Funkluby :P

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 15:01

azzurra pisze:
azuriana pisze:
azzurra pisze:Avatorek na różowo kiedyś będzie :D Teraz musi wystarczyć na niebiesko. Niebieski bardziej podkreśla kolor moich oczu
:D
No ale różowy podkreśli usta i policzki :D Zastanów się poważnie nad tym :wink:
Obiecuję, że się zastanowię 8) Jeśli zmienię avatorek to specjalnie dla Ciebie :wink:
Huraaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! To kiedy???? :D Przebieraj sięjuż i pstrykaj :D

Ulisses pisze:
azuriana pisze:Azurra poszłam za Twoim śladem jestem moją idolką ...ja chce założyć klub azurry !!!!!!!!! Tylko czemu nie na różowo .?????? :wink:
Boże... jak ja się ciesze, że studiuje we Wrocławiu :D:D:D Aż serce roście :D:D:D Następny zjazd 10 pazdziernik :D:D:
A to z jakiego powodu ??? :D Co ty własciwie studiujesz??? Chyba nie politechnika ...obstawiałąbym ekonomiczną ale pewna nie jestem :D Jak zjazd to ciekawe czy moze tym razem we Wrocku??? :D Musimy zaprosić Maggie i Alexe laski piękne spoza :wink:


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 15:26

azuriana pisze:A to z jakiego powodu ??? :D Co ty własciwie studiujesz??? Chyba nie politechnika ...obstawiałąbym ekonomiczną ale pewna nie jestem :D Jak zjazd to ciekawe czy moze tym razem we Wrocku??? :D Musimy zaprosić Maggie i Alexe laski piękne spoza :wink:
Studiuje na czwartym roku administracji - uzupełniajace magisterskie - Uniersytet Wrocławski... Nie trafiłaś uczelni - pudło :D :D :D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 15:28

No widze, że dziewczyny ostro wzięły się za swoje avatarki :D ja jakoś ciągle nie moge znaleźć zdjecia na kompie :evil: chyba będe zmuszony gdzieś zeskanować bo choć nie mam się czym chwalić to z chęcią się ujawnie :wink: Przyznam wam, że teraz lepiej się czyta wasze posty kiedy obok nich widać wasze buźki :P

A tak wogóle to jak się pisze... buźki czy buśki :?: :roll:

EDIT: Pisze się buŹki
Ulisses


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 15:33

Ja moje zdjęcie troszke przerobiłem dodałem napis i wygląda tak jak widzicie :D . A tak poważnie to ładne dziewczyny tu mamy.


Obrazek
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 15:43

Ulisses pisze:
azuriana pisze:A to z jakiego powodu ??? :D Co ty własciwie studiujesz??? Chyba nie politechnika ...obstawiałąbym ekonomiczną ale pewna nie jestem :D Jak zjazd to ciekawe czy moze tym razem we Wrocku??? :D Musimy zaprosić Maggie i Alexe laski piękne spoza :wink:
Studiuje na czwartym roku administracji - uzupełniajace magisterskie - Uniersytet Wrocławski... Nie trafiłaś uczelni - pudło :D :D :D

Trudno......ale wiedziałam że blisko ekonomii a administracja chyba rzut beretem ... :D :D :D :D :D


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 16:23

no dobra, widze ze nastała moda na avatarki z własnymi gębami :D Nie pozostaje mi nic innego jak założyć temat gdzie mozna wklejac swoje zdjecia. Tylko nie przesadzajcie z wielkoscia. Tak zeby nie rozwalało struktury strony czyli szerokosc maksymalnie 400 pixeli, waga maxymalnie 300 kb.
Temat zaraz bedzie dostepny w pokoju kibice.
Ostatnio zmieniony 30 września 2004, 16:40 przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 16:39

Martin pisze:no dobra, widze ze nastała moda na avatarki z własnymi gębami :D Nie pozostaje mi nic innego jak założyć temat gdzie mozna wklejac swoje zdjecia. Tylko nie przesadzajcie z wielkoscia. Tak zeby nie rozwalało struktury strony czyli szerokosc maksymalnie 400 pixeli, waga maxymalnie 250 kb.
Temat zaraz bedzie dostepny w pokoju kibice.
Nie wiem czy to coś da .....nie wszyscy mają adresy do fotek ..niektórzy nawet nie mogli zeskanować ... :wink: Proponujemy szefie żebyś tez podmienił avatarek :wink:


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 16:39

Martin pisze:no dobra, widze ze nastała moda na avatarki z własnymi gębami :D
Ty już dawno masz swojego face'a ale nie jestes na tym foto sam :D Za 15 lat ludzie w Polsce bedą sie pytać jak znajdą tego avatarka:
"- Ty stary, ten po lewej to Martin z JuvePoland, a ten drugi obok?? Bo nie kojarze...
- Nie wiem, może moderator ??"


