HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 11:21

Nie ma napisów... wątpie , żebyś znalazł... sam tego nie ogladałem i nie zamierzam tego oglądać :)
głupota:)
i tak amerykanski hh jest najlepszy:)
ps. Rocko ściagnij sobie całą dyskografie Krs-one :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 14:09

TrInItY pisze:Szczerze mowiąc nie chce mi się za bardzo czytać tych 23 stron tematu...ale z tego co się zorientowałam, to króluje polski hh...

nikt nie słucha włoskiego;>?

bo ja ogólnie za hip hopem nie przepadam, no może AbraDaba czasem posłucham (jak to się odmienia?:P). I generalnie jak już, no własciwie nie juz bo lubie włoski hh:D
:shock: :shock: :shock:

Włoski HH , słyszałem juz polski , amerykański , ruski , niemiecki , holenderski , francuski i słowacki ale włoskiego nigdy w życiu.

Może podasz kilka jakichś ciekawych zespołów to coś zassam :wink:


TrInItY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2003
Posty: 111
Rejestracja: 31 października 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 14:51

chociazby Mondo Marcio...jeśli masz kablówke to możesz zobaczyć teledysk do "Dentro Alla Scatola"

niektóre utwory Zero Assoluto...to znaczy generalnie to jest hm...taka mieszanka, niektóre są tylko takie typowo hiphopowe:)

to tyle ile ja iwem bo jest teggo cała masa na włoskich stacjach muzycznych, tylko ja nigdy nie doszlam jak się nazywają... :)


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2006, 22:12

Andrewtbg pisze:Nie ma napisów... wątpie , żebyś znalazł... sam tego nie ogladałem i nie zamierzam tego oglądać :)
głupota:)
A ja oglądałem wczoraj (bez napisów) i myślalem że będzie to coś lepszego. Game opowiadał tylko jak było w G-Unit i dlaczego ma ten beef z 50 centem. Raczej nie warto tego oglądać bo większość co tam było powiedziane już dawno było wiadomo. Ale niektóre sceny były fajne np pokój Game'a... :roll:

Pozdrawiam.


Grande Juve, Vinci Per Noi
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2006, 10:58

Odświeżam dość stary temat ale jest to jeden z tematów, które często wymagają odświeżenia :wink:
Są 2 powody :
1. Nowa płytka Tedego
2. Beef : Nowator-Płomień 81 vs Tede

Świetne dissy Tedego, które w moim mniemaniu niszczą i Nowatora i Płomień. Na diss Płomienia Tede odpowiedział w ciągu 2 dni zaś na diss Nowatora bodajże 3 godziny później :P
Wszystkie kawałki są do ściągnięcia na www.hip-hop.pl, kawałki Tedego przy okazji na www.wielkiejol.com. Ciekawe jak się rozstrzygnie cała ta sytuacja, kto pierwszy odpuści?

No i nowy album Tedego pt. "Esende Mylffon". Kawał świetnej roboty. Jak dla mnie płytka roku. Wyprodukowana w całości przez młodego Mateo. Świetne podkłady i teksty. Jak dla mnie bomba

Pozdrawiam

EDIT
Coś nowego:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2006, 13:10 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 165
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2006, 11:20

Steru masz może link bym mógł ściągnąć cały albumy FU & Olsen pt "Kameleon"? Płyta ma bardzo dobre recenzje w świecie Hip-Hopowym, zaś ja jedynie posiadam pojedyńcze single, które poprostu są świetne i trzymaja fajny klimat poprzednich płyty, które wydał FU.

PS. Ogólnie polecam, jeśli ktoś nigdy nie słuchał Jamala i jego płytę "Rewolucje" . Są to piosenki z połączenia trzech sytlów: Reggea, HH i Jazzu.


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2006, 01:13

steru pisze:Odświeżam dość stary temat ale jest to jeden z tematów, które często wymagają odświeżenia :wink:
Są 2 powody :
1. Nowa płytka Tedego
2. Beef : Nowator-Płomień 81 vs Tede

Świetne dissy Tedego, które w moim mniemaniu niszczą i Nowatora i Płomień. Na diss Płomienia Tede odpowiedział w ciągu 2 dni zaś na diss Nowatora bodajże 3 godziny później :P
Wszystkie kawałki są do ściągnięcia na www.hip-hop.pl, kawałki Tedego przy okazji na www.wielkiejol.com. Ciekawe jak się rozstrzygnie cała ta sytuacja, kto pierwszy odpuści?

