata ale ochroniarze go nie dopuścili ?! wiec wtedy Rychu nie wytrzymał i zrobił to co zrobił ! ale dlaczego ochrona jak widziała jak Rychu był u niego nie zareagowali i nie wywalili tego młokosa ?! Ten gówniarz ma za swoje ! po prostu wiedział że jak na Rycha ktos opluje nie powie że deszcze pada nikt nie da sobie pluć w kasze chyba że zwykły lamus !!! nie popieram tego co zrobił Rychu ale małolat jest sobie sam winny i bronie troszke Rysia ponieważ był i chciał sam załatwić sprawę a że ochrona go nie dopuściła to już nie jego wina .powiedz kolego sam ktos Ci pluje na twarz to co powiesz ze deszcz pada ? no prosze nie wygłupiajmy sie!!!

To jest Twoje zdanie ze pedzik wygrał te dissy ja mam swoje zdanie i wysłuchałem sie dokładnie i według mnie były argumenty i to nie mało !!
i Rychu nie tylko trafia do ubogich osiedli wcale tak nie jest i słuchają go też ludzie z bogatych domów zresztą nawet chyba z tego co pamiętam Kuba z BVB słucha Rycha .

Nie słucham aż tak Rycha ale na pewno jest dobry w tym co robi . a Tedzika nie moge znieść .

Ja mam prawo do swojego zdania Ty masz gawron do swojego... to jak sie kłócić kto był lepszy Maradona czy Pele ;p


Dla mnie i tak w Polskim Rapie rządzi HG i wszystko na ten temat :) a piosenka HG-Droga klasyk ,szczególnie cały album droga polecam ;p


Jak ktoś lubi uliczny Rap polecam Bonus RPK i Album <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dzieciak i najnowszy Artysta kombinator ;p

I chciałbym zaznaczyć że denerwuje mnie takie gadanie że jak ktoś słucha HG czy Rycha jest z biednej rodziny albo że jest głąbem po podstawówce , a wcale tak nie jest to jest po prostu głupie gadanie prostych ludzi ! pozdro


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2010, 17:09

No ja nie wiem w sumie, czy ochroniarze go nie dopuścili, żeby go uspokoił. Raczej wątpię. Mi się wydaje, że Peja się zatrzymał na barierkach, bo dalej stali ludzie i nie mógł przejść i coś tam krzyczał do niego (wydaje mi się, że tak widziałem te parę miesięcy temu na filmiku). Jasne, że ochroniarzy powinni go wyrzucić i jasne, że ten dzieciak zachował się jak skończony kretyn. To nie podlega wątpliwości.
Mimo wszystko on jest dla tych dzieciaków jakimś tam autorytetem, więc powinien trzymać nerwy na uwięzi, a nie tak wariować. Co innego jakby uwalił tego klienta sam na ulicy, po koncercie - nie miałbym nic przeciwko. Ale zwoływanie całego tłumu ku przemocy podczas koncertu jest kiepskim pomysłem.
To już Wojtek Sokół się lepiej zachował w podobnej sytuacji na swoim koncercie. Poprosił klienta na scenę i jeżeli mu się nie udało wyjaśnić sprawy, to potraktował go należycie. TUTAJ masz filmik. Oczywiście to też nie jest dobre zachowanie, no ale trzeba przyznać, że z dwojga złego Sokół zachował się "lepiej".

Co do tych ubogich osiedli, to nie miałem tego tak do końca na myśli. Sorry, jeżeli tak to zrozumiałeś. Nie napisałem, że wszyscy, którzy go słuchają to głąby ( :?: - nie użyłem takich określeń), czy ubodzy. Chodzi o to, że tak się mówiło, że on gra dla ludzi PRZEDE WSZYSTKIM z ciężkich dzielnic, zazwyczaj mocno poddenerwowanych sytuacją. No ale nie powinienem tak uogólniać. Jedni lubią rosół, inni pomidorówkę. Rap jest dla ludzi, wszystkich.

Jeżeli chodzi o Hemp Gru to jasne, że znam ich muzykę. Słuchałem ich płyt i nadal czasami do nich wracam. Kilka kawałków z Klucza, jak i z Drogi jest kozackich.

Staram się sprawdzać większość nowych projektów, które wychodzą w Polsce "na legalu", jak i w podziemiu wykonawców. "Na starcie" odrzucam jedynie tych wykonawców, do których się mocno przy wcześniejszych produkcjach zraziłem. Tych staram się omijać. Zagranicznego rapu też słucham, lecz ostatnio może trochę mniej niż kiedyś. Ostatnimi czasy najmocniej zajarany jestem albumami Małpa - Kilka Numerów o Czymś, W.E.N.A./Rasmentalism - Duże Rzeczy, czy Quiz - Materiał Producencki. Oczywiście jest wiele innych płyt godnych wysłuchania, takich wykonawców jak PeeRZet, Tetris, Mes, Grubson, Pjus, czy wielu, wielu innych (...), lecz te wywyższają się spośród produkcji z 2009 roku. Z zagranicy obecnie najbardziej Looptroop Rockersi, jak i sam Promoe, czy też Evidence, o którym już kilka postów wyżej wspominano.