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:01

No dobra. Chcieliście :wink: to macie - azzurra na różowo.
:D
Ostatnio zmieniony 30 września 2004, 18:27 przez azzurra, łącznie zmieniany 1 raz.


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:24

ol gasz nie było mnie chwilke i tyle się stało Azurianka pokazała swą buzie w kolorze podkreślającym jej niewiarygodne policzki, usta jak perełki, oczęta świecące jak gwiazdy, nosek jak kartofelek :D, ramionka jak wróbelek uśmiech jak u Britnej i wogóle Azurianko jesteś Booooska <hahaha>. Jesteś mój garnek numer jeden :D

Kornknot powaga masz jakieś inne zdjęcia co cię więcej widać :D :D to na maggiedelpiero@tlen.pl :D :D

Taaaaaaaa i coś na co wszyscy czekali :D :D :D "Pink"siries :D :D :D hehehe

Wiem dlaczego kocham ubierac się na czarno :twisted: :twisted:

PS. A Azuriana to co 10 pażdziernika siedzę u Ciebie i czekamy na Ulissesa :D :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:36

Maggie Del Piero pisze:ol gasz nie było mnie chwilke i tyle się stało Azurianka pokazała swą buzie w kolorze podkreślającym jej niewiarygodne policzki, usta jak perełki, oczęta świecące jak gwiazdy, nosek jak kartofelek :D, ramionka jak wróbelek uśmiech jak u Britnej i wogóle Azurianko jesteś Booooska <hahaha>. Jesteś mój garnek numer jeden :D

Kornknot powaga masz jakieś inne zdjęcia co cię więcej widać :D :D to na maggiedelpiero@tlen.pl :D :D

Taaaaaaaa i coś na co wszyscy czekali :D :D :D "Pink"siries :D :D :D hehehe

Wiem dlaczego kocham ubierac się na czarno :twisted: :twisted:

PS. A Azuriana to co 10 pażdziernika siedzę u Ciebie i czekamy na Ulissesa :D :D :D :D
Porównanie mnie do Britnej po prosty mnie dobiło :twisted: Oberwiesz za to...z tego opisu zgadza sie jedynie to o kartoflu :D

azurra boskie foto ..właśnieten kolor ale moze Ulisses wolałby niebieski .... :lol: Dla mnie różowy extra :wink:

No to kiedy zlot we Wrocku 10??? :D :D :D Czekam Maggie :D


ALEX,GIGI,JUVE PER SEMPRE...
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:37

No, nasze Panie spokojnie mogłyby konkurować z ToMkieM :wink: .
Chłopak trochę zniewieściały, ale piękny :lol: . Przynajmniej na avatarze :D

A tak na marginesie to dzisiaj jest Dzień Chłopaka, może jakieś zdjęcia bonusowe z tej okazji dla panów od pań ?

Gorzej będzie miał Ulisses jak wszystkie fanki za prezent na 8 marca wymyślą sobie spotkanie z Nim :wink: . No, ale do tego czasu może zdąży zaszyć się gdzieś na Cejlonie czy w Arabii Saudyjskiej ;)


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:44

A właśnie jaki ze mnie sklerotyk my tu gadu gadu a tu faceci mają swoje święto!!!!!!!!!!!!
Wszystkiego najlepszejszego z tej okazji :D :D :D :D Wogóle żeby te wredne baby was słuchały i Juve zawsze wygrwało, stosu kasy, fajnych drugich połówek no i spełnienia najskrytszych marzeń :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Dla każdego osobno :D co by to było gdyby Was niebyło ............. tragedia boję się myśleć :( :(


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:48

azuriana pisze:azurra boskie foto ..właśnie ten kolor ale moze Ulisses wolałby niebieski .... :lol: Dla mnie różowy extra :wink:
Jak dla mnie bomba :) Bardzo lubię niebieski, ale Azurra w każdym wygląda Bosko :D

P.S. To mój 500 post <szampan> :D


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2004, 18:55

Ulisses pisze:
azuriana pisze:azurra boskie foto ..właśnie ten kolor ale moze Ulisses wolałby niebieski .... :lol: Dla mnie różowy extra :wink:
Jak dla mnie bomba :) Bardzo lubię niebieski, ale Azurra w każdym wygląda Bosko :D

P.S. To mój 500 post <szampan> :D
Panie Ulisses prosze nie być stronniczy bo nam się kurde fanclub sypnie!!!!
Kto wtedy będize składki płacił??????? i wogóle boszzzz czy tu tylko JA myśle??? niee i cały biznes w łep weźnie.
Mam nadzieję że się poprawisz;p


P.S. phi to jest mój 742 :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
ODPOWIEDZ