No i nowy album Tedego pt. "Esende Mylffon". Kawał świetnej roboty. Jak dla mnie płytka roku. Wyprodukowana w całości przez młodego Mateo. Świetne podkłady i teksty. Jak dla mnie bomba

Pozdrawiam
Pojawiła się odpowiedz P81 - Knebel w pysk, bardzo dobry diss i moim zdaniem niszczy TDFa :D
Całą walke na dissy pomiędzy P81 & Nowatorem a Tede można znalesć na www.rapgra.pl

Pozdro :D


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Iverskillz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 2
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2006, 09:41

Jesli kogos interesuje polski hip hop zapraszam na moje forum: www.haipehaopekatowice.fora.pl


Wojtas_99

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2006
Posty: 15
Rejestracja: 10 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2006, 16:49

najlepszy raperem w U.S.A był 2pac teraz jest Game i JaRulle ,50 cent jest słabyz G-Unitu szanuje tylko Young Bucka w polsce rzadi Peja 52 dębiec i karramba


14 mistrzów. Na razie miałaś. Drużyno nasza kochana chorzowskim Ruchem zwana, drużyno nasza kochana chorzowskim Ruchem zwana.
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 11:20

steru pisze: Świetne dissy Tedego, które w moim mniemaniu niszczą i Nowatora i Płomień.
Ty chyba żartujesz :lol: :lol: :lol: przecież 'powiedz na osiedlu' niszczy wszystkie te 3 dissy tede... a knebel w pysk to już kopanie leżącego.. tede świętej pamięci... mało pounchy samo wyzywanie jak dzieciak, przy dobrym bicie i to jedyny plus... mowie tede nie ma argumentow na diss.. nie ma koncepcji...
steru pisze: Na diss Płomienia Tede odpowiedział w ciągu 2 dni
co z tego jak i tak pokazał się z najgorszej strony...
steru pisze: No i nowy album Tedego pt. "Esende Mylffon". Kawał świetnej roboty. Jak dla mnie płytka roku. Wyprodukowana w całości przez młodego Mateo. Świetne podkłady i teksty. Jak dla mnie bomba

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a ile płyt w tym roku z polski przesłuchałeś? :roll: :roll:


Rabbit2001

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 1
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 09:50

WITAM!! Ma ktoś może piosenke "PROJEKTANCI ŚCIANY" ,albo mógłby mi podać linka żęby ja ściągnąć lub przesłać na e-meila?? bardzo bym Prosił...!!?? :-D


RaBBiT
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2006, 22:04

Dokładnie Tede zmiarzdzyl LEKKO mowiac NOwatora i Płomien swoimi dissami, nie ma co sie oszukiwac Nowator? puki co to do piet nie dorasta taki wykonawca jak tede wlasnie czy chodz by do ekipy Hem Gru która moim zdaniem w obecnej chwili jest najlepsza ekipa w kraju.


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2006, 23:42

Według mnie ten diss wygrał płomień .Mimo że nie przepadam ani za Tede ani Onarem to jednak bardziej przemówiły do mnie dissy P81. Szczególnie poziom P81 podniósł Pezet który chyba użył najbardziej sensownych argumentów.Podziwiam również Nowatora że tak pojechał po Teduniu..ale to mimo wszytsko inna liga.....

Oby więcej dissów w rodzimym hip-hopie :)


...............JUVE...........
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 19:21

Andrewtbg pisze:
steru pisze: Świetne dissy Tedego, które w moim mniemaniu niszczą i Nowatora i Płomień.
Ty chyba żartujesz :lol: :lol: :lol: przecież 'powiedz na osiedlu' niszczy wszystkie te 3 dissy tede... a knebel w pysk to już kopanie leżącego.. tede świętej pamięci... mało pounchy samo wyzywanie jak dzieciak, przy dobrym bicie i to jedyny plus... mowie tede nie ma argumentow na diss.. nie ma koncepcji...
Muszę się wtrącić ponieważ, uważam, że nie masz racji. Lirycznie Tede pokonał P81, być może w Twojej opini zwycięzcą jest druga strona jednak postaraj się spojrzeć na to bardziej obiektywnie... Płomień stworzył dwa prawie bliźniacze kawałki których jedyną "koncepcją" było "Tede jest komercyjny", a TDF zrobił dobre kawałki z dobrymi rymami i z konkretnymi punchami. IMHO to właśnie on był lepszy i lepiej "zbeształ" Onara, niż Onar i Pezet jego :)


Obrazek
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2006, 08:58

Tupac Amaru Shakur... to już 10 lat.
R.I.P. [*]
Najbardziej boli mnie to, że ani w TV, ani na stronach muzycznych nie ma wzmianki o nim :(
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...


ODPOWIEDZ