(W tej chwili z głośników leci nowy Ostry, też daje radę. ;))


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2010, 17:32

myślisz ze Rychu co po koncercie by wybiegł na ulice i szukał tego małolata w tłumie ? to jak szukanie igły w stogu siana .. a co do sokola widzialem to, ale popatrz na to że ten gówniarz co spał do Rysia miał15 lat Ty myślisz ze on by wszedł na scene ? Co Ty !! On by sie osrał na starcie !!!!!! dobra ciul z tym było minęło ..


Ja kiedys to słuchałem tylko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> The game , Lil Wayne , 50 Cent , Jadakiss ,Snoop. Teraz mniej jedynie The Game i Lil Wayne , a 50 Centa w ogóle wkurzył mnie koleś jak odwołał koncert a kupilem bilety .:P

Lubiłem kiedyś Kaliber44 ale to ze śp Magikiem ;p

Zawsze bedzie dla mnie najlepsze HG ale obecnie najbardziej w ucho wpada mi Bonus Rpk


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2010, 18:38

Boksic9 pisze: Zawsze bedzie dla mnie najlepsze HG ale obecnie najbardziej w ucho wpada mi Bonus Rpk
Potwierdzam. RPK bije w tej chwili na głowe całą resztę. Oby tak dalej i oby się nie sprzedali.. A tego to się raczej nie boje, niemożliwa rzecz :dance:


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 14:34

Boksic9 pisze: Ja kiedys to słuchałem tylko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> The game , Lil Wayne , 50 Cent , Jadakiss ,Snoop. Teraz mniej jedynie The Game i Lil Wayne , a 50 Centa w ogóle wkurzył mnie koleś jak odwołał koncert a kupilem bilety .:P
I przeczysz sam sobie... Mówisz, że Tede(którego nie słucham ale wiem co i jak) to lamus bo się sprzedaje itp itd( z resztą każdy kto nie słucha Tedego tak uważa) a słuchasz murzynów którzy też się sprzedali dla hajsu w każdy m teledysku, w każdym utworzy jest wzmianka o pieniądzach, drogich samochodach, luksusie i prestiżu. Po prostu Tede jest w Polsce pierwszym "raperem" który nie boi się o tym śpiewać. Lepiej by śpiewał niż jak to robi właśnie wspomniany Ryszard który też ma sos ale w sowich utworach nadal "reprezentuje biede" i jest z definicji pener" . Tak jak napisał Gawron Peja jest hipokrytą. Tak ogólnikowo jest to temat rzeka i można sprzeczać i udowadniać swoje racje w nieskończoność. Co to dissu który wrzucił Gawron przesłuchałem i nie mogę powiedzieć złego słowa na Jacka bardzo ciekawie to wyszło i taki mały ukłon w stronę "Obrońców tytułu" którzy w Płocku po prostu przegrali mimo, że nazwiska były imponujące.
gawron pisze: Proszę Cię, używaj zwrotu "rapować", "rapował", cokolwiek, ale nie śpiewał. To straszliwie w oczy kole.
I nie rozumiem dlaczego słowo raper wziąłeś w cudzysłów? Jaki by ten jego rap nie był, to nadal rap. Myślę, że nie grozi mu w dalszej części kariery coś a'la liber, doniu, mezo i spółka. :think:
Sorry za czepialstwo. :)
Nie no spoko =P Każdy ma świra na jakimś punkcie ale masz racje rapował lepiej brzmi ;)
Ostatnio zmieniony 03 marca 2010, 20:21 przez FalsoVero, łącznie zmieniany 1 raz.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 17:09

FalsoVero pisze:Po prostu Tede jest w Polsce pierwszym "raperem" który nie boi się o tym śpiewać. Lepiej by śpiewał niż jak to robi właśnie wspomniany Ryszard [...]
Proszę Cię, używaj zwrotu "rapować", "rapował", cokolwiek, ale nie śpiewał. To straszliwie w oczy kole.
I nie rozumiem dlaczego słowo raper wziąłeś w cudzysłów? Jaki by ten jego rap nie był, to nadal rap. Myślę, że nie grozi mu w dalszej części kariery coś a'la liber, doniu, mezo i spółka. :think:
Sorry za czepialstwo. :)


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2010, 10:53

mów co chcesz dla mnie TEDE to lamus i tyle , nie chodzi tylko że robi rap dla hajsu (bo nie ma co ukrywać kazdy to robi dla zielonych)po prostu nie moge słuchac jego durnowatej muzyki .


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
ODPOWIEDZ